Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Urška in trendovske punce državnikov

Svetopisec
15.07.2008, 14:42
Razvedrilen, pa tudi poveden članek v italijanščini (http://www.corriere.it/esteri/08_luglio_15/agnese_Carla_Asma_Urska_f346aa12-522d-11dd-b48c-00144f02aabc.shtml) o novem pojavu, trofejnih ženah&družicah državnikov, med katere se po novem uvršča tudi naša Urška.
Noja, menda slabe reklame ni.

Utrinek iz članka, ki ta pojav opisuje kot 'model prikupne televizijske asistentke': "To se zdaj dogaja že v mnogih državah, predvsem v tistih, kjer je demokratična struktura šibkejša ..."

spartan
15.07.2008, 20:37
Razvedrilen, pa tudi poveden članek v italijanščini (http://www.corriere.it/esteri/08_luglio_15/agnese_Carla_Asma_Urska_f346aa12-522d-11dd-b48c-00144f02aabc.shtml) o novem pojavu, trofejnih ženah&družicah državnikov, med katere se po novem uvršča tudi naša Urška.

Utrinek iz članka, ki ta pojav opisuje kot 'model prikupne televizijske asistentke': "To se zdaj dogaja že v mnogih državah, predvsem v tistih, kjer je demokratična struktura šibkejša ..."

eh...če greš v Italijo povsod vidiš starejše moške pa mlade dekline zraven. Mi smo pač živeli dolgo v socializmu pa tega nismo navajeni.

Cifra
16.07.2008, 05:39

V takem primeru je trofeja bolj moški, bi rekla. Pa ne zarad izgleda :d

monster
16.07.2008, 22:32
italijanologi na forumu ...a gre za prevod istega članka ali ne ...

http://24ur.com/novice/slovenija/urska-ocarala-italijane.html

...po mojem skromnem mnenju gre za isto zadevo, čeprav :d .... ali je povzetek korekten ali je predvolilno zabeljen? :)

Mowgli
17.07.2008, 08:39
eh...če greš v Italijo povsod vidiš starejše moške pa mlade dekline zraven. Mi smo pač živeli dolgo v socializmu pa tega nismo navajeni.

Ni bilo sponzorskih sredstev :dontknow:

Svetopisec
17.07.2008, 10:39
italijanologi na forumu ...a gre za prevod istega članka ali ne ...

http://24ur.com/novice/slovenija/urska-ocarala-italijane.html

...po mojem skromnem mnenju gre za isto zadevo, čeprav :d .... ali je povzetek korekten ali je predvolilno zabeljen? :)
Povzetek je kar korekten, izvirnik je še bolj laskav za Urško.

monster
18.07.2008, 11:32
Hvala Svetopisec ;)

Vsemogočni
25.07.2008, 21:23
Me prav čudi, ker cerkev nikakor ne priporoča koruzništva, temveč le zakonsko življenje, ki naj bi bilo edino tisto primerno, kako to da ta dva tako vztrajata na koruzništvu? Le za čas potrebe zaradi ugleda pri tujih državnikih ali kaj drugega vmes?

Svetopisec
26.07.2008, 14:52
Me prav čudi, ker cerkev nikakor ne priporoča koruzništva, temveč le zakonsko življenje, ki naj bi bilo edino tisto primerno, kako to da ta dva tako vztrajata na koruzništvu? Le za čas potrebe zaradi ugleda pri tujih državnikih ali kaj drugega vmes?Če bo poroka, bo takrat, ko se bo najbolj splačala v "šibkejši demokratični strukturi".

Dalmatinec
31.07.2008, 07:54
Če bo poroka, bo takrat, ko se bo najbolj splačala v "šibkejši demokratični strukturi".
Če bo, bo poroka ziher pred volitvami.

keops
31.07.2008, 09:26

Upam, da res. Potem bo postala aktualna Pahorjeva ljubica...

lila5
31.07.2008, 14:03
Vendar ta t.i. "Pahorjeva ljubica" ne spada ravno v rang trendovskih punc državnikov.......ona ni več tako rosno mlada.......;) pa tudi ljubica baje ni.....

keops
31.07.2008, 17:46
Vendar ta t.i. "Pahorjeva ljubica" ne spada ravno v rang trendovskih punc državnikov.......ona ni več tako rosno mlada.......;) pa tudi ljubica baje ni.....

Ej, a zdaj boš pa še izbirala?

Če prav razumem, je naslov teme "..in trendovske punce državnikov..". Če smo demokratični, je treba je*at vse po vrsti.
V bistvu me zanima samo kako bi (ali mogoče celo bodo) izgledali komentarji na to temo po 21.09.2008, seveda če....

keops
31.07.2008, 17:50

Če si mora pri približno mojih letih iskati drugo ni stabilna osebost in takega v družbi potrča, etc... ne želim za predsednika vlade, pa je*o ga mejkap itd.

Dalmatinec
01.08.2008, 06:47

Pahor je nedolgo tega nazaj priznal, da vara svojo partnerko in da ima ljubico. Torej?:d

keops
01.08.2008, 07:11
Pahor je nedolgo tega nazaj priznal, da vara svojo partnerko in da ima ljubico. Torej?:d

Nič torej, poroka, ne?

lila5
01.08.2008, 09:56
Ej, a zdaj boš pa še izbirala?

Če prav razumem, je naslov teme "..in trendovske punce državnikov..". Če smo demokratični, je treba je*at vse po vrsti.
V bistvu me zanima samo kako bi (ali mogoče celo bodo) izgledali komentarji na to temo po 21.09.2008, seveda če....

Jaz sem samo razumela tako, da so "trendovske punce" precej mlajše od partnerjev........

Seveda pa v demokraciji lahko vsakdo j... kogar hoče......;)

Nekdanji predsednik ZDA si je pri približno tvojih letih tudi iskal drugo.....tudi JJ si je v približno istih letih poiskal drugo, tako ki bi mu lahko bila hči......pa sta oba verjetno stabilni osebnosti..........:dontknow:

lila5
01.08.2008, 09:59

Torej, jaz sem mislila na nedavno omenjeno t.i. ljubico ki je bila s pravo vohunsko ekspedicijo odkrita na Brniku in pompozno omenjena v Demokraciji.........

Babi2
01.08.2008, 14:38

In to karseda nenavadna (na primer na Triglavu ali Kredarici), malo pred volitvami, da bodo lahko rumeni tisk, strankarsko trobilo SDS in tako imenovani "neodvisni brezplačniki" na dolgo in široko razpredali o tem.:d

sati
14.09.2008, 10:02

Keš punce, v tem primeru punce, ki padajo na ugled in imidž. Ker če bi bil kakšen teh bogatih uglednežev z ne tako atraktivnim videzom nezaposlen delavec s skromno garsonjero, se te mlade deklice ne bi tako zagrele za njih.

keops
14.09.2008, 11:17
Keš punce, v tem primeru punce, ki padajo na ugled in imidž. Ker če bi bil kakšen teh bogatih uglednežev z ne tako atraktivnim videzom nezaposlen delavec s skromno garsonjero, se te mlade deklice ne bi tako zagrele za njih.

Ali je Katarina Kresal keš p*čka?

sati
14.09.2008, 17:53
Ali je Katarina Kresal keš p*čka?

Meni se zdi Katarina hladna in preračunljiva in zato je odgovor na tvoje vprašanje da.

pecnikr
14.09.2008, 18:37
Meni se zdi Katarina hladna in preračunljiva in zato je odgovor na tvoje vprašanje da.

js jo tudi nekako iz preteklosti poznam in dobro vem da je deklica vržena na denar in to zelo...ona že od rostva ljubi luxus in ga tudi bo...:2thumbs:

Babi2
15.09.2008, 07:31
Je pa tudi bistra punca ... Tudi če ne bo uspela v politiki in tudi če izgubi sedanjega "sponzorja", bo tole obdobje pojavljanja v javnosti zanjo zelo koristno - kajti, brez vsega tega bi bila pač samo ena od številnih punc, ki so končale pravno fakulteto, zdaj pa se borijo za svoj "vsakdanji kruhek". Z vso tole reklamo v vseh medijih pa je že uspela postati "znana odvetnica". In to prinaša številne in premožne stranke ... kaj, če ni to pravzaprav njen glavni motiv za vstop na politično sceno?

keops
15.09.2008, 14:30
Je pa tudi bistra punca ... Tudi če ne bo uspela v politiki in tudi če izgubi sedanjega "sponzorja", bo tole obdobje pojavljanja v javnosti zanjo zelo koristno - kajti, brez vsega tega bi bila pač samo ena od številnih punc, ki so končale pravno fakulteto, zdaj pa se borijo za svoj "vsakdanji kruhek". Z vso tole reklamo v vseh medijih pa je že uspela postati "znana odvetnica". In to prinaša številne in premožne stranke ... kaj, če ni to pravzaprav njen glavni motiv za vstop na politično sceno?

Vprašanje je jasno, kriteriji so napisani v predhodnem postu, detajli in razlage so izven konteksta.

keops
15.09.2008, 14:30

...torej keš p*čka, ali kaj?

mrjerry
15.09.2008, 14:32
Katarina Kresal ne dela več kot odvetnica in so ji trenutno verjetno pomembnejši volivci kot pa iskalci pravne pomoči.

Babi2
15.09.2008, 17:56
Ja, trenutno ...:)

Babi2
15.09.2008, 18:02
Vprašanje je jasno, kriteriji so napisani v predhodnem postu, detajli in razlage so izven konteksta.

Razumem, vaše veličanstvo.:drop:
Torej še enkrat za tiste, ki niso razumeli mojega mnenja:
1. Ja, je keš punca.
2. Ni samo keš punca, ampak zna tudi misliti.

Dalmatinec
15.09.2008, 21:23

Se strinjam.:2thumbs:

keops
16.09.2008, 08:51

Aaahhh, to! :):):)

KissMe
16.09.2008, 10:15
Jaz sem samo razumela tako, da so "trendovske punce" precej mlajše od partnerjev........

Seveda pa v demokraciji lahko vsakdo j... kogar hoče......;)

Nekdanji predsednik ZDA si je pri približno tvojih letih tudi iskal drugo.....tudi JJ si je v približno istih letih poiskal drugo, tako ki bi mu lahko bila hči......pa sta oba verjetno stabilni osebnosti..........:dontknow:

To bo ja... tle si pa res kiksnla v nulo:rolling: sploh za JJ

KissMe
16.09.2008, 10:19
1. Ja, je keš punca.

Vsaka keš p*čka zna tud misliti, zato se pa limajo na dnar:2thumbs: in glih to gre tipom najbl v nos:rolling::veryevil:

keops
17.09.2008, 18:26
1. Ja, je keš punca.

Verjetno misli na Mirotov keš...

kopriva007
09.12.2008, 07:55
Če ne bi o Kresolovi vedla to kar vem (da živi dvojno življenje, eno z fejk možem in eno s svojim mladim ljubimcem)....bi jo zelo spoštovala...tako je žal ne morem, ker ne razumem zakaj ji je tako pomebno, da javnosti daje vtis, da je srečno poročena, če to ni....res ne kapiram.....a to sam zarad "kao" ugleda (pomebemben odvetnik pa to)...sam glih s tem, ker večina javnosti ve za njeno skrivnost (hm saj je očitno....lepotica in zver (in še ta je homoseksualec))....ji ta "ugled" za katerega je pripravljena prodati svojo srečo....strmo pada :(

keops
09.12.2008, 12:53
Če ne bi o Kresolovi vedla to kar vem (da živi dvojno življenje, eno z fejk možem in eno s svojim mladim ljubimcem)....bi jo zelo spoštovala...tako je žal ne morem, ker ne razumem zakaj ji je tako pomebno, da javnosti daje vtis, da je srečno poročena, če to ni....res ne kapiram.....a to sam zarad "kao" ugleda (pomebemben odvetnik pa to)...sam glih s tem, ker večina javnosti ve za njeno skrivnost (hm saj je očitno....lepotica in zver (in še ta je homoseksualec))....ji ta "ugled" za katerega je pripravljena prodati svojo srečo....strmo pada :(

Liberalka pač...

Winglet1
09.12.2008, 16:20

pomembno ji je, ker ji sugar daddy omogoča življenje, ki si ga sama ni sposobna ustvariti...

...pa saj s tem ni nič narobe...vsaka lepa predstavnica nežnejšega spola svojega partnerja v glavnem izbere na podlagi denarja...pa prav je tako, prihodnost si je potrebno zagotoviti...

yamamoto
10.01.2009, 12:36
Punce so pametne, enega za udobno življenje, drugega ali več pa za ostale radosti... :d

Lencka
10.01.2009, 13:14
Meni pa ni jasno, zakaj bi keš-pi*** (ali keš-ku***, tudi taki so) motili kogarkoli, razen tistih, ki jih financirajo (in jih očitno ne motijo, sicer jih ne bi financirali). :dontknow: Razen, da se morda lahko delamo svetniške ("mi že nismo taki, mi smo v zvezah zaradi plemenitih čustvenih vzgibov"), pravičniške ("vidi se, da ga samo izkorišča") in moralistične ("kako lahko, kako more???"). Moja zveza zaradi tega ne trpi, moj denar tudi ne, moja moralna načela niso ogrožena, moj etični duh pa, če prenese vse ostalo v tej družbi, bo preživel tudi to, da kdo spi s kom brez iskrene ljubezni :clown: