Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : navigacija MyGuide 3100

niaeva
03.08.2008, 14:29
Kaj menite o tej navigaciji MyGuide 3100

http://www.satelitska-navigacija.si/catalog/product/myguide-3100

Pozna kdo kakšno navigacijo ki predvaja dvd,itd.? Da bi se dalo filme gledat? :dontknow:

tom777
03.08.2008, 23:17
Ja pa kaj še... to znajo predvajati samo vgrajene navigacije, ki niso samo to, ampak je to cestni računalnik v avtu in seveda laptopi (ki tako ali tako predvajajo) lahko se jih pa uproabi skupaj z GPS anteno in imaš navigacijo... Sicer pa moraš voziti zbrano in ne gledati filmov med vožnjo. Ne razumem, zakaj nekateri ne zdržijo par uric brez DVDja...

Aldebaran
04.08.2008, 15:34
No hondina top of the top navigacija v novem CRVju ne zna prebrat drugega DVDja kot le DVDje z zemljevidi... toliko o tem nažalost...

PeTe
24.08.2008, 20:58
Moje osebno mnenje je,da je Adria Route še vedno najbolj podrobna kartografija za nas...in seveda Garmin device along.

HOLLAND
01.09.2008, 12:51
Imam navigacijo Navigon 5110 in najnovejšo kartografijo in je Slovenija odlično pokrita+ celotna evropa seveda, poleg tega pa ima dosti boljšo grafiko kot Garmin in bolj natančen je.

ss77
04.09.2008, 14:06
Moje osebno mnenje je,da je Adria Route še vedno najbolj podrobna kartografija za nas...in seveda Garmin device along.

Jaz imam Adria Route...pa me je zadeva že pošteno oslepila.....nesramnež od Garmina ni nikakor hotel dojeti, da sem pač zgrešil smer in se znašel na drugi strani hriba....ima pač svoje pomanjkljivosti....

mrjerry
29.09.2008, 10:16

Novejši Garmini (konkretno vem za 760) ima Slovenijo že brez Adria routea. Ni sicer povsem perfect. Kakšna hišna številka ga zmoti, ampak do vasi / ulice same po sebi te pa pripelje. Overall, se ne morem pritoževati.

Mene druge naprave ne morejo prepričati. Osnova, zakaj sem kupil Garmina je, da imajo dobro ime, dobre reviewe, fantje delajo za par vojsk... Reference ki jih pač težko spregledaš.

Smaug
29.09.2008, 12:41
Mene moti pri njemu predvsem to, da se (pre)rad izgublja :(

Pablo
30.09.2008, 16:14
Kako pa je z zaznavanjem radarjev pri teh Garminih? Kako to deluje in kako je z zanesljivostjo?

HOLLAND
30.09.2008, 17:47
Naprava ne zaznava radarja ampak ima vnešene v podatkovno bazo podobno kot POI točke.
Kako je z zaneslivostjo pri Garminih ne vem, vem pa za Navigon in kar sem ga jaz probal so bila vsa opozorila o radarjih po sloveniji mimo katerih sem se peljal točna.

Pablo
30.09.2008, 18:11
Naprava ne zaznava radarja ampak ima vnešene v podatkovno bazo podobno kot POI točke.
Kako je z zaneslivostjo pri Garminih ne vem, vem pa za Navigon in kar sem ga jaz probal so bila vsa opozorila o radarjih po sloveniji mimo katerih sem se peljal točna.

Narobe sem se izrazil, vem da ne zaznava radarja. Kako pa poteka to vnašanje v podatkovno bazo? Se pravi, da so naprave kar zanesljive.

HOLLAND
01.10.2008, 10:18
Če naprava to podpira so radarji že vnešeni ko jo kupiš, kasneje pa napravo posodabljaš.

Pablo
01.10.2008, 17:12
Če naprava to podpira so radarji že vnešeni ko jo kupiš, kasneje pa napravo posodabljaš.

Aja, tukaj se gre o stacioniranih radarjih. Žal se na to navigacijo ne spoznam. Za te itak vemo kje so.

idnas
01.10.2008, 22:31
Lep pozdrav! Sem popolni laik na področju navigacije in vendar iščem neko navigacijsko napravo. Gledal sem nüvi 205 ali kaj podobnega. Se pravi ne predragega. Ima kdo izkušnje s to napravo, mogoče kakšen nasvet? Kako pa je s kartami, baje da se jih da dobit tudi na internetu. Kaj pa program za zaznavanje radarja? Za kakršno koli informacijo se zahvaljujem.

Mowgli
02.10.2008, 09:02
ogromno tega si lahko prebereš na http://www.mobisux.com/forum/ubbthreads.php?ubb=postlist&Board=8&page=1