Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : pismo

matej_
08.08.2008, 23:51
v svojem življenju sem (bil) zaljubljen le enkrat. če sploh vem kaj je ljubezen - sem zaljubljen vanjo.
rad bi izvedel kakšen bo odziv ženske kateri mislim poslati pismo v katerem ji bom napisal da sem zaljubljen vanjo
to sprašujem predvsem ženske ali je tako pismo sploh dobrodošlo ali ne, in če ni kaj naj naredim po tem
v njo sem zaljubljen že od osnovne šole ampak zaradi mojih zdravstvenih težav takrat nisem ukrenil ničesar
pravzaprav v meni obstaja boj v katerem se tepeta misli ali bi ji poslal pismo ali ne
z njo se poznava že od osnovne šole vendar nimava nobenih kontaktov
skrbi me tudi vprašanje: kaj če že ima fanta
zanima pa me bolj resna zveza
oba sva stara 21 let

snežko
09.08.2008, 12:34
:) če misliš da bo zarad pisma naslednji dan pridrvela k tebi, se verjetno motiš...sicer pa ti nihče ne more dat odgovora na tvoje vprašanje. vsaka bo reagirala drugače. sploh odvisno od tega kakšno življenje sedaj živi.

dejstvo pa je - će ne boš poslal - ne boš nikoli izvedel in se boš zaradi tega sekiral celo življenje. pošlji!

vedno v življenju moraš biti aktiven. samo od sebe se ne bo zgodilo nič!

nattka
10.08.2008, 06:24
tudi jaz mislim, da izgubiti nimaš kaj ...

glede na to, kako bo odreagirala na pismo ... pa boš dobil še en delček slike o njej ...

extr3m3
10.08.2008, 10:41
Jaz mislim, da bi bilo najbolje da jo pokličeš, se zmenita za kakšen čvek, morda tudi pijača ali večerja, nato pa pač poveš kar imaš za povedat. Konec koncev, itak nimaš nič za zgubit, lahko si le na boljšem.

Če teoretično pogledaš..glede na to, da nisi nek 'zaljubljen najstnih' mislim, če bi pošiljal pisma, bi stvar zelo otročje izpadla (moje mnenje)... nevem no..probaj, pa boš videl. Pa veliko sreče!

mao
12.08.2008, 23:27
povabi jo na pijačo, če reče ne, je pač ne in s časom oba pozabta na to.
če ji pismo pošlješ, ga bo spravila in se s prijateljicami posmihala tvoji ideji.... moje mneje skrajšana verzija.

zverina
14.08.2008, 08:05
v svojem življenju sem (bil) zaljubljen le enkrat. če sploh vem kaj je ljubezen - sem zaljubljen vanjo.
rad bi izvedel kakšen bo odziv ženske kateri mislim poslati pismo v katerem ji bom napisal da sem zaljubljen vanjo
to sprašujem predvsem ženske ali je tako pismo sploh dobrodošlo ali ne, in če ni kaj naj naredim po tem
v njo sem zaljubljen že od osnovne šole ampak zaradi mojih zdravstvenih težav takrat nisem ukrenil ničesar
pravzaprav v meni obstaja boj v katerem se tepeta misli ali bi ji poslal pismo ali ne
oba sva stara 21 let

eee tu pa lahko svetujem iz lastnih izkušenj....ne pisari nobenih pisem..povabi jo na dejt, tam jo šarmiraj brez kakih izlivov ljubezni(če ima morebiti fanta), počakaš jon vik, jo spet povabiš...če sprejme vabilo je tvoja:2thumbs:, ampak pazi ful počasi delaj, bodi vztrajen.;), s kakim poljubom počakaj do enega petega dejta.

KissMe
14.08.2008, 14:25
eee tu pa lahko svetujem iz lastnih izkušenj....ne pisari nobenih pisem..povabi jo na dejt, tam jo šarmiraj brez kakih izlivov ljubezni(če ima morebiti fanta), počakaš jon vik, jo spet povabiš...če sprejme vabilo je tvoja:2thumbs:, ampak pazi ful počasi delaj, bodi vztrajen.;), s kakim poljubom počakaj do enega petega dejta.

:o:o:o petega?

zverina
16.08.2008, 12:55
:o:o:o petega?

ja no jaz iz mojih izkušenj govorim......28 letno bejbo, ki ima partnerja npr. 7-8 let in načrtuje z njim skupno stanovanje in košaro otrok:d, ne moreš kar na 2 oz. 3 ali 4 zmenku zalizariti, potrpežjlivost je mati porcelanaste vaze:d....slovli, slovli:2thumbs:....in ko pride do kissa je tvoja.:2thumbs:

matej_
17.08.2008, 16:43
prepozno, pismo je blo odposlano že po prvih treh postih, pismo naj bi dobila že par dni nazaj, bojim se da sploh nebom dobil odgovora

če ji pismo pošlješ, ga bo spravila in se s prijateljicami posmihala tvoji ideji.... moje mneje skrajšana verzija.
kaj ste ženske res tok grozne? :nonono::o:hammer:

tisti k ste mi pa svetovali nej pokličem... moja logika diktera nej to naredim naslednje, to ni bla moja prva ideja zarad tega ker mam njeno zelo staro številko in nevem če še obstaja pa še zaradi tega ker mi je bilo pismo napisati lažje

spartan
17.08.2008, 19:14
oba sva stara 21 let

OK...sicer nisem ženska, ampak sem bil v svojem lajfu že bil zaljubljen.........kaj naj rečem; to zna biti kar sreča;)

Priporočam ti, da jo povabiš na kavo ali pa na sladoled...če se postaviš v njen položaj si zamisli; kako bi človek kaj reagiral ko dobi pismo z izlivom ljubezni od drugega, ki ga ni že videl vse od osnovne šole (napisal si namreč, da nimata nobenih kontaktov). Mogoče bi malo izpadlo...hmmm...neobičajno:think:

Pismo je drugače osebno, ampak prej kot slej se boš moral soočiti z njo in s svojimi predstavami o njej. Torej...lepo jo povabi ven in ji razloži:)

Vso srečo:)

KissMe
18.08.2008, 15:22

Še bolj:veryevil:

zverina
22.08.2008, 16:44
prepozno, pismo je blo odposlano že po prvih treh postih, pismo naj bi dobila že par dni nazaj, bojim se da sploh nebom dobil odgovora

tisti k ste mi pa svetovali nej pokličem... moja logika diktera nej to naredim naslednje, to ni bla moja prva ideja zarad tega ker mam njeno zelo staro številko in nevem če še obstaja pa še zaradi tega ker mi je bilo pismo napisati lažje

***ote, pa ne morš ti poslat bejbi love letter po par letih....pa niti ne veš če je samska.:nonono:

gia
23.08.2008, 11:00
jst ti - kot predstavnica ženskega spola - odsvetujem pismo in kakršnekoli izlive. kot so že fantje rekli, jo raje povabi ven.

čeprov mi neki ni jasno: nista v kontaktu (to pomeni, da se nista videla/slišala že ogromno časa), ti pa si zaljubljen? če to drži, pol SPLOH brez raznih izlivov, no. sej v končni fazi ženske sploh ne poznaš (več). mogoče bo po dejtu tut tebe vse minil.

amaze646
23.08.2008, 14:58
Mislim, da pismo ni najboljsa varjanta. Zensko bos s tem pismom prestrasi, odgnal in po vsej verjetnosti izgubil vse sanse. Pismo je premalo osebno in ne pove dovolj. Torej moral bos izbrati nekaj boljsega, nekaj bolj osebnega. Svoje naredi tudi govorica telesa, vonj ...
Torej, povabi jo lepo ven in nebodi vsiljiv, ne bodi prevec custven, ne bodi premalo custven. Bodi taksen, kot da gres ven z kako prijateljico. Zabavaj jo, bodi zanimiv, obujajta spomine ... karkoli. S casom, ko bosta navezala tisti stik, ko ne bo nic vec negotovosti, nic vec treme in bosta oba sproscena pa jo ob primernem trenutku poizkusi poljubiti, ce bo poljub uspel in te ne bo zavrnila, potem je cas, da se ji pocasi izpoves.

fr7pu2af9b
25.08.2008, 22:54
oba sva stara 21 let

Ne posiljaj pisma. Potem ti ne bo odgovorila, in bos spet sanjaril v neskoncnost, kao, kaj pa ce ga ni dobila, kaj pa ce so ga starsi v smeti vrgli, kaj pa ...

stopi do nje in jo povabi na kavo. al pa v kino.

vem, easier said than done, a pisma so brezveze.

KissMe
26.08.2008, 07:16
Za tiste, ki površno berete: Matej je 17.8. napisal:

Tko da mu zdej govorit, da ne pošiljat pisma, je čist brezveze, sam še bolj bo s
zamorjen.

Lencka
26.08.2008, 16:04
Madonca ste zamorjeni :nonono: :d Men se zdi pa pismo čist kul zadeva, in če ga je poslal, se vsaj ne bo mogel tolč po glavi, kaj bi bilo, če bi ga. Zdaj je pač na njej, da reagira, kakor pač bo. :dontknow:

Mowgli
26.08.2008, 17:34
Madonca ste zamorjeni :nonono: :d Men se zdi pa pismo čist kul zadeva, in če ga je poslal, se vsaj ne bo mogel tolč po glavi, kaj bi bilo, če bi ga. Zdaj je pač na njej, da reagira, kakor pač bo. :dontknow:

Lenčka... :o :o :o Kak šrajbanje, no.... :nonono: Sej ni Ana Karenina :angel:
ET phone (her) hoooome! :approve:

Smaug
26.08.2008, 18:22
Pisi kuci propalo.

(narekovaja in vejico uporabi po zelji; , " ")