Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : kako naj rešim ta problem

jancika_88
13.08.2008, 17:10
na levo burbončico se mi je "prilepil" kot nekakšen košček hrane in me moti že 2 dneva pa tudi je nekoliko otekla in me malo boli.
ima kdo kakšen nasvet, kaj naj naredim.. pijem veliko tekočine in jem suh kruh a mi še vedno ostane košček na burbončici.
zadnja možnost je zdravnik?

tom777
13.08.2008, 17:53
Čas poceli vse rane...preverjeno. Minilo bo čez kak dan ali pa čez ene par dni...

Babi2
13.08.2008, 20:01
na levo burbončico se mi je "prilepil" kot nekakšen košček hrane in me moti že 2 dneva pa tudi je nekoliko otekla in me malo boli.
ima kdo kakšen nasvet, kaj naj naredim.. pijem veliko tekočine in jem suh kruh a mi še vedno ostane košček na burbončici.

Leva burbončica? Kaj pa naj bi bilo to? Če naj bi bilo na jeziku, jih je tam zelo veliko, ne le "leva in desna". Z burbončicami zaznavamo okuse.

KissMe
14.08.2008, 14:31

To je res ja, brbončic je fuuuuuul:) hrana se ne more prilepit za dva dni (no ja, mogoče s sekundnim lepilom). Najbrž je brbončica malo vneta, zato je tudi otekla in te boli, ne zaradi hrane. Če se v parih dneh (recimo največ v enem tednu) ne pozdravi, pa kar k zdravniku.