Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : vožnja na hrvaškem

spartan
19.08.2008, 17:49
Tako se vozijo naši sosedje ;)

http://www.radioena.si/?p=video&id=20797

Wanted
20.08.2008, 17:12
Danes fasal kazen na hrvaški avtocesti...350 €:mad:

kinsley
27.08.2008, 16:21
a si dirkal?

Wanted
15.09.2008, 18:36
Če prekoračiš 20 km/h ni ravno dirkanje po osamljeni avtocesti...

Snif
15.09.2008, 19:08
Kje pa je to? Mislim ta avtocesta.

kinsley
15.09.2008, 19:59

imajo hrvatje prav tako kot mi novi zakon....in najraje lovijo slovence

Vsemogočni
30.09.2008, 00:46
Vsak užitek te prej ali slej nekaj stane!
Pa je razlika pri nas ali zunaj. Zunaj nihče ne upa policaju nič reči, ker pač ve, da bo še dražje, pri nas so pa policaji krivi, ko kerga dobijo pri prekršku.

Za 20km prehitro, pa če res nikogar ne ogrožaš, je pa 350EUR res malce kruta, to tud sam priznam, čeprav vem, če nardim prekršek, sem kriv sam. A pol majo tud, če koj plačaš, plačaš pol manj ???
A pa si kej preveru, če je res oddal ves denar???

Andreea
30.09.2008, 16:42

pejt malo v švico to delat :veryevil: boš videl, kaj je zakon. hrvati so pravi "angelčki", kar se strogosti tiče :veryevil:

Andreea
30.09.2008, 22:57
Vsak užitek te prej ali slej nekaj stane!
Pa je razlika pri nas ali zunaj. Zunaj nihče ne upa policaju nič reči, ker pač ve, da bo še dražje, pri nas so pa policaji krivi, ko kerga dobijo pri prekršku.

Za 20km prehitro, pa če res nikogar ne ogrožaš, je pa 350EUR res malce kruta, to tud sam priznam, čeprav vem, če nardim prekršek, sem kriv sam. A pol majo tud, če koj plačaš, plačaš pol manj ???
A pa si kej preveru, če je res oddal ves denar???

kazen za prekoračitev 10...20km/h pri nas je 250€ in je (očitno) še ZELO prenizka :veryevil: predvsem za tiste z višjimi plačami :veryevil:

predvsem tu ni point v "ogrožanju" ampak (tudi) v cestni kulturi, pospeševanju pred prehodom za pešce, da se ne bo treba ustavljati mamici z otročkom v vozičku, v histeričnemu trobljenju in kazanju srednjih prstov ljudem iz drugih mest, ki se trudijo najt parkplac, itd., itd... Zakaj se to v mestih, kot so Stuttgart, København, Bruselj, Zürich ne dogaja?

smo pač balkanci, z GdjeSiMujo-tom v eni roki in burekom v drugi... :veryevil: pol pa še "vozimo" zraven

mrjerry
01.10.2008, 09:25
Po drugi strani so kazni v Franciji dobre pol nižje kot pri nas, pa ljudje ne dirkajo po avtocestah... Sem dovolj prefural da to lahko kar sigurno rečem.

Vsemogočni
15.11.2008, 23:53
Se strinjam z Andreea, predvsem s prvim delom zadnjega stavka, ki drži, ko pribito.

Včeraj peljal proti Škofji Loki, dren, da ni res. Pa vidim voznico kombija, avto pr avtu, pelje kolona, ona pa z mobilcem v roki na ušesu, z drugo pa maha po luftu, kot bi jo sogovornik gledal, kako telovadi. Kaj če bi morala na hitro vsaj za pol metra zaviti v stran, da bi preprečila nesrečo??