Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : nedelovanje SIOL Storitev

mikkeni
19.08.2008, 21:37
V zadnjem času smo izjemno nezadovoljni s storitvami SIOL. V zadnjih dneh je izjemno slabo delovanje SIOL TVja, danes pa se SIOL telefonije, v zadnjih urah je prakticno nemogoce klicanje ter sprejemanje klicev, sem kontakiral tako 0801000 ki so me vezali na 0808000, kjer mi je vas sodelavec dejal, da bo preveril in na novo nastavil telefonijo, ter bo nato poklicalnazaj, klica ni bilo.

Klical sem ponovno na 080 8000 kjer pa so dejali, da niso za to pristojni in da naj se obrnem na 080 1000, kjer cakam ze vec kot 15minut in noben operater se mi se ni oglasil....

Res se mi zdi zadeva dokaj "otročja", da sem kot ping pong žogica med operaterji SIOLa in Telekoma...

prosim ce se zadevo res čimprej reši.... sem tudi poslal obvestilo na info@siol.net

extr3m3
20.08.2008, 12:05
mikkeni: skos jim teži, pa še to je vprašanje če bo pomagalo. Meni se je nek ***** oglasil, rekel da naj pokličem čez par minut še 1x če zadeva ne bo delovala. Kličem, seveda se je javil nek drug bedak, nato pa spet klicat drugam. Nato je rekel da bo prišel 'strokovnjak' do nas, da bo sam preveril situacijo kako in kaj, a glej ga zlomka kmalu bo 14 dni njega pa od nikoder. Resnost? nebi rekel.