Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kdaj oz. po kolikem času...

ss77
29.08.2008, 08:30
Včasih se je mislilo, da, če ženska hitro "da", da je lahka, cipa...itd..
Meni osebno pa to nič ne pomeni, pomeni mi samo to, da počne kar želi in si to tudi privošči, da rada seksa in navadno take res obvladajo zadevo (kar je vsekakor velik plus....). "Pridne deklice", ki te vlečejo za nos cel mesec so pa navadno precej zadržane, neizživete, komplicirajo in na koncu se zaradi neizživetosti še "s****ajo"....
Je pa res, da, ko sem bil mlajši, sem tudi jaz tako brezumno razmišljal....potem pa sem preko let spremljal tovrstne dogodke in prišel do popolnoma novih zaključkov.
Kaj vi mislite o tem, sprašujem tako ženske kot moške....

Mowgli
29.08.2008, 09:45
Bolj si oddaljen od pubertete, manj te tovrstne "dileme" tangirajo. Če bo dvema pasalo, si bosta pač dala prvih pet minut.

Lencka
29.08.2008, 21:22
Včasih se je mislilo, da, če ženska hitro "da", da je lahka, cipa...itd..
Meni osebno pa to nič ne pomeni, pomeni mi samo to, da počne kar želi in si to tudi privošči, da rada seksa in navadno take res obvladajo zadevo (kar je vsekakor velik plus....). "Pridne deklice", ki te vlečejo za nos cel mesec so pa navadno precej zadržane, neizživete, komplicirajo in na koncu se zaradi neizživetosti še "s****ajo"....
Je pa res, da, ko sem bil mlajši, sem tudi jaz tako brezumno razmišljal....potem pa sem preko let spremljal tovrstne dogodke in prišel do popolnoma novih zaključkov.
Kaj vi mislite o tem, sprašujem tako ženske kot moške....
... če pa dec, je pa car, a ne de :clown:

A sploh moram napisat, da se strinjam z Mowgličem? :blush: :approve: Ko/Če paše, paše.

KissMe
30.08.2008, 11:21
Lahko takoj, ko se zagledata:d in mislim, da vedno več ljudi tko razmišlja-končno je prišla osvoboditev:2thumbs:

ss77
01.09.2008, 06:58
Mislim, da so časi "obsojanja" mimo.....in to je več kot odlično. Tako so tudi ženske bolj sproščene (in ne komplicirajo)...konec koncev imamo vsi nekaj od tega....:)
Kar tako naprej punce.....bo svet takoj precej lepši, tudi prometnih nesreč bo manj....

KissMe
01.09.2008, 07:49
Mislim, da so časi "obsojanja" mimo.....in to je več kot odlično. Tako so tudi ženske bolj sproščene (in ne komplicirajo)...konec koncev imamo vsi nekaj od tega....:)
Kar tako naprej punce.....bo svet takoj precej lepši, tudi prometnih nesreč bo manj....

Ali pa več, odvisno od sopotnice(ka);):d

ss77
01.09.2008, 08:05
Ali pa več, odvisno od sopotnice(ka);):d

Tudi to je možno, če je sopotnica zelo "prijetna" zna tudi to dejstvo precej vplivati na zbranost med vožnjo.....osebno v takih trenutkih raje vozim lepo po CPP...
Si pa ne predstavljam, kako bi Policaj gledal, če te ustavi z odpetim šlicem....Ziher bi padle kazenske.....:d Ampak za tako stvar se definitivno splača....

Na splošno sem pa mislil, da, če bi ljudje več "ležali na hrbtu...ali klečali ali kak drug položaj" bi bilo precej manj slabe volje in jeze....manj bi se trobilo, psovalo mater....

Lencka
02.09.2008, 16:17
mejk lou, not vor! je rekla moja mat ob neki priliki: "če bi ljudje več seksali, bi bil svet lepši". al neki v tem stilu... mi je takrat pasal tak njen pogled, sedaj pa tudi :d

po drugi strani pa nisem prepričana, da te samo "otepanje" okoli lahko osrečuje. poznam precej osebkov, ki skačejo od enega "položaja" (če si sposodim tvoj izraz, ss77) do drugega, misleč, da jih bo to osrečilo. samo kaj ko orgazem, če do njega sploh pride, kaj hitro mine in potem ostane grenak okus v ustih, da to ni to. in na koncu le ugotavljajo, kako je vse brezzveze, krneki in... hm...

ss77, ne, časi obsojanja glih še niso čisto mimo. samo pustimo to.

ss77
03.09.2008, 06:42
mejk lou, not vor! je rekla moja mat ob neki priliki: "če bi ljudje več seksali, bi bil svet lepši". al neki v tem stilu... mi je takrat pasal tak njen pogled, sedaj pa tudi :d

po drugi strani pa nisem prepričana, da te samo "otepanje" okoli lahko osrečuje. poznam precej osebkov, ki skačejo od enega "položaja" (če si sposodim tvoj izraz, ss77) do drugega, misleč, da jih bo to osrečilo. samo kaj ko orgazem, če do njega sploh pride, kaj hitro mine in potem ostane grenak okus v ustih, da to ni to. in na koncu le ugotavljajo, kako je vse brezzveze, krneki in... hm...

ss77, ne, časi obsojanja glih še niso čisto mimo. samo pustimo to.

skakanje iz enega na drugega oz. iz ene na druge te res ne osrečijo....trenutno že, dolgoročno si pa sam in življenje je prazno. Z nekom, ki ga imaš rad početi to, to pa res osrečuje in seveda to še zdaleč ni vse.....toplina, bližina, zaupanje...to je pomembno za zadovoljstvo v življenju....

Lencka
03.09.2008, 06:58
jp... seks sprošča hormone sreče :d

ss77
03.09.2008, 06:58
jp... seks sprošča hormone sreče :d

Pa še res je......vsaj pri meni deluje zelo pozitivno....precej manj trobim in preklinjam....:rolling:

Lencka
03.09.2008, 06:59
Lejga, nisem vedela, da seks tudi kultivira :d :d :d
Čimveč seksa torej! ;) :d

KissMe
03.09.2008, 13:37

Mati so imeli prav:approve:

tanga22
04.09.2008, 09:41
Jaz mislim da družba na žalost še vedno na veliko obsoja ženske, ki s(m)o nekoliko blj odprte pri tem... Je pa vprašanje, kdaj postane stvar problematična, kdaj se moraš vpršati, kaj med tabo in partnerjem ne štima, če se ne spravita v posteljo... (da se malo vrnemo on topic)

ss77
04.09.2008, 10:04
Jaz mislim da družba na žalost še vedno na veliko obsoja ženske, ki s(m)o nekoliko blj odprte pri tem... Je pa vprašanje, kdaj postane stvar problematična, kdaj se moraš vpršati, kaj med tabo in partnerjem ne štima, če se ne spravita v posteljo... (da se malo vrnemo on topic)

Lepo, da se še najdete "odprte" punce....:2thumbs:, sicer pa jaz srečujem bolj ali manj take....:d
Morda je med partnerjema vse ok, morda je en izmed partnerjev zelo sramežljiv, morda ima kakšen strah, da se ne bo izkazal....
Enkrat, ko sem bil še mlad....:approve:, sem se ene preveč direktne tako ustrašil, da enostavno fizično nisem mogel....(me je kar nepričakovano napadla...)..no, sem drug dan potem popravil vtis....;)