Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : občutljiv ščegetavček

urosknez
30.08.2008, 12:19
zdravo. imam majhno težavo, zanima me ali je kdo slišal za kakšen primer ženske da ji ne paše drgnjenje ali oralno obdelovanje ščegetavčka, hvala za komentarje

TuNina
30.08.2008, 12:26
ne. sem pa slišala za moške, ki se zadeve lotijo pregrobo.

urosknez
30.08.2008, 12:46
vem za take stvari, ampak ženski ne paše niti da se ga narahlo dotakneš z jezičkom

KissMe
30.08.2008, 16:31
Zanimivo. Ne, tega še nikoli nisem slišala.

Katrin
30.08.2008, 21:48
Sem slišala za to in sicer v primeru, da se ga ne lotiš pravilno. Zna bit prav neprijetno.

ss77
01.09.2008, 07:20
Tudi to se dogaja, sicer bolj poredko ampak se....
Poizkusi jo na kak drugačen način zrajcat in potem jo ne bo več "motilo"...
Malo se pogovorita o vsej zadevi, predlagaj kake druge opcije, ki bi jo "zakurile" in potem poizkusi. Morda s kakšnim "porednim" govorjenjem na uho....približuj se počasi.....skratka probavaj in morda boš imel srečo....Najbolje se mi pa zdi, da ti sama pokaže kako njej paše, oz. naj sama vodi tvojo roko oz. prste....in ti potem v ritmu, ki ti ga je pokazala nadaljuješ....in zmaga je tvoja/njena. Morda si pa preveč grob ali pa premalo...., če si prenežen nekatere "žgačka", če si pregrob pa zna boleti....ugotoviti tisti pravi pritisk je pa.....pa tudi potem je treba stvar prilagajat. Težavno je, če ženska ne zna pokazat "stopnjevanja"...takrat pa res ne moreš vedet kako in kaj....
Lahko poizkusiš tudi s parimi "slemerji"...takrat se navadno precej sprostijo....:d

Lencka
02.09.2008, 16:33
ni nujno... res je, da je precej v pravem pristopu, včasih pa je ščegetalček res preobčutljiv. lahko zaradi kakega vnetja, lahko zaradi preveč drgnjenja prejšnji dan (:d :d :d)... če ni problem v pristopu, oz. se ga tudi sama ne more dotikati, ker jo boli, morda ne bi bilo slabo, če bi šla zdravniku.