Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Hokej-sezona 08/09

Strani : [1] 2

kinsley
31.08.2008, 17:23
Glede na to da se je zacela poletna hokejska liga na Bledu,ki velja za uradni začetek hokejske sezone,odpiram novo temo in tle not naj spada vse kar je povezano z tem športom...ebel,dp,reprezentanca....

temp64
31.08.2008, 17:25
yes....olimpija spet v finalu EBEL lige

kinsley
31.08.2008, 17:43
to bomo pa še vidli:rolling:

ježek
01.09.2008, 16:10
no treba je tut povedat da se je 1. dvoboj jesenice : olimpija končal s 4:2 za naše ;), ki so nakoncu zasedl 4. mesto na turnirju, medtem ko olimpija zadnje kolkr jst vem :)

kinsley
02.09.2008, 10:00
kaj ko bi se forumaši prešteli?...rdeči,zeleni?
jaz za jesenice:helo:

Goody
04.09.2008, 09:36
Tuki je nekaj novic za Ebel: http://www.siol.net/sportal/hokej/ebel.aspx
hokej: http://www.siol.net/sportal/hokej.aspx

Inox
06.09.2008, 06:03
Eh ja, Ježek, vi ste pa dobri na začetku sezone, potem pa niti dlje od četrtfinala ne pridete ane ;)

Drugač pa za Olimpijo navijam, mogoče ste opazil :d
Tko da, trenutno je 2:2 če gledamo navijače

ježek
06.09.2008, 15:17
Eh ja, Ježek, vi ste pa dobri na začetku sezone, potem pa niti dlje od četrtfinala ne pridete ane ;)

Drugač pa za Olimpijo navijam, mogoče ste opazil :d
Tko da, trenutno je 2:2 če gledamo navijače

jap na koncu sezone so pa naslov osvojili kdo že?
pa da nebomo zdej začeli, naši so bli to, vaši tisto...

naši so začel slabo igrat takrat ko se je poškodoval mattiason... pol pa nekak ni šlo, trener je pa še vedno poskušu z istim načinom igranja... dobil smo nove okrepitve, ki bi mogle okrepit našo igro, zgodilo se je pa ravno nasprotno... vodstvo je pa pomojem tut mal za***alo, ker ni prek colinsa zamenalo, ker pač nov trener prnese nov sistem igre in pač je velik lažje...

tut vaši so zapadl v krizo med sezono, s tem da ravno takrat ko je blo to najman pomembno, medtem ko naši ravno takrt ko nebi smeli...

v lanski sezoni so ble tekme v ebel ligi 2:2 in v državnem 4:0 seprav skupi 6:2 za naše ;)

drugač pa tut jest kadar olimpija igra proti avstijcem navijam za olimpijo (ni velik takih gorencev),zgolj zato, ker mi grejo avstrijci še tolk bol na živce....

Inox
07.09.2008, 16:25
jap na koncu sezone so pa naslov osvojili kdo že?
pa da nebomo zdej začeli, naši so bli to, vaši tisto...

Jah, naslov DP ste osvojili vi, a si mislu da me bo raztrgalo v srcu če bom to priznal? Zmotil si se ;)

ježek
08.09.2008, 18:36
Kako je šlo pa kaj danes prot Münchnu :d

zubil 2:1

poti gadcu prejšn tedn smo pa zgubil 4:0

vi ste proti nam zgubil 4:2 tk da... :approve:
hehe :P

Inox
12.09.2008, 12:20
Lepo lepo, Olimpija včeraj razbila Bruneck, 5:3, hatttrick banhama (3 zadetki), dober nakup je bil :approve:
Zadela še Mušič in Ropret.
Branila pa Sila in Pintaric, vsak po 30 minut. Lepo da sta tudi pomožna golmana dobila šanso.

ježek
12.09.2008, 14:07
mi smo premagal pa linz že 2. in sicer s 3:2 ;) super nam gre :P
čez 1 tedn pa že zares :P

Inox
12.09.2008, 14:23
10 dni po začetku pa že prvi EBEL derbi :veryevil:

gordano
13.09.2008, 09:22
kje bodo prnašali ligo EBEL

Inox
13.09.2008, 09:41
kje bodo prnašali ligo EBEL

Ko igrajo naši ponavadi na Slo 2 in pa na Šport TV (odvisno, se izmenjavajo, poglej napovednik za bolj natančne info), potem je pa še en avtrijski kanal samo ne vem kateri točno. Naši programi drugih tekem ne prenašajo.

ježek
13.09.2008, 21:52
pa smo zgubil zadnjo tekmo v prirapvah proti gradcu 5:2....
zdej pa ma da zmagamo v petk, druge ni :P gemo na jesenice ;)

kinsley
16.09.2008, 13:39
V petek se začne ebel liga.Se je lansko leto avstrijcem pošteno povesil nos,češ novinec v ligi(oimpija)je skoraj v prvi sezoni osvojil naslov,pa tudi jesenice so pol sezone mleli vse pred seboj.
Zato so severni sosedje zopet vložili velik denarja v svoje ekipe.Vemo da dnar ni vse ...naši v napad...

ježek
17.09.2008, 09:09
hm... naši (jesenice) v obrambo, ker je bla v pripravljalnem obdobju katastrofalna... sam važn da mamo kemijo... bo kemija branla namest branilcev ;) matr... :P
pa še zbolu sm tk da me v petek nebo gor vrjetno :/

Inox
19.09.2008, 20:43
Ajajajajaj :nonono:
Jeseničanom pa sam čestitam, olimpijo je lahko pra sram.
Elika je potrebno odpustit, mladi so pokazali zelo borbeno igro, več priložnosti njim dati.

ježek
21.09.2008, 17:51
bravo naši, na začetku so dobr odigral, pol je sicer šlo mal slabš, ampak važn da smo zmagal :)

pr olimpiji pa katastrofa :/
kolkr sm gledu na poptv reportažo, mate obupnega vratarja.. dva je dobu z u izi strelom med nogami, en je biu sploh obupn gol, enga so mu je pa dau, v leže... ostalih bol da sploh pokazal niso...
dons vm gre po prvi tretjini bolš (0:0) mi pa zgublamo (2:1)

Inox
21.09.2008, 18:49
bravo naši, na začetku so dobr odigral, pol je sicer šlo mal slabš, ampak važn da smo zmagal :)

pr olimpiji pa katastrofa :/
kolkr sm gledu na poptv reportažo, mate obupnega vratarja.. dva je dobu z u izi strelom med nogami, en je biu sploh obupn gol, enga so mu je pa dau, v leže... ostalih bol da sploh pokazal niso...
dons vm gre po prvi tretjini bolš (0:0) mi pa zgublamo (2:1)

Ma Morisson niti ni tako slab, z lovilko je res fantastičen, problem so odbitki ki gredo pri njemu ponavad direkt pred gol na center nasprotnega napada.

Sicer pa danes pomoje ni kaj preveč boljše, čeprav ne vem kako igrajo glede na to da ni prenosa.

kinsley
22.09.2008, 09:51
ja nekako se ponavlja lanska sezona.Odličen štart jesenic,katastrofalen olimpije:rolling:...vendar je sezona še dolga.zaenkrat je v redu.

ježek
22.09.2008, 15:01
sej olimpija je bla lansklet na začetku neki časa clo prva na lestvici, medtem ko naši po neki tekmah predzadni :)

ježek
24.09.2008, 13:57
no pol smo tut mi vs dokaj lahkontno "eliminiral" v državnem prvenstvu, tk da tut nemorte nč rečt ;)
brezveze vem... sam pač nism tist k odneha :P

itak
24.09.2008, 15:41
no pol smo tut mi vs dokaj lahkontno "eliminiral" v državnem prvenstvu, tk da tut nemorte nč rečt ;)
brezveze vem... sam pač nism tist k odneha :Pvalda ste ns premagal, ddd, vi ste se v DP-ju "svaljkal" z enim Mariborom, mi pa smo odigral v zelo kratkem času 6 tekem z Linzem in 6 tekem s Salzburgom... in po tisti odvzeti zmagi poznamo nadaljevanje.... vi prijetno spočiti po derbiju z mariborom, in naši strošeni po polfinalu in finalu v EBEL. Pa tut Olimpija je "presenetla" use tut tiste k so pisal koledar tekem in so se na konc prekrivale tekme DP in EBEL. Jesenice so EBEL odigrale po predvidevanjih ane zato so loh igrale končnico DP po koledarskem planu... :rolling:

itak
24.09.2008, 18:01
Velka napaka jeseniških navijačev je to, da so preveč hitr euforični... Po dveh (!) tekmah (od 54) rednega dela lige večina Jesenice vid že kr u finalu. Verjamem, da se vm nardi nasmešek na ustih, k vidte da je Olimpija zadnja z 0 točkami in gol razliko -11, sam to sta šele 2 kroga... Lansk let ste bli tut euforični dost časa (konkretno v rednem delu prvenstva), od četrtfinala naprej ste bli pa ZELENI od zavisti... :p

naja
25.09.2008, 08:15
VSI ZA ŠAMPIONE RDEČE!!!!

He, pa kaj če smo jeseničani ful euforični... Pač taki smo :-)

ježek
25.09.2008, 13:24
Velka napaka jeseniških navijačev je to, da so preveč hitr euforični... Po dveh (!) tekmah (od 54) rednega dela lige večina Jesenice vid že kr u finalu. Verjamem, da se vm nardi nasmešek na ustih, k vidte da je Olimpija zadnja z 0 točkami in gol razliko -11, sam to sta šele 2 kroga... Lansk let ste bli tut euforični dost časa (konkretno v rednem delu prvenstva), od četrtfinala naprej ste bli pa ZELENI od zavisti... :p

mamo vsaj od česa bit evforični....
pa tut vsaj jst osebno nism biu nč zele od ničesar, ker sm olimpiji kvečjemu prvošču da premagajo tiste jodlarje.... in tut v finalu sm naviju za olimpijo... (to je biu pa tut edini trenutek ko sm biu kej preveč evforičen) ker klub ki niti igralcev nezna prjavt na žalost ne more zmagat...

itak
25.09.2008, 14:51
Hehe ježek, ne sklepi prezgodi, prejšnjo sezono je bila olimpija veliko večino predzadnja na lestvici... Pa je tut Westlund branu... Tko da Morrison sam še v formo pride pa smo na konju... ;)

ježek
27.09.2008, 02:57
hehe pa smo zmagal ;)
čeprou ni velik manjkal ampak ok :)
glede vratarja mislm da bi mogu brant glavič, ker tole je kriza.... vse kar so strelal je šlo not (večinoma med nogam), razn če niso strelal direkt vanga al pa če se je po nekem čudežu nekak odbil od nekje....

torej glede olimpije... smiljo se mi... v nedelo se mi bojo pa še bol...

naja
27.09.2008, 08:52
Ja zmeri je tkopr ns, da koj k nasprotniki mal prtisnejo, se naši zgubijo (in jest tud živce tkrt ponavad), ampak tko kot praviš "važn, da smo zmagal"...

itak
28.09.2008, 22:24
Hm, narobe svet... Jesenice po treh tekmah 100%, Olimpija 0%, Jesenice tik pod vrhom, Olimpija zacementirana na dnu... Jeseničani vsi polni samih sebe napovedovali goliado nad Olimpijo, v smislu da bo to "lahka tekma"... In kaj se je zgodil? Zgodil se je to, da so Jeseničani dobl 5ardo! Olimpija naj odmeva do neba! Ko plavžarji obmolknejo...

naja
29.09.2008, 06:00
Jaoooo, pa to je bil poraz... LIX nam 100% manjka... Sej bo 12.-ga boljš...

kinsley
03.10.2008, 22:19
pogled na lestvico pove vse...:disco:

ježek
05.10.2008, 19:28
Kakorkoli že, Morrisson je car :approve:

dons je pa kolkr sm poslušu na radiu triglav tut hočevar branu res super, me veseli da se je tut vratar ogrel...
kakorkoli zmaga naših s 2:5 :2thumbs::2thumbs::2thumbs: inkredibile ;)

žabe pušijo mal pred koncem 0:3 doma haha :P gadno :)
še bolj gadno je pa nam ko smo zgubil prot njim, očitno je bla res podkupnina :angel::angel::angel:

kinsley
06.10.2008, 12:06
ta zeleni,kot vse kaže menjajo trenerja....

Inox
06.10.2008, 13:23
Fora je da je Posma s hokejisti žural in ga pil po lokalih tako je počasi začel zgubljati avtoriteto. Zamenjava je bila potrebna...

kinsley
06.10.2008, 13:27
pa kaj mu je drugega ostalo pri takemu učinku?....greš z igralci v lokal in se ga.....

ježek
06.10.2008, 15:48
Dodatek: Vnuk poškodovan, polomljen nos kot posledica naleta na tekmi proti dunaju :(

hehe mogoče bo pa meu zdej nos naravnost :p

itak
06.10.2008, 16:48
Hm zgodba spominja na lansko sezono... Olimpija podn, Jesenice na vrhu, v Ljubljani menjava trenerja (takrat Rahmatuljin -> Posma), sledi tekma na Jesenicah -> zmaga Olimpije. In potem vsi vemo kako je bilo v nadaljevanju... Deja vu... :d

Inox
06.10.2008, 17:18
hehe mogoče bo pa meu zdej nos naravnost :p

Humor je fajn zadeva v pravem trenutku, sedaj ni pravi trenutek...:nonono:
In ne se delat norca iz legende!

partibrejker
07.10.2008, 14:20
Posma in Elik, razumem, ampak Intra in Yarema? Kolkor jaz vem Intra že trenira po poškodbi, za Yaremo pa res ne vem kaj bi blo narobe :dontknow:

Dodatek: Vnuk poškodovan, polomljen nos kot posledica naleta na tekmi proti dunaju :(

ma ne se ***at Vnuk a spet:d

itak
08.10.2008, 17:00
Pr Olimpiji včeri napredek, dosegl smo gol in to v gosteh! Lep obet pred nadaljevanjem. U petek bomo verjetn dal že 2 gola pa verjetn useen zgubil, u nedelo pa mam spet občutek da bomo zmagal.

Matiz
09.10.2008, 12:47
v nedeljo bi naj šel na tekmo na jesenice, pa me zanima kako do kart? se da to prek neta nekako zrihtat?

hvala za pomoč. :)

Inox
09.10.2008, 13:53
v nedeljo bi naj šel na tekmo na jesenice, pa me zanima kako do kart? se da to prek neta nekako zrihtat?

Bom jaz drugač vprašu, a navijaš za naše, al za jeseniške ovce? :d
Drugač pa če za Olimpijo se lahko tukaj zmeniš http://www.hddolimpija.com/
Če si za ovce ti ne priporočam da greš z Olimpijinimi navijači, for your own safety...;)

naja
09.10.2008, 14:38

Upma, da nisi za zelene ovce... Ti pa vseeno dam link: http://www.esiti.com/esiti/tickets/esiti.php5?L=si&id=371

Matiz
10.10.2008, 08:03
amm, sm hotu danes zjutraj nabavit karte prek neta, ampak so samo še stojišča...ker bi naj šel foter in stric zraven, tako da bom poklical tja in se pozanimal o sediščih...če jih ni, bom pač popoldne šel po karte za stojišča...

naja
10.10.2008, 08:11
Ja, prek neta in na vseh prodajnih mestih esitija dobiš samo stojišča, sedišča danes v predprodaji pred tekmo z Linzem. Prodaja se začne ob 14h Podmežaklo.

Matiz
10.10.2008, 08:21
sm poklical Telefonsko prodajo, pa je rekla gospa, da so za nedeljo vsa sedišča razprodana...bomo morali pač stati...

naja
10.10.2008, 08:45
Lej, tu je link, kjer pač piše tko, kot sem rekla... http://www.hkjesenice.si/default.aspx?SIid=3&ARid=1140&LAid=2&p=0

Sicer je pa ja večji filing stati, poskakovati in navijati na stojišču...

drughi
11.10.2008, 12:49
Ja itak an,jutr ma da je vse polno an,da se bo komj kj dal stat pa pričakujem res un hard navijanje.:2thumbs:

ježek
12.10.2008, 09:51
hum a je blo v petek res 7:2? haha :P dans bo 10:0 :P
naši so pa naletel res na hud odpor linza, sicer igra ni bla najbolša, sam slabo pa vseen niso igrali, vratar nadaljuje s super formo ;)
dons bo spektakl ;)

itak
12.10.2008, 19:50
Ni kej, čestitke Jeseničanom za zasluženo zmago. Prva tretjina katastrofa. Bo treba mejčkn se u roke uzet in še vedno verjamem u Olimpijo!

Matiz
13.10.2008, 08:34
noro! prvič bi na tekmi v živo in morm rečt, da je blo fantastično! :)

smo navijal kot pr***njeni.:d

v drugi tretjini so jesenice malce zgubljeno delovale v napadih...kot da neb hotli več golov devat.:clown: se je pa tut izkazal olimpijin drugi vratar z nekaj super obrambami.:o

komi čakam, da spet gremo gor.:approve::2thumbs:

ole ole ole

kinsley
13.10.2008, 10:53
ja,sej te kar not potegne.Vsekakor je v zivo filing čisto drug kot pa pred tv-jem...vzdušje je noro...

drughi
13.10.2008, 12:02
Ja včer je blo vzdušje saj men fenomenalno,igra je bla tud odlična tko da res zasluženo smo zmagal,smo pokazal kdo je glavni v podmežakli.:2thumbs:Za olimpijo je najbol da nardijo eno dvoletno pavzo pa da mau vse preštudirajo kupjo enga pametnga trenerja lohk tud mau bol igrauce po nj se pa vrnejo nazaj na led.:d

monster
13.10.2008, 15:40
huda zmaga :approve:

temp? :shy:

ježek
13.10.2008, 16:06
aja pa glede olimpijinih navijačev, še posebi dregonsov, k grejo za svoje "pousod" kje so bli pa včeri? ene 20 navijačev olimpije na tekmi... sramota... res... če že vaših nočte gledat, pridte vsaj naše mojstre pogledat ;)

itak
13.10.2008, 21:49
Ježek, prioriteta Dragonsov je nogomet. Zmeraj je bil, je in bo. Potem je tukaj še košarka (večinoma Evroliga) pa tudi tekme jadranske lige, mlajši člani Dragonsov se pa udeležujejo tudi tekem lige EBEL. Dragonsi so torej prisotni na treh frontah (nogomet, košarka, hokej). Pa mi povej vsaj še eno navijaško skupino v Sloveniji, ki suportira tri kolektivne športe.

Inox
14.10.2008, 15:32
aja pa glede olimpijinih navijačev, še posebi dregonsov, k grejo za svoje "pousod" kje so bli pa včeri? ene 20 navijačev olimpije na tekmi... sramota... res... če že vaših nočte gledat, pridte vsaj naše mojstre pogledat ;)

Kakor je Itak rekel, dragonsi so na treh frontah, bogi jeseničani mate pa itak samo hokej...

monster
14.10.2008, 18:27
no, da bi se glih ne vem kako lahko hvalil z našimi ekipnimi športnimi uspehi zadnja leta v prestolnici :d ...kakorkol, zmajčki majo nouga trenerja, kaj praute?

ps. upam, da jesenice v tem ritmu odigrajo celo ligo :approve:

kinsley
14.10.2008, 19:34
vsekakor je letošnji ebel še daljši kot lani,tako da bodo prišli tudi porazi...pomebno se je uvrstiti v končnico in trenutno so jesenice na dobri poti,medtem ko olimpiji bolj slabo kaže...

ježek
14.10.2008, 19:39
huh... dons pa zgleda nebo šlo 3:0 zgublamo...
olimpija vodi z 1:0 nič še ni odločenega, ampak v obrambi igrajo super :)
očitno so veseli novega trenerja :P

kinsley
14.10.2008, 19:55
so se jeseničani izpraznili proti olimpiji:)

monster
14.10.2008, 20:07
danes ne bo šlo proti Gracu, zato pa fino za zmajčke

drughi
14.10.2008, 21:16
To se je itak prčakovalo ne morjo celo sezono igrat na full,bojo tud porazi to je sestavni del vsakega športa,važn je da smo še zmerj taprvi:2thumbs:

itak
14.10.2008, 21:30
Kva je ježek, no dej povej eno skupino, ki podpira 3 kolektivne športe! Sicer pa končno zmaga, dons so se usi izkazal, mal so se ustrašl "novic" o odhodu tistih, ki si mesta v ekipi ne zaslužjo, pa so končno pokazal svoje znanje. Mamo tut nouga trenerja in ma da jih u red sprav, u petek bi blo fajn spet zmagat, jeseničani pa ne vem, tok se je neki govoril o nekem strašnem napadu, pa največ doseženemi goli, dons pa kr ničla a haha kok se use vrne, no dejte se mau hvalt!

monster
14.10.2008, 21:59
khm, lestvica se ni bistveno spremenila :)

naja
15.10.2008, 06:20
To se je itak prčakovalo ne morjo celo sezono igrat na full,bojo tud porazi to je sestavni del vsakega športa,važn je da smo še zmerj taprvi:2thumbs:

Podpišem pod tole :2thumbs:

Žabarji pa eno dobite, ste pa glasni, pa pametni....

ježek
15.10.2008, 07:05
Kva je ježek, no dej povej eno skupino, ki podpira 3 kolektivne športe! Sicer pa končno zmaga, dons so se usi izkazal, mal so se ustrašl "novic" o odhodu tistih, ki si mesta v ekipi ne zaslužjo, pa so končno pokazal svoje znanje. Mamo tut nouga trenerja in ma da jih u red sprav, u petek bi blo fajn spet zmagat, jeseničani pa ne vem, tok se je neki govoril o nekem strašnem napadu, pa največ doseženemi goli, dons pa kr ničla a haha kok se use vrne, no dejte se mau hvalt!

točn kot je naja rekla...

mi mamo prvič nulo, vi ste jo mel vsaj 4x tk da še kr velik manka da ns boste dosegl... sploh ker mate šele 2 zmagi medtem ko mi kar 9... če 1x oz 2x zmagate še ne pomen da ste najboljši, še vedno boste zadnji na lestvici, pa tut če 4x zmagate ;)

itak
15.10.2008, 18:32
Ježek se skoz spretno izmika mojemu vprašanju, ki gre neki u smeri podpiranja 3 kolektivnih športov... No ježek bo kej? Mej jajca in povej resnico...

ježek
15.10.2008, 19:11
Ježek se skoz spretno izmika mojemu vprašanju, ki gre neki u smeri podpiranja 3 kolektivnih športov... No ježek bo kej? Mej jajca in povej resnico...

joooooo dej no...
dregonsi so edina taka skupina... ker cela ljubljana tako velika in tako najboljša premore samo eno navijaško skupino za 3. vrste športa...
je pa tut ljubljana edina, ki ima uspešnejše klube v večih športih, pa ne zarad neke tradicije, al pa znanja, ampak zato ker so največji in majo dnar... sam so pa dokaz da samo z dnarjem se ne da uspet, je pa res da se večino da z dnarjem kupt...

itak
15.10.2008, 19:27
Bravo ježek, si "taprav", čeprov si še neki palamudu za brezveze, si vseen priznal. :2thumbs:

itak
15.10.2008, 20:05
Haha ježek, čist simpl: Dragons -> Olimpija. Ma grem se stavt, da ti niti ne veš u keri ligi igrajo NK Jesenice, pomoje jst več vem glede tega kokr ti. :rolling:

Matiz
16.10.2008, 07:48
joooooo dej no...
dregonsi so edina taka skupina... ker cela ljubljana tako velika in tako najboljša premore samo eno navijaško skupino za 3. vrste športa...
je pa tut ljubljana edina, ki ima uspešnejše klube v večih športih, pa ne zarad neke tradicije, al pa znanja, ampak zato ker so največji in majo dnar... sam so pa dokaz da samo z dnarjem se ne da uspet, je pa res da se večino da z dnarjem kupt...

tako je.

in tako v treh športih delajo sranje...ponavadi.

kinsley
16.10.2008, 17:42
Haha ježek, čist simpl: Dragons -> Olimpija. Ma grem se stavt, da ti niti ne veš u keri ligi igrajo NK Jesenice, pomoje jst več vem glede tega kokr ti. :rolling:

tema se nanaša na hokej....bela cesta...

itak
16.10.2008, 17:45
Ježek poznam ful folka iz Medvod, Kranja, Škofje Loke, Bleda, in ostalih manjših gorenjskih krajev, ki navijajo za Olimpijo, tko da tvoja teorija "dveh metrov" niti pod razno ne drži.

naja
17.10.2008, 09:50
Ježek poznam ful folka iz Medvod, Kranja, Škofje Loke, Bleda, in ostalih manjših gorenjskih krajev, ki navijajo za Olimpijo, tko da tvoja teorija "dveh metrov" niti pod razno ne drži.

Sami puhoglavci, če mene vprašaš, ampak naj navijajo...

Kar se nogometa tiče na Jesenicah... Res niso blesteči, pa pri ostalih športih je isto in to zato, ker se je na Jesenicah vedno vlagalo v hokej, ampak če bo treba kdaj stopit za kak drug šport na Jesenicah, bodo Jeseničani to storili! Zdaj ponosno stojijo na tribunah dvorane Podmežakle, vi pa skakljate sem in tja, denarja dost za vse, pa vse skup nič od tega!

Inox
17.10.2008, 20:31
***emti boga greg kužnik :censored:

Inox
18.10.2008, 11:14
tista dva gola v 20 sekundah sta se vm absolutno usrala

Ne vem kako to veš, a si bil tam? Sicer pa ne vem zakaj si ti kot navijač jesenic tako obseden z Olimpijo, naviji za svoje pa daj mir, OK?

Kar se pa izjemnih strelcev tiče, hja, če bi na SP pokazali toliko znanja kot v EBEL zihr nebi bili spet v B skupini. Kle, pri kazenskih, bom pa jaz reku da se jim je itak usralo, brez podlage tako kot si ti trdil za olimpijo...

Sicr pa plavžarji itak mislte da ste boga za jajca prjel zdej ko ste prvi, samo sezona je še dolga....

kinsley
19.10.2008, 19:47
danes je blo odigrano 13 kolo ebel lige....zmaga rdečih in poraz ta zelenih...nič novega,vse po starem

itak
20.10.2008, 18:53
Kdo to prav, nevtralni spremljevalci hokeja al navijači Jesenic. Če slednji, mi je use jasn.

Inox
20.10.2008, 18:59
Kdo to prav, nevtralni spremljevalci hokeja al navijači Jesenic. Če slednji, mi je use jasn.

Itak, sej mislim da je odgovor na dlani...

monster
20.10.2008, 20:11
dejte zmajčki nekaj tekem zmagat, da bo mir v bajti :)

resno vam privoščim in razen ob tekmah jesenice vs olimpija navijam še zraven za vas in mi na misel ne pride, da bi navijal za krofarje, če igrajo proti vam ... ta logika, da nekdo privošči slovenskemu klubu, da zgublja proti avstrijcem, mi je povsem nejasna :(

najlepše bi bilo, da se srečamo v finalu EBEL lige pa basta :) ...no in tam sicer jesenice zmagajo, ampak tekme bi bile za prste polizat :p

monster
21.10.2008, 19:46
6:1 ...danes bomo pušnli

6:2 ... eh

Inox
21.10.2008, 20:36
Eh, sranje, da nas ena nacija brez hokejske tradijce takole nalomi je pa že kar sramota, sojenje pa tut v ****u....

itak
21.10.2008, 21:57
Inox kje si gledu tekmo? Na SportKlubu? :) Morm potrdit, sojenje katastrofalno, nalet na Vnuka, Tavželj dobu po zobeh in nobenih izključitev za mađaroš, naši pa vn prec... Sicer pa za 8. mestom zaostajamo še zmeri za znosnih 7 točk tko da ni panike, bomo mi to use nadoknadl, samo sodniki nam to lahko preprečjo. :veryevil:

Inox
22.10.2008, 07:03
Inox kje si gledu tekmo? Na SportKlubu? :) Morm potrdit, sojenje katastrofalno, nalet na Vnuka, Tavželj dobu po zobeh in nobenih izključitev za mađaroš, naši pa vn prec... Sicer pa za 8. mestom zaostajamo še zmeri za znosnih 7 točk tko da ni panike, bomo mi to use nadoknadl, samo sodniki nam to lahko preprečjo. :veryevil:

Na SportKlubu ja. Drugač pa po naletu na Vnuka sem srčno upal da bodo dal Grozo notr da namaha kšnga madžarosa, bi si več kot zaslužu (upam da ni nč hujšiga z Vnukom, čeprav je pol naprej igral). Sicr pa Ralfi pa Yarema itak najbolj borbena, mi je blo kr mal smešn k je Ralfi hotu namahat Nagy-ja zarad poškodbe vnuka. Te je treba prepustit Grozi. Yarema se pa itak hoče skos tepst, še posebi z madžari mam občutk :d

kinsley
23.10.2008, 20:49
zdaj boš pa lahko dal za pir:approve:

Inox
26.10.2008, 19:25
:hihi:

Točno tega smeška sem hotu :d

Olimpija zakon! PP ofenziva spet deluje, stara olimpija se vrača ! :2thumbs:

itak
26.10.2008, 20:30
2 nujno potrebni zmagi smo dosegl... Lažje se diha... 1. tretjina dons bla dobra, določene stvari treba še popravt ampak stvar se premika na bolje, važn da se zmaga in vknjiži 2 točki. In mesto, ki vodi v končnico je spet na dosegu roke. Vsi za šampione zelene!

Inox
27.10.2008, 08:03
Kam so pa vsi jeseničani izpuhtel? :d

kinsley
27.10.2008, 08:28
nič bat....še smo tukaj

ježek
27.10.2008, 11:40
no ja zmaga proti salzburgu je bla težko dosegljva, čeprou nismo bli brez možnosti...
pri rezultatu 2:1 smo mel veliko premoč in če bi takrat zadel bi se lahko drugač razpletlo, stomberg je mel clo kaznski strel ampak je zgrešu... pol smo pa dobil na hitr 2 gola in vsega je blo konc

Matiz
28.10.2008, 11:45
študiram da bi šel na naslednjo domačo tekmo ko bo spet na jesenicah. :)

Inox
28.10.2008, 20:46
Ježek :ass:
Olimpija zmagala po kazenskih! HA!

kinsley
28.10.2008, 21:05
ste zgleda mel mal sreče...mi je danes nismo mel
na lestvici ste pa še vedno zadnji.....

itak
28.10.2008, 21:56
na lestvici ste pa še vedno zadnji.....To pa zato, ker se sezona za Olimpijo začne mesec kasneje kot pri vas in tudi traja mesec dlje kot na Jesenicah.

drughi
28.10.2008, 22:21
Hahaha ker trapast izgovor,za vse se začne isto če še ne veš,sam da vi rabte po sezone sploh da dojamete ko treba igrat po šel nekak začnete igrat kukr se zagre.:rolling:

albin_mrak
31.10.2008, 11:00
Olimpija je začela mlet, upam da se ne ustavi še kmalu :2thumbs::2thumbs:

ježek
01.11.2008, 10:27
mater, tesno je bilo, dobr so igrali, samo nakoncu so pa razočarali... kazenske strele so vedno znal zadet.. škoda :/
čestitke olimpiji :)

itak
01.11.2008, 10:56
4. zaporedna... Kva je pa Banham obraču Celovčane haha, "trobla" se na ledu razletela na prafaktorje, ena flaša ni dosegla cilja pasti na led, jo je spodn del tribune dubu :rolling:, vzdušje v redu, najpomembnejša je zmaga, v oči bode edino to, da mi Jeseničanom omogočamo da so 1. na lestvici, da bi pa oni premagal Linz to pa ne, so pač preveč nesposobni... :tongue:

OLIMPIJA!

ježek
02.11.2008, 19:17
aja a vi ste pa linz 2x premagal ane? :nonono:

itak
02.11.2008, 20:03
Lansko leto 4x samo v polfinalu in s tem maščevali vaše. :rolling:

Snif
09.11.2008, 09:25
Jst sem pa ekipo zamenu. :approve:

Inox
09.11.2008, 14:30
Jst sem pa ekipo zamenu. :approve:

Ja? Katero za katero?

Snif
09.11.2008, 19:04
Acroni za NHL.

ježek
09.11.2008, 19:24
nhl ni ekipa ampak liga.... :D:D:D

Snif
09.11.2008, 19:31
verjetno ti ne bo veliko pomagalo, če ti povem katera ekipa je, če te pa zanima pa poglej moj profil.

temp64
11.11.2008, 19:39
:rolling::rolling::rolling:....kera druga tretjina

Inox
11.11.2008, 20:41
Ahahahahaha, ovce...

Škoda za olimpijo, ampak točka je pa le :rolling:

kinsley
12.11.2008, 11:04
:rolling::rolling::rolling:....kera druga tretjina

samo sedem jih pa niso kasiral:nonono:

temp64
12.11.2008, 11:10
iščem plavžarje na vrhu lestvice, pa jih ne najdem :(

ježek
12.11.2008, 18:55
mater smo popušil...
kje je conny???:mad::mad::mad:
ka je res šu na dunaj?:dontknow::(
no brez connyja se lahko zgodi da bo tak kot je blo pa lansklet brez matthiassona.... polom...
šezmeri se nemore govort v kaki krizi, ker sj tut igral niso včeri slabo, sam vseen začetek nečesa slabega je pa lahko.. morjo se zdej zbrat pa kako še zmagat :P

naja
13.11.2008, 10:42
Hja, torek je bil porzaen... Ampak jutri je nov dan in nova tekma in upam, da zmaga :2thumbs:! Conny pa ni šel nikamor, samo igral ni... Še tega se nam manjka ja.... :nonono:

Inox
14.11.2008, 20:31
Zmagaaaaa, bravo Slovenija :2thumbs:

ježek
14.11.2008, 20:38
hehe bravo slovenija res ;)

pr jeseničanih sta bila za zmago najbolj zaslužna kovačevič, še posebi s tistim prodorom ko je preigral sam celo ekipo insbruka in nato še zadel ;) in pa seveda glavič, ki je branu res izjemno ;)

bravo čestitke vsem ;)

kinsley
15.11.2008, 10:05
No,pa so jeseničani pomagali:approve: olimpiji do tako želenega osmega mesta

ježek
16.11.2008, 21:14
heh so jim že pomagali, sam kaj ko so dons sami za***ali... mi smo insbruk v gosteh, vi da niti doma nemorte... oh ja...
in zdej ste spet skupi z gradcem na zadnjem mestu...

drgač pa bravo naši, sm bil na tekmi in res noro vdzušje, predvsem pa odlična igra in sladka zmaga ;) bravo naši ;)
sodniki so bli pa nakonc kr precej poredni :P

naja
17.11.2008, 08:38
Super tekma je bla včeraj... Čestitke Glaviču, je bil dober, ni kej... Jutr ponovitev proti Albi...

ježek
17.11.2008, 16:51
ja glavič brani izjemno... res trenutno mislm da je v boljši formi kot hočevar, ki je tut poškodovan, tk da fajn da mamo še enga vratarja ki je v izjemni formi... sploh pa si glavič zasluži bit v vratih na tekmi, ker je res dobr ;) gremo gabr ;)

kinsley
18.11.2008, 18:07
spet smo številka ena:yey:

ježek
18.11.2008, 20:26
zmaga jesenic s 3:1 in poraz olimpije s 3:2 pa smo spet prvi in zadnji :)

Inox
19.11.2008, 08:08
Ajajaj, porazno....

Baje da je tudi v garderobi Olimpije sranje, Edmonds naj bi ignoriral domače igralce, Vnuku In Župi naj bi prekipelo :nonono: Mislm fak no, ko Vnuku in Župi prekipi mora bit pa res slabo stanje :(

ježek
19.11.2008, 14:25
hjah takega trenerja, ki ne zna cenit slovenskih igralcev in si misli da so 10x slabši od tujcev in da si ne zaslužijo priložnosti, bi blo treba samo nagnat čim dlje stran....
sj ne da je od tujcev kolkt tolk sam bahnam, pa elik kolkr igra, ostalo je pa vse na slovenskih igralcih, tut morisson je za en piiiiiiii....

drgač pa v petk pa s čolnom v močvirje, karte mam že, samo še v plastiko jih je treba zapakirat, da se ne zmočjo ;)

Inox
19.11.2008, 17:07
drgač pa v petk pa s čolnom v močvirje, karte mam že, samo še v plastiko jih je treba zapakirat, da se ne zmočjo ;)

Madona, ti si pa cel komedijant ej :rolling:

itak
19.11.2008, 18:33
ježku je, geografsko gledano, hala Tivoli bližje kot podmežakla.

ježek
19.11.2008, 19:30
ježku je, geografsko gledano, hala Tivoli bližje kot podmežakla.

ja to je res, vendar regionalno gledano tivoli spada v napačno regijo ;) sploh pa raj na mraz kot pa v vodo :P

Inox
22.11.2008, 06:14
Oh ja, življenje je lepo :d
Drugač pa moj kratek komentar na tekmo. Morrisson spet sila nezanesljiv, hudič preveč hodi izven gola se mi zdi. Se mi pa super zdi da dosti več priložnosti dobivajo mladi ki jih v zadnjih tekmah praktično nismo videli igrati. Pol pa še gol Mušiča pa Muriča, čisto nepričakovano vendar super. Jeseničani so se pa tut boril k žvali, samo je pač zmanjkalo, smo bli mi boljši :rolling:

monster
22.11.2008, 11:20
bravo zmajčki za zmago, pa da pridete med 8 :)

temp64
22.11.2008, 12:31
morrison brani kot baba in, če ga ne bojo zbrcali na brzino, bo samo še večje sranje.....Sila bi branil vsaj tako dobro kot on, če ne bolje - pa še izkušnje bi pridobival
sicer se pa po kuloarjih marsikaj govori....ve se že, kdo vse drži kljuko za odhod od olimpije, nikakor pa ne morem zbrskat novih imen :(

Inox
22.11.2008, 13:35
ve se že, kdo vse drži kljuko za odhod od olimpije, nikakor pa ne morem zbrskat novih imen :(

Nas lahko malo razsvetliš, vsaj mene ker sem rahlo neobveščen :dontknow:

ježek
22.11.2008, 15:18
škoda, vodili smo večino tekme, nakoncu pa mal popustil, ampak res vsaka čast fantom za borbo in tak poraz ni nobena katastrofa... se dogaja, maščevanje sledi v podmežakli ;)
drugač pa omenu bi še sojenje sodnikov... prvi gol naših so razveljavili, pomojem upravičeno, ampak bi vseen mogl tut tistega od žab, ker je eden dobesedno ležal v vratarjevem prostoru...
svoje pa so dodali tudi z izključitvami...
ne rečem, da bi zmagal če bi sodniki bolš sodili, samo nevem v čem jim je fora priviligirat eno izmed dveh slovenskih ekip...
pa čestitke glaviču, spet je imel nekaj izjemnih obramb. sicer je dobil 2 bol taka gola, ampak ni bla njegova napaka...

Inox
23.11.2008, 19:09
WTF! Kva se je dons dogajal, ker levak je obleku dres Banhama :dontknow:

Fak no, Morrissona pa nagnat, človk poje dva gola v dveh minutah :nonono:

Inox
29.11.2008, 06:12
U madona, moram reči da včeraj nisem verjel v preobrat, vendar so se na koncu izkazali in povozili piksne v zadnji tretjini, happy happy happy :rolling:

temp64
29.11.2008, 09:51
elik - 5 podaj
banham - 3 goli + podaja

dobro jutro plavžarji

Inox
29.11.2008, 10:17
http://24ur.com/sport/hokej/v-zivo-tilia-olimpija-red-bull-salzburg-2.html
Klele mate pa vsi ki niste gledal tekme, jaz, čeprav sem včeraj gledal tekmo, sem tole pogledal že vsaj 10x XD
Preprosto nora zadeva kako smo jih povozil... :rolling:

nejce
30.11.2008, 15:07
Upam, da ne bo z Jesenicami tako kot lansko leto, saj namreč kar padajo po lestvici navzdol!

ježek
04.12.2008, 21:58
hjah hitro so padli za par mest, ker so bile razlike zelo majhne, zdej pridejo z izjemo naslednje mal lažje tekme in mislm da se lahko mejhn prbližamo vodilnim in ne zaostanemo preveč.

itak
09.12.2008, 22:49
zdej pridejo z izjemo naslednje mal lažje tekme in mislm da se lahko mejhn prbližamo vodilnim in ne zaostanemo preveč.In kdaj je to po tvoje? :rolling:

Inox
10.12.2008, 07:23
Dobro jutro ovčke :d

temp64
10.12.2008, 07:35
In kdaj je to po tvoje? :rolling:

....ko bojo zamenjal trenerja......pa sodnike..........pa......v glavnem leta 2011

ježek
10.12.2008, 21:41
hehe no bomo vidl kaj bo v petek pa kdo bo ovca ;)
vi se najprej pomatrite da vs pride več na tekmo, kot vs je blo nazadnje, ko vs ni blo več k 20...
pol pa mogoče začnite sanjat o kakšnem porazu za manj kot 5 golov, na zmago pa rajš nikar ne upite ;)

Inox
11.12.2008, 07:20
hehe no bomo vidl kaj bo v petek pa kdo bo ovca ;)
vi se najprej pomatrite da vs pride več na tekmo, kot vs je blo nazadnje, ko vs ni blo več k 20...
pol pa mogoče začnite sanjat o kakšnem porazu za manj kot 5 golov, na zmago pa rajš nikar ne upite ;)

Govori se o okoli 250 GDjih + drugi navijači...

ježek
11.12.2008, 17:57
haha :D to bom verjel ko jih bom vidu gor :P
ne pravim da jih ne bo, ker je čist možno da pridejo, ampak ponavadi jih ni :P
če bodo pa pršli, bo pa še tolk bolš bo velik bolše vzdušje :P

Matiz
12.12.2008, 08:05
se vidimo na tekmi danes! :)

VSI ZA ŠAMPIONE RDEČE!

(mater, kje lahk šal kupim pred tekmo?)

ježek
12.12.2008, 09:51
šale majo na sprednjem delu dvorane če greš od prodajalne kart proti zadnjem delu dvorane greš mim... desno od enke al kaj je že uno tam...

drugač pa jst grem tut ;) tk da upam na še eno tako predstavo kot je bla nazadnje proti olimpiji v podmežakli ;)

Inox
12.12.2008, 11:06
"Četrti večni derbi sezone bi si jih v Podmežakli želelo ogledati vsaj 250, a domači organizatorji zaradi varnosti na tribunah ne želijo zagotoviti prostora za takšen kontingent pristašev Olimpije."

Vir: 24ur.com

Očitno se bojite takega število Ljubljanskih navijačev....

kinsley
12.12.2008, 11:18
Nihče se ne boji 200-250 zelenih navijačev...pač logično razmišljanje,bolje preprečiti kot zdraviti in z tem preprečiti kako razbito glavo.
nikoli ne bo na jesenicah toliko gostujočih navijačev,kolikor je rdečih v ljubljani!!!

Inox
12.12.2008, 11:34
nikoli ne bo na jesenicah toliko gostujočih navijačev,kolikor je rdečih v ljubljani!!!

Seveda, kdo bo hodil gledat vašo štalo.... aja, pa naši vam ne omejujejo števila navijačev....

kinsley
12.12.2008, 12:03
štala?...kaj pa je tivoli?,dvorec?...
žal je tako,da imajo jesenice več pristašev...

temp64
12.12.2008, 16:36
jokavčki so, isto kot lani, spet naštudirali, da bo treba zamenjat trenerja, če danes izgubijo :d:d:d

Inox
13.12.2008, 05:31
Ovce, kar zahvalte se Hočevarju da ste zmagal....

temp64
13.12.2008, 08:12
jeebi ga....tole je bilo pa res nekaj najslabšega, kar se lahko odigra :(

kinsley
13.12.2008, 17:21
zdaj bo spet mir do 30.decembra:shake:

monster
13.12.2008, 18:31
lepo je videt tak rezultat, da ne bo dvomov ...5:0

kinsley
13.12.2008, 18:50
samo...a niso letos petarde prepovedane?:veryfunny:

ježek
13.12.2008, 18:50
ooooooooo žabeeeeeeeee ;)
tempek kdo je menjal trenerja že dve leti zapored med sezono?
in ja... pokazala se je vaša realnost, česa ste zares sposobni ;)

inox dej bod resn... hočevar sploh ni mel velik dela, razn par situacij ko so se žabe dobesedno žokale pred golom, pa čeprav je bil pak že pod hočevarjem... so pa hočevarja ene parkrat fajn pofaulali... ampak sodnik ki ponovno ni mel enakega kriterija tega seveda ni opazu...
dejstvo je da v podmežakli neboste zmagal, doma je pa sam vprašanje časa kdaj boste spušil v tej sezoni, mogoče še letos ;)

Inox
13.12.2008, 19:59
O ovce, ste le prilezli iz lukenj ko je vašim spet uspelo zmagati enkrat...

monster
13.12.2008, 20:03
uspel ...enkrat ... :rolling:

v bistvu smo vas razsul ko kante, ampak pustmo detajle

kinsley
13.12.2008, 20:04
sej mi smo vedno tu...enkrat bolj,drugič manj...

temp64
13.12.2008, 20:06
ooooooooo žabeeeeeeeee ;)
tempek kdo je menjal trenerja že dve leti zapored med sezono?
in ja... pokazala se je vaša realnost, česa ste zares sposobni ;)

shrani si tale post do marca

Inox
14.12.2008, 19:32
Waaaa, zmaga :d
Pa še ovcam je uspel Albo premagat, uspešen večer :rolling:

Matiz
15.12.2008, 08:53
žabarje smo ZMLEL, ejga!

Inox
17.12.2008, 11:49
Zakon, Warren Norris in Sean Brown (Oba KAC) imata prepoved ene tekme, in to ravno proti nam, veselje :d
Bo KAC vsaj rahlo šibkejši.

ježek
17.12.2008, 15:39
ja kar slepite se :P
hehe ;D mater mi mormo u petek pod nujno zmagat..

Inox
17.12.2008, 18:48
ja kar slepite se :P
hehe ;D mater mi mormo u petek pod nujno zmagat..

Upam da zgubite :)

ježek
18.12.2008, 19:50
Upam da zgubite :)

hwala enako ;)
nakoncu bomo oboji spušil ;)

Inox
18.12.2008, 20:26
nakoncu bomo oboji spušil ;)
:veryfunny: Hehe, po vsej verjetnosti res ja :p

ježek
19.12.2008, 13:06
ma ne sej bo ;) boš vidu :) mislm pr vas bo težko, ker KAC je zadnje čase neustavljiv, ampak linz se pa že da premagat, vsaj pomojem ;)
v bistvu bi blo tut za nas koristno da zmagate, da se kac mal prbliža, pa še če pridete v končnico se mogoče še kej srečamo ;)

pinky
19.12.2008, 13:11
a ne bi blo fajn, da na koncu v finalu Jesenice premagajo Olimpijo? :p

Inox
19.12.2008, 13:26

Emm......ne :uvi:

kinsley
19.12.2008, 16:47
jst sem za:angel:

ježek
19.12.2008, 19:13
oh ja... trenutno mamo večje težave proti linzu že 1:4 :/

Inox
19.12.2008, 19:20
1:5 aka PETARDA :d

kinsley
19.12.2008, 20:55
1:5 aka PETARDA :d

pa ti si nepismen...še do osem ne znaš stet:nonono:

Inox
19.12.2008, 21:02
pa ti si nepismen...še do osem ne znaš stet:nonono:

Ko sem jaz to objavil je blo 5:1, ne ti men pameti solit! Poglej uro objave...

ježek
20.12.2008, 09:09
no ja moja napoved o porazu obeh se je uresničla.. naslednič bom raj tih, al bom pa reku da bo samo olimpija zgubila ;D
samo ni mi jasno kako lahk ekipa, ki je bila v prvi tretjini boljša in je celo vodila, nasprotnik je potem dal gil v PP-ju, to je blo pa tut vse kar jim je ratal, tako popusti in začne igrat tolk slabo...

Inox
20.12.2008, 09:31
samo ni mi jasno kako lahk ekipa, ki je bila v prvi tretjini boljša in je celo vodila, nasprotnik je potem dal gil v PP-ju, to je blo pa tut vse kar jim je ratal, tako popusti in začne igrat tolk slabo...

Govoriš za Olimpijo ali Jesenice?
Oboji smo vodil po prvi tretjini :p

monster
20.12.2008, 16:34

itaq :approve:

Inox
20.12.2008, 20:48
Dej nehite sanjat ovčke...

ježek
21.12.2008, 15:19
Govoriš za Olimpijo ali Jesenice?
Oboji smo vodil po prvi tretjini :p

um jeseničani so meli po prvi tretjini neodločeno...

pa nwm w čem je fora da neki sanjamo, ker smo višje na lestvici in vedno ko pridete v podmežaklo odidete zeloooo ponižani, mi se vsaj dostojno borimo in zadevamo....

Inox
21.12.2008, 17:37
pa nwm w čem je fora da neki sanjamo, ker smo višje na lestvici in vedno ko pridete v podmežaklo odidete zeloooo ponižani, mi se vsaj dostojno borimo in zadevamo....

Ti se kar tolaž, sej verjetno se še spomniš kdo jih je nazadnje v "trdnjavi" podmežakli fasal 8...

ježek
21.12.2008, 17:37
joooj prekleti sodniki... nevejo več kk bi nas še oškodavli... drgač pa čestitke jeseničanom za odlično igro kljub zaostanku z 2:1
zakaj olimpija še ne igra?

ježek
21.12.2008, 17:38
Ti se kar tolaž, sej verjetno se še spomniš kdo jih je nazadnje v "trdnjavi" podmežakli fasal 8...

a ni čudno da jih je nekdo, ki je olimpijo premagal s 5:0, falas 8 doma?

Inox
21.12.2008, 17:48
joooj prekleti sodniki... nevejo več kk bi nas še oškodavli... drgač pa čestitke jeseničanom za odlično igro kljub zaostanku z 2:1
zakaj olimpija še ne igra?

Sej že igramo samo na erstebankliga še niso dal podatkov, 2:1 je drugač za linz.

ježek
21.12.2008, 17:52
ja sm opazu zj :)

ježek
21.12.2008, 18:04
conny znižal na 3:2 :) olimpija 2:2

Inox
21.12.2008, 18:12
4:2 za linz :nonono:
Korhonen bran.....sej se vid ja....

ježek
21.12.2008, 18:18
hjah pol je pa takoj vratar kriv :P

Inox
21.12.2008, 18:23
hjah pol je pa takoj vratar kriv :P

Mja, to ne morem reči, sej ne vem kakšne gole dobiva, vendar se pa pomoje pozna odsotnost Mitchella. Ma ne vem, dokler mi ne dokažejo drugače je vratar kriv, sicer smo pa znani po tem da nam abramba mal zaspi včasih.

temp64
21.12.2008, 19:10
mitchella pa korhonena znogirat dokler ni prepozno

ježek
21.12.2008, 19:12
sej ko mate dnar se lahko zmišljujete koga boste odstavl pa koga kupl, celo to si lahko prvošte da v polovici sezone zamenjate dva tuja vratarja.. eh...
če bi blo na jesenicah tolk dnarja bi bli zdele za 20 točk taprvi...

Inox
21.12.2008, 19:15
mitchella pa korhonena znogirat dokler ni prepozno

Mičl je car, naš tretji najboljši igralc če me spomin ne vara. Mičl ostane! ::d

temp64
21.12.2008, 19:21
najboljši v čem?
dajanju golov v kazenskih strelih?
a dej no

Inox
21.12.2008, 19:22
najboljši v čem?
dajanju golov v kazenskih strelih?
a dej no

Skupni seštevek točk. Pa sej se pozna odsotnost, danes je prvi branilski par Kužnik Goličič, vsi goli so padlo ko sta onadva branila.

temp64
21.12.2008, 19:25
težko me bo kdo prepričal, da je mitchell dober branilec.......opa, je....samo premelo denarja mu damo

Inox
21.12.2008, 19:50
Temp, ne bit tak negativc, če je že treba koga nagnat je za moje pojme to Groznik, in namesto njega kakega dobre branilca. Mičl, dobro, ni najboljši, vendar je boljši od večine naših (Izvzemam Pavlina).

temp64
21.12.2008, 20:02
da.....ampak Groznik je naš
mitchell bo rekel, ko vas jeebe in bo šel - groznik pa ne bo nikol prišel na nabor v NHL :d....tako, da bo treba delat z našimi, ne glede na to, kako grozni so (smo)
hokej spremljam verjetno več let, kakor si ti žlic juhe nesel v usta in nikoli nisem bil negativc - pa tudi zdaj nisem

ježek
21.12.2008, 21:05
ja newem kako lahko goličiča v obrambo tlačte, res da je lahko tudi branilec, ampak njega je treba dajat v napad...
čudno da daste mičlu premal denarja, sej ga mate dost, pa tut gorenci niste.. heh... :)
eh ja... dejstvo je da slovenski klubi težko konkurirajo avstrijskim... ker je tak premal denarja, pa še slovenski igralci, ne da niso dovolj dobri, samo takrat ko je treba neki pokazat ni nč... olimpiji je lani ratalo na račun tujcev...
težko nam bo kdajkoli kej ratal, tako kot naprimer tut albi ne bo... je pač le avstrijsko prvenstvo...

Inox
22.12.2008, 06:29
da.....ampak Groznik je naš
mitchell bo rekel, ko vas jeebe in bo šel - groznik pa ne bo nikol prišel na nabor v NHL :d....tako, da bo treba delat z našimi, ne glede na to, kako grozni so (smo)

Napačno razmišljanje, ne moreš nekoga obdržati v moštvu samo zato ker je naš, tukaj se gre za kvaliteto moštva in groznik je, žal, slab obrambni igralec. In če se že koga odpusti naj bo, spet žal, to on, in se namesto njega pripelje nekega drugega branilca. Groznik tudi ni več rosno mlad tako da dvomim da se da iz njega naredit dobrega branilca.

ježek
22.12.2008, 09:33
Napačno razmišljanje, ne moreš nekoga obdržati v moštvu samo zato ker je naš, tukaj se gre za kvaliteto moštva in groznik je, žal, slab obrambni igralec. In če se že koga odpusti naj bo, spet žal, to on, in se namesto njega pripelje nekega drugega branilca. Groznik tudi ni več rosno mlad tako da dvomim da se da iz njega naredit dobrega branilca.

dobr sej vem da vam dnar glede 2 metra iz riti in ga nimate več kam dat, pa si lahko zmišljujete pa kupte 10 tujcev še, sam fora je da so slovenski igralci še posebi če so zanč 100x cnej...

Inox
22.12.2008, 13:39
Dej ježek nehi se kle nek "štult" v debato, govorim s Temp-om.

kinsley
22.12.2008, 13:52
Dej ježek nehi se kle nek "štult" v debato, govorim s Temp-om.

sej...forum je samo tvoj:nonono:

Inox
22.12.2008, 15:03
Ma če ne more nehat s tem prekletim denarjem :mad:

ježek
22.12.2008, 19:11
Ma če ne more nehat s tem prekletim denarjem :mad:

hehe sorry no... samo povem.. mi je že žou da sm...

kinsley
22.12.2008, 21:36
nekako v drugem planu pa poteka komedija z izborom slovenskega hokejskega selektorja:censored:...tisti na hokejski zvezi so totalni bedaki...

Inox
23.12.2008, 05:33
hehe sorry no... samo povem.. mi je že žou da sm...

Ma dobro no, sem bil včeraj brez živcev zarad drugih stvari, tko da se opravičujem za izpad :)

ježek
23.12.2008, 08:45
Ma dobro no, sem bil včeraj brez živcev zarad drugih stvari, tko da se opravičujem za izpad :)

eh se ne sekiram preveč no :P

itak
23.12.2008, 16:12
Danes pa gostovanje v salzburški dvorani, kjer smo domačinom dostikrat povzročili slabo voljo. Upam da bo danes tudi tako. :2thumbs:

monster
23.12.2008, 16:26
ajde, pokažte krofarjem hokej :)

ps. lepo bi bilo, če danes pade os zalzburg - dunaj :approve:

grofica
23.12.2008, 18:02
pa lepo bi blo, čeb biu kje prenos..pa ni

monster
23.12.2008, 19:25
pa lepo je spet grofo srečat ... tud :)

ps. slabo nam kaže na obeh frontah 2:0 in 2:1

Inox
23.12.2008, 19:30
Žalosten, trenutno zgubljamo 2:0 :nonono:

itak
23.12.2008, 19:34
Kot zanimivost: do zdej so bli izključeni sami Slovenci, če štejemo zraven še Kužnika... haha :rolling:

Inox
23.12.2008, 19:38
Kot zanimivost: do zdej so bli izključeni sami Slovenci, če štejemo zraven še Kužnika... haha :rolling:

A so tujci slučajno doma ostal :p

ježek
23.12.2008, 19:54
mah... v prvi tretjini v streklih 13:4 za jesenice... in 0:0 v drugi tretjini pa eh... brezveze... ko se bodo naučil dat gol, pa mal bol špilat v obrambi, pol nej pa sanjajo... pač če bi bli slabi, pol bi že mel nekaj potrplenja ampak to je pa čist neki drucga...

Inox
23.12.2008, 19:54
Kva?! Korhonen na ledu namest Sile :o

ježek
23.12.2008, 19:57
Kva?! Korhonen na ledu namest Sile :o

se tut jst sprašujem ka pr nas hočevar dela u golu če jih je v eni tretjini po 5 faše... glavič sm pa ke kej za***e ampak ma pa nevrjetne obrambe, pa v celi tekmi komi dobi tolk golou...

Inox
23.12.2008, 19:59
Evo, pa smo ga že fasal... 4:0 :nonono:

itak
23.12.2008, 20:00
Kot zanimivost: do zdej so bli izključeni sami Slovenci, če štejemo zraven še Kužnika... haha :rolling: Eh pa je Yarema sistem zrušu... :nonono:

ježek
23.12.2008, 20:02
toooo mi deliiiiiii 4:3 ;D

itak
23.12.2008, 20:02
Korhonen je car, gol je dubu šele po 2 minutah in 45 sekundah :2thumbs:

ježek
23.12.2008, 20:15
jooooooooo če podaš nasprotnemu igralcu ki potem doseže gol ne pomeni da si slab ampak dobesedno ****** :S

ježek
23.12.2008, 20:17
no pol pa še izključitev stromberga in gol.. napadalca ni noben kril... pa dej no... kaj ko bi mal tele branilce u rit nabrncal?:S

Inox
23.12.2008, 20:24
no pol pa še izključitev stromberga in gol.. napadalca ni noben kril... pa dej no... kaj ko bi mal tele branilce u rit nabrncal?:S

Letos se mi zdi da je nasplošno kriza z branilci, Olimpiji in Jesenicam delajo težave, pol pa fašemo take pocen gole :nonono:

itak
23.12.2008, 20:32
U petek more Gradec pasti! Vsi v Tivoli!

ježek
23.12.2008, 20:48
Letos se mi zdi da je nasplošno kriza z branilci, Olimpiji in Jesenicam delajo težave, pol pa fašemo take pocen gole :nonono:

mah najbl butasto je to da so naši vs cajt pred golom nasprotnika, pa najsibo doma ali pa celo v gosteh, poskušajo, strelajo, pa nč.... pol pa pridejo nasprotniki 1x pred naš gol in takoj gol...
pol je pa itak normalno da ti vse dol pade... pa tut če ti ne, če se ti to vs cajt dogaja nemorš zmagat..

Inox
27.12.2008, 06:31
Ahajej, tole včer mi pa ni blo všeč, škoda dnarja za ogled tekme, kot da bi gledal par pacientov na ledu, vsaj Korhonen je vredu branu če ne bi še z večjo razliko zgubil :nonono:

ježek
27.12.2008, 13:39
hjah gadno vam je lohk... drucga ne morm rečt...

Inox
27.12.2008, 15:26
hjah gadno vam je lohk... drucga ne morm rečt...

Thanks for your sympathy :approve:

ježek
27.12.2008, 17:38
heh kaj nj... doma zgubit proti tako slabi ekipi pomeni samo eno... najslabši ste ;)

Inox
28.12.2008, 19:11
Hohoho, suvereno smo povozili holcarje :approve:

ježek
28.12.2008, 20:28
itak se vm je usral. prejšn tedn ste prot njim zgubil 4:0 ;)

kinsley
28.12.2008, 20:32
v torek bodo pa zgubli:rolling:...je že cas.

Inox
29.12.2008, 06:14
itak se vm je usral. prejšn tedn ste prot njim zgubil 4:0 ;)

Sej vem da gre priznanje Olimpijine veličine težko z jezika tako da ti oprostim tvojo ignoranco :d

ježek
29.12.2008, 12:08
oooohoho kera optimistična izjava :P:P po eni zmagi, ki je bla sicer res velika zmaga, proti težkemu nasprotniku v gostek, ste pa že veličastni? ah... dej no... doma ste zgubl proti tako slabi ekipi kot je gradec... torej v veličini ne morte govort sploh... pa predzadnja tekma prav proti salzburgu? proti linzu? kacu? ehh :P:P
no ja... ko boste pe še ene 2x zmagal pol pa govorte od dvigu forme, samo ju3 bo težka, vrjemte, škoda edin ko negrem na tekmo :/

Inox
30.12.2008, 20:50
Ježek, ne mislim za***avat, tako da vam bom čestital za borbeno igro, ta tekma je bila pa popoln užitek :)

Aja, pa še neki, zmagal smo :d

kinsley
30.12.2008, 21:23
spet so se izvlekli...za las:d

monster
31.12.2008, 07:41
bravo zelenkotom za zmago, razplet je idealen za obe ekipi :)

ježek
01.01.2009, 20:00
Ježek, ne mislim za***avat, tako da vam bom čestital za borbeno igro, ta tekma je bila pa popoln užitek :)

Aja, pa še neki, zmagal smo :d

glede na to kk ste zmagal bi bil jst raj tiho...
bli ste bolši čez celo tekmo, ampak vam je glavič itak vse branu, tk da ste bli večinoma v zaostanku...
v glavnem za nas je bil že uspeh da smo izvlekl tale podaljšek v gosteh...
da se boste pa vi na jesenicah posral tko kt obakrat do zdej, pa itak tut že vsi vemo...

Inox
02.01.2009, 09:49
:hihi: :hihi: :hihi:

Samo to lahko rečem na zgornje sporočilo....

ježek
02.01.2009, 13:32
mogoče je smešno na začetku v drugi vrstici da ste bli bolši ja :P
ostalo je pa res...
pa komi čakam da pridete k nam gor da vas razbiiiijemo (rezultatsko seveda :P) :)

Inox
02.01.2009, 20:16
sramota ***emti... :nonono: :censored:

ježek
04.01.2009, 17:20
no tokrat se strinjam s tebo :P
škoda da smo tut mi zgubil, ni velik manjkal, sploh če bi se prva tretjina mal bol srečno končala, ampak treba je pozabt pa it naprej v naslednje tekme

dans v podmežakli 1:0 za jesenice trenutno
olimpija zgubla v linzu 1:0... nič ne bo :) oz nič bo :P

kinsley
04.01.2009, 20:00
rutinska zmaga jesenic:2thumbs:...olimpija pa:hihi:

ježek
04.01.2009, 21:34
in bila je nič hehe :)
bravo naši ;) zdej je pa končno čas za zmago v gosteh ;)

Inox
05.01.2009, 14:33
Ohjoj, slabo slabo igrajo, baje čist brez borbe, vse jim je dol padl :nonono:

temp64
05.01.2009, 14:54
Da..:(

kinsley
05.01.2009, 17:56
pa avstrijci si lepo pomagajo...včerajšnji par Graz-Kac 3-2...prodana tekma