Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kakšna oseba ste.....

ss77
08.09.2008, 08:22
Poslušam pogovore v mešani družbi (moški, ženske, psi...).....vsi jamrajo, da je danes zelo težko spoznati neko "normalno osebo" za vezo.....Večina naj bi bila napačnih, motenih ali kako drugače usekanih.
Zanimivo je, ko se o taki temi pogovarja npr. deset ljudi se imajo vsi sodelujoči v pogovoru za več kot odlične oz. idealne partnerje...in to nikakor ne gre skupaj s "statističnimi" podatki.... Jaz se v take teme enostavno ne mešam....raje poslušam in se smejim.....;)
Potem se mi je pa pojavilo vprašanje, za kakšno osebo se pa imate npr. vi, ki spremljate tale forum? Ste odlična oseba za vezo oz. partnerja ali ste bolj žalost...?
Naj kar začnem.....
Jaz vedno poslušam, da sem izjemno neodgovoren.....in sem potem malo razmišljal o tem. Bo kar držalo....nikoli si nisem postavljal nekih ovir ali mej....počel sem kar me je tisti trenutek navduševalo (ne glede na možne posledice).....in potem so seveda prišle tudi posledice.....zaenkrat ne usodne...
Izjemno rad se hecam, zabavam....(včasih preko nekih družbeno uveljavljenih standardov) in to je na začetku zelo zanimivo, kasneje pa zna postati zelo moteče...., če me oseba ne zna "umirit" in spraviti na neko realno pot.
Večkrat živim le za danes in potem seveda pridejo problemi naslednji dan, teden..mesec.....
Skratka, nisem nek vzor....vendar, ko imam rad, se ne šparam na nobenem področju in to tudi rad pokažem....
Če bi se ocenjeval npr. tako kot ocenjujejo zimske gume (AMZS test), bi se ocenil kot "pogojno priporočljivo"....:)

KissMe
08.09.2008, 09:26
Js sm idealna:approve:

ss77
08.09.2008, 09:30
Js sm idealna:approve:

Res? In na podlagi česa se tako super ceniš?:d

KissMe
08.09.2008, 09:39
Taka pač sem... ne morm zdej tuki razlagat, je preveč za pisat. Če kdo ne verjame, se lahko prepriča;)

(Tole tvoje vprašanje je v bistvu mal mim, ker lastna predstava o sebi ponavadi nima kaj dosti zveze s tem, kakšna je oseba v "resnici" (čeprav je tudi resnica relativen pojem). Nihče najbrž ne bo napisal, da je grozen človek, s katerim je nemogoče biti v zvezi, zato ti odgovori po mojem ne bodo kaj veliko povedali. Zato sem ti tud tako cinično odgovorila:dontknow:)

ss77
08.09.2008, 09:49
Taka pač sem... ne morm zdej tuki razlagat, je preveč za pisat. Če kdo ne verjame, se lahko prepriča;)

(Tole tvoje vprašanje je v bistvu mal mim, ker lastna predstava o sebi ponavadi nima kaj dosti zveze s tem, kakšna je oseba v "resnici" (čeprav je tudi resnica relativen pojem). Nihče najbrž ne bo napisal, da je grozen človek, s katerim je nemogoče biti v zvezi, zato ti odgovori po mojem ne bodo kaj veliko povedali. Zato sem ti tud tako cinično odgovorila:dontknow:)

Pa ni nujno veš, ljudje se svojih napak prav dobro zavedamo, vendar jih redki tudi priznajo.
Jaz lahko zase mirno napišem, da sem bil v mladinskem obdobju prav grozen v vezah....sedaj se pa popravljam.....in ja, bil sem tak, da z mano ni bilo mogoče....in potem mine desetletje in človek postane drugačen....

Mowgli
08.09.2008, 10:08
Lastna percepcija je posledica ustvarjene (željene) podobe, ki je v očeh drugih (lahko) povsem drugačna. Ponavadi najprej klecne samokritičnost. Kaj ne, kissme? :angel:

pecnikr
08.09.2008, 10:24
hmmmm.....kaki sem jaz?..... ..ja no zelo družinski človek bi rekel mogoče preveč....... z tem je tudi vse okoli mene povezano....in to me dobesedno ubija preveč delam stvari zastojn moral bom slejkoprej ceno postavit pa po domače povedano copata v neki zvezi....se prepustim ženskemu svetu in to popolnoma.....pa najbrž tud še kaj se najde....in vse stvari dobro premislim preden nardim korak naprej.....

ss77
08.09.2008, 10:27
hmmmm.....kaki sem jaz?..... ..ja no zelo družinski človek bi rekel mogoče preveč....... z tem je tudi vse okoli mene povezano....in to me dobesedno ubija preveč delam stvari zastojn moral bom slejkoprej ceno postavit pa po domače povedano copata v neki zvezi....se prepustim ženskemu svetu in to popolnoma.....pa najbrž tud še kaj se najde....in vse stvari dobro premislim preden nardim korak naprej.....

Vse je ok, samo tole, da si copata pa ni najbolj pametno.....vsaj meni so ženske vedno pravile, če je poba copata in jim v vsem ustreže, rata hitro nezanimiv....
Če bi imel jaz tvojo lastnost, da bi vse dobro premislil pred dejanji....jah, bilo bi mi precej lažje.....:)

KissMe
08.09.2008, 10:29
Lastna percepcija je posledica ustvarjene (željene) podobe, ki je v očeh drugih (lahko) povsem drugačna. Ponavadi najprej klecne samokritičnost. Kaj ne, kissme? :angel:

Ja, to je bil moj point;)

pecnikr
08.09.2008, 10:56
če je poba copata in jim v vsem ustreže, rata hitro nezanimiv....

ja točno tako sem ugotovil pa poskušam zdaj to popravit...hvala za nasvet..:2thumbs::2thumbs:

Barossa
08.09.2008, 12:10
Ja to je res da velik ljudi jambra da kao ni ljudi s katerimi se bi blo dobro vezati..Se mi zdi da je bolj z njimi samimi nekaj narobe, da si zelijo ne vem kako popolnost medtem ko sami sebe sploh ne vidijo. Pa prevelika zbirčnost pa tko..Potem pa vidiš koliko samskih je pri 40 letih, ubistvu se sploh ne čudim da je tako. Kar rinejo v neko čisto popolnost, ki je pa sploh ni..

mrjerry
08.09.2008, 12:52
Jaz sem zverina.

ss77
08.09.2008, 12:53
Jaz sem zverina.

Zakaj že?

Smaug
08.09.2008, 13:40
Utopicno nemogoc za skupno zivljenje (razen s svojimi razcepljenimi osebnostmi, seveda) :approve:

Pa tudi ce bi nasel zrtvo, ne bi imel casa za njo :d

Lencka
08.09.2008, 16:22
Jaz pa sem tako fejst, kolikor je to še možno, ker idealnih pač ni. In to ni moja lastna predstava o meni. Kdor me bolje spozna, to ve.

Znam pa biti izjemno težavna, seveda. Ampak to le zato, da se ne pozabi, da smo še na zemlji in ne v nebesih.

Več o sebi pa ne bom napisala. Ne bi prenesla, da bi morala zavrniti vse, ki bi se hoteli poročiti z menoj. Že Mowglija sem morala postaviti v vrsto, in še zdaj me boli "maj viki tiki".

(Aja... a to je resna tema? :o)

Mowgli
08.09.2008, 16:28
jas sem resen (sploh, ker v vrsti stojim)

Lencka
08.09.2008, 16:29
vem. saj zato pa si v vrsti, ker si resen, sicer se niti tja ne bi prebil!

Mowgli
08.09.2008, 16:30
:approve: (ko bi vedel, kako sem zaupljiv, bi kandidiral na volitvah)

Lencka
08.09.2008, 16:33
bi te moralno podprla, če bi :)

Mowgli
08.09.2008, 16:34
Od Pečeta pa Pahorja sn pa že lepejši, da omenim le kandidata za mistra....

Lencka
08.09.2008, 16:39
lepši, boljši, hitrejši... prodamo po sistemu videno-kupljeno!

Snif
09.09.2008, 02:55
Jst sem težak. Večina me sovraži, jst pa pol njih nazaj. Saj mogoče sem včasih celo v redu... včasih.

Matiz
09.09.2008, 07:06
vsekakor ni popolnih ljudi...razen mene. drugače v družbi pa govorim 3mač.:d

Mowgli
09.09.2008, 08:11
te pa sn malo zmučkan dans, čuj

spartan
09.09.2008, 19:52
Poslušam pogovore v mešani družbi (moški, ženske, psi...).....vsi jamrajo, da je danes zelo težko spoznati neko "normalno osebo" za vezo.....Večina naj bi bila napačnih, motenih ali kako drugače usekanih.
Zanimivo je, ko se o taki temi pogovarja npr. deset ljudi se imajo vsi sodelujoči v pogovoru za več kot odlične oz. idealne partnerje...in to nikakor ne gre skupaj s "statističnimi" podatki.... Jaz se v take teme enostavno ne mešam....raje poslušam in se smejim.....;)
Potem se mi je pa pojavilo vprašanje, za kakšno osebo se pa imate npr. vi, ki spremljate tale forum? Ste odlična oseba za vezo oz. partnerja ali ste bolj žalost...?
Naj kar začnem.....
Jaz vedno poslušam, da sem izjemno neodgovoren.....in sem potem malo razmišljal o tem. Bo kar držalo....nikoli si nisem postavljal nekih ovir ali mej....počel sem kar me je tisti trenutek navduševalo (ne glede na možne posledice).....in potem so seveda prišle tudi posledice.....zaenkrat ne usodne...
Izjemno rad se hecam, zabavam....(včasih preko nekih družbeno uveljavljenih standardov) in to je na začetku zelo zanimivo, kasneje pa zna postati zelo moteče...., če me oseba ne zna "umirit" in spraviti na neko realno pot.
Večkrat živim le za danes in potem seveda pridejo problemi naslednji dan, teden..mesec.....
Skratka, nisem nek vzor....vendar, ko imam rad, se ne šparam na nobenem področju in to tudi rad pokažem....
Če bi se ocenjeval npr. tako kot ocenjujejo zimske gume (AMZS test), bi se ocenil kot "pogojno priporočljivo"....:)

kaj pa vem...ljudje smo si različni:think:

eni tako, drugi drugače, tatretji spet tako; treba je bit zvest samemu sebi pa je...pa si znati prisluhnit pa bo;)

Lencka
10.09.2008, 07:00
vsekakor ni popolnih ljudi...razen mene. drugače v družbi pa govorim 3mač.:d

nisi popoln :veryevil: :angel:

Matiz
11.09.2008, 07:52
nisi popoln :veryevil: :angel:

a zarad velik govorjenja?:shy: sj se trudim čim manj govorit, da še drugi pridejo do besede...:angel:

KissMe
11.09.2008, 09:19
a zarad velik govorjenja?:shy: sj se trudim čim manj govorit, da še drugi pridejo do besede...:angel:

Ne sam zarad tega:veryevil:

Mowgli
11.09.2008, 09:20
Tud zarad unga...

Lencka
11.09.2008, 17:31
to je tamanjš problem, če se mi ne da, te itak ne poslušam :clown:

:shy: :kisses:

KissMe
11.09.2008, 17:35
to je tamanjš problem, če se mi ne da, te itak ne poslušam :clown:

:shy: :kisses:

:clapping:

Andreea
12.09.2008, 13:35
js sm zmaj s prevelikim egom in nekontrolirano zasvojenostjo s čokolado
moški se me bojijo

pecnikr
12.09.2008, 14:06
zmeraj bolj za***an..??

KissMe
12.09.2008, 14:25
moški se me bojijo

Nisi edina:blush:
Sam mene se ne zarad prevelikega ega, ampak zato, ker sem popolna :veryfunny:

Andreea
12.09.2008, 15:17
ja sej. moški pravijo da mave prevelik ego, u resnici sva pa samo popolne :veryevil:

:angel:

Lencka
12.09.2008, 15:40
hja... vidiš, krut je svet... na eni strani ti pravijo, da se moraš cenit, na drugi pa, da imaš prevelik ego... :nonono:

KissMe
12.09.2008, 16:12
hja... vidiš, krut je svet... na eni strani ti pravijo, da se moraš cenit, na drugi pa, da imaš prevelik ego... :nonono:

Jah... moški zihr ne pravijo, da se moraš cenit. Za njih je najboljša ženska, ki je zakompleksana in se ne ceni, da pleše kot oni žvižgajo. No way!

Snif
14.09.2008, 01:47
moški se me bojijo

Čokolada, kje? :p

Mowgli
15.09.2008, 09:11
Ni več... :angel:

Smaug
15.09.2008, 16:13
Ti's prow ****a mougli! :(

Lencka
15.09.2008, 16:30
Mowglič zmeri zmaga :approve: neustavljiv, nepremagljiv, neustrašen in ne-... emmm... nekaj posebnega :angel:

Mowgli
17.09.2008, 11:23
Mowglič zmeri zmaga :approve: neustavljiv, nepremagljiv, neustrašen in ne-... emmm... nekaj posebnega :angel:

Kaj dodati, če ima ženska vedno prav? :rolling:

Mowgli
17.09.2008, 11:24
Ti's prow ****a mougli! :(

Še pred prvim randijem bi pričakoval slajše besede... :angel: