Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Internet se ne poveže

Domy
08.09.2008, 17:13
Ko se hočem direktno povezat na siol mi javlja da je napačno geslo kar seveda ni, ali pa napako 678(oddaljeni računalnik se ni odzval). Povezuje se že od včeraj, vendar se je enkrat ponoči uspešno povezal, sedaj pa spet ne deluje.
Čudno pa je, ker televizija in wifi router delujeta.

Za napačno geslo mi je včasih javlalo vendar jepo nekaj poskusih se povezal. sedaj se noče. imam pa xp pa uporabniško ime je nx6125, modem pa je sagem.

starr
09.09.2008, 07:28
resetirej modem nejbol da vn iz stroma.

Domy
09.09.2008, 09:41
Če pa resetiram modem pa še router ne dela več, televizja pa še vedno. Danes ponoči se mi je šeenkrat povezalo in mislim da ko pridem domov mi spet ne bo delalo, kot včeraj

MCblue
09.09.2008, 12:12
Problem z DNSji?

Chefur
14.09.2008, 22:27
Dnsji nimajo niti mal veze s tem problemom

Pripomnil bi še, da bi bilo pametno poizkusiti z podatki uporabniško ime:siol ; geslo:internet . Če to gre čez je verjetno napaka nekje drugje, jaz bi poizkusil z daljšim resetom modema (sprostitev mogoče obvisele seje); nato pa bi vzpostavljal s svojimi podatki, v kolikor so pravilni... Če dalj časa ne gre pa bi povprašal kaj se dogaja.

080 Katarina
17.09.2008, 10:04
V primeru, da uporabljate modem ADSL2+ vam svetujemo, da si le tega nastavite kot router.
Nastavitve vam bodo pomagali nastaviti operaterji na 080 1000 oziroma si jih narocnik lahko nastavi sam sledec navodilom objavljenim na spletni strani: pomoc in podpora (http://www.siol.net/pomoc/datoteke/navodila_za_uporabo.aspx)