Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ne vidim izhoda?!

fennajin
10.09.2008, 09:48
Zelo bi se rada odvadila od kajenja. Pa mi ne gre in ne gre. Zadnjič sem spoznala enega fanta in zelo mi je bil všeč. Smejala sva se in pogovarjala sigurno eno uro. Ko pa sem iz žepa vzela cigarete, da bi eno prižgala, pa se je kar nehal pogovarjati. Čez dve minute, pa je začel govoriti da mora it, da ima jutri nekaj pomembnega za nardit. Nisem vedla zakaj vse to, potem pa mi je njegova prijatelca povedala da ne mara kadilk. Kaj naj naredim!?

tom777
10.09.2008, 09:55
http://sl.help-eu.com/pages/index-19.html

080 27 77

Mislim, da ti bodo znali pomagati...

Aldebaran
10.09.2008, 10:03
ej glavo pokonci ... od čikov se da odvadit ... je trnova pot, vem ...ker sem šel po njej že ene dvakrat... Fora je v tem da se enostavno moraš kontrolirat... naprimer si rečeš: ok en dan pa lahko zdržim brez... in se premaguješ in ko te zagrabi, da bi eno prižgala enostavno rečeš: mah ne še zdej še mal počakam ... in pol te kar mine... no tako greš skozi prvi dan...
in naslednji dan isto...
potem pa si kupi tudi nikotinske obliže ali pa nicorette žvečilne...

meni je tak način pomagal v štartu ...pol sem pa po enem tednu tudi s tem prenehal...

pa srečno!

Barossa
10.09.2008, 11:15
Ne znam ravno svetovat, ker nimam izkušenj s cigaretami. Upam samo, da se ne boš odvadila samo zato, da boš všeč nekadilcem oziroma tistim ki jim to ni všeč. Če bi pa rada nehala samo zaradi sebe, potem pa upam in ti želim vso srečo.

Katrin
10.09.2008, 20:04
Važen je cilj, ne pa razlog. Kakšne veze ima, če se cigaret odvadi zaradi grdih pogledov sosedove perzijke ali pa rumenih sten v dnevni sobi. Glavno da se odvadi.

amaze646
11.09.2008, 00:58
Preprosto, pac ga ne j...bes vec. Ce ne more tega sprejet pac ne more. Ce ti kadis je to tvoja stvar. Je slaba razvada, ampak zakaj bi se morala zaradi enga spreminjat.Zelo bi se rada odvadila od kajenja. Pa mi ne gre in ne gre. Zadnjič sem spoznala enega fanta in zelo mi je bil všeč. Smejala sva se in pogovarjala sigurno eno uro. Ko pa sem iz žepa vzela cigarete, da bi eno prižgala, pa se je kar nehal pogovarjati. Čez dve minute, pa je začel govoriti da mora it, da ima jutri nekaj pomembnega za nardit. Nisem vedla zakaj vse to, potem pa mi je njegova prijatelca povedala da ne mara kadilk. Kaj naj naredim!?

KissMe
11.09.2008, 09:23
Važen je cilj, ne pa razlog. Kakšne veze ima, če se cigaret odvadi zaradi grdih pogledov sosedove perzijke ali pa rumenih sten v dnevni sobi. Glavno da se odvadi.

No, meni pa se zdi razlog zelo pomemben, saj je razlog ponavadi motivacija. In da se zarad enga tipa, ki ne prenaša kadilk, ki si ga poznala eno uro, skušaš odvaditi, je precej slaba motivacija.

Sicer pa super, da si se odločila, da prenehaš:) morda se bom tudi jaz kdaj;)

Po mojem ne more biti dost drugače kot hujšanje... trdna volja je edino zagotovilo za uspeh.

Srečno:)

xename
14.09.2008, 16:56
Če boš hotela nehati zaradi drugih, ker drugi tako hočejo, ti povem da boš spet kmalu začela. Nehala boš le tako če boš sama želela. Imela sem isti problem. Ni in ni šlo. Pred tremi leti sem pol probala neke tablete. Ne vem kako se jim že reče. Campi al champix...in mi je kajenje tolko začelo smrdet, da sploh nisem mogla normalno prižgat cigarete. Zaenkrat še kar abstiniram. Uglavnem – nehaj le če si res želiš. Potem bo vse lažje...papa

mrjerry
15.09.2008, 14:24
Zelo bi se rada odvadila od kajenja. Pa mi ne gre in ne gre. Zadnjič sem spoznala enega fanta in zelo mi je bil všeč. Smejala sva se in pogovarjala sigurno eno uro. Ko pa sem iz žepa vzela cigarete, da bi eno prižgala, pa se je kar nehal pogovarjati. Čez dve minute, pa je začel govoriti da mora it, da ima jutri nekaj pomembnega za nardit. Nisem vedla zakaj vse to, potem pa mi je njegova prijatelca povedala da ne mara kadilk. Kaj naj naredim!?

Ne mara kadilk in nima jajc ženski tega v faco povedat. Krasni tipi so ti všeč, res.

(ne glede na tvoj odnos do kajenja)

spartan
15.09.2008, 20:57

...kolega je hodil za eno, ki tudi ni marala kadilcev. Sicer je kadil, ampak ne v njeni prisotnosti in se venomer lepega delal, da ne kadi. Hja...po drugi strani sta bila nekaj časa skupaj, vendar ga je na koncu prevarala. Se je pa ona venomer lepo delala, da ne vara.

Torej...kaj naj rečem:clown:

Mislim pa da je to bolj tema za lj & spolnost

KissMe
16.09.2008, 07:48
...kolega je hodil za eno, ki tudi ni marala kadilcev. Sicer je kadil, ampak ne v njeni prisotnosti in se venomer lepega delal, da ne kadi. Hja...po drugi strani sta bila nekaj časa skupaj, vendar ga je na koncu prevarala. Se je pa ona venomer lepo delala, da ne vara.

Torej...kaj naj rečem:clown:

Mislim pa da je to bolj tema za lj & spolnost

:clapping:

On se je delal da ne kadi, ona pa, da ne vara:rolling: popoln par:2thumbs:

nattka
16.09.2008, 15:51
če fant ne mara kadilk, jih pač ne mara ... in ima pravico brez obrazložitve reči adijo ... saj nista hodila, ampak samo klepetala ...

če ti je všeč, najdi voljo ... sploh je pa kajenje OUT ... da o ostalem ne filozofiram ...

tudi jaz ne maram lizat pepelnikov ...

mrjerry
16.09.2008, 16:18
Nehati kaditi ali pa nehati kaditi zato, ker te neka specifična oseba kot kadilca ne sprejema, s psihološkega vidika pač ni isto.

Kaj boš storila, če ti bo po tem, ko bosta spet na pijači (brez cigaret) in te bo pustil na čevlju zato, ker nimaš tetovaže čez tričetrt hrbta, pirsinga v klitorisu in ker boš čisto nedolžno izjavila, da se ti eksanje sperme iz šnops kozarčka nekako ne zdi dovolj apetitilih, da bi to počela vsak dan?

Smaug
16.09.2008, 16:34
Taka itak ni vredna, da bi bil z njo.

Smaug
16.09.2008, 16:36
:clapping:

On se je delal da ne kadi, ona pa, da ne vara:rolling: popoln par:2thumbs:

Ustvari je bolj "ako on pusi, pusicu i ja"!

...samo da njoj volan malikce smeta.

KissMe
16.09.2008, 19:50
Taka itak ni vredna, da bi bil z njo.

:2thumbs::rolling:

pgajsek1
21.11.2008, 21:15
Probaj tole ne bo ti žal

http://www.freehypnosistreatment.com/hypnosistreatment.html

Saj si pismena da si prebereš enostavna navodila. Upam pa da znaš angleško.

Povej če pomaga :2thumbs:

nattka
23.11.2008, 07:47
Nehati kaditi ali pa nehati kaditi zato, ker te neka specifična oseba kot kadilca ne sprejema, s psihološkega vidika pač ni isto.

Kaj boš storila, če ti bo po tem, ko bosta spet na pijači (brez cigaret) in te bo pustil na čevlju zato, ker nimaš tetovaže čez tričetrt hrbta, pirsinga v klitorisu in ker boš čisto nedolžno izjavila, da se ti eksanje sperme iz šnops kozarčka nekako ne zdi dovolj apetitilih, da bi to počela vsak dan?

če sem prav razumela začetni post ... on nje ne izsiljuje ... le že na začetku česarkoli ji je dal na znanje, da s kadilkami noče imeti nič ...

torej je to nekaj drugega od tistega kar si zapisal ti ...
če se dobivava in ti ukazujem je ena ... če ti takoj rečem "ne prideš v poštev" pa druga ...
če želiš kljub temu biti z menoj... si pač ti na potezi ane ...

Andreea
23.11.2008, 18:47
Em.
Če sem jerry-ja prav zastopila v zadnjem(!) postu, se zadeva zatakne pri tem, ko se odločiš, da boš nekaj počel/ne počel zaradi drugega in ne zaradi sebe. Kako daleč boš šel, da boš nekomu ustregel? Pri tem se mi zdijo dejstva o blagodejnosti kajenja nepomembna (ker niso stvar debate). In kolikor sem razumela, ji dečko ni dal ničesar vedeti, ampak je o njegovem odnosu punca izvedela preko 3. osebe in sklepala, da se mu je zato začelo muditi (ženske smo baje dobre v tem). Lahko pa mu niso bili všeč njeni zobje, kodrasti lasje, predolge noge ali skejterske hlače (moški so baje dobri v tem).
Če pa se po drugi stani odločiš nehati kaditi zaradi sebe, je stvar popolnoma drugačna (in je v tem primeru taka debata mimo)...
Korenito spreminjati svoj življenjski stil samo zato, da bi ustregel nekomu drugemu, ker ti je (trenutno) všeč, se mi zdi popolnoma zgrešeno. :)

mrjerry
24.11.2008, 08:23
nattka, iz opisanega nisem razumel, da ji je dal kaj na znanje, samo mutiti je začel. To je nekaj drugega. Lahko bi ji rekel "Opa, a ti pa kadiš? Veš, jaz pa res ne prenesem kajenja." Stvar rešena. Začeti mutiti je čisto nekaj drugega. Zadnji stavek I agree.

Andreea ja, si me prav zastopla.

nattka
24.11.2008, 14:02
nattka, iz opisanega nisem razumel, da ji je dal kaj na znanje, samo mutiti je začel. To je nekaj drugega. Lahko bi ji rekel "Opa, a ti pa kadiš? Veš, jaz pa res ne prenesem kajenja." Stvar rešena. Začeti mutiti je čisto nekaj drugega. Zadnji stavek I agree.

Andreea ja, si me prav zastopla.

v bistvu se razumeva ... samo prvi post sva vsak po svoje prebrala ...

Patsy
07.12.2008, 10:42
Jaz sem se pred 12. leti odločila, da ne bom več kadila - pomagalo mi je to, da sem videla slike pljuč kadilcev in nekadilcev v eni reklami proti kajenju.

Pokadila sem zadnjo škatlico cigaret do konca. Potem nisem šla več v trgovino po druge in sčasoma mi ni bilo več do čikov. Tukaj je pomembna samo volja. Začela sem se izogibat kadilskim družbam... in zdaj sem zagrizena nekadilka, ki najeda kadilcem. :-) In zdaj tudi jaz ne maram poljubljati kadilce.