Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : S prihodom Siol TV internet počasen

drakeSLO
11.09.2008, 23:55
Točno takrat, ko sem dobil SIOL TV (siol tv dela v redu), je začel internet delat zelo počasi (nima veze, če je SiolTV prižgan ali ugasnjen), včasih počasneje kot bi imel analogni modem. Ko sem kontaktiral 080 1000, smo najprej preverili na file.siol.net, kjer je bil DL okoli 315 kb, kar je v redu, drugih napak pa ni bilo vidnih. Mislim, da je nekaj narobe z uploadom. Imam velike probleme pri:
- Emule skoraj ne gre več 5 Kb/5 Kb max., pred siol TV pa je letelo tudi 100 Kb in več
- Odpiranje strani je veliko počasneje (če je vklopljen emule, se skoraj ustavi, kar se prej ni dogajalo)
- Pošiljanje daljših mailov ni mogoče (Maile daljše od 2-3 Mb enostavno ne pošlje)
- www.speedtest.net izpiše hitrost DL 12683 kbps, pri UL pa se kar ustavi

Lepo prosim za pomoč

janzun
07.11.2008, 21:51
imam čisto isti problem. ko smo priklopili siol trio dela internet zelo počasi. ostalo deluje normalno. testno datoteko mi potegne normalno strani pa zelo počasi. prosim za nasvete kaj najnaredim.prosim pomagajte.

fazan
07.11.2008, 22:29
imam čisto isti problem. ko smo priklopili siol trio dela internet zelo počasi. ostalo deluje normalno. testno datoteko mi potegne normalno strani pa zelo počasi. prosim za nasvete kaj najnaredim.prosim pomagajte.

Mal uporabite antivirusne programe pa bo delalo normaln seveda če vam testno datoteko normaln dol potegne v tisti hitrosti katera vam pač pripada oziroma zakar plačujete.