Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Mlada sodelavka

MarcelD
20.09.2008, 14:04
Pozdrav vsem!

Bom malo daljši, ker tega na kratko ne znam povedati.

Pred pol leta sem bil nekaj dni službeno v tujini skupaj s precej mlajšo sodelavko. Prej je praktično nisem poznal, ker je nova in dela na drugi lokaciji.

Bilo je prijetno. Precej časa sva se vozila, ni komentirala mojih prehitevanj, zanimale so jo elektronske igračke kot naprimer navigacija (moja žena nad obojim zavija z očmi). Ko enkrat v hotelu niso našli dveh prostih sob, se je takoj strinjala, da lahko spliva v isti sobi. No, potem je receptor vendarle našel še eno sobo.

Menda ima fanta, čeprav nisem nikoli slišal, da bi jo poklical. Jaz sem ji seveda povedal, da sem poročen in imam dva otroka.

Pogovarjala sva se običajne reči in na veliko stvari gledava podobno. O bolj osebnih temah nisva govorila, nisem ji jamral o kakšnih svojih težavah doma.

Od takrat se vidiva ali slišiva službeno parkrat na mesec, ko se pozdraviva in izmenjava par besed. Včasih si izmenjava tudi kakšen služben mail. Ne morem si kaj, de se ne bi že dolgo vnaprej veselil tega, da pridem mimo njene pisarne in mi pomaha izza svoje mize... In potem je velikokrat zmedena na svoj simpatični način, jaz pa tudi. Ne vem, mogoče pa je vedno taka.

Svojo ženo spoštujem in jo imam rad, vendar se o nekaterih stvareh ne moreva dogovoriti in se za moj okus preveč kregava. Ona naprimer verjetno zaradi izkušenj iz otroštva ne verjame v prijaznost. Vedno misli, da je nekaj zadaj.
Dekle iz službe pa je seveda drugačno - med študijem je šla na tečaj nekega jezika, "ker je bila rektorica prijazna".

Sem že enkrat ločen, prva žena me je med drugim tudi varala.

Skratka, dekleta ne morem pozabiti. Stikov z njo zaradi službe ne morem povsem prekiniti. Ne vem, kaj si misli ona. Razmišljam, da bi jo povabil na kavo in jo vprašal. Če se mi bo smejala, mi bo potem mogoče lažje... Bom vsaj vedel, da je to le kriza srednjih let in si vse domišljam.

Ali pa zamenjati službo, ker tako ne morem več. Vendar služb ni kot gob po dežju...

Hvala za vaša mnenja!

Katrin
20.09.2008, 14:32
Verjetno sam veš, da je zelo malo možnosti, da bi precej mlajša sodelavka hotela še kaj drugega od tebe (z ženo in dvema otrokoma) kot prijazen pogovor in kakšno šaljivost na malici.
Mogoče pa tudi. Če imaš dovolj poguma, je najlažja pot, da jo preprosto vprašaš :)

ylona
20.09.2008, 19:11
Živio MarcelD!

Mogoče se motim,vendar imam občutek,da imaš že vnaprej slabo vest,zaradi tega,
kar nameravaš,prav tako veš,da je to nepošteno do tvoje žene in otrok,pa tudi zaradi
službe je bolje,da ne pride do te afere.Ker po moje,se bo zelo težko razvilo v kaj več.

Praviš,da svojo ženo spoštuješ in jo imaš rad,no,potem mislim,da je tvoja naloga,da
jo pripraviš do tega,da bo spet verjela v prijaznost in poštenost.Če jo boš prevaral in ponižal,pomisli,kako bo potem z njo?!

In ne pozabi:tvoja mlada sodelavka nima kaj izgubit,ti pa ogromno!
Verjetno si nisi želel takšnega odgovora,takšno je pač moje mnenje.Mogoče se motim.

Želim ti,da bi se pravilno odločil,ker bo to vplivalo na veliko ljudi okrog tebe.

Irina
20.09.2008, 22:24
Ali pa zamenjati službo, ker tako ne morem več. Vendar služb ni kot gob po dežju...

Hvala za vaša mnenja!

Bo kar držalo, da služb ni kot gob. A glej, drugo službo prej ali slej najdeš, boš novo družino tudi iskal po oglasih in kam boš pospravil sedanjo?

Samo zato, ker bi očitno mlado dekle bilo voljno za malo avanturo, boš razdrl kar sta z ženo ustvarila? Mogoče sploh nisi vreden, da imaš nekje dom, otroka in ženo.

Namesto zamenjave službe, pospravi podstrešje, bodi vesel, da te otroka in draga, tako sitnobo prenašajo in se ne igraj z ognjem.

Si se kdaj vprašal s čim se odstranijo madeži s tvoje srajce ali hlač, toliko o navigacijiskih napravah v avtu in zanimanju tvoje žene zanje.

MarcelD
21.09.2008, 10:28
Saj nisem rekel, da bom kam šel ali da bom koga prevaral. Čeprav je na nek način varanje že to, da nam je nekdo drug všeč.
Pa je kdo, ki mu v 10 letih zakona ni bil kdo drug vsaj za trenutek všeč in ni pomislil, kako bi bilo, če...

Kar se pa madežev na srajci in navigacije tiče:
a) Najlaže je reči moški-so-prasci-ženske-so-žrtve, vendar življenje hvalabogu ni črnobelo.
b) Elektronske igračke so bile mišljene le kot primer.
b) Prosim razložite, kako gre to skupaj: navigacija je nepotrebna, na zemljevid ne bom gledala, nočem, da se izgubimo, hočem se pripeljati točno pred hotel in potem najti še galerijo na drugi strani mesta.

Hočem samo na nek način razčistiti situacijo, lahko pa rečete temu tudi podstrešje. Saj je vse tam, a ne?

pinky
21.09.2008, 10:33
zakaj imam občutek, da s to navigacijo hočeš samo za nas (in zase) najti izgovore, zakaj tvoja žena ni ok?

MarcelD
21.09.2008, 13:17
Ne razumemo se.
Vsi smo taki kot smo in smo OK. Vsak človek je svoj svet. Še tam so mu včasih stvari nerazumljive, še bolj pa mu je lahko nerazumljiv svet koga drugega.
In se vse skupaj tako zakomplicira. Samo to sem hotel povedati.

Katrin
21.09.2008, 16:37
Meni se zdi čisto normalno, da ti je še kdo drug všeč, poleg tvoje žene seveda. Saj nisi slep, gluh in brez možgana. Od tu naprej se pa potem odločaš, ali se splača nadaljevat s tem ali pa gre samo za kratkotrajno crkljanje domišljije kako bi bilo če bi pa kaj bi... :) Meni se to zdi trening domišljije in fantaziranja, povsem običajno.

ss77
22.09.2008, 07:11
Ni ravno rožnata situacija.....je pa vsekakor zelo zanimiva....
Iz napisanega sklepam, da bi podzavestno rad nekaj "več" od te sodelavke....
Preden karkoli storiš, se prepričaj kakšna oseba je, da ne boš imel kasneje težav....
Če bo punca za, se mirno pozabavaj, konec koncev nikoli ne veš, kaj počne tvoja žena....;)

mrjerry
22.09.2008, 07:59
Problem je tvoj zakon. Začni razmišljati o njem, o luštnih sodelavkah in playboyebih zajčicah pa le takrat, ko imaš privatnih 5 minut.

KissMe
22.09.2008, 11:26
Vsekakor, preden karkoli narediš s svojo sodelavko (tudi če gresta samo na kavo), razčisti s tem, kaj ti pomeni odnos z ženo, ker se lahko zelo hitro znajdeš v trikotniku, ki ne bo prijeten za nobenega udeleženega.
Ne strinjam se s komentarjem ss77, da se "mirno pozabavaj", ker nikoli ne veš, do kam bo ta "zabava" pripeljala. Konec koncev se lahko to konča kot tragedija za vse in tega se zavedaj.

ss77
22.09.2008, 11:35
Vsekakor, preden karkoli narediš s svojo sodelavko (tudi če gresta samo na kavo), razčisti s tem, kaj ti pomeni odnos z ženo, ker se lahko zelo hitro znajdeš v trikotniku, ki ne bo prijeten za nobenega udeleženega.
Ne strinjam se s komentarjem ss77, da se "mirno pozabavaj", ker nikoli ne veš, do kam bo ta "zabava" pripeljala. Konec koncev se lahko to konča kot tragedija za vse in tega se zavedaj.

Saj sem napisal, da naj najprej spozna žensko in se takrat odloči v kaj se bo spuščal. Če bo začutil, da se lahko ženska naveže in začne delat scene, potem naj se ne spušča v kake avanture. Če je pa njej samo do 1X ali 2X malo hop, potem pa ni težav....;)

KissMe
22.09.2008, 11:40
Saj sem napisal, da naj najprej spozna žensko in se takrat odloči v kaj se bo spuščal. Če bo začutil, da se lahko ženska naveže in začne delat scene, potem naj se ne spušča v kake avanture. Če je pa njej samo do 1X ali 2X malo hop, potem pa ni težav....;)

Ne vem zakaj nisi pomislil, da se on lahko naveže? Ker glede na post ne vrjamem da je njemu samo za "hop". Sploh pa... kako lahko človeka spodbujaš k varanju:nonono::nonono::nonono:

Cifra
22.09.2008, 11:45
Ženske velikokrat na začetku vstopijo v avanturo samo z željo po 1x ali 2x malo hop, ampak ponavadi se kasneje vpletejo tudi čustva in skoraj nikoli ne ostane pri tem.

Sicer pa raje malo povprašaj tiste, ki so na tem že bili in so svojo soprogo zapustili zaradi ljubice. Skoraj vsi ti bodo povedali, da je ljubica kmalu postala taka, kot je bila prej žena. Ko začetno navdušenje mine, ko se hormoni pomirijo kmalu oba odvržeta masko in se znajdeta v popolnoma enaki situaciji kot s prejšnjim partnerjem. To sicer lahko ponavljaš v nedogled, če ti tako pač paše živeti, ti pa garantiram, da z nobeno ne bo bistveno drugače, čeprav se ti morda zdaj tako zdi.

ss77
22.09.2008, 11:47
Ne vem zakaj nisi pomislil, da se on lahko naveže? Ker glede na post ne vrjamem da je njemu samo za "hop". Sploh pa... kako lahko človeka spodbujaš k varanju:nonono::nonono::nonono:

Saj ga ne spodbujam, človek je napisal kaj se mu dogaja, če mu ne bi bilo do "varanja", tega tudi pisal ne bi....
Tukaj pač išče mnenja, uporabil bo pa tisto, ki mu najbolj odgovarja....
Seveda se lahko naveže tudi on, sploh, če ima doma isto žensko že več kot deset let, ob mladi deklini, kjer je vse na svojem mestu, se marsikomu "začne preveč dogajat"....Pa tudi dejstvo, da je nekaj novega zna zelo obnoreti človeka.
Če ima doma srečen zakon, potem bi tak skok odsvetoval, če pa ima žensko, ki vsak večer zaspi, potem pa naj kar malo skoči....

Ženske velikokrat na začetku vstopijo v avanturo samo z željo po 1x ali 2x malo hop, ampak ponavadi se kasneje vpletejo tudi čustva in skoraj nikoli ne ostane pri tem.

Sicer pa raje malo povprašaj tiste, ki so na tem že bili in so svojo soprogo zapustili zaradi ljubice. Skoraj vsi ti bodo povedali, da je ljubica kmalu postala taka, kot je bila prej žena. Ko začetno navdušenje mine, ko se hormoni pomirijo kmalu oba odvržeta masko in se znajdeta v popolnoma enaki situaciji kot s prejšnjim partnerjem. To sicer lahko ponavljaš v nedogled, če ti tako pač paše živeti, ti pa garantiram, da z nobeno ne bo bistveno drugače, čeprav se ti morda zdaj tako zdi.

A si že slišal za pravilo "največ 2X"...? V takih zadevah ne smeš z isto osebo prevečkrat "skakat"....takrat se zadeva v 99% zelo zaplete...
To, da ljubica postane enaka pa vem.....saj zato se pa zaradi ljubic ne ločuje od žene....;)

KissMe
22.09.2008, 12:10
Saj ga ne spodbujam, človek je napisal kaj se mu dogaja, če mu ne bi bilo do "varanja", tega tudi pisal ne bi....
Tukaj pač išče mnenja, uporabil bo pa tisto, ki mu najbolj odgovarja....
Seveda se lahko naveže tudi on, sploh, če ima doma isto žensko že več kot deset let, ob mladi deklini, kjer je vse na svojem mestu, se marsikomu "začne preveč dogajat"....Pa tudi dejstvo, da je nekaj novega zna zelo obnoreti človeka.
Če ima doma srečen zakon, potem bi tak skok odsvetoval, če pa ima žensko, ki vsak večer zaspi, potem pa naj kar malo skoči....

A si že slišal za pravilo "največ 2X"...? V takih zadevah ne smeš z isto osebo prevečkrat "skakat"....takrat se zadeva v 99% zelo zaplete...
To, da ljubica postane enaka pa vem.....saj zato se pa zaradi ljubic ne ločuje od žene....;)

Ne vem zakaj si dal varanje v narekovaje:dontknow:
Ne pozabi, da ima tudi njegova že več kot deset let istega moža in verjemi, da je kakšen mlad žrebec najbrž bolj pokončen kot on, ampak nekateri ljudje pač ne tvegajo, da bodo prizadeli nekoga, ki so ga izbrali za življenjskega sopotnika zaradi seksa.
Če ima doma žensko, ki vsak večer zaspi, naj se raje vpraša zakaj je tako in naj razčisti to z njo, ne da naskoči drugo in pričakuje, da se bo vse čudežno uredilo. Tko rešujejo stvari zreli ljudje:dontknow:

ss77
22.09.2008, 12:18
Ženske se lahko po parih letih zelo ohladijo. Ukvarjajo se samo še z otroci...., mož je pa na zadnjem mestu....In takega življenja se potem navadijo, revež mož je pa osamljen in sam....
In to je razlog, da se kam skoči....
Zreli ljudje nekako ne dopuščajo, da se partnerja zanemari......in potem je posledica tudi "nezrelo" dejanje....
Varanje sem dal v narekovaje zato, ker taka malenkost nekako ni varanje....je le izhod v slili...

KissMe
22.09.2008, 12:24
Ženske se lahko po parih letih zelo ohladijo. Ukvarjajo se samo še z otroci...., mož je pa na zadnjem mestu....In takega življenja se potem navadijo, revež mož je pa osamljen in sam....In to je razlog, da se kam skoči....
Zreli ljudje nekako ne dopuščajo, da se partnerja zanemari......in potem je posledica tudi "nezrelo" dejanje....
Varanje sem dal v narekovaje zato, ker taka malenkost nekako ni varanje....je le izhod v slili...

:censored:
Zakaj pa misliš, da se ohladijo? Mogoče pa zarad tega, ker može zanima samo še avto al pa pitje piva s prijatelji? Kr tko brez razloga se nihče ne ohladi. In zakaj se toliko ukvarjajo z otroci? Mogoče pa zaradi tega, ker se možje premalo ali nič.
In vedno ženske zanemarjajo moške, nikoli obratno a ne? Ja bogi revčki no, res:nonono: Najbolje, da naskočite kakšno mimoidočo potem pa odjokate k mamicam, da vas bodo pocrkljale:veryevil:
Izhod v sili? Ne, to je samo najlažja pot iz trenutne neugodne situacije. Odrasli, zreli ljudje pa bi se morali z neugodnimi situacijami spoprijemat na način, ki bi prinesel rešitev, ne le trenutno olajšanje.

ss77
22.09.2008, 12:32
:censored:
Zakaj pa misliš, da se ohladijo? Mogoče pa zarad tega, ker može zanima samo še avto al pa pitje piva s prijatelji? Kr tko brez razloga se nihče ne ohladi. In zakaj se toliko ukvarjajo z otroci? Mogoče pa zaradi tega, ker se možje premalo ali nič.
In vedno ženske zanemarjajo moške, nikoli obratno a ne? Ja bogi revčki no, res:nonono: Najbolje, da naskočite kakšno mimoidočo potem pa odjokate k mamicam, da vas bodo pocrkljale:veryevil:
Izhod v sili? Ne, to je samo najlažja pot iz trenutne neugodne situacije. Odrasli, zreli ljudje pa bi se morali z neugodnimi situacijami spoprijemat na način, ki bi prinesel rešitev, ne le trenutno olajšanje.

Sem kar pričakoval tak odgovor.....
V primeru, da moža zanima samo še avto, pivo, prijatelji....potem je ohladitev z ženske strani popolnoma upravičena. V kolikor se pa mož trudi, pomaga, se ukvarja z otroci...itd. in se ženska kljub temu ohladi, takrat je pa zadeva precej drugačna.
Potem je tukaj še skupno premoženje in, če doma res ni nič od ženske...potem je samo še malenkosten korak do "prekrška"...Morda ga bo pa ta prekršek postavil na realna tla....nikoli se ne ve.
Naskočitev prve res ni neka rešitev, se strinjam....samo nikoli ni pametno ocenjevat početja drugih, največkrat se nam tudi ne sanja kaj se dogaja za zidovi.

KissMe
22.09.2008, 12:44
Sem kar pričakoval tak odgovor.....
V primeru, da moža zanima samo še avto, pivo, prijatelji....potem je ohladitev z ženske strani popolnoma upravičena. V kolikor se pa mož trudi, pomaga, se ukvarja z otroci...itd. in se ženska kljub temu ohladi, takrat je pa zadeva precej drugačna.
Potem je tukaj še skupno premoženje in, če doma res ni nič od ženske...potem je samo še malenkosten korak do "prekrška"...Morda ga bo pa ta prekršek postavil na realna tla....nikoli se ne ve.
Naskočitev prve res ni neka rešitev, se strinjam....samo nikoli ni pametno ocenjevat početja drugih, največkrat se nam tudi ne sanja kaj se dogaja za zidovi.

No, tole pa že malo bolj človeško zveni:) res je, nikoli ne vemo, kaj se dogaja za zidovi, ampak glede na to, da je napisal, da ima družino, je predlog, da doma uredi zadeve, kolikor se da, po mojem še kako na mestu. Če pa ne gre, naj se pa loči in gre iskat srečo drugam, ker s skakanjem okrog po mojem zakon ne bo nič boljši, z ženo se bosta še bolj oddaljila in se prepirala. Po kakšni logiki naj bi bila to režitev?

mrjerry
22.09.2008, 12:49
ss77, tvoje izjave temeljijo na kupu stereotipov in "splošnih resnic". Tukaj imaš opravka s konkretnim človekom in s konkretnim problemom. Očitno je, da ne znaš brati med vrsticami in iskati bistev sporočila. Si upaš prevzeti odgovornost za kvaliteto svojih nasvetov? V igri je sreča kar nekaj ljudi...

ss77
22.09.2008, 12:52
No, tole pa že malo bolj človeško zveni:) res je, nikoli ne vemo, kaj se dogaja za zidovi, ampak glede na to, da je napisal, da ima družino, je predlog, da doma uredi zadeve, kolikor se da, po mojem še kako na mestu. Če pa ne gre, naj se pa loči in gre iskat srečo drugam, ker s skakanjem okrog po mojem zakon ne bo nič boljši, z ženo se bosta še bolj oddaljila in se prepirala. Po kakšni logiki naj bi bila to režitev?

Reciva tale logika je dokaj prisotna.....
Kot sem že omenil, se nekatere ženske ohladijo, hkrati pa imajo moža še vedno rade. Mož potem trpi pomanjkanje, ženo ima še vedno rad....enako otroke...imata skupno premoženje. Ta posteljna ohladitev pa ni nujno tudi razlog, da razdreta vse kar sta dolga leta skupaj gradila. Potem pa pride na pot kaka mlada punca (ni nujno, da je mlada) in potem moški svoje potrebe izživi drugje. Domov pride zadovoljen, ker ima malo slabe vesti, se do žene tudi lepo obnaša (navadno ji nakloni več pozornosti). Njegovo obnašanje se spremeni in morda vzpodbudi celo ženo, da se spet začne kaj pametnega dogajat.....
Seveda pa to ni dolgoročna rešitev....lahko je pa tudi zelo draga rešitev.....

ss77, tvoje izjave temeljijo na kupu stereotipov in "splošnih resnic". Tukaj imaš opravka s konkretnim človekom in s konkretnim problemom. Očitno je, da ne znaš brati med vrsticami in iskati bistev sporočila. Si upaš prevzeti odgovornost za kvaliteto svojih nasvetov? V igri je sreča kar nekaj ljudi...

Jaz pišem kar iz izkušenj.....
Osebno menim, da ima gospod veliko željo po nečem novem, po avanturi....., da se mu malo dogaja....in to ni nič slabega. U bistvu je to druga puberteta....in, če se enkrat v desetih letih malo pregreši, ni nič narobe. Samo težko bo določit mejo preko katere se ne sme iti....
Dejstvo je, da ima lahko srečo in bo parkrat dobro seksal brez težav, lahko se pa situacija izjemno zaplete in izgubi vse....
Sam se mora odločit kaj bo storil....

KissMe
22.09.2008, 12:57
Osebno menim, da ima gospod veliko željo po nečem novem, po avanturi....., da se mu malo dogaja....in to ni nič slabega. U bistvu je to druga puberteta....in, če se enkrat v desetih letih malo pregreši, ni nič narobe. Samo težko bo določit mejo preko katere se ne sme iti....
Dejstvo je, da ima lahko srečo in bo parkrat dobro seksal brez težav, lahko se pa situacija izjemno zaplete in izgubi vse....

No, končno smo prišli do bistva. Če pa se mu splača tvegati, da izgubi vse, bo pa moral presoditi vsak sam.

mrjerry
22.09.2008, 13:10

Sem vedel da znaš, če hočeš.

Patsy
22.09.2008, 14:44
Tole varanje postaja že naš nacionalni šport. Sicer pa zakaj pa ne, živimo samo 1x, naj naj bo vsaj takrat lepo a ne?

Tako kot je že nekdo rekel, razmisli kako bo, če bo ta veza trajala dlje časa in se navežeta en na drugega. Takrat je težko prekiniti in verjetno vedno težje seksat/živet z nekom, ki ga nimaš več rad, v objemu pa si želiš nekoga drugega, ki ga ni ob tebi. Potem pa še laži, ko te žena sprašuje kje si bil, ljubica pa hoče ob sebi in si moraš vedno nove stvari zmišljevat in slej ko prej žena posumi in začne spraševat, najedat, pregledovat, iskat...

Lencka
22.09.2008, 16:28
Dveh stvari ne razumem: če v zakonu ni srečen, ob njem tudi njegova žena ne more biti. Če si torej želi iz zakona, zakaj bi bilo to narobe? Samo zaradi preteklih let? Krut je odnos, v katerem vztrajamo zaradi preteklosti in ne zaradi sedanjosti... Saj po eni strani razumem vse, ki ga opominjate, kaj ima... ampak, če ga to ne osrečuje (če, seveda), zakaj za vraga naj vztraja tam? Zaradi skupnega premoženja?!?

Druga reč, ki je ne razumem, pa je "pozabavati se malo in potem videti". Bogami, a res tako funkcionirajo zadeve? Ne bi najprej svojega podstrešja počistil in ugotovil, kaj bi rad, in potem bil fer do sebe, žene in mlade sodelavke ter imel čiste odnose? Srčno upam, da ni mnogo takih, ki delujejo po ss77-jevih načelih...

Katrin
22.09.2008, 18:03
Joj, zakaj vsi mislite, da je realno, da si ena gajstna mlada deklina želi starega dedca za enkrat ali dvakrat med rjuhe? Ker predvidevam, da ne izgleda kot Pierce Brosnan in nima denarja kot Donald Trump, je verjetno samo prijazna.

šnela
22.09.2008, 18:38
Mogoče pa ima nerazrešene zadeve z očetom, pa je v tem moškem našla podobnost z njim. :p Ne vem, prosto po Sigmundu.

Katrin
22.09.2008, 20:13
Kar je samo še en razlog več, da se ne zaplete z njo. :)

ylona
23.09.2008, 02:43
Mogoče bi bilo bolje,da bi(namesto mladenko na kavo)povabil ženo na večerjo in se z njo iskreno
pogovoril,bi rekla,da se že dolgo nisi.
Da so se odnosi med vama ohladili,sta sigurno kriva oba.Vejetno sta se dobro razumela in imela veliko skupnih interesov,drugače se ne bi vezala in imela otroke.Če vama uspe,da najdeta razloge za odtujitev in si priznata napake,ki sta jih delala,potem mogoče ni prepozno.
Če pa bosta tako nadaljevala,se bo slabo končalo.Mogoče celo z razvezo in kakor zdaj kaže,se lahko zgodi,da boš v tem primeru ti tisti,ki je varal.
Mislim,da predvsem pogrešaš nežnost,pozornost in razumevanje,kar je normalno,vsak človek ima pravico do tega,vprašanje pa je,če je sodelavka prava izbira.To pa je na tebi,da ugotoviš.
Pa ne s prevaro,si jo že okusil in veš kako nizkotno dejanje je to.

ss77
23.09.2008, 06:40
Lenčka, pa saj jaz nisem tako slab, lahko bi se reklo, da sem realen.....
Meni se je že marsikaj zgodilo in zato precej dobro razumem take zadeve.
Sicer ga pa ni človeka, kateremu ni nikdar všeč tudi kaka druga oseba poleg partnerja.....in v tem primeru je stvar jasna. Morda tega fanta žena zanemarja in išče malo pozornosti, ne bi je pa zapustil zaradi mladenke.....
Tukaj reveža matrate, na koncu bo pa ugotovil, da je njegova žena zelo poskočna.....

Cifra
23.09.2008, 08:12
Lenčka, pa saj jaz nisem tako slab, lahko bi se reklo, da sem realen.....
Meni se je že marsikaj zgodilo in zato precej dobro razumem take zadeve.
Sicer ga pa ni človeka, kateremu ni nikdar všeč tudi kaka druga oseba poleg partnerja.....in v tem primeru je stvar jasna. Morda tega fanta žena zanemarja in išče malo pozornosti, ne bi je pa zapustil zaradi mladenke.....
Tukaj reveža matrate, na koncu bo pa ugotovil, da je njegova žena zelo poskočna.....

Tudi, če je njegova žena tista, ki ga vara, ni to rešitev, da začne še on skakat čez plot. Tako življenje te dolgoročno samo izčrpa in pusti posledice tudi v naslednjih vezah. Nekaj najlepšega je, ko si sam sebi in partnerju zvest in nimaš kančka slabe vesti.

Moj predlog je, naj se odkrito pogovori z ženo. Naj ji pove, da je opazil, da ga vedno bolj mikajo druge in če ga ima žena dovolj rada, bo pripravljena se o tem pogovorit in poskušat rešit zakon, seveda če si to oba želita. V nasprotnem primeru je bolje, da gresta narazen.

mrjerry
23.09.2008, 08:53
Ne glede na špekulacije - poba mora najprej pri sebi razčistiti, kaj sploh hoče. Če mu je še vedno kaj do žene in mu manjka samo to, da mu kdaj nasuje popra na rep, se mora o tem pogovoriti z njo (kot je že ylona napisala). Sigurno bo presenečen, ko bo slišal tudi njeno plat medalje.

Če pa slučajno pride do zaključka, da mu zakon ne paše več (v kar sicer zelo zelo dvomim, po tem kaj je do zdaj napisal), mu bodo pa u stvari odločitve še toliko lažje.

pecnikr
23.09.2008, 19:23
hmmm..zanimive poste pišete eni take drugi take...zdej bom komentiral samo svoje mnenje in mišlenje. možje in fantje nikoli ne dvomite v svoje žene da vas zanemarjajo če to občutite se najprej vprašate kaj je z vami narobe ..kajti ženske so po naravi zlo čustvene tako je že v sistemu človeka in če ženski ne namenite dovolj ljubezni se začne ohlajat to je dejstvo ...torej preden pride do take ohladitve se moški poskusimo potrudit in ji dati ljubezen in verjemite boste ljubljeni kot še nikoli.......in če imate dovolj energije za partnerko naj bo sodelavka še ne vem kaka bejba in ko boš naslednjič šel mimo pisarne boš vedno imel v mislih glede sodelavke: NITI DOKOLEN NISI MOJI ŽENI....dragi moji to je ljubezen in zato sem js na svetu da bom poskušal živet na tak način...upam da je še kdo...

šnela
23.09.2008, 19:42
dragi moji to je ljubezen in zato sem js na svetu da bom poskušal živet na tak način...upam da je še kdo...
Ti ful razumeš žensko dušo! Marry me!!!!!!!!!11one

ss77
24.09.2008, 07:16
pecnikr, da nisi ti slučajno ženska....to kar si opisal mi deluje kot neka pravljica od J.W. Grima......:approve:
Današnje ženske so drugačne, človek se trudi, pospravlja pepelnik, ne je čipsa v postelji, občasno odpre okno, da ima dekle svež zrak, ji zamenja žarnico in kljub vsemu trudu ni nobene hvaležnosti.
Jaz sem recimo še dogo (pes) naučil, da je ne maltretira (u bistvu sem dovolil, da jo ona nauči...). Na začetku je bilo nekaj težav, pes ji ni dovolil premikov po stanovanju, je morala sedet na kavču in biti pri miru, ko sem jaz šel npr. v trgovino po pijačo. Enkrat sem malo zabredel z enim sosedom in sem pozabil, da imam žensko doma, doga jo je imela v kotu pet, šest ur....Prišlo je do spora in jaz sem se opravičil in ji kupil telohe od ene gospe na tromostovju. In nehvaležnice to ni prepričalo.....In kmalu je ona začela maltretirati dogo.....in tukaj je sedaj jasno, kako se ženske spremenijo.....

Andreea
24.09.2008, 07:22
js bi cucka frdamanega zastrupila, pa magar če bi mi en trapast dedec orhidejo kupu
:d

ss77
24.09.2008, 07:30
js bi cucka frdamanega zastrupila, pa magar če bi mi en trapast dedec orhidejo kupu
:d

Jaz sem ji kupil teloh in ne orhideje.....in kaj je revček od malega kužka kriv, da se nista takoj ujela?
Ni lepo, da bi nastopila tako grobo proti nedolžnemu bitjecu....:(

mrjerry
24.09.2008, 08:05
hmmm..zanimive poste pišete eni take drugi take...zdej bom komentiral samo svoje mnenje in mišlenje. možje in fantje nikoli ne dvomite v svoje žene da vas zanemarjajo če to občutite se najprej vprašate kaj je z vami narobe ..kajti ženske so po naravi zlo čustvene tako je že v sistemu človeka in če ženski ne namenite dovolj ljubezni se začne ohlajat to je dejstvo ...torej preden pride do take ohladitve se moški poskusimo potrudit in ji dati ljubezen in verjemite boste ljubljeni kot še nikoli.......in če imate dovolj energije za partnerko naj bo sodelavka še ne vem kaka bejba in ko boš naslednjič šel mimo pisarne boš vedno imel v mislih glede sodelavke: NITI DOKOLEN NISI MOJI ŽENI....dragi moji to je ljubezen in zato sem js na svetu da bom poskušal živet na tak način...upam da je še kdo...

Sam sebi pereš možgane.

ss77
24.09.2008, 08:26
Sam sebi pereš možgane.

:2thumbs:, točno tako oz. laže sam sebi.....:(

ylona
24.09.2008, 11:34
Mene pa zanima,kaj si mislite o mladi sodelavki?Se vam ne zdi,da je tud ona precej prispevala
k temu,da je naš človek zdaj čist zmeden?
Na službenem potovanju se je očitno zelo trudila,da bi mu bila všeč,z vsem se je strinjala z njim,celo sobo je bila pripravljena delit z njim?!Mar se ne sliši vabljivo,sploh pa nekomu,ki je lačen nežnosti,bližine in verjetno tudi ***-a?
Saj ne,da je zdaj vsega ona kriva,samo zdi se mi,da bi se lahko obnašala malo bolj zadržano,na ravni poslovnih in ne intimnih odnosov.
Tako pa imam vtis,da išče avanturo.Ve,da je poročen in ima družino,pa vseeno si dopisuje z njim in se mu sladko smehlja,ko se srečata!!

ss77
24.09.2008, 11:51
Seveda je tudi ona kriva, samo ni potrebno vzeti ponujenega.....
Morda pa punca pričakuje kakšne nadomestne usluge....to je danes kar precej razširjena praksa, da mlade luštne punce preko "zabave" hitro napredujejo.....

mrjerry
24.09.2008, 11:53
Mene pa zanima,kaj si mislite o mladi sodelavki?Se vam ne zdi,da je tud ona precej prispevala
k temu,da je naš človek zdaj čist zmeden?
Na službenem potovanju se je očitno zelo trudila,da bi mu bila všeč,z vsem se je strinjala z njim,celo sobo je bila pripravljena delit z njim?!Mar se ne sliši vabljivo,sploh pa nekomu,ki je lačen nežnosti,bližine in verjetno tudi ***-a?
Saj ne,da je zdaj vsega ona kriva,samo zdi se mi,da bi se lahko obnašala malo bolj zadržano,na ravni poslovnih in ne intimnih odnosov.
Tako pa imam vtis,da išče avanturo.Ve,da je poročen in ima družino,pa vseeno si dopisuje z njim in se mu sladko smehlja,ko se srečata!!

Jaz ne vidim dolžnosti drugih, da skrbijo za mojo zakonsko ali partnersko srečo. Ne morem a priori zameriti, da me nekdo osvaja (niti, če kdo osvaja mojo). Ti sam si tisti/a, ki mora na to ustrezno odreagirati.

Eliza
24.09.2008, 13:49
:2thumbs:, točno tako oz. laže sam sebi.....:(

Mislim, zakaj je pa treba udrihat po človeku, ki se mu zdi ljubezen med dvema še vedno vrednota?! :nonono:

Andreea
24.09.2008, 13:50
samo tako, BTW, a ni bi bilo slučajno po kakšnem čudnem naključju mogoče, da je bejba samo prijazne narave? recimo, js še nikoli nisem protestirala, če je voznik prehiteval in tehnika me zelo zanima :p
če bi na recepciji kaj "zašuštrali" in bi bila edina možnost spati v isti sobi (na ločenih posteljah, seveda) bi se sama strinjala :dontknow: najbrž mi niti na pamet ne bi padlo, da bi komplicirala in težila naj eden od naju pred vrati na tepihu spi :d
tako vprašanje se mi postavlja zato, ker "že dolgo poročeni in osamljeni" dedci v krizi srednjih let radi ugotavljajo, kako jih "tista osvaja". takim bolje da se tudi nasmehneš ne, ker potem vsem razlaga, kako si ga skoraj naskočila... iz lastnih izkušenj :d

ss77
24.09.2008, 13:53
Veš, jaz pa od žensk večkrat slišim, kako smo moški neumni, da sploh ne dojamemo, da nas katera zapeljuje.....

ss77
24.09.2008, 13:55
Mislim, zakaj je pa treba udrihat po človeku, ki se mu zdi ljubezen med dvema še vedno vrednota?! :nonono:

Nekaj je vrednota, drugo je pa realnost.....in meni se to sploh ne zdi neko udrihanje...morda smo mu samo odprli oči...lahko nam je samo hvalažen.;)

mrjerry
24.09.2008, 14:10
Nekaj je vrednota, drugo je pa realnost.....in meni se to sploh ne zdi neko udrihanje...morda smo mu samo odprli oči...lahko nam je samo hvalažen.;)

Kdor se ne trudi realizirati neke vrednote, mu to vrednote tudi ne predstavlja.

Seks ni stvar, ki bi se ti pač kar hočeš-nočeš zgodila. Zanj je potrebno aktivno sodelovanje dveh ljudi.

pecnikr
24.09.2008, 21:10
pecnikr, da nisi ti slučajno ženska....to kar si opisal mi deluje kot neka pravljica od J.W. Grima......:approve:
Današnje ženske so drugačne, človek se trudi, pospravlja pepelnik, ne je čipsa v postelji, občasno odpre okno, da ima dekle svež zrak, ji zamenja žarnico in kljub vsemu trudu ni nobene hvaležnosti.
Jaz sem recimo še dogo (pes) naučil, da je ne maltretira (u bistvu sem dovolil, da jo ona nauči...). Na začetku je bilo nekaj težav, pes ji ni dovolil premikov po stanovanju, je morala sedet na kavču in biti pri miru, ko sem jaz šel npr. v trgovino po pijačo. Enkrat sem malo zabredel z enim sosedom in sem pozabil, da imam žensko doma, doga jo je imela v kotu pet, šest ur....Prišlo je do spora in jaz sem se opravičil in ji kupil telohe od ene gospe na tromostovju. In nehvaležnice to ni prepričalo.....In kmalu je ona začela maltretirati dogo.....in tukaj je sedaj jasno, kako se ženske spremenijo.....

ne oprosti nisem ženska po moje si ti mal z razmišljanjem čuden zato se ti moje mišljenje zdi popolnoma neznano če bi bil pravi dec z jajci nebi tega sploh dvomil...hallooo...poleg tega me pa kr par oseb na temu formu poznajo tk da ti lahk potrdijo da sem moškega spola...;)

pecnikr
24.09.2008, 21:26
sicer karkoli tukaj napišem se vedno nekdo najde in jeziček stegne in hoče ostale prepričat da je moj post lažniv in nevem kaj še vse.....sej če se bi lagal bi se samemu sebi...a misliš če sem to napisal da bom pa od zdaj naprej imel kr poln seznam žensk ki bi me hotele in bil od tega trenutka bolj zaželen ....ne ne...to je sam moje mišlenje in če verjameš al ne js vem kaj počnem in tudi paše mi tako....

mao
25.09.2008, 18:35
Pozdrav vsem!

Bom malo daljši, ker tega na kratko ne znam povedati.

Pred pol leta sem bil nekaj dni službeno v tujini skupaj s precej mlajšo sodelavko. Prej je praktično nisem poznal, ker je nova in dela na drugi lokaciji.

Bilo je prijetno. Precej časa sva se vozila, ni komentirala mojih prehitevanj, zanimale so jo elektronske igračke kot naprimer navigacija (moja žena nad obojim zavija z očmi). Ko enkrat v hotelu niso našli dveh prostih sob, se je takoj strinjala, da lahko spliva v isti sobi. No, potem je receptor vendarle našel še eno sobo.

Menda ima fanta, čeprav nisem nikoli slišal, da bi jo poklical. Jaz sem ji seveda povedal, da sem poročen in imam dva otroka.

Pogovarjala sva se običajne reči in na veliko stvari gledava podobno. O bolj osebnih temah nisva govorila, nisem ji jamral o kakšnih svojih težavah doma.

Od takrat se vidiva ali slišiva službeno parkrat na mesec, ko se pozdraviva in izmenjava par besed. Včasih si izmenjava tudi kakšen služben mail. Ne morem si kaj, de se ne bi že dolgo vnaprej veselil tega, da pridem mimo njene pisarne in mi pomaha izza svoje mize... In potem je velikokrat zmedena na svoj simpatični način, jaz pa tudi. Ne vem, mogoče pa je vedno taka.

Svojo ženo spoštujem in jo imam rad, vendar se o nekaterih stvareh ne moreva dogovoriti in se za moj okus preveč kregava. Ona naprimer verjetno zaradi izkušenj iz otroštva ne verjame v prijaznost. Vedno misli, da je nekaj zadaj.
Dekle iz službe pa je seveda drugačno - med študijem je šla na tečaj nekega jezika, "ker je bila rektorica prijazna".

Sem že enkrat ločen, prva žena me je med drugim tudi varala.

Skratka, dekleta ne morem pozabiti. Stikov z njo zaradi službe ne morem povsem prekiniti. Ne vem, kaj si misli ona. Razmišljam, da bi jo povabil na kavo in jo vprašal. Če se mi bo smejala, mi bo potem mogoče lažje... Bom vsaj vedel, da je to le kriza srednjih let in si vse domišljam.

Hvala za vaša mnenja!

Ja to si zlo lepo napisal, tko lepo barvito razložil in upaš na naša razumevanja....
Daj vprašaj Ženo kaj si ona misli o tem? Gotovo bo razumevajoča in ti rekla: Go for it!...young pussy, kaj še čakaš? aja mogoče ti pa tvoja 2 otroka lahko kaj svetujeta??
kar se pa tiste bimbe tiče, jo pa prepusti samskim! Verjetno tudi tebe ne bi motilo, če bi recimo slučajno v ženinem emaulu zasledil podobno zgodbo, in kako ona prosi za razumevanje?....
mislem ej!:nonono:
Iščeš dovoljenje od folka na forumu da ga mal namočiš pri drugi...Lahko pa ženo pošlješ sem, gotovo se bo našel nekdo ki bo imel dovolj "zanimiv" GPS za tvojo ženo in ji ga pokazal...

Dancefreak
01.10.2008, 18:20
Veš, jaz pa od žensk večkrat slišim, kako smo moški neumni, da sploh ne dojamemo, da nas katera zapeljuje.....
jaz pa temu rečem da naj kar direktno povejo oziroma nakažejo, če pač ne morem sprejetih tistih potrebnih signalov, oziroma sem "neumen" da ne dojamem njenegaq zapeljevanja pač nisva za skupaj ;) NEXT! :P