Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Dopisovanje preko neta...

ss77
23.09.2008, 13:12
Malo sem razmišljal o tej precej pogosti zadevi....
Kaj menite, je nesramno do partnerja, če se z neznano osebo nasprotnega spola, dopisuješ o zelo osebnih zadevah. Je to smiselno partnerju razlagat ali raje ne....?
Npr., da razlagaš precej intimne zadeve in podobno....pa, da potem nadaljuješ celo malo bolj "kot vroče zgodbe"...., da se malo rajcaš z neznano osebo....Je to prekršek ali ne? Seveda se s to osebo nikdar ne srečaš.....
Jaz take umazanije res nisem sposoben naredit...:approve:

Smaug
23.09.2008, 17:06
I do that all the time :approve:

But nobody seem to care about it in the end :(

Restraint
23.09.2008, 18:53
Kaj menite, je nesramno do partnerja, če se z neznano osebo nasprotnega spola, dopisuješ o zelo osebnih zadevah.
Hm, jaz ne vem zakaj bi popolno neznani osebi nasprotnega spola razlagal svoje zelo osebne zadeve, razen če kurita drug drugega kaj ju rajca - od tega do varanja pa je še samo kak korak.

Ker že sprašuješ če to partnerju povedat, je moj odgovor ne, ker bo to v odprlo pri njem par vprašanj. Definicija varanja pa je relativen pojem, eni imajo takšne, drugi pa drugačne kriterije.

snickers
06.10.2008, 23:56
dopisovati brez cilja?...misliš da nekaj imaš, ko pa se inbox napolni se vse konča in vidiš da sploh nič ni bilo...
like the candle when the wind blows it out...only smoke is left, and nothing on the right, cause then everything else is to bright, not worth to fight....

just try to "undestand" if u can,
if u do, then u must be a "man"...
le moje osebno mnenje....:d

kinsley
07.10.2008, 20:10
na kratko povedano...kar ne dobiš doma,iščeš drugje

legenda
09.10.2008, 08:49
to je mogoče prvi korak za "skok čez plot"...
Jaz ne bi razlagal svoje domače reči tretji osebi...

Onejash
11.10.2008, 16:25
Jazst bi pa rekel, da je to bolj nadomestek za skok cez plot, kot prvi korak do njega

nejce
30.11.2008, 15:18
Jazst bi pa rekel, da je to bolj nadomestek za skok cez plot, kot prvi korak do njega

Ja se čisto strinjam! Tko pač je!

wildrose
01.12.2008, 09:33
Zame je to varanje. Je pač bolj komot način varanja.
Če se to dogaja pomeni, da v zvezi škripa. Če bi jaz to zvedela, bi ukrepala enako kot pri varanju!

Smaug
01.12.2008, 17:08
Popestrila vajino (skupno) spolno zivljenje?

Lencka
01.12.2008, 17:15
A če partner ve, dopušča, in nima nič proti, je to pol pa svinganje?

In če je na forumu, je grupni seks?

Kaj pa, če si prej z nekom dopisuješ, pa potem v resničnem življenju koga... hm... spoznaš? Koga drugega? Ali torej v tem primeru varaš tistega, s katerim si dopisuješ, ali tistega, s katerim si v realnosti?

In kaj, če tisti, ki katerim si dopisuješ, postane tvoj partner - ali si ga varal, še preden si bil z njim?

Ali je varanje, če pošljem komu poljub preko siolovega foruma?

In če ga dobim, ali me ta forumaš zapeljuje? Bi ga morala naznaniti? Bi mu morala povedati, ali sem ali ne v resni zvezi? In pa, ali si ali si ne dopisujem še s kom drugim?

Da, da, tematika odpira mnoga vprašanja in je polna pasti in nevarnosti, ki lahko zavedejo.

pecnikr
01.12.2008, 21:55
Malo sem razmišljal o tej precej pogosti zadevi....
Kaj menite, je nesramno do partnerja, če se z neznano osebo nasprotnega spola, dopisuješ o zelo osebnih zadevah. Je to smiselno partnerju razlagat ali raje ne....?
Npr., da razlagaš precej intimne zadeve in podobno....pa, da potem nadaljuješ celo malo bolj "kot vroče zgodbe"...., da se malo rajcaš z neznano osebo....Je to prekršek ali ne? Seveda se s to osebo nikdar ne srečaš.....
Jaz take umazanije res nisem sposoben naredit...:approve:

po moje se to nebi smelo dogajat ker slejkoprej te to potegne v skušnjavo...bad boy !!!:angel:

wildrose
03.12.2008, 09:38
Mislim, da če se ti to dogaja, verjento v vajini zvezi škripa, zato priporočam, da se poglobiš in ugotoviš kaj dejansko hočeš. Vsega pa spet ne moreš imet.

Lencka
03.12.2008, 10:35
Mislim, da če se ti to dogaja, verjento v vajini zvezi škripa, zato priporočam, da se poglobiš in ugotoviš kaj dejansko hočeš. Vsega pa spet ne moreš imet.
odvisno seveda od tega, kako daleč te potegne, samo ne bit no tako čistunski. na koncu boste že rekli, da če se želiš kdaj pogovarjati s kom drugim, je nekaj narobe v tvoji zvezi :nonono:

baje, ne, tako se da slišati v določenih krogih, je povsem normalno, da ena sama oseba ne zadovolji vseh vidikov tvojih potreb po stikih :dontknow:

kopriva007
03.12.2008, 21:18
po moje se to nebi smelo dogajat ker slejkoprej te to potegne v skušnjavo...bad boy !!!:angel:

se absolutno strinjam :nonono:

Andreea
03.12.2008, 21:45
...
baje, ne, tako se da slišati v določenih krogih, je povsem normalno, da ena sama oseba ne zadovolji vseh vidikov tvojih potreb po stikih :dontknow:

:o packa :mad:
sej vem kam to pelje, ne :nonono: najprej se "malo pogovarjaš", potem pa hitro po dozo perverzij v hotel :o

zakaj bi pa še hodil ven s kolegicami in kolegi na kave, če imaš partnerja? saj se lahko s fantom pogovarjaš, no. :dontknow:

Lencka
04.12.2008, 10:47
:o packa :mad:
sej vem kam to pelje, ne :nonono: najprej se "malo pogovarjaš", potem pa hitro po dozo perverzij v hotel :o

zakaj bi pa še hodil ven s kolegicami in kolegi na kave, če imaš partnerja? saj se lahko s fantom pogovarjaš, no. :dontknow:
kdaj se spet dobiva? :blush:

Andreea
05.12.2008, 16:57
Na pomoooč! Posilstvo!
:veryevil:

Js že nisem taka :nonono:
:angel:

Lencka
07.12.2008, 09:56
še hujša - eksibicionistka, namesto, da bi si skrivaj dobisovala, se greš z mano tu na javnem delu foruma :nonono:

Andreea
07.12.2008, 10:25
HA!
Js se vsaj s po enim na samem dobivam in se ne grem orgij po rejih, tako kot ti :nonono:
:clown:

:rolling: :veryevil:

Snif
07.12.2008, 10:58
Skor bi se zadavil, ko sem tole vse prebral. Od smeha se razume. :d

Lencka
07.12.2008, 12:20
HA!
Js se vsaj s po enim na samem dobivam in se ne grem orgij po rejih, tako kot ti :nonono:

:rolling: :veryevil:
dej nehej, tud tebi je prav pasalo skakanje z omar, in to grupno! :p :p :p

če si pa vmes še dopisujem s kom, je pa to samo znak, da je z mojo monogamno zvezo vse ok, ker imam še dovolj energije za vse ostale! :approve:

Andreea
07.12.2008, 15:49
dej nehej, tud tebi je prav pasalo skakanje z omar, in to grupno! :p :p :p

če si pa vmes še dopisujem s kom, je pa to samo znak, da je z mojo monogamno zvezo vse ok, ker imam še dovolj energije za vse ostale! :approve:

:veryevil: :rolling:

Lencka
07.12.2008, 18:25
:veryevil: :rolling:
kva, mam pač fejst babo, a je kej narobe??? :p boljš je kt vsi dedci vkup :approve: pa še dopisovat si z drugimi mi pusti :blush:

wildrose
08.12.2008, 15:18
odvisno seveda od tega, kako daleč te potegne, samo ne bit no tako čistunski. na koncu boste že rekli, da če se želiš kdaj pogovarjati s kom drugim, je nekaj narobe v tvoji zvezi :nonono:

ma ne gre za čistunskost (obstaja sploh ta beseda? :D)
pogovarjanje z drugimi je čisto kul, ampak ss77 je govoril o rajcanju in bolj dirty talku. Jaz osebno nimam čisto nič proti temu, če si samski - zna bit celo zabavno:D ampak če is v vezi je zame to obliak varanja.

Lencka
08.12.2008, 19:00
ma ne gre za čistunskost (obstaja sploh ta beseda? :D)
pogovarjanje z drugimi je čisto kul, ampak ss77 je govoril o rajcanju in bolj dirty talku. Jaz osebno nimam čisto nič proti temu, če si samski - zna bit celo zabavno:D ampak če is v vezi je zame to obliak varanja.
seveda obstaja ta beseda :nonono: in tako obnašanje :nonono:

snežko
08.12.2008, 19:17
:) no ja - pa nazaj k temi - jaz bi rekel, da je to bolj en ventil, da malo spustiš pare ven iz sebe....in nekateri to pač raje naredijo na forumih ali blogih, ko si lahko neznan, kot da se izpoveš kao "prijateljem" - čez 3 dni pa to ve cela vas -čez 1 teden cela regija - čez 14 dni je pa v trač cajtngih...

wildrose
09.12.2008, 08:52
ja, sej neko "nedolžno flirtanje" ok, ampak se vam zdi, da je "dirty talk" pa neko rajcanje čisto nedolžno? Če bi recimo zalotili partnerja medtem ko to počne (pustimo zdaj stat "kar ne več, ne boli") - kako bi reagirali? kolko hido bi se vam to zdelo? da bi recimo prebrali da je vaš partner pisal babi, da ma trdega al pa kej podobnega.

Lencka
09.12.2008, 09:22
ja, sej neko "nedolžno flirtanje" ok, ampak se vam zdi, da je "dirty talk" pa neko rajcanje čisto nedolžno? Če bi recimo zalotili partnerja medtem ko to počne (pustimo zdaj stat "kar ne več, ne boli") - kako bi reagirali? kolko hido bi se vam to zdelo? da bi recimo prebrali da je vaš partner pisal babi, da ma trdega al pa kej podobnega.

tudi to je lahko precej različno - poglej si malo forume, vsak tretji zapis je "rajcanje" nekoga. da o "dirty talk-u" sploh ne govorimo :clown: pa ne vem, če zato že kdo vara.

meni se zdi "nedolžno flirtanje" bolj problematično od takega "direktnega osvajanja", če ta nima realne vrednosti :dontknow:

(mimogrede, na tem mestu vsem babam&lezbam pošiljam :kisses:. moj dragi nima nič proti. sem ga vprašala.)

KissMe
09.12.2008, 09:25

Js bi mu ga odtrgala:mad: j*bi ga, taka sem:dontknow:

wildrose
09.12.2008, 13:29
haha, sej jaz tudi verjetno!
ma sej to je po mojem odvisno od veze... ena moja prijatlejica je imela vezo, kjer sta si dovoljevala "ljubčkanje" z drugimi, samo seks ne. halo?! Itak da nista več skupaj in to ni peljalo nikamor. Lahko da nekateri tako obstanejo.

"tudi to je lahko precej različno - poglej si malo forume, vsak tretji zapis je "rajcanje" nekoga. da o "dirty talk-u" sploh ne govorimo pa ne vem, če zato že kdo vara. "
Lencka, mislim da je kle govoro o pogovoru med dvema osebama, ki ni javen (Messenger al karkoli). Če jaz napišem tukaj "rajcanje" mislim, da moj fant ne bi imel nič proti, če pa chatam po messengerju z enim tipom in mu napišem "kako bi si želela, da tvoj trd .... prodre vame" ipd. pa mu verjetno ne bi bilo lih všeč... O tem govorim.