Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Californication

šnela
30.09.2008, 15:21
ali Kaliforniciranje, kot so prevedli v slovenščino. Meni se bi lepše slišalo Kalifornikacija ali v malo slabšem primeru Kalifornizacija. Sicer pa tudi sama nimam neke boljše alternative, ki bi takim, kot sem jaz, prizanesla s pritoževanjem nad prevodi. Ampak pritoževanje je pa še vedno kul.

Torej, zgodil se je prvi predvajani del, prvi iz prve sezone. Vtisi, mnenja? Ste sploh gledali?
V bistvu je bil ful pomp okoli te serije, zato sem si tudi vzela urico svojega časa in ga namenila gledanju televizije, pa je taista urica tudi minila in na meni pustila ni sledi. :d Mislim, okej, Hank se ***ari naokoli kot sosedov maček (ki živi samo za to, da oplodi čim večje število samičk, da bodo potem lahko novorojene mucke seveda zaplinili or something). Ja, ***arjenja je dost, glede humorja pa se ne morem odločit. Po eni strani se mi zdi, kot da se totalno prenapreza in hoče izpasti tako zelo kul cinik, ampak po drugi strani sem se pa dvakrat zasmejala. In omg, ženske, ki jih očara ter spravi med bele rjuhe, nima nobena pravih jošk. Heh, vem, odkirvam toplo vodo. Spet.
Kot vidim, kritiki niti nimajo tako slabega mnenja o tem, ampak kaj pa oni vedo :p
Moja mama je gledala zadnjih par minut in rekla, da na koncu bosta Hank in Karen itak skupaj. No, če to ne, lahko zdaj pričakujemo jajcanje v stilu 'ja, bova skupaj', 'pa ne moreva biti skupaj', 'seveda sva lahko skupaj', 'ne moreva biti skupaj, ker me nonstop varaš', 'ampak saj veš, da sva ustvarjena drug za drugega' and yadayadayada.
Ja, jasno mi je, da je tematika kriza srednjih let in verjetno nisem najbolj kompetentna za ocenjevanje, ampak vseeno. Sicer pa je komaj prvi del za nami, drugi bo že čez šest dni, ko ga bomo itak vsi spet spremljali :d

In še pomembna novica dneva: Monica Bellucci ima danes rojstni dan!

popka
30.09.2008, 15:31
jaz sem že vse možne dele pogledala tko, da ne bom preveč kvarla zabave:d ... mi je pa zadeva zelo všečna in jo toplo priporočam :approve:

SPOILER: točno tko je, kot predvidevaš, da bo :angel:

šnela
30.09.2008, 15:37
Ahahaha, kok kul sem jst! Za tako oh, kompleksno serijo napovem dogajanje. :d

Ampak Hank pa ni the man, ane da ne? Pa čeprav ima enako ime kot Hank Chinaski.

popka
30.09.2008, 15:42
je, je, hank je kul :d ...sam še bl kul je pa ena punca (to še pride pa pomoje boš takoj vedla, da o njej govorim, ko boš vidla za kaj gre) :approve:

iri
30.09.2008, 19:18
jst mam posnet prvi del, ki je bil včeraj na popu. sem počasna. :blush:

TuNina
30.09.2008, 19:45
sem že vse dele pogledala.. nepretresljivo, ampak za entertainment med kosilom prav pride :d

šnela
05.10.2008, 20:32
Popka, a to slučajno misliš tamalo od trenutnega partnerja bivše žene? Ta se je pojavila že v prvem delu, pa mi je delovala, kot da bojo z njo še težave :cool:

šnela
10.10.2008, 12:18
Tukaj imam debato sama s sabo :d Drugi del je imel celo en zelo dober moment, ko je Hank pobruhal slikarsko umetnijo, pol se je pa še bruhec tako lepo prelil po celotnem platnu. :d :d :d

iri
12.10.2008, 12:42
nisem še gledala drugega dela, mam posnetega, ampak prvi ima čist priceless uvod s tisto nuno iz sanj :d

popka
12.10.2008, 20:33
Popka, a to slučajno misliš tamalo od trenutnega partnerja bivše žene? Ta se je pojavila že v prvem delu, pa mi je delovala, kot da bojo z njo še težave :cool:

ja, ja...she's the one :angel:

šnela
01.12.2008, 22:40
ja, ja...she's the one :angel:

Do nje gojim sovražna čustva. Fak, pa sem zase mislila, da sem biči :d

snežko
08.12.2008, 19:28
:) prepozn na sporedu zame...