Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : 20/2 povezava - ne dosega hitrosti

random1979
06.10.2008, 21:28
Pozdravljeni!

Doma imamo že zgoraj omenjen paket (optika) a spet ne dosegamo hitrosti, take kot bi morala biti. Download je v redu, kajti prej je bila napaka na OS-ju, katerega smo kasneje zamenjali z Windows XP PRO. Zadeva je do včeraj delovala v redu, danes in že včeraj proti večeru pa so se začele pojavljati težave. Download hitrost je v redu, upload pa ne (kaže in testira kot da bi bilo 10Mbit). Zanima me, kje je napaka, kje se lahko to odpravi.

Računalnik uporablja antivirusni program Nod 32. hvala!

MCblue
07.10.2008, 05:07
Pokliči na 0801000, tehnična pomoč. Podobn problem je imel kolega z uploadom, vendar ni bilo to 10Mbit, ampak okoli 16-17Mbit. Download je bil za silo vredu. Ko sem klical na tehn. pomoč, so se zgovarjali, da se tukaj ne da nič narediti, pač slaba linija, router, ... Kolega se je moral sprijazniti, da je to to, za ta denar.

Mogoče bo pomagalo, če ti posodobijo modem (vsaj pri meni je bilo tako).

speedtest.si

Pritisnite START

Inicializacija . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . OK
izvajam 10s upload test (v smeri k internetu) 20.25Mb/s
izvajam 10s download test (v smeri k vam) 20.14Mb/s

080 Tehnična pomoč
07.10.2008, 07:11
Pozdravljeni!

Doma imamo že zgoraj omenjen paket (optika) a spet ne dosegamo hitrosti, take kot bi morala biti. Download je v redu, kajti prej je bila napaka na OS-ju, katerega smo kasneje zamenjali z Windows XP PRO. Zadeva je do včeraj delovala v redu, danes in že včeraj proti večeru pa so se začele pojavljati težave. Download hitrost je v redu, upload pa ne (kaže in testira kot da bi bilo 10Mbit). Zanima me, kje je napaka, kje se lahko to odpravi.

Računalnik uporablja antivirusni program Nod 32. hvala!

Sporoči uporabniško ime na ZS in bom preveril.