Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : brat bratu

markoarz
08.10.2008, 21:23
nekaj najbolj ogabnega, kar sem v življenju videl, pa obožujem "only f' n h'ses"! vsem, ki so kakorkoli sodelovali pri tej seriji bi po mojem morali doživljensko prepovedati karkoli delati za nacionalno tv, odgovornim, ki so to veliko neumnost odobrili pa delovne knjižice pa adijo. Groza za kakšne idiote nas imajo, izgleda, da nas merijo po svojih vatlih, na žalost.

Irina
08.10.2008, 22:15
nekaj najbolj ogabnega, kar sem v življenju videl, pa obožujem "only f' n h'ses"! vsem, ki so kakorkoli sodelovali pri tej seriji bi po mojem morali doživljensko prepovedati karkoli delati za nacionalno tv, odgovornim, ki so to veliko neumnost odobrili pa delovne knjižice pa adijo. Groza za kakšne idiote nas imajo, izgleda, da nas merijo po svojih vatlih, na žalost.

:rolling:

Katrin
08.10.2008, 22:51
Meni je bila že Naša mala klinika neprebavljiva... a to je še hujše?

markoarz
09.10.2008, 01:59
jaz klinike nisem nikoli gledal, ne dobim popa ,ker sem še kar na siolu, nočem kabelske, bom šel v kratkem na t2 al pa amis samo itak nimam časa pa vole za tv, mam pa na pcju complet fools'n horses zame je unbeateable!

Snif
09.10.2008, 08:37
zakaj pa potem ne zbrišeš? Če ti ni všeč je pri še pri tv-ju tipka za preklop kanala na daljincu. :)

Tramp
09.10.2008, 11:02
Kljub vsemu je vse skupaj še vedno za odtenek boljše od Svingerjev...

mao
10.10.2008, 00:16
Kljub vsemu je vse skupaj še vedno za odtenek boljše od Svingerjev...

omg, pogledal brata, ne morem verjeti, da se niso niti potrudili spremenit da se vsaj ne bi videlo da je kopija....a vseeno je rahlo boljše od NMK, ki je bla neprebabljiva,..sicer pa ni ene slovensk nanizanke ki bi bila vssaj malo prebabljiva opažam..

Swingerji pa OMG, ne vem a se norca delajo iz gledalcev al kaj?!!!:nonono: Totalna bedarija!