Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : uTorent

caddy
11.10.2008, 14:05
Torej pred kratkim sem bil priključen na optiko. internetno povezavo imam 20/20 in sicer wireless prek Prosperota.
Problem pa se mi pojavi pri nastavitvi portov v programu uTorrent. Porte sem sicer ustrezno nastavil na Prosperotovi strani in tudi ne uporabljam nobenega firewalla a še vedno mi pri uporabi uTorrenta piše da porti niso ustrezno nastavljeni:dontknow:
tako da imam zelo reven download speed:(
Če ima slučajno kdo kakšen predlog...

Dunja
11.10.2008, 15:28
ok porte si odprl. pa si jih tudi usmeril proti pravemu računalniku?

AndrejD
11.10.2008, 16:12
Torej pred kratkim sem bil priključen na optiko. internetno povezavo imam 20/20 in sicer wireless prek Prosperota.
Problem pa se mi pojavi pri nastavitvi portov v programu uTorrent. Porte sem sicer ustrezno nastavil na Prosperotovi strani in tudi ne uporabljam nobenega firewalla a še vedno mi pri uporabi uTorrenta piše da porti niso ustrezno nastavljeni:dontknow:
tako da imam zelo reven download speed:(
Če ima slučajno kdo kakšen predlog...

Tukaj še moraš preusmeriti porte na pravi računalnik. Malo so trapasto naredili da ni vse skupaj v istih nastavitvah... ampak moraš prvo nastaviti porte , potem pa še moraš nastaviti na kateri računalnik naj kažejo.

caddy
11.10.2008, 17:46
am kako pa to naredim? če se da kermu razložit.

caddy
11.10.2008, 18:31
kukr gledam se mi zdi da je to o usmerjanju na pravi računalnik pod Advanced Security:Configure named PCs here...
tukaj je sicer že upisan moj računalnik samo IP naslov ni pravi. a samo popravim IP naslov pa bi moglo delat? a se motm?

AndrejD
11.10.2008, 19:48
kukr gledam se mi zdi da je to o usmerjanju na pravi računalnik pod Advanced Security:Configure named PCs here...
tukaj je sicer že upisan moj računalnik samo IP naslov ni pravi. a samo popravim IP naslov pa bi moglo delat? a se motm?

Če se prav spomnim gre takole:

Pod: Create and configure custom applications here... odpreš porte.

pod: Configure Internet applications here... tukaj jih usmeriš na tvoj računalnik

pod: Configure named PCs here... tukaj pa nastaviš tvoj računalnik

Če bo tvoj računalnik vsakič spremenil ip, mu lahko določiš enega statičnega ;)
drugače boš stalno popravljal pod: Configure named PCs here...

Upam da je to to, in nisem česa pozabil.

caddy
11.10.2008, 20:21
sm naredu kukr maš napisan in kšno minuto je bla guna ikona spodi v uTorrentu za povezavo res zelena a potem spet rdeča in download speed spet žalostn...
res mi ni jasno kaj je narobe.

AndrejD
11.10.2008, 21:40
Daj skopiraj mi kaj imaš nastavljeno v Create and configure custom applications here...
in isto še za Configure Internet applications here...

Upam da si v utorrentu določil port in nisi pustil random.

caddy
11.10.2008, 21:57
Create and configure custom applications here...:
Name Details
µTorrent Transport: TCP, port: 54457

Configure Internet applications here...:
Application PC Name
µTorrent
Transport: TCP, port: 54457 Almir-PC

v utorrentu mam port naštiman in nimam random odklukan. hitrost sm pa dau xx/10Mbit (sm probov tut xx/20Mbit a je isto).

AndrejD
11.10.2008, 22:07
Create and configure custom applications here...:
Name Details
µTorrent Transport: TCP, port: 54457

Configure Internet applications here...:
Application PC Name
µTorrent
Transport: TCP, port: 54457 Almir-PC

v utorrentu mam port naštiman in nimam random odklukan. hitrost sm pa dau xx/10Mbit (sm probov tut xx/20Mbit a je isto).

Jaz imam podobno nastavljeno (številke mam druge) pa mi dela bp.

Si siguren da imaš "Almir-PC" na pravem ip-ju ?
preveri za vsak slučaj

Dunja
11.10.2008, 22:11
svetujem da ko dodajaš računalnik točno določiš kater ip naj se mu dodeli (192.168.1.x)
potem odstrani utorrent aplikacijo in jo ponovno dodaj.

lp,

Dunja

caddy
11.10.2008, 22:38
ja zgleda da bla stvar res u ip-ju. sm mu določu statičnga in dela:rolling:

najlepša hvala obema:2thumbs:

AndrejD
12.10.2008, 13:49
So ti danes navodila napisali na vrhu strani.