Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Koliko je še sploh srečnih v zvezi?!

marty7
16.10.2008, 03:37
Vedno bolj se sprašujem koliko ljudi je še sploh srečnih v zvezah. Pogovarjam se z kolegi večina jih pravi, da imajo probleme v zvezi. Težave so si podobne: nezainteresiranost žensk za spolnost, sitne, nič jim več ni prav.... Čeprav moški vedno bolj sodelujemo pri opravilih, jim pomagamo... Mislim, da še nikoli v zgodovini človeštva niso moški toliko sodelovali pri vzgoji otrok, kuhanju, pospravljanju....., kot večina sedaj, ko pa zahtevamo nekaj pozornosti za sebe potem pa... Vsi nasveti pravijo pogovarjajte se o težavah, kaj hudiča če pa nič ne rešimo, vedno znova rešujemo iste probleme. Potem pa pomisliš, da bi zamenjal partnerja, pa en pravi moja je taka, pa drug ....., a je še kje kaj pametnega. Naj se javijo pari ki so res srečni (oba ne samo ženska) po 10, 20 letih skupnega življenja in po dveh treh otrocih, ter kako jim to uspe.

temp64
16.10.2008, 08:38
če ste vsi tako zelo nesrečni v zakonu, ne rezumem, zakaj se ne obračate po istem spolu.
sam jamr in sam safr - verjetno, če greš 2x na teden v vrtec po otroka, 3x pospraviš posodo v pomivalni stroj, enkrat na dva meseca preoblečeš posteljo in vsak tretji dan odneseš smeti ni dovolj.
'a je še kje kaj pametnega'........:rolling::rolling:......
ne, najboljše, najbolj pridne, najboljše mamice, najbolj potrpežljive, najboljše v postelji in najboljše pušačiče so že zasedene.
huh....matr.....srečen sem - odkar sem jo spoznal:approve:

TuNina
16.10.2008, 09:07
tečne babe in ubogi tipi :d

đizs

Andreea
16.10.2008, 09:31
tečne babe in ubogi tipi :d

đizs

agri :)

marty7, predlagam da se začneš ukvarjat z moškimi. en drugemu bosta pomagala pri hišnih opravilih kot se ni zgodilo še nikoli v zgodovini človeštva, ne bo se vama treba ukvarjati s tečnimi, frigidnimi in sploh zoprnimi babami in bosta živela srečno do konca svojih dni.

mrjerry
16.10.2008, 13:37
Nikakor se ne moreš naveličati globokega grla. Nikakor.

lila5
16.10.2008, 15:26
Vedno bolj se sprašujem koliko ljudi je še sploh srečnih v zvezah. Pogovarjam se z kolegi večina jih pravi, da imajo probleme v zvezi. Težave so si podobne: nezainteresiranost žensk za spolnost, sitne, nič jim več ni prav.... Čeprav moški vedno bolj sodelujemo pri opravilih, jim pomagamo... Mislim, da še nikoli v zgodovini človeštva niso moški toliko sodelovali pri vzgoji otrok, kuhanju, pospravljanju....., kot večina sedaj, ko pa zahtevamo nekaj pozornosti za sebe potem pa... Vsi nasveti pravijo pogovarjajte se o težavah, kaj hudiča če pa nič ne rešimo, vedno znova rešujemo iste probleme. Potem pa pomisliš, da bi zamenjal partnerja, pa en pravi moja je taka, pa drug ....., a je še kje kaj pametnega. Naj se javijo pari ki so res srečni (oba ne samo ženska) po 10, 20 letih skupnega življenja in po dveh treh otrocih, ter kako jim to uspe.

Pred otroci si bil za tvojo drago samo ti in si bil deležen vse njene pozornosti......sedaj pa otrok vzame del te pozornosti, večino časa, ki je bil prej namenjen tebi in tudi večino energije.........zato zvečer, ko bi ti ob 11 ponoči seksal ona zaspi.....ker prejšnjo noč mogoče ni spala, ker se je otrok tri krat zbudil in je "potreboval mamo"........;)

In če moški sodelujete pri gospodinjskih opravilih in ti to primerjaš z zgodovinskim dejstvom kot top varianto največjega angažiranja.......v zgodovini običajno ženske tudi niso hodile v službo in so bile doma ter skrbele za otroke in moža.......

Ja, z otroci nastanejo določeni problemi v zvezi.......se pa z veliko dela (na strani moškega in ženske) na reševanju problemov da rešiti tudi to......običajno imajo vsi pari s prihodom otrok probleme.........in zato imaš vtis, da so nesrečni.......

monster
16.10.2008, 15:51
ta svet gre v franže :rolling: ...celibat in desanku šakič spoznat

đizs indeed :d

kinsley
16.10.2008, 18:09
hvala bogu da bo kmalu konc sveta:veryfunny::veryfunny:...kdaj že?aja 2010

samozavesten
16.10.2008, 18:14
torej,dejansko srecnih je zelo malo ali pa nic.vecina jih sploh ne ve ,da so nesrecni.mislijo da tako pac mora bit.
life is beautiful.
time for change.
change wife:2thumbs:

KissMe
16.10.2008, 18:43
če ste vsi tako zelo nesrečni v zakonu, ne rezumem, zakaj se ne obračate po istem spolu.
sam jamr in sam safr - verjetno, če greš 2x na teden v vrtec po otroka, 3x pospraviš posodo v pomivalni stroj, enkrat na dva meseca preoblečeš posteljo in vsak tretji dan odneseš smeti ni dovolj.
ne, najboljše, najbolj pridne, najboljše mamice, najbolj potrpežljive, najboljše v postelji in najboljše pušačiče so že zasedene.

:clapping: :clapping: :clapping:

marty7, svetujem ti, da se povežeš z ss77 (sedmico imata že skupno), on ma tud podobne probleme z ženskami:veryevil::rolling:

KissMe
16.10.2008, 18:46
torej,dejansko srecnih je zelo malo ali pa nic.vecina jih sploh ne ve ,da so nesrecni.mislijo da tako pac mora bit.
life is beautiful.
time for change.

:rofl:

sreča je samo občutek, če se js počutim srečno, potem to dejansko sem. No ja, razen če prideš mimo ti in mi razložiš da sem v bistvu nesrečna :dontknow: sreča je subjektiven občutek, ne pa nekaj kar bi lahko meril in objektivno ocenjeval

lila5
16.10.2008, 18:52
life is beautiful.
time for change.

Na podlagi česa pa ti to sklepaš.........?

snežko
16.10.2008, 19:05
:) ja - dejmo vseslovensko anketo naročit mediani al catiju al kaj so že unik me skoz na telefon kličejo zarad enih anket...

samozavesten
16.10.2008, 19:08
Na podlagi česa pa ti to sklepaš.........?na podlagi eksistencnega koeficienta.
raje v slabi in duseci vezi kot sam.
biti sam je delno druzbeno nesprejemljivo,
ampak vecina jih nima;jajc;da preskoci ;plot;
in da ga pri tem ne podere.:angel:

lila5
16.10.2008, 19:15
na podlagi eksistencnega koeficienta.
raje v slabi in duseci vezi kot sam.
biti sam je delno druzbeno nesprejemljivo,
ampak vecina jih nima;jajc;da preskoci ;plot;
in da ga pri tem ne podere.:angel:

life is beautiful.
time for change.
change wife

samo če upoštevaš ta tvoj verz, spet nisi sam......si odšel samo z dežja pod kap.....

samozavesten
16.10.2008, 19:21
life is beautiful.
time for change.
change wife

samo če upoštevaš ta tvoj verz, spet nisi sam......si odšel samo z dežja pod kap.....

ze to je sprememba da nisi vec na dezju
in pod kapjo je tud fajn
pa se sprememba je
pa saj vsi zivimo in si zelimo sprememb:angel:

Andreea
16.10.2008, 19:50
Nikakor se ne moreš naveličati globokega grla. Nikakor.

gledano s stališča moškega ali ženske? :clown:
:rolling:

:clapping: :clapping: :clapping:

marty7, svetujem ti, da se povežeš z ss77 (sedmico imata že skupno), on ma tud podobne probleme z ženskami:veryevil::rolling:
:2thumbs: :veryevil: :veryevil:
če ni to ista oseba :veryevil:

Smaug
16.10.2008, 23:11
Smaug zivi v popolni zvezi :approve:

mao
16.10.2008, 23:33

Ne razumem...Ti mogoče si "srečen" v zvezi..samo od Goody, kot ti piše, pod nickom,..a nisem opazil enakega ali podobnega napisa pod Goddy...(seveda verjetno ni ona tvoja izbranka, ampak le neka dečva z interneta....priloga' ;) potem pa mogoče si srečen, ko ni glavne jedi maš desert :d se bi pa vprašal a je glavna jed srečna ??

KissMe
17.10.2008, 06:52
:2thumbs: :veryevil: :veryevil:
če ni to ista oseba :veryevil:

Sploh ne bi bla presenečena... lahko bi bil malo bolj izviren pri nicku:veryevil:

temp64
17.10.2008, 08:50
Ne razumem...

.........vsi zadovoljeni - vsi srečni:approve:

mrjerry
17.10.2008, 09:40
gledano s stališča moškega ali ženske? :clown:
:rolling:

Svojega :blush:

mrjerry
17.10.2008, 14:02
life is beautiful.
time for change.

Prej bi rekel da je večina ljudi srečnih, pa zgolj sami sebe prepričujejo, da so nesrečni.

Andreea
17.10.2008, 21:00
Svojega :blush:

pa smo spet tam - ženska ga spet ne na*ebe
:d

Prej bi rekel da je večina ljudi srečnih, pa zgolj sami sebe prepričujejo, da so nesrečni.
ali pa so srečni takrat, ko sami sebe prepričajo da so nesrečni :clown:
:hihi:

nattka
18.10.2008, 13:12

načeloma se s teboj precej strinjam ... tudi sama ne bi hotela živeti leta in leta z nekom, ki me vsak večer v postelji odbije ... pa ne glede na to, koliko dela ima čez dan ...

biba
29.10.2008, 10:28
..moja zveza z mano je srečna, kot še nikoli:blush::angel:

pecnikr
29.10.2008, 18:05
ko si sam hrepeniš po nečem več...... ne skoz na določene trenutke je pa res ko dobiš pa bolšo polovico ob sebe pa prinese z leti veliko in veliko dodatnih stvari in ni primera ko ena stvar iz tega kupa stvari ni moteča pa si še lahko nevem kako prilagodljiv ...po moje je treba še tisto požreti in reči to je življenje ni drugega.....seveda so pa extremni primeri ko enostavno je res bolše da si sam...kaj čemo vsak po svoje naj izbere pa je sreča tu...

nattka
30.10.2008, 13:07
..moja zveza z mano je srečna, kot še nikoli:blush::angel:

tudi midva mava srečen zakon ... on je srečen, jaz poročena ...

ribica
30.10.2008, 18:29
Koliko je srečnih v zvezi?
Verjetno vedno manj  Tu se moramo vprašati zakaj je temu tako. Jaz bi rekla da zato, ker gredo nekateri v zakon že z predispozicijo, da če ne bo šlo, se bodo pa ločili, ker danes se tako že vsak loči, itd. Torej se v zakon podajo z osebo, za katero morda že slutijo, da se na dolgi rok ne bo odneslo. Problem je, da če razmišljamo v tej smeri, dejansko ne delamo na odnosu. Če pa razmišljamo o srečni prihodnosti, delamo na odnosu in slednje se slej ko prej obrestuje v sreči v dvoje 
Pa že tako se ljudje radi polenimo in ko dobimo osebo v zakon se nehamo truditi, saj je oseba že naša. Zakaj se torej truditi? In tu je vzrok problemov!!!

Če ne delamo na odnosu tudi po poroki, pride do nesoglasij, konfliktov in če je tega veliko, nas partner slej ko prej niti več ne privlači, zato tudi ni želje po spolnosti, s čimer se partnerja še dodatno odtujita. Če se partnerja ne vzameta v roke, lahko pride z ene strani ali obeh do iskanja novih romanc. Ker nove osebe ne poznamo, v njej vidimo same pozitivne stvari, kot je to značilno za vse nove zveze. Tudi če se oseba odloči, da bo začela življenje z to novo osebo, je vse to obsojeno na propad če se na zvezi ne bo delalo. Torej je povsod potrebno delati. No razen seveda, če si poiščete za novega partnerja osebo, ki je totalno nesamozavestna, itd, in se vam bo prilagajala v vseh ozirih, torej bo po domače povedano vaš »hišni ljubljenec«.
Torej če ste se z nekom podali v zakon, je že nekaj na njem kar vas privlači. Da se je oseba spremenila, ste zagotovo sokrivi tudi vi, ker ste se spremenili verjetno tudi vi. Torej naredite prvi korak, pokažite ljubljeni osebi, da jo imate še vedno radi, presenetite jo,… jo spoštujte. Verjetno se bo tudi ona kmalu spremenila, saj KEMIJA MED VAMA JE, le razum jo je zaradi določenih nesoglasij zabrisal.
Torej DELAJTE NA ZVEZI - PREMAGAJTE NESOGLASJA Z POGOVOROM, POKAŽITE LJUBLJENI OSEBI KAKO RADI JO IMATE IN KAMLU BODO DNEVI SPET LEPI, NOČI PA VROČE 

samozavesten
30.10.2008, 19:53
tudi jaz sem srecen,ona pa porocena.:censored:

blackback
31.10.2008, 09:40
jz sm že 5 let srečna...najdla sm sorodno dušo

Snif
31.10.2008, 10:32
trenutno sem čisto srečno zaseden. :)

bgrosek1
31.10.2008, 23:56
Jaz sem srečna/za silo ha-ha/ ali nekoterim gre dost slabše. Moja zveza traja 3 leti, imam preljepu hčerkico. Upam tista zveza bo trajala do konca mojih dni.

kopriva007
07.11.2008, 18:06
ja res je....velikokrat kr ždimo v eni vezi sam, da je.....mogoče zaradi obsedenoti ali nemoči in strahu, da bi ostali sami....temu bi jst rekla....odvisnost od odnosov

wildrose
10.11.2008, 07:53
Pogovarjam se z kolegi večina jih pravi, da imajo probleme v zvezi.

Kaj to, da imaš probleme v zvezi nujno pomeni, da nisi srečen v njej. Jaz mislim, da problemi v zvezi morajo obstajat, zato da znamo potem cenit lepe trenutke. Vsak problem je rešljiv. Samo trud je potrebno vložit. Po mojem "problemi v zvezi" niso vzrok "velikega števila nesrečnih zvez dandanes". Vzrok je nepripravljenost partnerjev za vlaganje v zvezo in reševanje problemov. To pa je poovezano z današnjim hitrim tempom življenja, z modenro tehnologijo (mobiteli - smsi...) pa vsega po malo.

toma17
24.12.2008, 06:40
Kaj to, da imaš probleme v zvezi nujno pomeni, da nisi srečen v njej. Jaz mislim, da problemi v zvezi morajo obstajat, zato da znamo potem cenit lepe trenutke. Vsak problem je rešljiv. Samo trud je potrebno vložit. Po mojem "problemi v zvezi" niso vzrok "velikega števila nesrečnih zvez dandanes". Vzrok je nepripravljenost partnerjev za vlaganje v zvezo in reševanje problemov. To pa je poovezano z današnjim hitrim tempom življenja, z modenro tehnologijo (mobiteli - smsi...) pa vsega po malo.

Ja se totalno strinjam. Tisti, ki ste malo mlajši pomislite, kako boste reagirali vi ali pa vaš partner po 25 letih zakona pa po kakem karambolu v zvezi s prevaro, ki je nastala enostavno zato ker je bil nekdo drug toliko bolj spreten z besedami, da je prišlo do dejanj.
Problem nezainteresiranosti je ravno preveč rutine in nič več izkazovanja pozornosti pokažimo ljubezen, osvajajmo potrudimo se malo pa pridejo tudi rezultati. Prevara je pa itak precej povezana z dvigom samopodobe ker je človek še nekomu drugemu zanimiv, pa se počuti zato malo več vreden.

mrjerry
24.12.2008, 08:11

Ni res da MORAJO obstajati. Dejstvo je, da običajno obstajajo. Kot tudi sicer v življenju.

Truda ni TREBA vložit, ampak ga vlagaš, če si to želiš. Nihče te namreč v zvezo ne sili - v njej si (oz. naj bi bil) zato, ker si sam tako želiš.

Mislim tudi, da danes ni niti bistveno več niti bistveno manj nesrečnih zvez, kot jih je bilo kadarkoli v zgodovini. Takšne esktrapolacije napeljujejo na to, da so bile nekoč vse zvez srečne ali nesrečne, odvisno kako na to gledaš. Danes se o tem kvečjemu več govori, ker imamo na voljo učinkovitejše načine izražanja in širjenja informacij kot kadarkoli poprej. Najbolj na glas pa običajno govorijo nezadovoljneži.

Z ostalim se strinjam.

legenda
24.12.2008, 19:09

No jaz sem srečno poročen od leta 1995.
Ne odkrivam ravno toplo vodo, samo za dober zakon potrebujeva pogovor.
Resnično se veliko pogovarjava, iščeva skupaj rešitve...
pa nam gre...Če pa misliš da se ne skregava si se prevaral, se samo pride do opravičila.
Tak to je to

Nej.kaa
05.01.2009, 21:52
No jaz sem srečno poročen od leta 1995.
Ne odkrivam ravno toplo vodo, samo za dober zakon potrebujeva pogovor.
Resnično se veliko pogovarjava, iščeva skupaj rešitve...
pa nam gre...Če pa misliš da se ne skregava si se prevaral, se samo pride do opravičila.
Tak to je to
Pol vama lahko samo čestitam. Dobra komiunikacija je temelj vsake veze, če mene vprašate.In če se partnerja znata pogovarjat in poslušat in slišat, lahko gore premikata. Če pa to peša, pa rata štala... Se pa strinjam, da zato, ker je današnji tempo krut in si ne vzamemo več časa eden za drugega, vsi živimo eden mimo drugega.
Sicer pa, lahko verjamete meni! Imam kar veliko izkušnjo za sabo (grenko, žal)

PoisonIvy
28.01.2009, 17:35

pazi to - jaz mam tipa ki doma NIČ ne naredi, pa še za seks ni zainteresiran.... beat that if you can :approve:

in sva že 6 let zlo srečen par.... on je zlo srečen, jest sem pa par!:d

grofica
28.01.2009, 17:36
pazi to - jaz mam tipa ki doma NIČ ne naredi, pa še za seks ni zainteresiran.... beat that if you can :approve:

in sva že 6 let zlo srečen par.... on je zlo srečen, jest sem pa par!:d

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))

grofica
28.01.2009, 17:37
jesm pa že ene deset let zloooo srečna...ker še vedno nism našla pravega, se preklet fajn zabavam z nepravimi....

PoisonIvy
28.01.2009, 17:52
ja sej... zakaj bi pa sedela križem nog ta cajt k princa na belem konju čakaš?:d

grofica
28.01.2009, 17:53
ja sej... zakaj bi pa sedela križem nog ta cajt k princa na belem konju čakaš?:d
:rolling::rolling::rolling::2thumbs::veryevil: