Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zveza na daljavo

Lord Tracey
22.10.2008, 08:18
Najverjetneje je tema že bla,ampak da mal osvežim:)

Kaj si mislite o takšni zvezi?

Recimo razdalja 500km? Lahko uspe? Kako naprej ko veš da je to ta pravo?
Menjava okolja,službe?

mrjerry
22.10.2008, 09:40

Da je za ljudi z nerednim libidom.

Recimo razdalja 500km?

Potni stroški tja in nazaj so enaki solidnemu ***u z lokalno prodajalko ljubezni...

Lahko uspe?

Lahko.

Kako naprej ko veš da je to ta pravo?
Menjava okolja,službe?
Če je funkcioniralo do preden si zvedel, da je pravo, zakaj bi potem moral karkoli spreminjati?

TuNina
22.10.2008, 10:03
lahko uspe, če se razdaljo slejkoprej ukine. sicer je to počitniški ***.

Mowgli
22.10.2008, 10:15
Neobvezno, občasno, pa zato težje pričakovano druženje, ki se konča z orgazmom. Prihranjene vse negativnosti "normalne" zveze, pa tudi globje spoznavanje partnerjev (to sploh sta?) Dolgoročno dvomljiva rabota, čeprav izjeme potrjujejo pravila...

lila5
22.10.2008, 10:39
Dvomljiva je mogoče za tiste, ki je še niso »skusili«…….

seveda pa mora taka veza temeljiti na velikem zaupanju……ker drugače je res obsojena na propad, če je samo eden malo bolj ljubosumen ali sumničav……..in pri t.i. vezi na daljavo, ko se ne vidiš vsak večer v tednu je ključno komuniciranje…….kar dandanes tudi ni tako velik problem……

in kot pravijo…..velike ljubezni preživijo veliko kilometrino……:) šibke pa so obsojene na propad ne glede na fizično razdaljo.......

Lord Tracey
22.10.2008, 10:42
Dvomljiva je mogoče za tiste, ki je še niso »skusili«…….

seveda pa mora taka veza temeljiti na velikem zaupanju……ker drugače je res obsojena na propad, če je samo eden malo bolj ljubosumen ali sumničav……..in pri t.i. vezi na daljavo, ko se ne vidiš vsak večer v tednu je ključno komuniciranje…….kar dandanes tudi ni tako velik problem……

in kot pravijo…..velike ljubezni preživijo veliko kilometrino……:) šibke pa so obsojene na propad ne glede na fizično razdaljo.......

Lepo napisano!
btw., zaupanje je veliko,kot tudi veliko komuniciranja!

mrjerry
22.10.2008, 13:45
Zaupanje mora obstajati v vsaki zvezi. Določen del časa za komunikacija pa sam mnogo raje pokoristim za spolne radosti :p

KissMe
22.10.2008, 13:56
Zaupanje mora obstajati v vsaki zvezi. Določen del časa za komunikacija pa sam mnogo raje pokoristim za spolne radosti :p

:2thumbs:

Lord Tracey
22.10.2008, 13:58

saj tudi jaz,ampak mislil sem na komunikacijo ko nisva skupaj :approve:

mrjerry
22.10.2008, 14:19
saj tudi jaz,ampak mislil sem na komunikacijo ko nisva skupaj :approve:

Ja ampak pri vezah na daljavo je tega praviloma nekaj več, k'ne ;)

Babi2
22.10.2008, 14:32
:)Veza na daljavo? Super, dokler ostane na daljavo. Pa še en kratek čas, ko ni več na daljavo ... potem pa pride "real life", pa ni več tako zelo super ... (preverjeno lastnosrčno;))

lila5
22.10.2008, 14:32

Lepo......:)

Vendar pa tisti, ki je pač iz takšnih ali drugačnih razlogov v "zvezi na daljavo" mora nekako ostati s partnerjem v stikih.......in pogovori so zato nujni.......

lila5
22.10.2008, 14:34
:)Veza na daljavo? Super, dokler ostane na daljavo. Pa še en kratek čas, ko ni več na daljavo ... potem pa pride "real life", pa ni več tako zelo super ... (preverjeno lastnosrčno;))

Pri nas je pa bilo tudi po petih letih daljave, ko je nastopil t.i. "real life" še bolj super kot prej.......;)

Lord Tracey
22.10.2008, 15:18
Ja ampak pri vezah na daljavo je tega praviloma nekaj več, k'ne ;)

komuniciranja in pa tudi telovadbe ko se vidiva ;)

Lord Tracey
22.10.2008, 15:20

ampak ko se ti prvič v življenju zgodi nekaj,kar si rečeš, to je to,in je to obojestransko,mislim da bi moralo funkcionirat,ali ne?
sicer se pa vidiva enkrat do dvakrat na mesec po nekaj dni,tako da se kar poznava in razumeva,zakaj se ne bi tudi v bodoče,ko bova skupaj?:dontknow:

mrjerry
22.10.2008, 15:54
Lepo......:)

Vendar pa tisti, ki je pač iz takšnih ali drugačnih razlogov v "zvezi na daljavo" mora nekako ostati s partnerjem v stikih.......in pogovori so zato nujni.......

Jasno. Povedal sem svoj pogled na to in pojasnil, zakaj to zame ne bi funkcioniralo.

Babi2
22.10.2008, 17:27
sicer se pa vidiva enkrat do dvakrat na mesec po nekaj dni,tako da se kar poznava
To je seveda drugače, kot je bilo v mojem primeru, ko sva se videla enkrat do dvakrat na leto za 2-3 dni :d.

Lencka
22.10.2008, 17:31
Lepo za vse, ki jim gre.

Zame pa ne bi bilo. Zakaj? Rabim dedca ob sebi, tudi fizično, vsaj vsake toliko. In potem čedalje pogosteje. Ne enkrat na mesec. In komunikacija preko neta in telefona je sicer lahko fajn, ampak, če se spomnim prijatelja, s katerim sva se zelo redko videla, "komunicirala" pa res ogromno... ne, ne da se primerjati s komunikacijo v živo.

Ampak ljudje smo različni. To, da to vendarle ni to, kar si mislil, da bo, pa lahko kasneje ugotoviš, četudi prej ni bilo 500 km razdalje.

Lord Tracey
22.10.2008, 20:11
Lepo za vse, ki jim gre.

Zame pa ne bi bilo. Zakaj? Rabim dedca ob sebi, tudi fizično, vsaj vsake toliko. In potem čedalje pogosteje. Ne enkrat na mesec. In komunikacija preko neta in telefona je sicer lahko fajn, ampak, če se spomnim prijatelja, s katerim sva se zelo redko videla, "komunicirala" pa res ogromno... ne, ne da se primerjati s komunikacijo v živo.

Ampak ljudje smo različni. To, da to vendarle ni to, kar si mislil, da bo, pa lahko kasneje ugotoviš, četudi prej ni bilo 500 km razdalje.

ampak jest sem zmeraj za njo tu....
tudi če moram danes prebrodit teh 500km

Mowgli
23.10.2008, 11:21
ampak jest sem zmeraj za njo tu....
tudi če moram danes prebrodit teh 500km

Jutri te bo morda spet potrebovala, ti pa še nazaj ne boš prišel :angel:

KissMe
23.10.2008, 12:24

Sej, pol pa sam obrne, pa je;)

Če se res dobr razumeta, kilometri med vama niso nikakršno merilo, je pa res, da je zveza na daljavo v marsikaterem pogledu drugačna, kot taka "na bližino" in ima gotovo tudi svoje prednosti in slabosti, ki so jih omenili že forumaši pred mano.

Po kilometrih oddaljenosti pa ne moremo sklepati, ali bo zveza uspela in bo trajna, ali ne:dontknow: na žalost je to mnogo bolj zakomplicirano in odvisno od tisoč in enega faktorja

Velik sreče v ljubezni pa srečno vožnjo;)

kinsley
24.10.2008, 10:33
Pri vezah na daljavo je tko....dokler je na daljavo je v redu,ko pa osebo vidiš večkrat prideš do spoznanja da to ni to...saj tako se je meni zgodilo

Lord Tracey
27.10.2008, 08:38
Pri vezah na daljavo je tko....dokler je na daljavo je v redu,ko pa osebo vidiš večkrat prideš do spoznanja da to ni to...saj tako se je meni zgodilo

kaj pa če je tako,da večkrat ko jo vidiš,bolje je?

pa,verjetno,so + in -,v zvezah na daljavo in blizu

kinsley
27.10.2008, 10:12
če ni prave kemije,potem ne gre

Lord Tracey
27.10.2008, 11:39
če ni prave kemije,potem ne gre

to pa ne na blizu,niti na daleč:approve:

samozavesten
27.10.2008, 18:52
pa ja,ce ravno nimas kaj druga za delat,se ubadas z taksno zvezo in z njo povezanimi stroski.pa ne zopet o kemiji,ta pride in gre,ostane realnost.

Lencka
27.10.2008, 19:07
midva se pa res razumeva :rolling:

Lord Tracey
28.10.2008, 06:35
pa ja,ce ravno nimas kaj druga za delat,se ubadas z taksno zvezo in z njo povezanimi stroski.pa ne zopet o kemiji,ta pride in gre,ostane realnost.

stroški so pa tako ali tako,a ne?

lila5
28.10.2008, 09:20

Najbolje, da vzameš soseda/sosedo.......po možnosti z že rešenim stanovanjskim problemom.......praktično ni nobenih stroškov......randiji na svojem ali sosedovem dvorišču, prevoza ne rabiš, mame te pedenajo z vseh strani.......nobenega ubadanja z vezo, časa ti ostane na pretek, da se posvečaš in razmišljaš o prednostih realnega življenja.......je.beš kemijo.....to je itak za romantike in tiste, ki živijo v oblakih.......:angel:

KissMe
28.10.2008, 09:41
Najbolje, da vzameš soseda/sosedo.......po možnosti z že rešenim stanovanjskim problemom.......praktično ni nobenih stroškov......randiji na svojem ali sosedovem dvorišču, prevoza ne rabiš, mame te pedenajo z vseh strani.......nobenega ubadanja z vezo, časa ti ostane na pretek, da se posvečaš in razmišljaš o prednostih realnega življenja.......je.beš kemijo.....to je itak za romantike in tiste, ki živijo v oblakih.......:angel:

:clapping:

Eliza
28.10.2008, 10:36

:veryfunny:

Mowgli
28.10.2008, 13:24

...ker zaradi izbire sestre/ brata te znajo čudno gledat. :angel:

lila5
28.10.2008, 13:44
Verjetno še bolj čudno kot če imaš zvezo na daljavo........:d

Lord Tracey
28.10.2008, 13:52
resno vprašanje,pa neresni odgovori:nonono:

:p

lila5
28.10.2008, 14:35
Lord Tracey…..kaj te briga, kaj si drugi mislijo o vezi na daljavo……:dontknow: iz tega, kar so ti napisali bi ti itak pogum za nadaljevanje veze moral uplahniti…….

Itak te večina »čudno gleda« kako, da si tako neumen, da imaš vezo na daljavo, ker oni vedo, da bo to propadlo…….ker ali se jim še sanja ne kaj veza na daljavo je, ali pa ker imajo sami negativne izkušnje……..ali pa zato, ker je zaljubljenost in ljubezen neobičajna za tiste, ki se v vezo spustijo z razumom in ne s čustvi in stojijo vsako minuto svojega življenja razumno na trdnih in realnih tleh...

Zato se s svojo punco mejta fajn in se ne obremenjujta s tem kaj si drugi mislijo o vama…….:)

Lord Tracey
28.10.2008, 17:34
Lord Tracey…..kaj te briga, kaj si drugi mislijo o vezi na daljavo……:dontknow: iz tega, kar so ti napisali bi ti itak pogum za nadaljevanje veze moral uplahniti…….

Itak te večina »čudno gleda« kako, da si tako neumen, da imaš vezo na daljavo, ker oni vedo, da bo to propadlo…….ker ali se jim še sanja ne kaj veza na daljavo je, ali pa ker imajo sami negativne izkušnje……..ali pa zato, ker je zaljubljenost in ljubezen neobičajna za tiste, ki se v vezo spustijo z razumom in ne s čustvi in stojijo vsako minuto svojega življenja razumno na trdnih in realnih tleh...

Zato se s svojo punco mejta fajn in se ne obremenjujta s tem kaj si drugi mislijo o vama…….:)

Hvala za lep odgovor lila5,sej jest se mam fajn s punco(skoraj bodočo ženo),me ne gane to kar se tukaj piše,jest sem našel svojo srečo,res da malo dlje kot sem mislil,ampak srce je tako izbralo. Pač vprašal sem malo,kaj še drugi mislijo,sicer pa jest nimam dvomov. Ne vem pa od kod ljudjem mišljenje da veza na daljavo propade slej ko prej. Men so se začele dogajati samo zanimive stvari,odkar ta veza traja. Jest sem se pa v vezo spustil z čustvi,in to so močna čustva. In ne obstaja ovir za ljubezen,če je ta prava.

LP

snežko
28.10.2008, 18:16
:) prej al slej je obsojena na propad....torej se hitro tja preseli...

Lord Tracey
28.10.2008, 18:44

zakaj pa?

lahk obrazložitev?:dontknow:

TuNina
28.10.2008, 18:51
zakaj pa?

lahk obrazložitev?:dontknow:

a ti bi v nedogled fural zvezo na daljavo?

lila5
28.10.2008, 18:51

Statistično gledano je skoraj vsak drugi poročen par obsojen na ločitev.......tako da....:dontknow:

Lord Tracey
28.10.2008, 19:15
a ti bi v nedogled fural zvezo na daljavo?

moj prvi post poglej;)
sicer pa ne

Eliza
28.10.2008, 19:31
Statistično gledano je skoraj vsak drugi poročen par obsojen na ločitev.......tako da....:dontknow:

Mislim, da je ljubezen veliko več kot pa ocenjevanje, koliko imata dva statistično možnosti, da uspeta ostat skupaj, koliko km je med njima, kako visoki so potni stroški itd.
Lord Tracey, vso srečo vama želim. :Cheer:

Lord Tracey
28.10.2008, 20:18
Mislim, da je ljubezen veliko več kot pa ocenjevanje, koliko imata dva statistično možnosti, da uspeta ostat skupaj, koliko km je med njima, kako visoki so potni stroški itd.

Prav maš!

Hvala

TuNina
28.10.2008, 21:46
moj prvi post poglej;)
sicer pa ne

amm, tvoj prvi post sem že vidla.

in še vedno mi ni jasno, kako si ti to predstavljaš. nimata nobenih namenov slej ko prej živeti skupaj? to bi bil logičen korak po nekem (poljubno dolgem) obdobju, ne? takrat pač to ni več zveza na daljavo. al bosta za veke vekov na 500 km razdalji?

Lord Tracey
29.10.2008, 06:31
amm, tvoj prvi post sem že vidla.

in še vedno mi ni jasno, kako si ti to predstavljaš. nimata nobenih namenov slej ko prej živeti skupaj? to bi bil logičen korak po nekem (poljubno dolgem) obdobju, ne? takrat pač to ni več zveza na daljavo. al bosta za veke vekov na 500 km razdalji?

itak da mama plane bit skupaj,logičen korak,mar ne? sprašujem,ali bi bili pripravljeni naredit ta korak,jest namreč sem:approve:

Mowgli
29.10.2008, 09:02
midva se pa res razumeva :rolling:

Mogoče je moj fotr v mladosti kej po tvojem koncu hodil :angel:

lila5
29.10.2008, 09:43

Se strinjam......sem dala samo odgovor na to "prej ali slej je veza na daljavo obsojena na propad".......;)

Danza
22.12.2008, 21:04
Hm pr men vem, da to ne bi funkcioniral pa ne zato ker partnerju ne bi zaupala al pa karkoli, sam vem da bi prevec pogresala fizicno blizino.
Ce pa vama lord Tracy uspeva potem pa lepo in upam da vama bo tudi v prihodnje.

Lord Tracey
07.01.2009, 09:53
zaenkrat uspeva,že razmišlava o skupnem življenju!

Hm pr men vem, da to ne bi funkcioniral pa ne zato ker partnerju ne bi zaupala al pa karkoli, sam vem da bi prevec pogresala fizicno blizino.
Ce pa vama lord Tracy uspeva potem pa lepo in upam da vama bo tudi v prihodnje.

Canto
16.01.2009, 07:07
Se strinjam......sem dala samo odgovor na to "prej ali slej je veza na daljavo obsojena na propad".......;)To pa čisto drži. Pač pri meni je propadla čisto vsaka zveza na daljavo, namreč manjkala mi je fizična bližina, zato sem zadevo raje končal. Bolje tako, kot pa izgubljat čas.

jestinuc
24.01.2009, 21:31
Zveza na daljavo se men sploh ne zdi zveza!! Rajš nimam nč kt pa nekaj na daljavo!

tistiglih
14.07.2009, 09:55
Najverjetneje je tema že bla,ampak da mal osvežim:)

Recimo razdalja 500km? Lahko uspe? Kako naprej ko veš da je to ta pravo?
Menjava okolja,službe?
__________________________________________________ _____________
Zveza nikakor ne uspe ker se vsak po svoje še naknadno dobiva da poteši svoje spolne želje,to da kdo lahko nekogar čaka mesec dva tri je laž:sex:

Andreea
14.07.2009, 11:29
__________________________________________________ _____________
Zveza nikakor ne uspe ker se vsak po svoje še naknadno dobiva da poteši svoje spolne želje,to da kdo lahko nekogar čaka mesec dva tri je laž:sex:

to pa ni res :tongue:

KissMe
14.07.2009, 20:48
to pa ni res :tongue:

Se strinjam. Enim ni težko zdržat par mescev, drugim pa, zato se ne da posploševat.

Andreea
15.07.2009, 18:30
Se strinjam. Enim ni težko zdržat par mescev, drugim pa, zato se ne da posploševat.

no ja... :d mislim, da je par mesecev zdržat težko vsakemu :blush:

KissMe
17.07.2009, 11:39
no ja... :d mislim, da je par mesecev zdržat težko vsakemu :blush:

Sam je drugač, če si vzdržen zato, ker veš da nekje imaš nekoga, ki te ima rad in veš da boš slej ko prej z njim, kot pa če si samski. Pa verjemi, tud eni, ki so samski, zelo dolg zdržijo, če ne najdejo partnerja, ker pač niso za f.u.k. frende ali one-night stande.... ne glede na to, kolk težko jim je.

tistiglih
25.08.2009, 16:03
http://img38.imageshack.us/img38/5040/56385084.gif

Ni vzdržnosti PREVERJENO slabe izkušnje

Lencka
26.08.2009, 09:28
vse se lahko, će se mora - tud vzdržen bit :clown:

Andreea
26.08.2009, 19:11
no, js tud postavljam nasprotno trditev
vzdržnost je. tudi preverjeno :) garancija lastne izkušnje ;)

@tistiglih, a si čist vsako preveru, da to veš?

kolesar
27.08.2009, 17:22
zveze na daljavo so pogoste v internetnih klepetalnicah -tudi več let trajajo

npr tip je iz evrope, punca z amerike.To je tudi preizkus vzdržnosti v vezi.

le zaupati moraš -vzdržnost ni problem , če se dva zares imata rada.

Andreea
27.08.2009, 18:04
zveze na daljavo so pogoste v internetnih klepetalnicah -tudi več let trajajo

npr tip je iz evrope, punca z amerike.To je tudi preizkus vzdržnosti v vezi.

le zaupati moraš -vzdržnost ni problem , če se dva zares imata rada.

jp, take zveze so ful kvalitetne, pa dolg časa lahko trajajo...

http://img196.imageshack.us/img196/2522/strangek.jpg

http://img188.imageshack.us/img188/9695/myspaceqvk.jpg

kolesar
28.08.2009, 10:30
ni vse tako slabo kot se zdi na prvi pogled.

Andreea
28.08.2009, 12:54
no, zase ne bi mogla trdit, da sem v zvezi, če bi si jo čohala na nekoga iz avstralije, k sem ga videla 2x, pa še to po možnosti čez webcam... kvečjemu, da imam *** frenda.

ker, tehnično, ni nobene razlike med tem, da se drgneš na nekoga, ki si ga spoznal čez net al pa na kakem potovanju za pol dneva in med tem, da se meniš z nekom, ki je pozabil vzet zdravila in potem ti misliš, da si ga/jo drgneš na brada pitta al pa na freddija mercuryja...

Canto
30.08.2009, 12:20
Zveza nikakor ne uspe ker se vsak po svoje še naknadno dobiva da poteši svoje spolne želje,to da kdo lahko nekogar čaka mesec dva tri je laž:sex:Se strinjam. Imel sem opravka z eno punco, s katero sva se le 1x dobila na pijači, pa še takrat je privlekla kolegico s seboj. Potem sem jo še 4 mesece spraševal, kdaj se bova dobila, pa pač "ni imela časa." Na koncu mi je bilo vsega dovolj in sem jo brez pojasnila odpisal.

KissMe
30.08.2009, 18:00
Se strinjam. Imel sem opravka z eno punco, s katero sva se le 1x dobila na pijači, pa še takrat je privlekla kolegico s seboj. Potem sem jo še 4 mesece spraševal, kdaj se bova dobila, pa pač "ni imela časa." Na koncu mi je bilo vsega dovolj in sem jo brez pojasnila odpisal.

Če si jo še 4 mesce vabil na pijačo, ni potrebovala nobenega pojasnila, ker je očitno ona tebe odpisala:dontknow:

Andreea
30.08.2009, 19:12
:rolling: :veryfunny:

no sej... če nekateri to ("1x smo se z njenimi kolegicami na pijači doblil") imenujete zveza... :rolling: omg.

Snif
02.09.2009, 08:46
Ne dela brez baterij za mobitel in racunalnika.

Canto
04.09.2009, 19:34
Če si jo še 4 mesce vabil na pijačo, ni potrebovala nobenega pojasnila, ker je očitno ona tebe odpisala:dontknow:

Zakaj je potem ona mi non-stop pisala sms-e in me klikala na msnju? Za dopisovanje sem bil dober, za pijačo pa ne?

KissMe
05.09.2009, 14:34
Zgleda da res :dontknow:

Canto
05.09.2009, 17:34
Zgleda da res :dontknow:

Potem je upravičeno dobila odpis brez pojasnila.

Andreea
06.09.2009, 10:27
No, in? A misliš, da se bejba sekira?
Najbrž je vesela, da si nehal tečnarit in ji ni treba več vljudno odgovarjat. :d

Canto
06.09.2009, 10:58
Najbrž je vesela, da si nehal tečnarit in ji ni treba več vljudno odgovarjat. :d

Nismo se razumeli - ona je meni tečnarila oz. pisarila preko msnja in smsov, vedno je bila ona tista, ki je prva kliknila. Vse lepo in prav, če bi se vsake toliko tudi v živo videvala. Imet stike v nedogled le preko msnja se meni ne zdi smiselno, zato sem zadevo končal.

pinky
06.09.2009, 11:02
meni se ne zdi smiselno, da temu sploh kdo reče zveza

Canto
06.09.2009, 11:18
A misliš, da se bejba sekira?
Ne vem, če bi se ji lahko reklo bejba.

meni se ne zdi smiselno, da temu sploh kdo reče zveza

Imel sem željo, da bi bilo iz tega kaj več. Sicet tudi jaz temu ne pravim zveza. Lahko rečem, da tudi prijateljstvo ne. Prijateljstvo preko msnja? Ne me basat.
Zdaj sem srečno oddan s punco, ki ima v glavi vse na svojem mestu.

Andreea
06.09.2009, 12:47
Ne vem, če bi se ji lahko reklo bejba.
temveč? predvidevam, da imaš celo zalogo sočnih izrazov zanjo, nesramnico, ja... :d
Sicet tudi jaz temu ne pravim zveza.
no, smo razumeli, da si to smatral kot zvezo na daljavo, ki ni delovala...
Imel sem željo, da bi bilo iz tega kaj več.
ona pa očitno ne, če ni hotela s tabo niti enkrat ven sama, ker ji (spet) očitno nisi potegnu. :dontknow: katerega dela pa tuki nisi razumel?

Canto
06.09.2009, 13:50
ona pa očitno ne, če ni hotela s tabo niti enkrat ven sama, ker ji (spet) očitno nisi potegnu. :dontknow: katerega dela pa tuki nisi razumel?

Česa nisem razumel? Njeni odzivi so bili takšni, kot da bo iz tega kaj več. Vendar je čas pokazal, da so njeni odzivi dvoumni, pač sem v redu kot družba na msnju, ne pa za videvanje v živo. Pa tudi ne vem, kaj si je ona predstavljala, da si bom v nedogled dopisoval z njo ali kaj?

Andreea
06.09.2009, 15:34
Česa nisem razumel? Njeni odzivi so bili takšni, kot da bo iz tega kaj več.

okej, zdej me pa firbec matra, iz česa si to sklepal? mislim, glede na to, da je šla samo enkrat ven "s tabo" v družbi svojih prijateljic...

Canto
06.09.2009, 16:00
okej, zdej me pa firbec matra, iz česa si to sklepal? mislim, glede na to, da je šla samo enkrat ven "s tabo" v družbi svojih prijateljic...

Po tem, da mi je že naslednji dan poslala sms, pa tako naprej še celo poletje. Če ji nisem odpisal na msnju, mi je takoj poslala sms, v 90% primerov je bila ona tista, ki je prva kontaktirala. Pač logika, če si nekomu všeč, ga boš kmalu spet kontaktiral, v nasprotnem ga boš odpisal. Tudi jaz ne kontaktiram punce po zmenku, če mi ta ni všeč, kvečjemu ji povem, da ni po mojem okusu. Andreea, a ti si še naprej dopisuješ s tipom, ga zasuješ s sporočili na msnju in z sms-i, čeprav ti ta ni všeč?

Andreea
07.09.2009, 13:23
u, ***ela... sm vedla da bi se morala zamislit.
imam namreč cel kup kolegov, s katerimi hodimo redno ven, na pir, v kino, pa še kam, si pišemo mejle in smse in tko naprej. pa nimamo nobenega namena seksat. hm... ja, najbrž bo res najbolš, da prekinemo vse stike, ker nam ni do tega, da bi iz tega blo kaj več :dontknow:

Canto
11.09.2009, 19:15
u, ***ela... sm vedla da bi se morala zamislit.
imam namreč cel kup kolegov, s katerimi hodimo redno ven, na pir, v kino, pa še kam, si pišemo mejle in smse in tko naprej. pa nimamo nobenega namena seksat. hm... ja, najbrž bo res najbolš, da prekinemo vse stike, ker nam ni do tega, da bi iz tega blo kaj več :dontknow:

Če si ni hotela vzet časa niti za pijačo kar tako, škoda mojega časa, da bi ga še naprej izgubljal z njo. In tudi jaz imam cel kup kolegov, s katerimi hodimo na pivo, vendar je pri njih ena razlika; oni so na pivu fizično prisotni pred mano.
Pa kaj bi še govoril, glavno, da sem jo skenslal.

spykeee
12.09.2009, 21:46

haha hud komentar :rolling:

Canto
20.09.2009, 15:26
Andreea, pa še to; na svetu sta 2 vrsti ljudi; tisti, ob katerih napreduješ, rasteš in delaš na sebi, in tisti, ki te potiskajo navzdol in ob katerih nazaduješ. Jaz negujem odnose s prvimi in se otepam slednjih.

Canto
14.07.2010, 22:47
O tem sem se pogovarjal tudi z mojimi prijatelji. Menijo, da se je ona najverjetneje sramovala svojega videza, pa zato ni hotela z mano na pijačo.

Andreea
16.07.2010, 15:39
da se ni tvojega...

:angel: :rolling:

Canto
16.07.2010, 18:34
da se ni tvojega...

:angel: :rolling:

Močno dvomim. :)

snežko
30.08.2010, 21:02
:) yeee - andreea pa canto sta v zvezi...

Andreea
31.08.2010, 05:47
hm... LoL! :d

zveza na daljavo (govorimo o par 100km razlike in videvanju 10x na leto) lahko "uspeva" samo tistim z nekimi romantičnimi predstavami o razmerju... torej, za pesnike, filozofe in podobne novodobne moške in ženske.

no, je pa seveda odvisno, kaj nekdo želi od razmerja. platonska lubezen ali fu* prijateljstvo seveda funkcionirata tudi na tak način, ne bi pa temu mogla reč razmerje.

canto je, resničen ali ne, tipičen predstavnik skupine, ki vidi česar ni, oz. vidi, kar bi njihovi možgani "radi" videli: "ful je zagreta zame", "sram jo je, zato noče z mano", "vara me, ker je 5 min. zamudila", itd... torej med drugim tudi idealen partner za razmerje na daljavo. dokler traja. ko ne traja več, pa bo brezupno prizadet, ker mu ni jasno, kaj je šlo narobe, čeprav je vsem ostalim bilo jasno. pač, cena ne-življenja na realnih tleh.

ata hrast
14.09.2010, 14:17
brezupno prizadet

hell yeah!

Canto
05.11.2010, 12:16
canto je, resničen ali ne, tipičen predstavnik skupine, ki vidi česar ni, oz. vidi, kar bi njihovi možgani "radi" videli: "ful je zagreta zame", "sram jo je, zato noče z mano", "vara me, ker je 5 min. zamudila", itd... torej med drugim tudi idealen partner za razmerje na daljavo. dokler traja. ko ne traja več, pa bo brezupno prizadet, ker mu ni jasno, kaj je šlo narobe, čeprav je vsem ostalim bilo jasno. pač, cena ne-življenja na realnih tleh.

You wish. :rolling: Kot prvo, me sploh ne poznaš in nič ne veš o mojih dosedanjih razmerjih. Kot drugo pa naj omenim, da sem občutil duševno olajšanje, ko sem tisto skenslal.

nattka
05.11.2010, 17:22
You wish. :rolling: Kot prvo, me sploh ne poznaš in nič ne veš o mojih dosedanjih razmerjih. Kot drugo pa naj omenim, da sem občutil duševno olajšanje, ko sem tisto skenslal.

ona verjetno isto tako ...;)

Canto
05.11.2010, 17:54
ona verjetno isto tako ...;)

Kot kaže moram najprej navesti nekaj dejstev v zvezi z njo. Ona me je:
- zasipavala z sms sporočili
- me non-stop klikala na msnju
- če me ni bilo na msnju, mi je v roku 5 minut poslala sms, zakaj me ni na msnju

Mi znaš to razložit, objasnit? Mi znaš napisat, kaj takim ljudem kot je ona, dogaja v glavi?

Andreea
05.11.2010, 19:26
Mi znaš napisat, kaj takim ljudem kot je ona, dogaja v glavi?

prej bi se vprašala, kaj se tebi dogaja v glavi (če sploh kaj), da se s tem besno ukvarjaš že par let...

:hammer:

Canto
07.11.2010, 14:51
prej bi se vprašala, kaj se tebi dogaja v glavi (če sploh kaj), da se s tem besno ukvarjaš že par let...

Daj, ne odgovarjaj s protivprašanji.

Snif
21.11.2010, 03:03
Ne funkcionira, dobi si resno zvezo.

nattka
22.11.2010, 09:06
Kot kaže moram najprej navesti nekaj dejstev v zvezi z njo. Ona me je:
- zasipavala z sms sporočili
- me non-stop klikala na msnju
- če me ni bilo na msnju, mi je v roku 5 minut poslala sms, zakaj me ni na msnju

Mi znaš to razložit, objasnit? Mi znaš napisat, kaj takim ljudem kot je ona, dogaja v glavi?

boljše je vprašanje, zakaj "takim ljudem" sploh daješ msn in telefonsko??

Canto
01.01.2011, 09:29
boljše je vprašanje, zakaj "takim ljudem" sploh daješ msn in telefonsko??

Zato ker nisem jasnovidec in ne morem vedet, kaj bo čez čas. Ko sva si pričela dopisovat, sem mislil da ima ona resne namene.

Lord Tracey
03.10.2012, 07:26
No,sam da sporočim, da sva zdaj poročena že eno leto,in da živiva skupaj :)
Tko da se vse da!

Jakec
27.10.2012, 23:10
čestitam :)

mrki62
31.10.2012, 19:05
Iskrene čestitke, tudi z moje strani :D

Lord Tracey
06.11.2012, 09:48
hvala mrki in jakec :)