Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : lučka za gorivo

soncnica
04.11.2008, 13:59
ok, če se lučka za gorivo ne prižge(ko je tega evidentno malo, saj je kazalček na rdeči črtici za gorivo), je lahko varovalka "šla",...?any ideas?

Slowhand
04.11.2008, 20:21
ali pa žarnica na instrumentu na armaturi ali pa je s plovcem kaj narobe (ne da kontakta) - naj te ne zavede da kazalec na instrumentu deluje
pa ti osvetlitev armature normalno deluje al so tudi tu kake težave ?

varovalka je pa bolj malo verjetna,ker je ista še za druge stvari in ti potem tudi kaj drugega ne bi delovalo...

soncnica
05.11.2008, 08:27
ali pa žarnica na instrumentu na armaturi ali pa je s plovcem kaj narobe (ne da kontakta) - naj te ne zavede da kazalec na instrumentu deluje
pa ti osvetlitev armature normalno deluje al so tudi tu kake težave ?

varovalka je pa bolj malo verjetna,ker je ista še za druge stvari in ti potem tudi kaj drugega ne bi delovalo...

osvetlitev armature deluje, pa tut kazalcek za gorivo se premika "sorazmerno" s porabo goriva...torej sklepam, da ni plovcek, pac pa ksna varovalka...mislim tut, da varovalka ni ista kot za druge stvari...

mrjerry
05.11.2008, 09:39
Na pamet je težko kaj reči - servis oz. avtoelektrika bo potrebna. Armaturna plošča je običajno cela na eni varovalki, torej dela vse ali nič.... Lahko da je zgolj pregorela lučka (meni se je to precej dogajalo), lahko da imaš dovolj bencina.

minek
06.11.2008, 22:29
Nov avto? :-) Parkiraj tako, da bo avto precej visel levo ali desno in čez nekaj časa preveri lučko. Če ne sveti ga obrni. Če še vedno nič poskusi z nagibom nazaj ali naprej.

mrjerry
07.11.2008, 07:39
In če nič od tega ne dela, ročna in na streho ;)

Aldebaran
07.11.2008, 10:17
mislim da bi bilo veliko lažje svetovati, če bi vedeli, za kateri avto gre, znamka in model.

mrjerry
07.11.2008, 10:45
Kaj je tu svetovati? Greš na servis, rečeš mehaniku da se ti zdi da lučka ne dela in to je to. Res ne vem zakaj je treba biti tukaj 20 ljudem biti pameten in iskati neke "popravi si sam" nasvete.

soncnica
07.11.2008, 12:56
ja ja ;) res hvala za nasvete, sem pa šla prašat strice k vejo kako in kaj in so rekl, naj se naročim in prpelem avto, ker bo treba pod armaturko pogledat:dontknow:
Aja, plovcek ni, ker se kazalček premika, ko je rezervoar poln...

Ej, drgač pa velik sreče na cesti, ful je nesreč v teh dneh..indeed!
:)

Slowhand
08.11.2008, 10:20
ja ja ;) res hvala za nasvete, sem pa šla prašat strice k vejo kako in kaj in so rekl, naj se naročim in prpelem avto, ker bo treba pod armaturko pogledat:dontknow:
Aja, plovcek ni, ker se kazalček premika, ko je rezervoar poln...

Ej, drgač pa velik sreče na cesti, ful je nesreč v teh dneh..indeed!
:)

ah tale plovček je pr mojmu plehkotu srajne delu pa če bi poslušu stričke k vejo kaj delajo bi krepko pod armaturo gledal pa še menjavo plovca zaračunal pa še za bimbota bi me mel.-......
če je žarnca fuč se jo da na tko simpl način stestirat da glava peče,če pa plovc za.....heca pa dva ostro vožena ovinka (en levi pa en desni) pa kuj veš kolk je ura (pet minut do benzle)

kar se pa tiče nesreč - še premal jih je :2thumbs::approve::2thumbs: