Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : bitDefender

rtkalcic
06.11.2008, 21:34
Lepo pozdravljeni !

Prosim vas za pomoč, na računalnik sem si dala bifDefenderja (antivirus), in me pri zagonu skoz sprašuje po ponovnem licenčnem ključu,(že ne vem kokrat sem vpisala in skoz ko prižgem je enako, kako se naj tega okna znebim).antivirusni program mi dela, vendar me moti da me skoz sprasuje ko prizgem računalnik.

prosim za pomoč

hvala

080 Rok
06.11.2008, 22:31
Pa vnasate veljaven kljuc?
Ponavadi pomaga to, da ponovno zazenete namestitveno datoteko, ter izberete možnost "popravi namestitev".

rtkalcic
07.11.2008, 11:09
Lep pozdrav !

ključ je pravi, saj imam ze vse instalirano gor,in je tudi ze lepo vse zaščiteno,vendar mi pri zagonu računalnika sprašuje po geslu imenu...(ključ sem dala da si zapomne tako da mi ga ni treba skoz ponovno tipkat).
ustvarila sem si tudi račun in ze regestrirala, vendar mi pri vsakem zagonu vrže ponovno vn okno vnesite geslo in podatke,ključ. (ce vneseš in daš naprej ti skenira podatke, vendar to se mi ne da skoz pri zagonu delat, saj lahko tudi kasneje naredim v okncu bitDefenderja),
tako da me zanima ali se da ta lahko na kakšen način stran da mi vedno pri zagonu ne vrže tega oknca.

hvala

lp

hellomania1
07.11.2008, 12:41
pomoje bolje, da se obrneš na Parametico (http://parametica.si/index.php?option=com_content&task=view&id=7&Itemid=7) (Slovenski zastopnik za BD) OZ njihovo tehnično pomoč, mogoče oni vedo kaj je narobe....

robida
07.11.2008, 15:49
Lepo pozdravljeni !

Prosim vas za pomoč, na računalnik sem si dala bifDefenderja (antivirus), in me pri zagonu skoz sprašuje po ponovnem licenčnem ključu,(že ne vem kokrat sem vpisala in skoz ko prižgem je enako, kako se naj tega okna znebim).antivirusni program mi dela, vendar me moti da me skoz sprasuje ko prizgem računalnik.

prosim za pomoč

hvala

Je to bitdefender antivirus ali internet security ? Namreč ta ključ je samo za IS bitdefender,seveda če je SIOL bitdefender.

Lp
robida

rtkalcic
07.11.2008, 23:54
ojla !

ne kaze se mi več, sem neki v nastavitvah nastavila in je zdaj skor vse v redu, zdaj imam problem da se mi noče posodobiti bitdefender, tako da mi skoz kaze v vrstilni vrstici varnostno opozorilo (da je bitdefender mogoče star in je z rdečo označen, na namizju pa je rdeč znak z belim krizcom).

vendar imam nov butdefender2008 antivirusni program

prosim za ponovno pomoč