Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Iščem osebo

sani
06.11.2008, 21:33
Ali mi kdo zna razložiti kako poiskati ali najti osebo ki je pred mnogimi leti zapustila naše kraje in se ni javila z novimi podatki o svoji lokaciji oziroma jaz nisem dobil podatkovhttp://forumi.siol.net/images/smilies/old/icon_dontknow.gif

Aldebaran
06.11.2008, 23:17
variant je kar nekaj, če poznaš ime in priimek te osebe...
facebook, del.ico.us, netlog, hi5, ... To bi bila najenostavnejša zadeva...
drugače bo pa težka...

Vsemogočni
07.11.2008, 10:38
Mogoče: DURS, Center za socialno delo, kaka podobna ustanova :dontknow:

Aldebaran
07.11.2008, 11:13
tudi to je varjanta... ampak glede na napisano, da je oseba zapustila naše kraje, predvidevam da se je odselila v tujino... v primeru pa da se je le preselila na drugi konec države, ja... potem bi bila varianta povprašati tudi na teh ustanovah... amo vprašanje, če bi zaupali podatke nekomu, ki ni ožji družinski član oziroma kakorkoli drugače povezan z dotično osebo??

Kaja
07.11.2008, 13:20
tudi to je varjanta... ampak glede na napisano, da je oseba zapustila naše kraje, predvidevam da se je odselila v tujino... v primeru pa da se je le preselila na drugi konec države, ja... potem bi bila varianta povprašati tudi na teh ustanovah... amo vprašanje, če bi zaupali podatke nekomu, ki ni ožji družinski član oziroma kakorkoli drugače povezan z dotično osebo??

Ni variante, razen če koga na DURS-u pozna....tam radi brskajo po podatkih:()

Babi2
07.11.2008, 13:36
Odvisno od namena, zakaj osebo iščeš. Če gre za pravno upravičene poizvedbe bi ti državni organi, ki vodijo evidence kraja bivanja ljudi v Sloveniji najbrž lahko pomagali (pravzaprav bi morali imeti tudi podatke o naših državljanih, živečih v tujini - npr. na podlagi volilnih imenikov oseb, ki volijo po pošti iz tujine). Druga možnost je poizvedovanje pri prijateljih, bivših sodelavcih in pri sorodnikih te osebe. Če drugi ne, kakšen od bližnjih sorodnikov gotovo ve za sedanji naslov te osebe.

advokat
07.11.2008, 18:48
Ali mi kdo zna razložiti kako poiskati ali najti osebo ki je pred mnogimi leti zapustila naše kraje in se ni javila z novimi podatki o svoji lokaciji oziroma jaz nisem dobil podatkovhttp://forumi.siol.net/images/smilies/old/icon_dontknow.gif

Pozdravljen. Mogoče smešno ampak svetujem ti naslednji začetek:
-v google vpiši njegovo ime in priimek
-telefonski imeniki
seveda, če poznaš njegovo ime in priimek:2thumbs:
Sam sem npr. našel sorodstvo neke Avstralke v Sloveniji...njen oče je 1961 odpotoval iz Slovenije...in sem po skoraj 50 letih vzpostavil kontakt z njenimi slovenskimi sorodniki.
lp
p.s. policija zanimivo ni imela nobenih podatkov o njegovem obstoju v sloveniji

kopriva007
17.11.2008, 10:19
Pozdravljen. Mogoče smešno ampak svetujem ti naslednji začetek:
-v google vpiši njegovo ime in priimek
-telefonski imeniki
seveda, če poznaš njegovo ime in priimek:2thumbs:
Sam sem npr. našel sorodstvo neke Avstralke v Sloveniji...njen oče je 1961 odpotoval iz Slovenije...in sem po skoraj 50 letih vzpostavil kontakt z njenimi slovenskimi sorodniki.
lp
p.s. policija zanimivo ni imela nobenih podatkov o njegovem obstoju v sloveniji

ja jst vedno poguglam in najdem :)

Katrin
17.11.2008, 16:40
Beseda "poguglat" počasi dobiva tako umazano konotacijo :)

KissMe
19.11.2008, 17:59
Beseda "poguglat" počasi dobiva tako umazano konotacijo :)

Dej razlož... tole me zanima:)

kopriva007
21.11.2008, 17:41
Dej razlož... tole me zanima:)

ja razloži...mene tudi zanima :2thumbs: