Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : revija o letalstvu

ssedonj1
15.11.2008, 18:46
Lepo pozdravljeni,

zanima me, če pozna kdo kakšno dobro revijo o letalstvu s katero ima dobre izkušnje in bi jo priporočal vsakemu mlademu letalskemu nadebudnežu.

Hvala vsem!;)

Snif
16.11.2008, 01:26
Izhajata 2: (google)

Krila in
Letalo

Če te zanima vojaško letalstvo pa lahko prebereš revijo Obramba.

Priporočiti ti žal ne morem nobene, ker nisem naročnik. Sem pa včasih prelistal Obrambo. (leta nazaj) Če te bo letalstvo še naprej zanimalo lahko razmisliš kaj od tega te najbolj zanima in se usmeriš na to poklicno smer. Možnosti je precej. Veliko uspeha ti želim!

pilotka24
16.11.2008, 07:29
Airliner World, Airliners, Air International.... Jih je kr nekaj... poglej na spletno stran izdajaltelja Keypublishing iz VB.

Winglet1
16.11.2008, 14:29
Aero international, Flight international in Airliner World so po moje prava izbira...

...obvezno pa Flight international...ker je danes vsakemu zaposlenemu v tej panogi pomembno ekonomsko znanje ne samo tehnika pa podobno...

...na slovenskem področju pa bolj žalost...

Snif
16.11.2008, 19:52
Kje pa ni potrebno znanje ekonomije, lol? Celo jst se učim ekonomijo. :)

ssedonj1
16.11.2008, 23:36
Hvala res vsem trem za ustrezne odgovore. Mislim, da ste zadovoljili moje zanimanje! Mogoče še to; kakšne so možnosti nakupa predvsem tujih revij, je to mogoče v kosu oz. v eno letnem izdajanju mesečno... pa tudi, če se to finančno izplača (glede na to, da revije izhajajo v glavnem iz VB) ali pa dobim iz interneta zadosti potrebnih informacij, pa čeprav niso tako urejeno predstavljene kot v reviji? Iz revij bi rad odnesel, poleg inovacij in novosti na tem področju, tudi kakšne pomembne informacije na sploh o letalih. Mimogrede pa še to, zanimajo me predvsem potniška letala. Upam, da vas preveč ne živciram s tem nakladanjem. Hvala spet za vse uporabne odgovore!