Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Itak Džabest

Trian
15.11.2008, 19:04
Pri mobitelu očitno kuhajo nov Itak paket. http://m.itak.si/Portal/Mp.aspx?nn=itak

Verjetno bomo podrobnosti zvedeli šele v ponedeljek, me pa vseeno zanima, če je kdo že kaj izvedel o tem.? :)

Fritzt
16.11.2008, 23:14
Jaz že odštevam ure odkar sem dobil sporočilo, ki sem ga bil tokrat za spremembo res vesel. Komaj čakam, da izvem zakaj gre, ker je očitno nekaj konkretnega v igri.

Pa všeč mi je takle Applovski pristop, ki zrajca, ampak ne razkrije vsega.

Hrushka
17.11.2008, 11:44
Jaz sicer ne odštevam (ker mi matematika ni nikoli šla), amapk čakam pa vseeno. Se nama zadnje čase veča račun in bi bilo ras fino, če bi zdajle dobila kakšno solidno fiksno ponudbo, ko si prpračun urejava. Prišlo bi več kot le pravočasno.
Kdaj bomo pa izvedeli kako in kaj? Od petka tri dni bi bilo danes, se mi zdi ...:clown:

Katrin
17.11.2008, 16:42
Mene pa mal živcira spemanje po telefonu. Enega še prenesem, potem bom morala pa že poklicat in povprašat od kod jim moje dovoljenje pa če me lahko snamejo iz seznama...

Flasha
17.11.2008, 17:19
Pri mobitelu očitno kuhajo nov Itak paket. http://m.itak.si/Portal/Mp.aspx?nn=itak

Verjetno bomo podrobnosti zvedeli šele v ponedeljek, me pa vseeno zanima, če je kdo že kaj izvedel o tem.? :)

Itak džabest? (http://www.sakelsek.com/blog/2008/11/17/itak-dzabe/)

Trian
19.11.2008, 16:06
Ooo, džabest pa je zelo huda reč! SMS za menjavo paketa je že poslan, telefon bom pa najbrž vzel kar iz redne ponudbe.

Odlično skratka, mislim da se zna zgoditi, da bomo tokrat imeli tudi prestopnike z drugih operaterjev k mobitelu in ne samo obratno. ;)

khat
20.11.2008, 13:02
Kaaa! Tisoč minut, tisoč smsov, 1 giga podatkovnega prenosa.

Pa saj se hecajo... zgleda, da je božiček letos prišel malce prej :)

Fritzt
20.11.2008, 22:02
Za tiste ki vam je drago - v paket je vključenih 1000 SMS ali MMS! MMS so se mi zdi dodali naknadno. Spremljanje porabe je možno preko SMS, na mobitelu, na računalniku (M:Namiznik, Monitor)...

Ja, poznam že tri ljudi, ki so šli nazaj na Mobitel.

Trian
23.11.2008, 12:40
Lepo, da so vključili tudi MMSe. Sicer jih ne pošiljam, ampak sem opazil val pritoževanja s strani zelenih, kako je lahko nekaj 0 € če pa ni vključeno v ceno. :rolling:
Skratka mobitel se je očitno zelo hitro odzval, kar jim štejem v velik plus.

Fritzt
26.11.2008, 00:04
Jao, kako lahko u nulo stane 10 evrov na mesec, če je pa u _NULO_.

Trian
30.11.2008, 19:21
Mislim, da so podobne floskule s strani tako enega, kot drugega operaterja že tradicija, ki jo je treba nadaljevat.

Hrushka
01.12.2008, 09:48
No, sms poslan, sem imela celo kolobocijo, da sem ugotovila, a imam več mesečni račun al ne, skupaj z naročnino, pa mi lih mal čez pride - no, pa bom zdaj bolj brez skrib 'grešila'. Baje jutri začne delovati.

Mi lahko mogoče kdo pojasni, kako je tole z Monitorjem? Sem se prijavila na planetu, pa vidim porabo prejšnjega meseca, ne pa tudi razčlenitve. Neko dodatno geslo rabim, da pridem do tega, kako to gre? Vidim, da je tudi možnost certifikata, samo s tem imam slabe izkušnje, ker mi vsi (kakšni .gov pa to) kar random nehajo delovati ... -.-

KissMe
07.12.2008, 11:58
Za tiste ki vam je drago - v paket je vključenih 1000 SMS ali MMS! MMS so se mi zdi dodali naknadno. Spremljanje porabe je možno preko SMS, na mobitelu, na računalniku (M:Namiznik, Monitor)...

Ja, poznam že tri ljudi, ki so šli nazaj na Mobitel.

Js pa ne poznam nobenga več, ki bi bil na Mobitelu:dontknow:

Katrin
07.12.2008, 17:17
Ampak KissMe, TRIJE so šli že nazaj :)

Nej.kaa
08.12.2008, 21:39
Sodelavko sem prejšnji teden poslušala (nehote, a sva v isti pisarni in ni moglo mimo mene :-)), ko je po telefonu urejala (se zanimala) za Džabest. Zvesta je Mobitelu že mnogo let in sedaj čisto navdušena nad tem novim paketom. Jaz sem pa zanj že malo prestara ;-), čeprav je v resnici hud. Bi ga pa vzela v kombinaciji z BlackBerryjem.

Evo KissME, še so ljudje na Mobitelu. Pa sej je prav tako.
lp

KissMe
08.12.2008, 21:42
Sodelavko sem prejšnji teden poslušala (nehote, a sva v isti pisarni in ni moglo mimo mene :-)), ko je po telefonu urejala (se zanimala) za Džabest. Zvesta je Mobitelu že mnogo let in sedaj čisto navdušena nad tem novim paketom. Jaz sem pa zanj že malo prestara ;-), čeprav je v resnici hud. Bi ga pa vzela v kombinaciji z BlackBerryjem.

Evo KissME, še so ljudje na Mobitelu. Pa sej je prav tako.
lp

No, to verjamem, sej najbrž ne poznam čist vseh ljudi:d koliko je pa to prav ali ne... kakor komu paše

Fritzt
08.12.2008, 23:42
KissMe: tako je, naj ljudje odločajo s svojo glavo.

Drugače pa je tržni delež Mobitela takole čez palec 70% in če ne poznaš nobenega, ki bi bil na Mobitelu, je to verjetno posledica dejstva, da pač ne veš katerega operaterja uporabljajo ljudje, s katerimi se pogovarjaš.

Fritzt
08.12.2008, 23:43

Pa saj se ziher lahko šlepaš preko kakšnega sorodnika hčerke/sina?

Hrushka
09.12.2008, 11:06
Fritzt, ti, kako je s tem. recimo, da bi jaz, ko se preveč postaram (jao), še vedno hotela to izkoriščati. Lahko nekdo mlajši vzame nase? Kaj pa potem njemu ostane?

V mislih imam nekoga, ki zdaj na navadnem Itaku plačuje po 13 € na mesec vsega skupaj, torej Džabesta dejansko ne potrebuje, dokler Itaka ne ukinejo.

khat
10.12.2008, 11:22
Mlajši vzame in ima dva paketa? Enega zate in enega zase. Se da?

Trian
10.12.2008, 17:21
Nisem prepričan da je to izvedljivo pri Itak paketu. Lahko pa recimo vzameš dvakrat Povezani. :)

Nej.kaa
14.12.2008, 21:43
Pa saj se ziher lahko šlepaš preko kakšnega sorodnika hčerke/sina?

Mogoče se pa da tudi, če koga poznaš na Mobitelu ;)

popka
15.12.2008, 14:28
Mlajši vzame in ima dva paketa? Enega zate in enega zase. Se da?

dveh itak paketov ne moreš imeti:shy:

marushaa.
15.12.2008, 19:45
mene pa zanima:
če se bom priklopila na džabest ali mi podaljšajo mojo mobitelovo pogodbo spet za dve leti ali se samo nadaljuje že obstoječa pogodba, dokler nebo zaključena?

lp.

tony6
15.12.2008, 20:01
naročnina se podaljšuje samo v primeru, da kupiš telefon. Če pa samo skleneš naročniško razmerje in ne kupiš telefona je popolnova vseeno kdaj prekineš, če se za to odločiš.
Pogodbo skleneš za kolikor časa pač hočeš. Priporočljivo pa je ostati naročnik pri operaterju pri katerem si aparat vzel vsaj toliko časa, da ti aneks poteče...

Dovolj nazorna obrazložitev? :)

marushaa.
15.12.2008, 20:04
bo vredu hvala :)

marushaa.
15.12.2008, 20:35
am.. no ja ampak da vidim če sem prav razumela..
moja pogodba poteče septembra in če se sedaj priklopim na džabest bo kljub temu pogodba pretekla septembra in nimam tu nobenih obveznosti več?
lahko za tem sklenem novo naročniško razmerje..
:?:

Fritzt
15.12.2008, 22:25
Hrushka: Dveh itak paketov ena oseba ne more imeti... Poskušaj najti drugo. ;)

marushaa: prav si razumela. Bistvo vezave je v tem, da si operater zagotovi mesečni dotok sredstev, s katerimi pokrije razliko med nizko ceno mobilnega telefona, po kateri ti ga je prodal, in visoko, katero je sam plačal zanj.

Hrushka
17.12.2008, 22:51
Mimogrede, danes sem govorila s kolegom, pa mi pribije, da lahko gleda mejle na telefonu 'zastonj'. Logično vprašam, če ima džabest, pol se pa spomnim, koliko starejši je ... Pa vprašam kako in reče, da je pač po mobiju podaljšal in niso preverili. Še je upanje ;)

Fritzt
21.12.2008, 17:43
Kako po mobiju? Mobi je pre-paid.

Verjetno je po mobiju sklenil Itak (ne podaljšal).

Hrushka
24.12.2008, 18:46
Joj, no, jaz sem še iz une šole, ko je bil mobilni telefon mobi :P ne glede na paket, ponudnika ali karkoli.
Sklenil bi še manj lahko, če jih ima 32, ne? :)

Nej.kaa
27.12.2008, 13:08
Ja, baje nič ne preverjajo pri podaljšanju. Samo če hočeš nov telefon kupit, pol lahko zvisiš.
Jaz sem za Džabest itak zvisela. Mogoče pa pripravijo kaj luštnega tudi za nas, k smo "mal" čez ..;)
čao

Trian
28.12.2008, 10:04
Za tiste "malo čez" so paketi povezani najbolj ugodna rešitev. Se pa splača preračunat če se morda ne splača preklopit nazaj na predplačniški sistem. Nekateri pač res skoraj nič ne govorijo in esemesajo ... :)

Hrushka
29.12.2008, 09:10
Ma, predplačniški je tečen, ker moraš po kartice letat. Če si kadilc že mogoče, ko tako ali tako redno obiskuješ trafike ...

Sicer pa, zadnjič je ena kolegica izpostavila nekaj zanimivega - če vlečeš paket Itak po 31. rd in te pogruntajo, npr., ko jih imaš 33 - moraš potem za dve leti nazaj kakšno razliko plačevati? Pozna kdo koga, ki bi imel tak primer? (ona je spraševala, če se to zgodi)

Aldebaran
29.12.2008, 10:01
sestra je imela študentski paket še ene dve leti po diplomi pa niso pogruintal ... potem pa le enkrat dobi dopis, če lahko prinese ponovno potrdilo o vpisu in je šla gor in spremenila paket ... takrat kolikor vem ji ni bilo potrebno nič vračat, doplačevat ali pa kar koli drugega... kako je pa sedaj s temi novimi paketi pa ne bi vedel...

khat
31.12.2008, 16:48
Ni takih kazni, ne. Saj imajo radi naročnike, jih nočejo zgubit. Najbrž bo tako kot pri Džabestu, da če boš hotla kupit nov telefon, bojo rekli da ne gre.

lana
31.12.2008, 20:24
a ma kdo težave z roxijem?? bliska, utripa, ugaša... v glavnem :(

Nej.kaa
01.01.2009, 19:58
Ja, moja znanka je rekla, da ji včasih "zmrzne". Predlagam, da ga neseš nazaj. Prepričana sem, da ti ga bodo brez težav zamenjali ali popravili.

Trian
04.01.2009, 12:47
Dvomim, da bi bilo treba plačevati razliko za nazaj v takšnem primeru. Tako Mobitel itak ne bi naredil nič drugega, kot izgubil stranko. Pri bankah je s študentskimi računi podobna situacija in NLB mislim da ima nekje v pogodbi zapisano, da si sam dolžen sporočiti takoj ko nimaš več statusa, sicer lahko plačaš kazen.

js1234
04.01.2009, 19:10
1)
ne komplicirajo z "prestopnimi" leti ....

2)
roxy
če je kupljen "pred časom", ga je potrebno reprogramirati... servis!

Hrushka
07.01.2009, 20:47
No, saj mi na nlbju tudi niso težili, sem samo nekega dne dobila dopis, da naj pridem spremenit paket, pa sem pač ga. Skratka, lepo vedeti. Kot zelo zvesto naročnico (10 let) me imajo res lahko radi :)

Nej.kaa
09.01.2009, 19:46
Lana, a si rešila težave z Roxyjem?

Fritzt
11.01.2009, 00:37
Torej, nekaj časa je že poteklo...

A ste presegli mejo 15 EUR? Meni še niti približno ni uspelo, najverjetneje pa jo bom prvič s klici v druga slovenska omrežja (razmeroma veliko kličem na stacionarne številke).

Trian
11.01.2009, 11:45
Mah ni šans, da presežem zakupljene količine. Mogoče bi bilo izvedljivo, če bi namesto mp3-jev uporabljal youtube par ur dnevno.

lana
11.01.2009, 11:49
Lana, a si rešila težave z Roxyjem?

obljubli so da ga bojo zamenjali, in dali novega.. menda bo jutri

Fritzt
11.01.2009, 18:19
lana: upam da poznaš svoje pravice. Predvsem si pridobi zakon o varstvu potrošnikov, tam okoli 20. člena.

arturius
12.01.2009, 18:42
Torej, nekaj časa je že poteklo...

A ste presegli mejo 15 EUR? Meni še niti približno ni uspelo, najverjetneje pa jo bom prvič s klici v druga slovenska omrežja (razmeroma veliko kličem na stacionarne številke).

Niti slučajno, klicev nimam toliko, sicer precej brskam po netu, ampak ni šans da grem preko.

Nej.kaa
13.01.2009, 21:51
lana: upam da poznaš svoje pravice. Predvsem si pridobi zakon o varstvu potrošnikov, tam okoli 20. člena.
Mislim, da se firma, kot je Mobitel, ne bi šel kakšnih čudnih stvari. Sem prepričana, da bodo dali nov telefon. Bi se preveč hitro razvedelo, če ne bi delovali po zakonu o varstvu potrošnikov (in na ta račun izgubili mnoge naročnike)

Fritzt
13.01.2009, 21:56
Previdnost ni nikoli odveč, ampak ja, Mobitel je tudi po mojih izkušnjah vedno bil zelo korekten.

lana
14.01.2009, 10:26
roxiji menda imajo neko serijsko napako... tko je, niso prvi. tud motorola jo je mela... :dontknow: in so bli zelo prizadevni da so ga zamenjali ;) v bistvu so nam vrnli dnar, ker se ni dal popravit.

hčera pa ne misli uporablat tega fona ker ma nokio expres music... tko da niti slučajno se ne bom bodla z nikomer zarad telefona ki so mi ga šenkali za 1 cent

Fritzt
14.01.2009, 19:34
huh, smola... Ampak čakaj potem si dobila zdaj telefon nazaj (popravljen) sli si dobila keš? Ne razumem čisto...

Hrushka
14.01.2009, 19:49
Hm, moj račun je bil sicer precej višji, ker sem imela še neko poravnavo notri. Sklepam, da je šlo za menjavo paketa. Moram se poglobit v to. Ker res ne vem, kako bi lahko presegla, če sem imela pred Džabestom komaj okoli 15 € pogovorov.

stLARA
15.01.2009, 16:20
Hm, moj račun je bil sicer precej višji, ker sem imela še neko poravnavo notri. Sklepam, da je šlo za menjavo paketa. Moram se poglobit v to. Ker res ne vem, kako bi lahko presegla, če sem imela pred Džabestom komaj okoli 15 € pogovorov.

če si menjala paket sredi meseca, so ti valda naredili izravnavo - kar se tiče mesečne naročnine. torej: pogovori do menjave paketa + sorazmeren del prejšnje naročnine (recimo od 1. do 15. decembra) + sorazmeren delež džabest naročnine (od 16. do 31. decembra) + džabest naročnina za januar (ki se itak plačuje za tekoči mesec oz. v naprej)

Peanuts
16.01.2009, 17:12
Kok časa traja da te vklopijo v Džabest?

js1234
16.01.2009, 18:33
če je nova naročnina .... cca 3 do 4 delovne dni
če je sprememba naročnika .... cca 5 do 7 delovnih dni!

lana
17.01.2009, 12:45
huh, smola... Ampak čakaj potem si dobila zdaj telefon nazaj (popravljen) sli si dobila keš? Ne razumem čisto...

za motorolo so vrnli dnar, roksija mamo novga

Nej.kaa
17.01.2009, 19:22
če je nova naročnina .... cca 3 do 4 delovne dni
če je sprememba naročnika .... cca 5 do 7 delovnih dni!

Men se zdi pa to kar velik. Kako je pa pri drugih operaterjih? a kdo ve?

Trian
18.01.2009, 16:28
Tile roki so bolj informativni. Če vsaj malo podrezaš imaš urejeno v enem dnevu.

Nej.kaa
20.01.2009, 20:37
Aha, razumem.. malo bolj siten moraš biti, pa se vse da urediti :)
Če se kaj spomnim, so zame pri Simobilu, ko sem prešaltala rabili, krepko več kot teden, je pa res da so bili prazniki vmes. Novo naročnino pa takoj, sem vse uredila kar po telefonu.
Bi rekla, da se tako MObitel, kot Simobil kar trudita do svojih naročnikov in prav je tako.

Hrushka
21.01.2009, 11:17
stLARA: Menjala sem 1. 12., torej vklop je bil 2. 12.
Bi morala preverit, kaj se je zalomilo?

js1234
21.01.2009, 11:41
@hrushka
kaj se je zalomilo?
če je bil preklop iz ITAK na ITAK DŽABEST in če si poslala sms 1. si bila vklopljena 2.
tukaj je AVTOMATIKA!
Če so papirne zadeve...pogodba....potem je treba to vse preveriti ...in papirja je ogromno! Se pravi so čakalne dobe kot sem jih že omenil....

Kar se tiče naročnine: @Hrushka. če si bila vklopljena 2.12. si dobila 9.1.2009 položnico za kompleten JANUR ter skoraj ves DECEMBER (naročnina se vedno obračuna vnaprej, pogovori za nazaj) + morebitni pogovori za 1.12. + naročnina od ITAK za 1.12. (1dan) - naročnina ITAK 2-31.12 (ker je bila že obračunana)
jasno?

Fritzt
22.01.2009, 11:28
Aha, razumem.. malo bolj siten moraš biti, pa se vse da urediti :)

Niti ne, jaz sem poslal SMS in naslednje jutro sem dobil obvestilo, da sem priključen.

Trian
25.01.2009, 12:43
Tukaj je čisto odvisno na kaj naletiš. Včasih imajo pač preveč dela, da bi vse zahteve obravnavali v enem dnevu. Verjetno pa v takšnih primerih tisti, ki to urejajo ne grejo s službe ravno točno ob treh. :) Načeloma pa velja, da so pri Mobitelu zelo odzivni kar se birokracije tiče.

arturius
25.01.2009, 21:51
Večinoma so res zelo odzivni.. Čakalne dobe so bile pa v času največjega navala na Džabest, res malenkost daljše (se je zgodilo tudi meni), ampak saj je logično.

amaze646
26.01.2009, 13:09
Zelo lepa poteza Mobitela, samo telefoni v tej ponudbi se mi ne dopadejo.

Nej.kaa
26.01.2009, 15:01
Znanka je prešla na Džabest, (prej je bila brez naročnine) in je zelo pohvalila mobitelovce. Po telefonu je celo rezervirala telefon, saj zaloge že pohajajo. :)

Fritzt
28.01.2009, 18:04
Zelo lepa poteza Mobitela, samo telefoni v tej ponudbi se mi ne dopadejo.

Desettisočič: ti štirje telefoni so samo _ekstra_ poceni, drugače pa jih je še cela kopica, ki se jih da dobiti po znižani ceni.

Fritzt
28.01.2009, 18:06
In: telefoni so že zdavnaj pošli, vmes so že ene parkrat na novo naročili zaloge.

arturius
01.02.2009, 19:07
Kolk sem mal bral po forumih, je folk kar malenkost ponorel nad rdečo Etno, tako da ni čudno, da so zaloge pošle.

Nej.kaa
01.02.2009, 19:59
Zasledilla sem eno reklamo Bel cirkus, kjer mobitel podarja snowboard.
Ne vem pa podrobnosti. Na njihovi spletni strani nič ne najdem? :(

Fritzt
10.02.2009, 17:16
Jaz sem tudi videl tale bel cirkus, ampak samo na WCjih, na netu ne najdem nič.

Je pa očitno na voljo peti telefon:
http://www.itak.si/itak_ponudba

Nej.kaa
11.02.2009, 19:45
Očitno drugi kanali promocije.. Ampak, na svojo stran bi pa lahko vseeno kaj dali...

Trian
15.02.2009, 13:56
kliknil na novo stran od itak - vau, tole so pa res dobro prenovili! plus še koncerte ipd. imajo fino zbrane na enem mestu.

Nej.kaa
16.02.2009, 22:26
http://www.itak.si/

Madonca, tole je hudo. Všeč mi je tale stran. Razdelana, odbita, vizualno privlačna, in bistvo uporabniku prijazna. Kul...moram priznat (jest sem tudi mal iz "foha")
(Pa še spotoma sem odkrila sem, da Oasis pridejo v Treviso :)
Sej ne bom šla, je pa fino vedeti. )

A si vidu, da so na strani tudi blogi?

Fritzt
18.02.2009, 17:02
Ahhh, Flash. I hate it. :-(

Ampak pri mladini to pali 100 na uro. In ja, tudi glasbeniki nimajo strani, ki ne bi imele Flasha.

Nej.kaa
18.02.2009, 21:05
Ahhh, Flash. I hate it. :-(

Ampak pri mladini to pali 100 na uro. In ja, tudi glasbeniki nimajo strani, ki ne bi imele Flasha.

hahahaha, ja kolk si pa ti star... vsi mormo ostati mal mladi vsaj po duši, pa četudi v resnici nismo toliko... ;-)

Fritzt
19.02.2009, 16:30
Jaz se imam tudi za mladega, ampak Flash je pomoje všeč predvsem mladoletnicam. ;)

Ukvarjam se s takimi rečmi, kot je gradnja spletnih strani, in Flasha ne maram iz mnogih razlogov (žere veliko sistemskih virov, tepe semantični splet, Google ga ne more poindeksirati...).

Nej.kaa
20.02.2009, 00:25
Jaz se imam tudi za mladega, ampak Flash je pomoje všeč predvsem mladoletnicam. ;)

Ukvarjam se s takimi rečmi, kot je gradnja spletnih strani, in Flasha ne maram iz mnogih razlogov (žere veliko sistemskih virov, tepe semantični splet, Google ga ne more poindeksirati...).

Pa dobr Fritz, ne kompliciraj s tem tehničnim ozadjem ;), važn da dobr zgleda, pa četudi pagea pol noben ne najde.. Mogoče pa Google ni dost pametn, zdej je pa revež flash kriv ;)

Trian
22.02.2009, 16:26
Čisto ok je takšna flashy stran. Odlično streže svojemu namenu imo.

Hrushka
24.02.2009, 21:44
Meni se zdi fajn tako, za pogledat občasno. Sicer imam bookmarkan dogaja.itak.si, kjer oladijo s flashem in je več informacij, kar je bistveno.

Trian
01.03.2009, 08:30
Ko smo že ravno pri napovedniku dogodkov ... koncert Killersov, gre kdo? :)

Nej.kaa
03.03.2009, 17:50
Mene mika, priznam... Ne razmišljam pa še prav konkretno.
Pa letos še par hudih koncertov prihaja (no, po mojem okusu-Simply red, Madonna).
Se mi zdi pa res super Mobitelova ideja, da pripeljejo band, ki je trenutno ful in in da celo podari svojim Itak-ovcem karte. Cena se mi pa tudi ne zdi draga. Okoli 21€., če se ne motim.
Tole je res dobra promocija Mobitela in Itaka. Bravo!

Trian
08.03.2009, 11:56
Predvsem je dober koncert! Promocija pa najbrž tudi ni slaba, saj je celotna akcija podarjanja kart precej odmevna.

Nej.kaa
08.03.2009, 14:12
http://www.youtube.com/watch?v=wvVOoCKjonY
Human,
trenutno eden bojših komadov (zame)..!!! (tudi tem luštnim dečkom nič ne manjka;))
Edino ne vem, na kakšen način prideš do karte... Vem le, da jih podarjajao..

Nek sem slišala, da ta teden štarta lov na karte, amak še zmeri ne vem, kako?

Karte mam!!Karte mam in grem na koncert, tralala... Ful sem vesela. Dobila sem jo od sodelavke..

Trian
15.03.2009, 13:08
lepo! sicer pa se da karte dobit prek sms akcij - ena je že mimo, naj bi jih bilo še več. Potem je tukaj še pripelji prijatelja fora ... tukaj tako ti, ki nekomu priporočiš džabest, kot tisti ki sklene razmerje dobita karto, verjetno jih bojo pa še tudi prodajali proti koncu

se vidimo! :)

Nej.kaa
13.05.2009, 20:54
Trian, ja za te fore sem vedela. Mojega sodelavca je punca pripeljala k Mobitelu in sta oba dobila karto.. no ona takoj, on še ne... Pa moja prijateljica,ki me je povabila na koncert, tudi še ni dobila kart... a mormo kam klicat pa kej zatežit, al naj še mal počakamo (in pol zvisimo;))

Aja, pa pred skupine so znane: :) Dan D, NON in RDYO DJs

Nej.kaa
23.05.2009, 22:39
Očitno niso še vse karte potalane: "
V zadnjih majskih dneh pa bo Mobitel svojim Itakovcem ponudil še eno izjemno priložnost, da si prislužijo brezplačno vstopnico. Pred osmimi Mobitelovimi centri po Sloveniji se bodo odvijali posebni dogodki, na katerih bodo Itakovci lahko v glasbeni igri »Guitar Hero« odigrali uspešnico »When you were young«. Tako bo lahko prav vsak Itakovec dobil priložnost, da si prisluži brezplačno vstopnico za Itak Džafest. Dogodki v Mobitelovih centrih bodo potekali med 21. in 29. majem.

Za brezplačno vstopnico se bodo lahko ob tej priložnosti potegovali tudi ostali Itakovci, ki se ne bodo želeli izpostaviti na odru. Mesto na glasbenem spektaklu ITAK Džafest si lahko zagotovijo tako, da v izbrani Mobitelov center v času promocije prinesejo izdelek z logotipom skupine The Killers."

Trian
24.05.2009, 16:23
Jutri bo guitar hero karavana v mobitelovem centru v Cityparku! Sicer karto že mam, ampak ni pisana name, tako da grem še po eno. :)

Fritzt
27.05.2009, 00:43
Kje lahko zaigrate kot The Killersi?
- Sreda, 27. maj 2009: Novo mesto, MC Novi Trg 9: 11.-19. ure
- Četrtek, 28. maj 2009: Nova Gorica, MC Trg Edvarda Kardelja 1: 11.–19. ure
- Petek, 29. maj 2009: Koper, MC Pristaniška 2: 11.–19. ure

Nej.kaa
01.06.2009, 18:09
Pa zamudil smo sms akcijo, kjer so prvim 5000, ki so poslali sms dali karto (in to kar dve rundi),skupaj torej 10.000 kart. Mater bo gneča na koncertu!! :-))

pomorscak
03.06.2009, 10:01
Očitno je konkurenca uspela doseči, da Mobitel ukinja storitev Itak Džabest za vse, ki so z 1.5. starejši od 31 let. V zameno ponujajo paket Povezani 33 z enoletnim 30% popustom.
Vsem, ki se zdi vsaj malo sporno ukinjanje tega paketa kljub časovno neomejeni pogodbi naj dobro premislijo o nadaljnih korakih.

Snif
03.06.2009, 12:27
Jaz pa v jok pa na drevo. :(

Kaja
03.06.2009, 13:55
QUOTE=Snif;1417910]Jaz pa v jok pa na drevo. :([/QUOTE]

ne morš, tam sem jaz...........:veryevil:

pomorscak
03.06.2009, 15:17
Saj pa so še druga drevesa ;)

arturius
03.06.2009, 16:04
Jah, kaj hočeš, pri 31 pa bi ja že lahko imel službo, da si lahko privoščiš kak drug paket. ali pa da ti začne telefon plačevat firma. pa to s 30% popusta na paket 33 se mi v bistvu zdi kar dober dil. v bistvu precej boljši kot pri konkurenci.

Nej.kaa
04.06.2009, 20:22
Pa zamudil smo sms akcijo, kjer so prvim 5000, ki so poslali sms dali karto (in to kar dve rundi),skupaj torej 10.000 kart. Mater bo gneča na koncertu!! :-))
No, so pa še brezplačni prevoz zorganiziral, da se ne gužvamo predvrati Hipodroma... Izpred CITIYA v BTCju (pri McDonaldsu) že od treh naprej, na dvajset minut... Ajj, a folk res že tri ure prej čaka ....?? Jah, verjetno, jaz nisem glih redna obiskovalka koncertov, pa to ne vem... tudi ne vem, kako bom "preživela" gnečo...fobija fobija :)

Nej.kaa
06.06.2009, 06:59
http://www.siol.net/Trendi/Glasba/Novicke/2009/06/killers_postavljanje_prizorisca.aspx

Fritzt
12.06.2009, 11:50
Očitno je konkurenca uspela doseči, da Mobitel ukinja storitev Itak Džabest za vse, ki so z 1.5. starejši od 31 let. V zameno ponujajo paket Povezani 33 z enoletnim 30% popustom.
Vsem, ki se zdi vsaj malo sporno ukinjanje tega paketa kljub časovno neomejeni pogodbi naj dobro premislijo o nadaljnih korakih.

Kaj je že sporno? Prestar si, kaj hočeš. ;)