Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Prekinjena povezava

danboj
22.11.2008, 17:12
Zdravo!

Največkrat v večernih urah modem zgobi povezavo in potem ne dela internet in telefon. Ko ga resetiram mi dela internet ampak telefon ne zato še moram enkrat resetirati in nato deluje oboje. Mi lahko kako pomagate.

Lp, Danijel!

080 Tehnična pomoč
24.11.2008, 08:52
Prosim sporoči uporabniško preko ZS in bom preveril.

danboj
26.11.2008, 16:05
Dobil sem nov modem in bomo videli, če bo zdaj delovalo. Drugače bom ti poslal uporabniško.

Lep pozdrav!

sergejk
26.11.2008, 21:43
Podoben primer imam sam na optiki TRIO ...
Kdo mi lahko pomaga ...?
Sem klical na 0801000 in so mi rekli naj klicem takrat, ko se tezava pojavi, da zdaj ne morejo nic preverit ... ?!

Ima kdo podobne tezave?

lp,
S.

080 Tehnična pomoč
26.11.2008, 22:03
Na optiki in težave zvečer ... hmm, vsekakor ni težava v liniji :) res pokliči zvečer, ko boš imel težave. takrat tudi kar hitro prideš na vrsto - zdajle imamo operaterji čakalno vrsto za stranke.

danboj
27.11.2008, 15:31
Očitno so nekateri modemi pokvarjeni, ker mi je monter rekel, da je nekaj narobe z modemom. Zdaj pa mi kar dela in še ni bilo izpada. Zato kar pokliči in ti naj pošljejo montera.

danboj
06.12.2008, 18:11
Zdravo!

Spet sem danes imel problem, da mi ni šel telefon. Ko sem klical mi je Vaš kolega rekel, da moram iz tele1 vstavit telefon v tele2. Telefon je potem dalje delal a zvečer mi spet je vrglo vse ven tudi internet. Prosim, da mi pomagajte kaj naj storim ker ne mislim vedno klicariti na tehnično pomoč. Predvid3evam da nekaj z modemom ni vredu, ker vedno vse lučke gorijo tudi, če ne dela internet in telefon.

Lp, danboj!

Mariborchan
12.12.2008, 00:28
Jaz imam isto težavo.. internet cel dan dela brez problemov, okoli polnoči pa mi začne za***avat.. in to je menda zdaj že tretjič v zadnjih par dnevih, da se je to zgodilo. internetne strani se sploh več ne odpirajo, medtem ko pingam pa recimo lahko brez problema. lučke na modemu gorijo normalno, na računalniku ni zaznat kakih problemov, se mi pa naprimer ne odpre stran za modem, torej ne morem dostopat do http://192.168.1.1/ Imam pa 20mbit optiko in prospero modem.

in še tak čisto btw.. a se da ta prospero modem tak nastavit, da bi bili odprti vsi porti? ker se mi res več ne da ukvarjat s tem, da jih moram za vsak program posebaj nastavljat.

darko1
12.12.2008, 09:50
Vse kar je zgoraj napisano, se dogaja od sobote 6.12. tudi meni - sem v Mariboru na optiki Trio: prekinja modem, potem ni telefonske povezave, ne morem na nastavitve 192.168.1.1. Dosedaj so Siolovci naredili naslednje pa še ni nič pomagalo: menjali modem, probali z nekimi drugimi povezavami na modemu, ponujalli rešitve na štev. 0801000, ponujali reštve preko foruma ...
Sedaj se mi ne ljubi več klicat na 0801000. Ker vidim da je problem drugje, ne pri uporabnikih prosimi da to rešite.

aturk25
12.12.2008, 17:56
Tudi men se dogaja isto, od sobote 6. 12. imam problem z vsem, (paket trio navadna poveza), do 18. ure mi še kr dela čeprav na tv ni pravega zvoka in kocka sliko. Po 18 uri se modem prekine in utripa lučka Broadband, takrat ne dela nič ne telefon ne tv ne internet. modem se poveže z omrežjem šele zjutraj okrog sedmih. Prej mi je delalo vse brez problema. prosim za rešitev problema. moje uporabniško ime je aturk25

tina s
13.12.2008, 10:16
Enake probleme imam tudi jaz, nekje po 15 uri začne kockat slika, ob 17 uri slike sploh ni več, nato ne deluje več telefon in tudi internet ne. Tehniki pravijo,da smo morda preveč oddaljeni za tv, vedar mi ni jasno zakaj dopoldan vse brezhibno deluje, potem pa nič več? Zdaj čakamo že več kot 10 dni, da se zadeva uredi!!!