Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Sokantno

Smaug
01.12.2008, 23:03
Pred dnevi sem izvedel, da sem zrtev Mayer-von Rokitansky-Kuster-Hauser-jevega sindroma. Moje mnenje je bilo, da se bo z dnevi sok polegel, pa je kvecjemu narastel :(

Sedaj nimam pojma, kako naj se soocim s tem svojim hendikepom...Ima kdo podobne izkusnje?

šnela
01.12.2008, 23:26
Punca, najprej globoko vdihni in izdihni. To lahko potem ponavljaš še nekaj časa, če želiš oziroma ti kdo v črnih usnjenih rokavicah tega ne prepreči.
Mislim, da je v takšnih situacijah zelo pomembno, da ostaneš v dobri fizični kondiciji in lepega videza. Pedikura, manikura, nega obraza, depilacija vsepovsod, solarij, obisk frizerja, če je potrebno, se naroči še pri dr. Fabjanu ter se obvezno vpiši na fitness.
Zgoraj je opisana samo ena od nešteto opcij, kako se spopasti. Naj si dovolim predstaviti še eno, ki je uspešnejša in dolgotrajnejša, ampak terja veliko napora, svinčnike HB ter ugodne vremenske razmere.
Vsa stvar je v tem, da začneš postopoma potlačevati svoj pravi (=stari) jaz, ga zanemarjati in - tukaj pride najtežji del, ki te postavi na preizkušnjo potrpežljivosti in sposobnosti ne puljenja las, razbijanja babičinih kozarcev, ki jih je dobila za poročno darilo od njene prababice in podobno - v Pratchettovih knjigah iskati namige za ustvarjanje novega ega, ki bo temeljil na ravno nasprotnih načelih, kot je opisano zgoraj, torej na pomembnosti duha, misli in najpomembnejše, duše.
Izberi sebi najbolj prijazno tehniko premagovanja stresa in poročaj o morebitnih rezultatih.

Lep pozdrav

Smaug
01.12.2008, 23:47
Najlepsa hvala uporabnik snela!

Vasi nasveti se mi zdijo sila prakticni, tudi na dezevno popoldne in moje objokane ter zabuhle licnice. S takimi stvarmi se ni macji kih spopadati, se posebej, ce to ugotovis v tako poznih pomladih zivljenja, kot sem jaz. Se enkrat, hvala za vso moralno podporo in spodbudne besede!

šnela
02.12.2008, 00:04
Smauk!
Utrnila pa se mi je še ena ideja, ki je dokaj nebolečega značaja, pa še cekine prihraniš. Remember BigDick? Dreisov prijatelj?

Mowgli
02.12.2008, 11:43
Evolve!

From this:

http://media4.dropshots.com/photos/196097/20081201/073306.jpg

to this:

http://media3.dropshots.com/photos/196097/20081201/073320.jpg

Satisfaction guaranteed!!! :angel:

TuNina
02.12.2008, 12:22
obrij se, porkamadona