Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : ali je skoda fabia dober auto

cardak
01.12.2008, 23:09
lp.;)

kupil sem skodo fabio1.416v,oprema elegance in sedaj me zanima ce ima kdo kaksne izkusnje s tem autom ozr.s to masino.

:2thumbs:

Lencka
02.12.2008, 10:07
lp.;)

kupil sem skodo fabio1.416v,oprema elegance in sedaj me zanima ce ima kdo kaksne izkusnje s tem autom ozr.s to masino.

pri nas stanuje ena z ravno tako mašinco že nekaj let in vsi trije vozniki so z njo zelo zadovoljni, tudi meni je bila fajn, čeprav je zdaj več ne vozim. mehka, potegne pa tudi zgledno.
celo tako, da še četrti voznik (ali peti, samo jaz imam svojo ljubico) razmišlja o nakupu fabie.
težav z njo ni posebnih, je pa res, da je redno pregledovana in servisirana.

spartan
02.12.2008, 16:20
lp.;)

...mislim da ne bi smelo biti težav. Podvozje in motorizacijo so VW.

1.4 pa je stari VW znanec, v bistvu izpeljanka iz zelo zelo dobrega 1.3 l motorja, ki so se vrteli že v sedemdesetih letih v Passatih in v Golfih, kasneje so povišali prostornino na 1.4 s 75 KS, s tem da so mal kasneje dodali še 8 ventilov, skupno 16 (ne vem točno kronološko kdaj).

mrjerry
08.12.2008, 09:45
To se sicer sprašuje preden se kupi avto. Fabie (oz. Škode nasploh) so zelo dober value for money, zanesljivost pa je nekje tam kot VW oziroma včasih še malo boljša, ker dajejo notri že bolj preizkušeno opremo.