Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Wireless problem na Prosperu

nikokaoja
03.12.2008, 22:52
Pozdravljeni!

Imam težave z vzpostavitvijo Wireless mreže na Prospero modemu/routerju.
Modem imam nastavljen kot router in vse nastavitve na modemu sem nastavil tako kot je opisano v navodilih. Problem je da mi noben laptop ne zazna wireless mreže. Če pa jo slučajo zazna, pa se ne more povezati nanjo. Piše samo aquiring network in pri tem ostane. Oba laptopa sem probal na drugem prosperotu in oba sta se povezala BP. Torej slutim, da je napaka v mojem modemu ali pa v USB donglu za wireless.

Probal sem tudi že vse kombinacije z oz. brez passworda, avtomatskim in ročnim določanjem kanala, pa nič.

Edino enkrat, ko se mi je en laptop povezal na wirelss, je povezava trajala cca. 30 sekund, potem pa se je Prospero resetiral in spet ni bilo nobenega wirelessa.
Po ponovnem ročnem resetu modema se je zadeva ponovila. Po 30 s wireless mrkne, ker se je modem sam od sebe spet resetiral.

Ali ima kdo kakšno mnenje, kaj bi lahko bil vzrok in kje lahko reklamiram modem oz. USB dongle.

Hvala za vaša mnenja!

Niko

Insan3
04.12.2008, 00:39
Poskusi ob ugasnjenemu modemu zamenjati USB dongle na drugi USB prikljucek na modemu nato ga prizgi nazaj in preizkusi ce dela. Drugace ce ne bo prijelo poklici 0801000 pa se se malce preveri drugace pa se bo najbrz USB dongle menjal