Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Imate pekoč občutek na nogavice?

Andreea
10.12.2008, 01:42
:clown:

:rolling:

http://www.houseboats.co.za/sl/news/lightleys-holiday-houseboats-september-2008/

"Ne bomo potrebovali, da gorijo vse - ker vemo, da vsak self-pogon Hišic na slavo počitnice bodo razstrelili vaše nogavice dol!"

:rofl:

Snif
10.12.2008, 08:41
Nekomu se je zdelo dovolj, če uporabi online translator.

Ja vem, to se sliši neumno, in se uporabljajo na spletu prevajalec preveč.

(Yes i know this sounds stupid, i used an online translator too.)

Bom za začetek vsak prevod besedila vzrok to zveni zelo pravica do mene!

(I am going to start translating every text cause this sounds very right to me! )

Največja prednost, je zelo poceni! Čeprav ima nekaj težav s prevajanjem celih stavkov.

Snif
10.12.2008, 08:57
Ker nisem navdušen nad podganami, ki po možnosti spijo v istem prostoru se te pustolovščine ne bom udeležil! Me prav briga, če imajo lahko tekmo v moji sobi! Tudi, če me vabijo z eno brezplačno nočjo...

Escape podganah tekmi to pomlad! Bivanje 3 nočitve sredi tedna in dobim 4. noč popolnoma BREZPLAČNO! (to je pravica - vaš 4th ponoči mahala, vir niet, gratis in za nič!)

Andreea
10.12.2008, 13:52
Ehm... prevod v slovenščino?

To pomlad tekmujte v "Pobegu pred podganami"! S karto, ki potrjuje vašo udeležbo na podganjih igrah brez meja, boste lahko za štiri nočitve plačali samo 3! (To bo postalo celo vaša pravica, ko boste celo noč mahali okrog sebe in odganjali podgane - pa ne bo nič zaleglo...)

:clown:

Snif
23.12.2008, 15:47
Loool!