Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Klubi športnih vozil

promal
15.12.2008, 09:20
Na tujem net-u posebej v UK sem našel nekakšne klube športnih vozil, kjer lahko ob plačilu članarine uporabljaš njihova vozila. Članarina ni ravno majhna, vendar tudi avtomobili v klubu niso poceni. Ali je že kdo slišal za podoben klub pri nas?

Aldebaran
15.12.2008, 10:07
Pred leti je obstajala neka firma, pri kateri si lahko najel ferrarije, masseratije in podobne zverine...imeli so celo viperja RT/10 ... Cene najema so bile kar konkretne. Vendar pa je občutek da si vsaj en dan ''lastnik'' enega takega lepotca odtehtal zasoljeno najemnino...

Dan danes pa mislim da kaj podobnega ne obstaja več... Vsaj ne govori se več o tem.

promal
16.12.2008, 08:51
Sam sicer ne sežem do takih vozil (pa recesija nima nič zraven); ko pa malce kalkuliram in primerjam članarino v klubu (bral sem o P1 klubu, ki deluje precej resno po netu) z realnostjo, se mi zdi da zadeva še kar pije vodo - sem namreč ravno podaljšal registracijo in kasko mojega čisto povprečnega avta, le z malo več kubiki in konji, pa račun na zavarovalnici kljub bonusu ni bil ravno nizek. Brez bonusa si ga že skoraj privoščiti ne bi mogel.

Tudi sam se pred leti spomnim govoric o t.i. rent a car ponudbi takih vozil, vendar se mi zdi, da je to nekaj drugega.