Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nekaj spodbudnega za božični čas

Horacio
21.12.2008, 22:41
ole pišem v srcu naše preljube državice, trenutno se nahajam sam v mojem začasnem domeku, ki ga ne vem zakaj vedno bolj vzljubljam. Trenutno se mi podijo po glavi razlčne misli...ideje vendar so vse potisnjene ob rob zaradi zavedanja , da dejansko duhovno...duševno...fizično nikoli in nikdar ne bom sam, morda je razlog za ta moj občutek moj sosed ki spi verjetno malo manj kot 20 m od mene, sicer naju ločita zidova vendar to sorodnike v berlinu ni motilo, da se ne bi počutili blizu. Kaj sploh so fizične prepreke...so tam, da nas omejujeo ali so tam, da nam pokažejo pot in nas po tej poti okrepijo in izboljšajo...vendar se velikokdo sprašuje zakaj je toliko preprek na tej poti...ali bi še nadeljeval? Ali pa preprosto padem v muljnato cesto in ostanem tu, srečen obdan z sužbo, ki je ne maram in ljudi za katere ne vem kdo sem. Kaj me tako tišči naprej na tej poti...kdo me tako tišči naprej...zakaj se mi zdaj deljo solze sreče čeprav se po svetu stalno dogajajo krivice in usmrtitve, zakaj sem lahko v tem trenutku srečen čeprav zočno zdaj nekdo neznansko trpi...morda zato, ker vem, da on obstaja...vem da sem lahko čez nekaj minut on in vem, da nočem bit on. Kaj nas motivira...ferari...bajna ženska ali moški...vila...jahta na morju...kaj? Prav ti našteti motivatorji menda niso druga kot dejavniki, zaradi katerih se še bolj vežemo na tostranskost čeprav vemo, da bo mimo. Edino zagotovilo dragi prijatelj imaš, da boš umrl, jaz ti pa ponudim še nekaj...iskrico za katero upam, da bo nastal plamenček...iskrico za katero upam da bo postal ogenj v mojem...tvojem...srcu. Lahko ti ponudim moje prijatelstvo, moje skrbi, moje veselje, in VEDI, DA DOKLER BO DELČEK MENE OBSTAJAL V TEM SVETU NIKDAR NE BOŠ SAM IN PRAV NIKDAR ČETUDI SI SREDI PARIZA NA PODZEMNI ALI V TEMNEM KOTIČKU BLIZU SAMOMORA...OBLJUBIM TI...JAZ BOM TAM.

PRIJATELJ

kopriva007
22.12.2008, 11:49
hm kaj si ti kak naš angelček?

Dalmatinec
22.12.2008, 17:45
kaj pa veš komu je to namenjeno... mam občutek da nekemu tipu.:veryevil: