Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Brez podnapisov

Bernie
27.12.2008, 11:09
Pozdravljeni!

Nabavil sem hišni kino Sony DAV-DZ860, ki je majkica in dela fenomenalno.
Še link: http://www.mimovrste.com/artikel/1700025722/sistem-za-domaci-kino-sony-dav-dz860
Od nekoga sem si sposodil dvdje in ko sem dal en dvd noter, mi je pokazal sam keri filmi so gorih, nič podnapisov. No in če predvajam en film, podnapisov ne dobim, tudi če stisnem subtitle.
V film niso vstavljeni podnapisi, ampak so mapice na dvdju in v vsaki mapici je en film in zraven so podnapisi (v pravilnem formatu).
No tistemu ki mi jih je pa posodil pa dela čist ok, pokaže mu vse mapice(sam moj dvd jih ne vidi) in ko ofne eno mapico, je noter podnapis in tistega najprej ofne(se podnapisi naložijo), nato pa odpre film in podnapisi mu laufajo.
Nevem ali ima Sony kako zaščito, da to ne pokaže vseh datotek.
Če kdo ve kaj naj tu naredim, naj mi prosim pomaga.
Vem da je ena možnost, da dodam podnapise v filme, ampak se mi zdi glupo da bi še enkrat zapekel tistih šest dvdjev.

Hvala za vnaprej,
Bernie

Bernie
29.12.2008, 11:23
res ne ve nobeden, kaj naj storim?

Slowhand
29.12.2008, 12:10
podnapisi naj bi v večini primerov imeli isto ime kot filmi
npr....conan.avi
conan.sub
pa izogibat se je pametno dolgih imen (sharereactordivxconanrip.sub al kej podobnga)

če tale tvoja mašina podpira podnapise (res se mi ne da brskat za manuali) je treba pač izbrati ustrezne (txt,sub,srt itd) pa v menijih je treba najbrž kako nastavitev pogledat - mal priročnik za uporabo le poglej - škodvat itak ne more

fonex03
29.12.2008, 20:27
Pokliči svojega prodajalca in naj ti razloži za kaj se gre!

Slowhand
30.12.2008, 03:31
Pokliči svojega prodajalca in naj ti razloži za kaj se gre!

glede na izkušnje s prodajalci na tehničnih oddelkih si raje vzamem malo časa in pogooglam - če verjameš ali ne - zveš veliko več

sicer je pa tole mašino futrat z divx namesto s full hd mediji kar malo greh...:approve: