Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Nemški jezik(pomoč)

pok
05.01.2009, 12:52
Lejte jaz sm obupan šolar OšBršljin. Zdajle v 9.r moramo pr Nemščini pripraviti govorni nastop. Vsebovati mora -
-Opis(narejeno)
-Prjatli(narejeno)
-Šolske potrebščine(ne narejeno)
-Urnik(Narejeno)
-Opis učilnice (ne narejeno)
Lepo prosim če mi kdo pomaga pri šolskih potrebščinah in pri Opisu učilnice tako da mi napiše(v nemščini) naprimer:V puščici imam,svinčnik,radirko,nalivnik in ravnilo
Pri opisu učilnice pa nekako takole: V učilnici imamo tablo,mize,stole,računalnik,okna in vrata

Hvala že vnaprej!!!!!!!!!!Če bom to dobil 5 bom bil odličen v tem polletju tako da HVAla že vnaprej!!!!!!

Lencka
05.01.2009, 14:45
Brez zamere, ampak tole pa zveni nekoliko čudno... Učenec devetega razreda, ki cilja na odličen učni ospeh, pa bi rad, da mu drugi delajo domače naloge? Ok, če bi se to spomnil nekdo z nižjimi cilji, ampak kao-odličnjak? Bemtiš, kaka merila :nonono:

Verjetno je jasno, da ti naloge ne bom napisala. In mislim, da tole ne bi smelo biti težko za tako pridnega fanta, čeravno obupanega. Saj si lahko v slovenščini sestaviš seznam stvari, ki jih imaš v torbi in ki jih imate v učilnici, kajne? Pa verjetno ste se to besedišče že učili, sicer dvomim, da bi dobili tako nalogo... sicer pa še vedno obstajajo slovarji.

:hammer:Al' sem jst čudna, ali pa gre naš svet res k vragu, če bodo zdaj še odličnjakom naloge delali drugi. Ne pomagali delati... delali!

Faust
05.01.2009, 18:05
Domačih nalog ne delamo.