Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Restavracije

Srce
11.01.2009, 11:11
Zanimajo me vaši predlogi kam peljati fanta na večerjo ker imam rojstni dan. No vem, da bi on mogel mene peljati ampak ga bom jaz pač častila ker imam rojstni dan.
Območje je seveda Ljubljana z okolico.

Kaj mislite o:

1. http://www.yildiz-han.com/?stran=strani/stran
2. Don Felipe

Lansko leto sva bila v kitajski na Brezovici...

Seveda sem študentka in naj bi bile cene primerne :blush:

Aldebaran
11.01.2009, 12:47
3. Da Buda na Šubičevi... Izvrstna hrana pa še sprejemljive cene za študentski žep:) ... toplo priporočam:) res!

mrjerry
12.01.2009, 13:08
DaBuda zadnje čase pogosto razočara, pa tudi cene niso nič posebnega, razen med tednom v času kosil.

Bolj v centru lahko poskusita Stara Mačka (zraven kavarne Maček).

Poskusita lahko en lokal (ne vem iz glave kako se mu reče) na Cesti dveh cesarjev, približno tam kjer je Tuš center. V biti je poslovna stavba z valovito streho, lokal je pa spodaj na vogalu. Luškan ambient in kot sem bil obveščen dobra košta.

Sushi mama vedno vžge, čeprav so v paradni disciplini (sushi) porcije malo premajhne...

Če sta pa pripravljena iti malo ven iz Ljubljane... Zelo prijeten ambient, odlična hrana in cenovno sprejemljiv je Dvor Jezeršek na Zgornjem Brniku (20 - 30 minut vožnje iz Ljubljane), meni se zdi zelo primeren za rojstni dan, ker imaš lahko malo bolj intimen ambient. Če se ga nimata namena preveč uliti se mi zdi zelo zanimiva varianta, pa gotovo ti ne bo žal.

Katrin
12.01.2009, 19:11
Kako je pa Stara Mačka s cenami?

Aldebaran
13.01.2009, 00:01
DaBuda zadnje čase pogosto razočara, pa tudi cene niso nič posebnega, razen med tednom v času kosil.

Bolj v centru lahko poskusita Stara Mačka (zraven kavarne Maček).

Poskusita lahko en lokal (ne vem iz glave kako se mu reče) na Cesti dveh cesarjev, približno tam kjer je Tuš center. V biti je poslovna stavba z valovito streho, lokal je pa spodaj na vogalu. Luškan ambient in kot sem bil obveščen dobra košta.

Sushi mama vedno vžge, čeprav so v paradni disciplini (sushi) porcije malo premajhne...

Če sta pa pripravljena iti malo ven iz Ljubljane... Zelo prijeten ambient, odlična hrana in cenovno sprejemljiv je Dvor Jezeršek na Zgornjem Brniku (20 - 30 minut vožnje iz Ljubljane), meni se zdi zelo primeren za rojstni dan, ker imaš lahko malo bolj intimen ambient. Če se ga nimata namena preveč uliti se mi zdi zelo zanimiva varianta, pa gotovo ti ne bo žal.
Am no pa saj ponujajo tudi prenočišča :veryevil: hehe... tako da to sploh ni problem ... samo to potem malo prizadane proračun:)

mrjerry
13.01.2009, 09:21
Kako je pa Stara Mačka s cenami?

Dobro razmerje cena / kvaliteta

Z dobro pijačo po mojem nekje 20 - 25€ na osebo, kar se mi zdi za center ljubljane in dobro košto povsem sprejemljivo. Dvomim, je je Meson Felipe kaj bistveno cenejši...

Dobra izbira osebno se mi zdi tudi Argentino. Sicer sem in tja slišim tudi pritožbe, ampak sam sem jedel že marsikateri steak in so definitivno vredni svoje cene. V Ljubljani dobiš tudi boljše steake, vendar so kanček dražji. Je pa zagotovo nujno jesti steak, ostalo lahko mirno izpustiš. Pri predjedi pa svetujem eno na dve osebi.

Še tole mi je kapnilo... Poskusita lahko tudi Azur... Hrana je zelo dobra, cene sprejemljive, ambient ok, natakarji ok. Obvezno v popoldanskem oziroma večernem času, ker imajo čez dan kosilo in so nabito polni, pa nekako ni primernega prazničnega vzdušja.

Nej.kaa
13.01.2009, 21:46
Rizzoteria Azur na Viču- super hrana, lep ambient (svečke), dobre cene, velike porcije