Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Išče se mizar

Tecka
29.01.2009, 12:56
Upam da tema ni bila ze kje odprta, sm preletela na hitro, vendar vedno lahko spregledas.

Rabila bi enega dobrega mizarja ki bi mi znal narest eno manjso omaro za na balkon. Bila sem ze pri IZImobili (nekaj takega) in so mi za omaro veliko cca v150ך50×d100 cm zaracunali 800€+ kar je pa prevec za tako majhno omarico.
Tko da ce kdo pozna kaksnega dobrega mizarja (sem iz LJ) ki ne bi taksno vrtoglavo ceno dal bi bila res hvalezna.

lp

Vsemogočni
29.01.2009, 23:03
Kaj pa če bi pogledala nekam v trgovino s pohištvom in mogoče našla kak neodprodan kos, ki bi ti odgovarjal. Cena je temu primerna, saj je ne morejo prodati v sklopu kompleta. Trgovin pa ne bi našteval s pohištmo, ker jih je po vaši okolici vas dovolj.

Tecka
30.01.2009, 06:55
Sm ze vse pregledala od Ljubljane do Graza in ni nicesar kar bi mi ustrezalo. (ze 2 leti iscem sam nisem nicesar nasla)

lp

suzica
25.10.2011, 16:55
Evo mene.

Na ZS

rock
29.10.2011, 22:07
A misliš da ji je že zgnila?

Vsemogočni
01.12.2011, 23:34
Sicer nimam podatka, a si že dobila mizarja in že veselo uporabljaš omarico.
Ampak samo v vednost.

Zadnjič sem imel priliko videti omaro, ki jo je po naročilu naredil in montiral mizar v zidno odprtino. Poštena omara z dvokrilnimi vrati 100cm širine, 60 cm globine in 220 cm višine, iverka 17 mm, z vseh strani furnirana, lepo narejena in tudi z zadnjo steno. Skratka omara, ki bi lahko bila tudi postavljena v sobi.
Cena: 800 EUR

Torej je "tvoj" mizar res pretiraval s ceno.

hotman
10.12.2011, 11:07
nisem mizar, ampak omarco bi ti pa znal narest iz kirga lesa bi pa to mela? js ti priporočam hrast ker je bolj masiven je res nekoliko dražji.... ok če jo pa že imaš, pa tud prov, upam da si zadovoljna z njo.....čav čav

VanjaR
14.09.2012, 14:22
Zakaj mizar? Kolikor vem je slovenski največji proizvajalec pohištva po meri AKRON.

Vsemogočni
15.09.2012, 16:57
Po dolgem času sem se spomnil. Če imaš risarsko žilico za izris omarice in malce smisla za montažo, se obrni potem na Hobiles Medvode, kjer izrežejo vse plošče v željene mere, imajo ves pripadajoči material za sestavo omarice.
Na spletni strani ti pri izrezu tudi izračuna ceno razreza, tako, da imaš takojšen vpogled v končno ceno (z pripadajočim materialom vred). Pa še vse ti pripeljejo na dom.
Meni so pripeljali pred časom 5 polic za v omaro, cena zelo sprejemljiva, pa še kovinski meter sem dobil za povrhu, kot prvo naročilo.

Na njihovi spletni strani greš pod razrez plošč, navedeš mere, priporočam pa, da jih pokličeš telefonsko in se dogovoriš glede vseh detajlov za omarico (razrez, pripadajoči material za sestavo omare, prevoz).
Seveda, če ti še ni uspelo kupiti primerne omarice.

jhonsmith
24.12.2012, 04:24
Zadnjič sem imel priliko videti omaro, ki jo je po naročilu naredil in montiral mizar v zidno odprtino. Poštena omara z dvokrilnimi vrati 100cm širine, 60 cm globine in 220 cm višine, iverka 17 mm, z vseh strani furnirana, lepo narejena in tudi z zadnjo steno. Skratka omara, ki bi lahko bila tudi postavljena v sobi....!!! :2thumbs::2thumbs::2thumbs:

robertinho
04.09.2014, 14:04
Če mene vprašaš, so še vedno najboljša priporočila, ki tečejo od ust do ust. Z linkom si je bolj težko pomagat, ker ni gor nobenih mnenj, priporočil, itd. ;)