Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Ema?

monster
02.02.2009, 20:03
Kje so cajti, ko bi ribica sama naklepala tri strani komentarjev, da ne govorimo o popki, pojznci itd itd :( podn kolegi :(

Drgač pa:
Super za Quartissimo, pa še kajla slovensko-hrčkastemu hate razpoloženju :d kul kul ...

Fajn: Draščkova zna pet, sej to vemo, čeprav komad sam po sebi ni ravno neka znanost :o

Not so bad: Omar zna ...samo ni imel komada, je imel že res veliko boljših ...nič ni ostalo v spominu, samo to, da ni bil tolk slab ehh :(

Srednja žalost: Vse ostalo, na čelu z "kao" moralno zmagovalko Mančko in Lango, ki ni vredna ene dobre note pravih ciganov al pa trubačev ...poceni turbo folk zabava za podalpske slovenčke, podobno kot Karmencita in druge bejbike,

Sramota za kao rock: Nexys - fantje in punca, ne furat kao nekega metal stila, ker ko boste odprli gobčke, vas bo kak fan Children of Bodom čapnu po betici, šminkerji preoblečeni, fuj!

Nepotrebna prikolica: men je drgač tkole Alya kar kul, punca nekaj fura in pač ...samo zakaj je tega hropca vlekla na oder mi pa še dons ni ajsno :o ...tip je verjetno požrl liter angala in se mu je zataknu ... c c c c c

Infantilna debilana Inc.: Čuki običajno zabavajo 5-8letnike, ki grejo na morje ali švist-švist okoli ovinka ...prav tako imajo nekaj publike med gojenci posebnih zavodov, kjer se povprečni IQ ne dvigne nad številko čevljev poslanca SDS ... nateg, da bodo s tako pobebavljeno ringarajo prišli kam dalj kot do Vrtca Otona Župančiča je pa tudi malo bosa ...

Popuš leta: Đani Rijavec je obvisel v polfinalu, v vmesnem času, ko se je ukvarjal z reševanjem vesolja, je pozabu pet, se je pozabu premikat ...samo belih golobov ni imel v rokavu, vse ostalo je bil podn podna

Popuš finala: Bjonde (ježešna no, punce so za posebno šolo) in Brigitka (wernerjevi umotvori in rime na "i" ter liga-briga niso palili) ...vsi skupaj so delali pravo propagando za glupavost svetlolask ... ih :o

Men je blo dons tole prek neta prav kul in zabavno :approve:

Katrin
02.02.2009, 20:17
Res, kje so časi, ko smo par strani šinfanja na minuto natipkal :)

Monsti, voditelja si pozabil obrat :)

monster
02.02.2009, 21:22
Ker ... Ker ...kot dobro veš ;), ne gledam TV-ja, so vsi podatki o teh EMA-nesrečnežih zgolj plod videotov z neta ;)

Kaj pa kej o Polesu :p

pinky
02.02.2009, 21:28
Priznam, da nisem vsega gledala - ampak vse tisto, kar sem slišala, do kolen ne seže tej, ki je zmagala.

Bravo. Letos bom ponosna na naše, ko bodo na evroviziji :)

Katrin
02.02.2009, 21:58
Meni je bil Omar še kar znosen. Tko, zna pet, besedilo tudi ni umobolno, pa za pogledat je. Od daleč seveda.

mrjerry
03.02.2009, 07:48
Šit, spet nisem gledal :(

Lencka
03.02.2009, 08:29
jaz pa sem, (skoraj) celo. in boljše, da se voditeljev ne komentira. en cel večer me je bilo sram, da sem baba. :nonono:

KissMe
03.02.2009, 09:25
jaz pa sem, (skoraj) celo. in boljše, da se voditeljev ne komentira. en cel večer me je bilo sram, da sem baba. :nonono:

Res je... ta ženska je v vsakem primeru pod kritiko... če je to vlogo sprejela kljub temu butastemu scenariju, al pa je mogoče res taka in sploh ni igrala:nonono:

Pesmi so bile po večini podpovprečne, ene par jih je blo povprečnih.

Zmagovalna pesem bi bila super, če se ne bi tista ženska vmes drla kot sraka... Vse pokvari.

lana
03.02.2009, 09:47
jaz ne vem.. (nočm vedet) kdo tem našim voditeljem piše scenarije... zdej ko je minla ema (in so romi obogatili mobitelov proračun) lahk mirno sedemo v kot in paočakamo na naslednje umotvore na viktorjih.. al nas pa mogoče še čaka kakšna mučna predsava prej??

temp64
03.02.2009, 09:52
Kje so cajti, ko..............

a ti hočeš rečt, da sito dejansko spremljal????:o

pecnikr
03.02.2009, 12:25
js sem gledal čist celo emo pa ne da bi mi bila to odaja pri srcu vendar se sam mal ukvarjam z glasbo pa me je zanimalo kaj imajo za ponudit...in ta pesem ki je bila zbrana sem jo že prej v studiju slišal ko še ni bila predstavljena publiki...takoj sem vedel da bo zmagala komad ima širino ima aranžma taki ko treba mogoče bi blo treba malenkost več texta ampak za letos kar dober izbor...vse ostalo pa brez komentarja...seveda čestitke gredo mojemu prijatelju A.Babić-u in seveda čestitke tudi pevki Martini Majerle....torej kar je blo za ponudit je blo letos odlično izbrano ...seveda nam je pa že vsem jasno da na evropskem trgu je to druga zgodba...torej veliko uspeha....:2thumbs::2thumbs:

Šmek
03.02.2009, 13:47
Zmagovalni komad je dejansko edini, ki je izstopal,se strinjam. Moti edino pomanjakanje vokala (ki btw. sploh ni slab!), kar bi na EuroSONGu znali naprej vrečt.

Langa pa so kasneje zgolj dokazali, da lahko svirajo edino še Strojanom.:nonono: Vsa čast Manci za dostojanstvene besede in ohranitvi nivoja, četudi bi se izkazalo, da so jih res nategnili.:2thumbs:

Škoda Nuške za slab komad, ker vokalno je dokazala, da zna.
Škoda Brigite, ker bi dejansko lani morala iti namesto Rebeke.

Ostalo ni vredno komentarja.:blush:

monster
03.02.2009, 16:57
a ti hočeš rečt, da sito dejansko spremljal????:o

ja :)

DINAMIK
03.02.2009, 21:06
No, Ema je pošteno razjezila cigansko kri...,video si lahko ogledate tukaj

http://www.rtvslo.si/mojvideo/dinamik/blamaza-na-emi/10575/ Kakorkoli ,Hrvati so nam pri srcu hehe:rolling:Glas sem dal Manci/Langi,ker je moja sestrična;)

Andreea
04.02.2009, 02:07
Zmagovalni komad je dejansko edini...

bl, bl, bl...
a) ema/evrovizija pač ni sinonim za kakovost - ne glasbe, ne aranžmajev, itd. vsi štartajo samo na to, da bodo "naredili nekaj, da zmagajo". od tekmovalcev do glasovalcev. tako, da o "nasplošno zanič komadih" niti ni kaj za razpravljat.
b) kar me vsako leto znova fascinira je, da dejansko imamo tudi sami produkcijo, ki bi načeloma lahko bila v samem vrhu (če ne bi pod njo pisalo SLO). imamo samo en problem. vedno smo za kako leto prepozni. zmaga dana -> potem mi pošljemo sestre. zmaga bilan - > naslednje leto imamo mi pri 3/4 pesmih na emi take in onake violine. :veryevil: smo tako nekako kot haso, ko se mu šibica v drugo noče več prižgat.
c) kar se letošnje zmagovalne tiče.. besedilo? zgodba? wtf? saj ni potrebno, da imaš 5km izpovedovanja, ampak če uporabiš 10 besed - naredi nekaj iz teh besed, ne pa da se gremo(grejo) v neskončnost (vedno isto) slaboumne komade, kjer je višek sporočila "nanananana". OMG :( OMG :( saj je bolje bit brez besedila, kot 30x ponovit eno in isto...
koreografija je srednja žalost, rahlo dolgočasna... ampak za preživet.
kaj dela u komadu turbo nabijanje iz ozadja??? aja, sej res, "zanimiv glasbeni eksperiment(???)" s kombinacijo popa in česarkoli že... sigh

je pa za pohvalit res nadpovprečno izvedbo. samo tistih, ki so stali na odru. mogoče bojo "odlični igralci v pokakani drami" zadoščali za kaj okrog petega mesta. od zadaj gledano :veryevil:
ja, žleht sem, žleht sem, ampak tako pač je.

Šmek
04.02.2009, 06:53
bl, bl, bl...
a) ema/evrovizija pač ni sinonim za kakovost - ne glasbe, ne aranžmajev, itd. vsi štartajo samo na to, da bodo "naredili nekaj, da zmagajo". od tekmovalcev do glasovalcev. tako, da o "nasplošno zanič komadih" niti ni kaj za razpravljat.

Ko že citiraš..

Nasplošno zanič komadi je kar na mestu izjava. Se strinjam, naredijo nekaj da zmagajo, vendar je razlika v tem, da 'oni' to naredijo profesionalno in vsaj kar se izvedbe tiče, to deluje perfect. Pa naj gre za vokalni del, glasbeni del ali pa zgolj za performance. Pri 'njih' je vse miljionkrat preštudirano in na vajah izpiljeno v nulo, pri nas pa žal še vedno vse deluje na amaterskem nivoju. Večinoma, da ne bo pomote. Žalostno, da se recimo celo pri Rijavcu, ki ima kilometraže za vse nastopajoče skupaj, zazna tresoči glas, ki nakazuje tremo, kot da je prvič na odru. In to takšno tremo, da mu zablokira edino, kar mu priznam (in je večkrat dokazal) - glas, ki ga zna prekleto dobro uporabiti. In kje so potem ostali, kjer bi morda izvzel Naberja, ki je zapel odlično (pa nisem ravno njegov fan, še več, moja jetra ga nekako ne morejo...), je pa komad tak, nekako povprečen, kakršnih je vsako Evrovizijo kar nekaj, tako da bi se zgubil...

Se pa strinjam z opazko, da vedno zamudimo kako leto, oz. bolj bi mogoče rekel, da hočemo s preprostim copy/paste uživati tudi sami. Izjema je bila Gotarjeva.

TuNina
04.02.2009, 07:45
držim pesti, da bomo spušili že v polfinalu in tako naslednje leto čisto izpadli iz tekmovanja. baje, da nam to grozi. juhej! :d

KissMe
04.02.2009, 08:36
držim pesti, da bomo spušili že v polfinalu in tako naslednje leto čisto izpadli iz tekmovanja. baje, da nam to grozi. juhej! :d

Tudi meni bi se kar kamen odvalil od srca:d Ker je vedno tak pomp okol eme, pa vedno sem razočarana.

galaxy
04.02.2009, 08:49
malo verjetno, da čist izpademo...glede na odmevnost dogodka v deželici, so nam dolžni poslati "wild card":veryevil:

pecnikr
04.02.2009, 09:33
No, Ema je pošteno razjezila cigansko kri...,video si lahko ogledate tukaj

http://www.rtvslo.si/mojvideo/dinamik/blamaza-na-emi/10575/ Kakorkoli ,Hrvati so nam pri srcu hehe:rolling:Glas sem dal Manci/Langi,ker je moja sestrična;)

ja manca je vredu ja edino zdej po tem izpadu ciganov je pa padla slaba luč tudi na njo...neki sem slišal govorice da naj bi manca računala na zmago ker so lani Langa dobili skorajšno zmago je letos vedela da bo enako ...škoda Mance....Jaz sicer ne podpiram ne enih ne drugih povem le da zmagovalna pesem ima ton ima aranžma ima melodijo in kar je blo letos za ponudit zagotovo pomete z vsemi je pa jasno da pevka ni kriva da je hrvatica kriv je tisti ki je sestavil prijavna pravila za sodelovanje na EMI...tak da po moje so vsi komentarji in šinfanja odveč....sicer pa neki mormo komentirat če ne bi bil dolgčas...;)

monster
04.02.2009, 18:43
Khm ...pred leti smo imeli Rožmarinke in njihov Kliše samo z eno besedo ;) ...gre za eurosong pravila, da "besedilo" mora bit, kao ;)

sicer ne vem, če koga to sploh zanima ...

Andreea
04.02.2009, 19:36
Khm ...pred leti smo imeli Rožmarinke in njihov Kliše samo z eno besedo ;) ...gre za eurosong pravila, da "besedilo" mora bit, kao ;)

sicer ne vem, če koga to sploh zanima ...

še dobro, da so pravila tako raztegljiva :clown:

monster
04.02.2009, 20:40
...ali skrčljiva, odvisno kako pogledaš :)

Andreea
05.02.2009, 07:11
Sj skrček je v bistvu negativni raztezek :blush:

Glede na to, da je na emi vse v minus, imaš prav :rolling:

monster
05.02.2009, 20:56
Mogoče .... če bi takole na koncu samo nekdo rekel onomatopoetsko: "Aaaaaaaaaaaaaaaaaah!" bi se štelo kot besedilo? :)

Andreea
05.02.2009, 21:17
Hja - "aaaaah" je razpoloženjski medmet, se pravi, je uradno priznana beseda. Vsaj v našem jeziku. Se pravi, da mora to bit besedilo. :clown:

Lencka
06.02.2009, 08:11
je, je. saj so očitno tudi razni stoki, ki jih niti zapisati ne znamo, tudi besedila pesmi :clown:

pecnikr
06.02.2009, 09:42
Quartissimo - Love Symphony

Imagine you amd me,
we're flying above the sea.
Feeling free,
in this love symphony.

Out of me,out of place,
somewhere,inside my universe.

Where you live your dreams.

Imagine you and me,
we're flying above the sea.

Feeling free,eternaly in this love symphony!

torej ni besedila za 2 besedi je pa malo več...

pecnikr
06.02.2009, 09:51
pevka martina quartissimo...
no ja mal pa ima slovenske krvi če ne kaj druga vrste vina pozna....

http://www.youtube.com/watch?v=t8wzXUEoZ7w

monster
06.02.2009, 20:49
sej men je pevka ok in kvartisimi tud :approve: ...

slončica
08.02.2009, 15:51
Letošnja Ema, je bila glede na zadnjih nekaj let kar nadpovprečna, vsaj kar se skladb tiče. Vsaj nekaj je bilo takšnih, ki so mi bile všeč, npr. Nuška, Ivančič, Omar. Ponavadi nism mela pojma, katera bi lahko zmagala, ker so ble vse precej na podnu.

PeroF
24.02.2009, 23:46
Zakaj moremo Hrvate gor pošiljat? Manco in Lango bi morali!!!

Šmek
26.02.2009, 07:09
Pol pa že raje Hrvate k pa cigane :angel:
Sploh po tistem zakulisnem obnašanju. :nonono: