Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kaj pogrešate, kaj bi vas prepričalo?

sasica
05.02.2009, 10:38
Torej...eno čisto konstruktivno, praktično, jasno vprašanje...

Kaj pogrešate pri ponudbi turističnih agencij, pa če se usmerimo bolj na tiste, ki ponujajo doživetja, avanture...Daljša potovanja, ne počitnice (npr. nambija, mongolija in podobno...).

Kaj je tisto, kar bi vas pri ponudbi še posebej pritegnilo, kaj pogrešate..? Kakšen pristop, katerega imate v glavi, pa ga še niste zasledili pri nas...Nekaj, kar bi vas prepričalo, da greste na potovanje, v kraje, kjer še niste bili..?

Za vaše izkušnje / odgovore bom zelo hvaležna.

Katrin
05.02.2009, 18:34
Jaz rabim samo dovolj velik bonus na moj račun pa grem.

potovalka
09.02.2009, 18:25
Ugodnejši plačilni pogoji - obročno odplačevanje.

Vodiči bi lahko za vsak dan ogledov imeli še kot neko obnovo kaj je bilo videnega. Daljša potovanja namreč prehitro spolzijo skozi spomin.

pred potovanjem obsežnejša priporočila glede garderobe. Česa absolutno ne smeš pozabiti oz. kaj komot nabaviš med potjo. Ti podatki so absolutno preskopi.

Spoznavni večer vseh udeležencev.

Ugodnejši pogoji za redne popotnike.

Čestitka za rojstni dan in novo leto, dan žena.......

Kjer je ta danost na avtobusu kakšen video ali film o deželi skozi katero potuješ, ali pa vsaj kakšno glasbo.

Kakšno presenečenje vodiča v obliki značilne sladice. Malenkost, ki pa ostane v spominu. Spomnim se na Siciliji ko je vodič za ves avtobus kupil canolle. Mi smo še potovali z to agencijo pa ne zaradi sastonjske sladice ampak zaradi pozornosti in angažiranosti vodiča da nam približa del dežele po kateri smo potovali.

sasica
13.02.2009, 08:11
Potovalka,

hvala za info - upam da mi pride prav in morda tudi to zaslediš v kakšni novi ponudbi...:)

Še enkrat hvala!