Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Vlažilec zraka

mkonci
05.02.2009, 11:24
Pozdravljeni,

Nameravam kupiti vlažilec zraka, a ker je veliko različnih modelov, in podatkov bi prosil za pomoč oziroma za vaše izkušnje z vlažilci.

Imam nekaj pogojev
Cena vlažilca naj ne presega 150€!
Vlažilec mora biti tih, imeti avtomatsko vlaženje, pododo za vodo cca 5-6l in po možnosti še ionizator.

Imate kakšne izkušnje s tem? Prosim za pomoč.

Lp,Matej

mrjerry
10.02.2009, 09:10
Priporočam ti takšnega, ki uparja vodo na ultrazvok. Porabi bistveno manj energije in ustvarja prijetno hladno meglico. Imamo ga od proizvajalca Boneco, stal je okrog 150€ (morda malenkost manj), ima 5 litrsko posodo, možnost nastavitve nivoja vlažnosti in timer. Je povsem neslišen, z izjemo nekaj malega klokotanja ob namestitivi posode in piskanja, ko mu zmanjka vode.

Nima funkcije ionizatorja, menim pa, da to ni tako zelo pomembno.

vučko stručko
12.05.2009, 11:27
Pozdravljeni,

Nameravam kupiti vlažilec zraka, a ker je veliko različnih modelov, in podatkov bi prosil za pomoč oziroma za vaše izkušnje z vlažilci.

Imam nekaj pogojev
Cena vlažilca naj ne presega 150€!
Vlažilec mora biti tih, imeti avtomatsko vlaženje, pododo za vodo cca 5-6l in po možnosti še ionizator.

Imate kakšne izkušnje s tem? Prosim za pomoč.

Lp,Matej

sem za naravne rešitve tega problema. lučka iz solnega kamna, ki je najboljši naravni ionizator zraka( pa še poceni je), z žarnico za pečico pri štedilniku, ki zdrži konstantno visoko temperaturo in uparjevalnik na čajno svečko, kjer v vodo lahko dodaš še naravna eterična olja( primavera, bergland...) za aromaterapijo v bivalnih prostorih. poceni in elegantno.:)

taša001
25.09.2009, 15:09
za rojstni dan sem dobila tega http://www.tvojsplet.com/si/vapo-elegance-lanaform-avtomatski-ultrazvocni-vlazilec-in-ionizator-zraka-i73.shtml sem zelo navdušena nad njim, saj ima tudi merilec za vlago in avtomatiko, ki ga priklaplja in izklaplja ko je v prostoru dovolj vlage. Je tudi ionizator in skoraj neslišen (tudi samo klokotanje vode in alarm) . Ima pa tudi opcijo tople vlage za inhalacijo, kar je zelo priročno pri prehladih.
Sem tudi sama probala z naravnimi rešitvami, katere pa žal v prostorih kjer je izredno suh zrak ne pridejo v poštev. No vsaj meni ni.