Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Code name: rdeča mušnica

PeroF
24.02.2009, 23:37
Imam en problem. Ko se ga kdaj pa kdaj napijem zvečer in grem pol sexat z ženo, se mi potem drug dan pojavijo čudne bele pike na penisu. Zadeva niti ne bi bila tako moteča, če me rdeča glavica in bele pike na njej ne bi spominjale na rdečo mušnico. Tako me je pa samo bolj strah... Zdaj nekaj časa mi je blo še vseeno, potem sem pa reku ženi naj si jo umije vsak večer pred spanjem.... ampak tudi to ni pomagalo...

Malo me skrbi, da ni kakšna infekcija ali kakšna huda spolna bolezen. Kaj mi svetujete? Samo ne me pošiljat ginekologu, ker resnično ne bi rad kazal svojega penisa neznancu.

KissMe
25.02.2009, 07:54
:veryfunny: mal večkrat si ga umij :veryevil: a ma cela družina težave s higieno :veryfunny:

KissMe
25.02.2009, 07:59
Pa še nekaj me zanima... a to se ti dogaja samo, kadar se napiješ, ali hočeš povedat, da samo takrat, ko se napiješ, seksaš z ženo?:d

lana
25.02.2009, 11:02
to je sifilis. najprej ti odpade penis, nato ti segnijejo možgani. ali pa obratno. in pol umreš. :nonono:

lila5
25.02.2009, 11:53
Imam en problem. Ko se ga kdaj pa kdaj napijem zvečer in grem pol sexat z ženo, se mi potem drug dan pojavijo čudne bele pike na penisu. Zadeva niti ne bi bila tako moteča, če me rdeča glavica in bele pike na njej ne bi spominjale na rdečo mušnico. Tako me je pa samo bolj strah... Zdaj nekaj časa mi je blo še vseeno, potem sem pa reku ženi naj si jo umije vsak večer pred spanjem.... ampak tudi to ni pomagalo...

Malo me skrbi, da ni kakšna infekcija ali kakšna huda spolna bolezen. Kaj mi svetujete? Samo ne me pošiljat ginekologu, ker resnično ne bi rad kazal svojega penisa neznancu.

Ne ogleduj si pijan penisa....se ti zna še zgoditi, da se ti pri ogledu zvrti in padeš na ta pravo glavo, potem boš pa namesto pikic še miši videl.....

Spyder
25.02.2009, 16:57
to je sifilis. najprej ti odpade penis, nato ti segnijejo možgani, ali pa obratno. in pol umreš. :nonono:

Ma jaz sem istega mnenja kot Iana, vendar s tem, da se je prvo pri tebi zgodila druga postavka. :veryevil:

KissMe
25.02.2009, 19:16
Ma jaz sem istega mnenja kot Iana, vendar s tem, da se je prvo pri tebi zgodila druga postavka. :veryevil:

:clapping:

Sem hotla že js isto napisat, sam takrat je bla ta tema še med resnimi:d

pecnikr
25.02.2009, 19:27
čuj kaj tej misliš da bi blo a?...higiena človek higiena...bolj umivat pa bo..js sem skor 99.9% prepričan da čistoča največ odnese...;)