Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Popolno življenje

janez_novak
27.02.2009, 08:07
Jaz sem hotel samo nekaj povedati, namreč moje življenje je tako popolno, da sem se odločil, da to delim z vami, za začetek imam res hudo bejbo, ki je absolutbno nora name, imam službo v kateri ne delam nič oz. delam mogoče 20 minut v 8 urah, imam zelo solidno plačo, ljudje me naravnost obožuejo, so pa seveda tud taki, ki mi zavidajo in hočjo bit nekej pametni, pa probajo na razne načine mi škodovat, me prjavlajo policiji da prodajam travo pa take scene uglavnm kr neki, pa jih vse po***em (verbalno seveda), vglavnem to je to, hvala ker ste to prebral in lep dan vam želim vsem.

ata hrast
27.02.2009, 08:18
hehe, kul

ata hrast
27.02.2009, 08:20
a maš ajpoda stari?

janez_novak
27.02.2009, 08:42
Damn nimam, mam nek mp4 kao je tud hud, ampak ga čist nč ne uporabljam, mam pa hud monitor :D in še hujši tv :)

ata hrast
27.02.2009, 08:47
mp4 je hud, sam ni pa ajpod, k ta je pa res popoln...

še hujši tv? stari, ti ga rulaš

KissMe
27.02.2009, 09:39
Ja fajn slišat, da se lahko nekdo pohvali s "popolnim" življenjem :2thumbs: vsaj en k ne jamra :2thumbs: nism nč fouš, ti prvoščm:)

lana
27.02.2009, 10:49
tud jaz ti prvoščim, sploh če si mnenja, da je to poplno življenje... eni so pač z malim zadovoljni. ;)
prepričana pa sem, da bi bil v poplnem življenju tud ti čist nor na tvojo hudo bejbo.. česar ne omenjaš. škoda.
če je sreča človeka premosorazmerna z diagonalo njegovega ekrana (računalniškega in/ali televizijskega) je verjetno ******** obratno sorazmeren z ****** (mislte si kar si hočte)

da pa v sužbi (ne)delaš ni ravno usluga svetu, ampak imaš plačo, ki si je ne zaslužiš in imaš pol saj malo slabe vesti, ker zapravljaš denar, ki ti ne pripada... in ta slaba vest ti gotov vsako jutro pokvari tvoj popolni dan.

lila5
27.02.2009, 11:15
Jaz sem hotel samo nekaj povedati, namreč moje življenje je tako popolno, da sem se odločil, da to delim z vami, za začetek imam res hudo bejbo, ki je absolutbno nora name, imam službo v kateri ne delam nič oz. delam mogoče 20 minut v 8 urah, imam zelo solidno plačo, ljudje me naravnost obožuejo, so pa seveda tud taki, ki mi zavidajo in hočjo bit nekej pametni, pa probajo na razne načine mi škodovat, me prjavlajo policiji da prodajam travo pa take scene uglavnm kr neki, pa jih vse po***em (verbalno seveda), vglavnem to je to, hvala ker ste to prebral in lep dan vam želim vsem.

Lažeš, ker tvoji bejbi ni ime Angelina Jolie.....:d

janez_novak
27.02.2009, 11:33
prepričana pa sem, da bi bil v poplnem življenju tud ti čist nor na tvojo hudo bejbo..

ufff nč bat tud jst sm nor nanjo, mogoče celo preveč :)

če je sreča človeka premosorazmerna z diagonalo njegovega ekrana (računalniškega in/ali televizijskega) je verjetno ******** obratno sorazmeren z ****** (mislte si kar si hočte)

hahahahahahahhahahahahahahahhaha ne hahahahahahahah tud z tem sem zadovoljen :D

da pa v sužbi (ne)delaš ni ravno usluga svetu, ampak imaš plačo, ki si je ne zaslužiš in imaš pol saj malo slabe vesti, ker zapravljaš denar, ki ti ne pripada... in ta slaba vest ti gotov vsako jutro pokvari tvoj popolni dan.

ahahhahhahahhaa ne prav nobene slabe vesti nimam, sej nevem 3x letno morm it v zgorn štuk kaj skopirat, drgač pa sem tam zato ker nekdo mora bit, in jst sm pač najbolj usposobljen, vest me pa ne peče prav velikrat zato ker nimam razloga da bi me pekla, sem namreč povrh vsega tudi zelo pošten in prijazen :)

mrki62
27.02.2009, 11:39
tud jaz ti prvoščim, sploh če si mnenja, da je to poplno življenje... eni so pač z malim zadovoljni. ;)

Ev jaz sem tudi eden od njih :d
Dokler opravljam tri glavne funkcije v življenju ( vase , nase in podse ) sem zadovoljen :2thumbs:

Vase = da sem sposoben samostojno nekaj pojesti :d
Nase = da sem sposoben samostojnega oblačenja :d
Podse = da sem sposoben samostojno ( brez pomoči sosedov ) zadovoljiti svojo drago :2thumbs:

KissMe
27.02.2009, 11:51
Ev jaz sem tudi eden od njih :d
Dokler opravljam tri glavne funkcije v življenju ( vase , nase in podse ) sem zadovoljen :2thumbs:

Vase = da sem sposoben samostojno nekaj pojesti :d
Nase = da sem sposoben samostojnega oblačenja :d
Podse = da sem sposoben samostojno ( brez pomoči sosedov ) zadovoljiti svojo drago :2thumbs:

:clapping:

ata hrast
27.02.2009, 11:53
ej prov fajn no. kwa je to luštn bit v vaši družbi, sami srečneži...

mrjerry
27.02.2009, 12:28
brezveze

jest mam ajpoda

mrki62
27.02.2009, 12:31
brezveze

jest mam ajpoda
Bolj bi bilo da uporabiš svoj podpis :p

mrjerry
27.02.2009, 12:38
a misliš da ga ne?

ata hrast
27.02.2009, 12:53
konc žura, mrpartibrejker je pršel :veryevil:

mrki62
27.02.2009, 13:00
a misliš da ga ne?
Se mi dopade , pomagam tudi rad :2thumbs:

nattka
27.02.2009, 21:17
jaz bi pa umrla od dolgčasa, če bi samo 20 min od 8 ur mela kej za počet ...

nattka
27.02.2009, 21:21
ahahhahhahahhaa ne prav nobene slabe vesti nimam, sej nevem 3x letno morm it v zgorn štuk kaj skopirat, drgač pa sem tam zato ker nekdo mora bit, in jst sm pač najbolj usposobljen, vest me pa ne peče prav velikrat zato ker nimam razloga da bi me pekla, sem namreč povrh vsega tudi zelo pošten in prijazen :)

aha ... vratar ...

nattka
27.02.2009, 21:22
ok ok ... nam več zlobna ...

janez_novak
04.03.2009, 10:13
hahahahha no ja tud bi se lahko tako reklo, neke vrste elektronski vratar :d ne spuščam glih ljudi not, ampak samo kliknm sprejmi la pa ne, 1x na uro, kdaj več kdaj manj, pa potem samo napišem poročilo, če je blo kej nenavadnega, kar pa itak nikol ni, aja pa 1x letno morm dat požarno vajo čez, that suks ker ti vzame celo uro :o heheheh

Ajddd

Lencka
04.03.2009, 11:14
wau, torej nas je več takih.

sam jst vas vse šišnem, poleg popolnega lajfa sem še bejba za povrh. hehe, zdej se pa puzejte, če morete! :p

legenda
02.04.2009, 22:01
jst pa sem mislil da taki z dobrim lajfom ne obstajajo

Lencka
07.04.2009, 16:14
zdaj veš, da si živel v zmoti.

pecnikr
07.04.2009, 17:52
js mam trenutno od lajfa službo zelo dobro sicer delam 8 ur ne 20 min sam je tko fajna da sem rad tam...bi pa mel kako bejbo doma to pa nimam....bi pa rekel tole kakorkoli dobra služba veliko denarja vse kar hočeš...če ženske nimaš pri hiši nimaš nič....to si dajte v okvir.....

Snif
07.04.2009, 19:25
Zgleda zanimivo. :)

Andreea
07.04.2009, 19:45
js mam trenutno od lajfa službo zelo dobro sicer delam 8 ur ne 20 min sam je tko fajna da sem rad tam...bi pa mel kako bejbo doma to pa nimam....bi pa rekel tole kakorkoli dobra služba veliko denarja vse kar hočeš...če ženske nimaš pri hiši nimaš nič....to si dajte v okvir.....

pih. js bi rajš mela enga tapravga dedca :approve:

Snif
07.04.2009, 19:52
Tapravih dedcev ni več. ;)

Andreea
08.04.2009, 07:52
japaso :p

sm sprobala :veryevil: