Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Zbrisane fotke na compact flash kartici

lady_lucifer
06.03.2009, 15:37
Problem:
mela sm fotke na spominski kartici, nakar mi jih je eden fino zbrisal in zatem slikal po svoje. mam sploh kakšno možnost, da so moje fotke še kje na kartici? in če ja, kako jih dobim?

hvala za mnenje, nasvet, kar kol;)

Slowhand
06.03.2009, 17:00
če še niso prepisane,se jih da obnovit
programov je pa kar nekaj - tako plačljivih,kot zastonjskih
http://www.p-dd.mobi/ - tole samo za primer - ostalo ti pa google ponudi
pomembno je samo to,da obnovitev narediš takoj,dokler ni že vse prepisano in rešiš vsaj nekaj
čitalec kartic je pri takem početju več kot dobrodošel

Aldebaran
06.03.2009, 17:11
tudi če je kartica 5x zbrisana in čez posneta se še vedno da dobiti ven prvotne fotografije, brez skrbi... trenutno ne najdem linka do programa ki to omogoča... sporočim naknadno

Slowhand
06.03.2009, 19:32
http://www.softwarepatch.com/software/smartrecovery.html
tale je zastonj in celo uporaben ....:approve:

Recover my Photos,Photo Rescue,Flash File Recovery (priporočeni s strani proizvajalcev foto opreme,a plačljivi)

čitalec kartic za komp pa tud ni tako drag (fotke so itak neprecenljive),le luknjo za vtaknit cf kartice mora met....
se ga pa dobit v vgradni ali zunanji obliki...

lady_lucifer
06.03.2009, 20:06
aldebaran, omg, če je tole res!!! -----> :kisses:
slowhand, a tale prog. dela une čudeže, k jih aldi omenja? :d

Slowhand
06.03.2009, 22:57
pozab...
FileRecoveryAngel - go for it...:2thumbs::2thumbs::2thumbs:
na sformatirani cf kartici mi je obnovil vse fotke zadnjega pol leta (če se ne motim)
poskuša obnovit tud tiste,ki so bile takoj po slikanju zbrisane (no teh mu pa ne rata - so pa na seznamu)

Aldebaran
07.03.2009, 22:09
No ravno tega sem imel v mislih, ja... in ja da se obnovit vse fotke, ne glede na to, kolikorkrat je bila kartica zbrisana in na novo nafilana s slikami. :veryevil: no one is safe these days:)

Slowhand, hvala...

lady_lucifer
08.03.2009, 08:31
še enkrat hvala obema za pomoč! :)