Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Srajca - problem 2

spartan
25.03.2009, 21:42
...pa smo že pri problemu Nr. 2:rolleyes:

Situacija je takšna, da hočeš nočeš tudi srajce dobijo z zobom časa določene pomanjkljivosti. Konkretno gre za ovratnik, kjer se robovi počasi cefrajo.

No....jaz mam to srajco (seveda mojo najljubšo, drugač Murphy ne bi deloval) in robovi se počasi cefrajo. Kako to popraviti:shy:

Ker so mi brhke slovenke že pomagale pri problemu Nr. 1, se priporočam za nasvete tudi tokrat:shy:

Pa tudi ostali seveda vabljeni:)

KissMe
26.03.2009, 14:37
Začni nosit puloverje in majce :clown:

Ne... resno.... kupi si novo najljubšo srajco, drugač boš kot klošar;)

Vsemogočni
26.03.2009, 16:33
Nisem hotel bit prvi, ampak resnično. Kar boš dal za šivijlo, da ti zamenja ovratnik, pritakneš še eno res malenkost i boš imel novo srajco, brez kakršnih koli problemov. Razen tega, da jo boš moral vsake toliko oprati.

To je kot krpanje stare bajte. Vlagaš in vlagaš, pa je bajta še vedno stara in zahteva vedno več vlaganja. Vprašaj kako šiviljo koliko bi zahtevala za zamenjavo ovratnika in primerjaj cene novih srajc na netu :2thumbs:

Take srajce lahko koristno uporabiš še za čiščenje karkoli.

KissMe
26.03.2009, 17:23
Ne vem, če bi menjava ovratnika sploh bila kaj cenejša od nove srajce, plus tega, da moraš najti enako blago...

pecnikr
26.03.2009, 18:05
ma sam vrži v smeti in kupi novo....

lana
27.03.2009, 06:10
Ne vem, če bi menjava ovratnika sploh bila kaj cenejša od nove srajce, plus tega, da moraš najti enako blago...

se strinjam, ker tole bi bla pa res umetnost da najdeš isto blago, ker je verjetn srajca že tud obledela

nobran2
27.03.2009, 11:39
jaz ti predlagam,da ti sivilija ovratnik obrne.:approve:

Lencka
28.03.2009, 15:31
Lahko pa narediš ruski ovratnik iz tega. Vse ostalo bi bila potrata denarja in časa.

Ali pa jo imaš za doma. Še vedno bo lahko tvoja najljubša :d

spartan
29.03.2009, 20:09
se strinjam, ker tole bi bla pa res umetnost da najdeš isto blago, ker je verjetn srajca že tud obledela

...saj to je ravno zanimivo...srajca je okey. Sam ovratnik.

spartan
29.03.2009, 20:10
Lahko pa narediš ruski ovratnik iz tega. Vse ostalo bi bila potrata denarja in časa.

Ali pa jo imaš za doma. Še vedno bo lahko tvoja najljubša :d

ma ne....pol pa se ti samo klump po kotih nabira.

Lencka
29.03.2009, 20:33
ma ne....pol pa se ti samo klump po kotih nabira.

ajaaa... pa tko povej, da imaš doma tahmašna oblačila, ali pa si nag :p ;) ne, saj razumem.

ma, resno - po mojem je edino, kar bi se ti recimo splačalo, narediti iz tega ruski ovratnik (tako se recimo znebiš ogubljenega dela, če je ostali del srajce še ok), pa še profi šivilje ne rabiš za to, ampak nekoga z vsaj malo poznavanja šivalnega stroja. vse ostalo pa - ne verjamem, da imam smisel.

spartan
30.03.2009, 07:32
ajaaa... pa tko povej, da imaš doma tahmašna oblačila, ali pa si nag :p ;) ne, saj razumem.

ma, resno - po mojem je edino, kar bi se ti recimo splačalo, narediti iz tega ruski ovratnik (tako se recimo znebiš ogubljenega dela, če je ostali del srajce še ok), pa še profi šivilje ne rabiš za to, ampak nekoga z vsaj malo poznavanja šivalnega stroja. vse ostalo pa - ne verjamem, da imam smisel.

očitno...c'est la vie.

Nič ne moremo:clown: