Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Starševski odnos ( oče in sin )

mrki62
10.04.2009, 18:31
Nekega dne vpraša sin očeta: "Oče, ali bi tekel maraton z menoj?"

Oče odgovori "da" in skupaj tečeta njun prvi maraton.

Drugič, zopet vpraša sin očeta:

"Oče, bi tekel še en maraton z menoj?"

in oče odgovori "da moj sin."

Nekega dne pa vpraša sin svojega očeta:

"Oče, ali želiš doživeti en Ironman z menoj?"

(4km plavanje, 180 km kolesarjenje, 42 km tek)

in oče odgovori z da.....

Da bi bolj razumeli , kliknite Tukaj (http://www.youtube.com/watch?v=VJMbk9dtpdY)

Ps. .....res se ti dotakne srca....

nattka
10.04.2009, 18:59
nekaj lepega ob rob temu današnjemu materialističnemu in "najprej jaz" razmišljanju ...

Vsemogočni
15.04.2009, 19:30
Zelo vzpodbudno, kajti dandanes ne zna vsak niti vzgajati niti se družiti s svojimi otroki. Jih pa ogromno s svojim vzgledom škoduje svojim otrokom.

Res pa moraš čisto spremeniti svoj način življenja, predvsem pa se zavedati in upoštevati, da te ponavadi otroci preživijo!

KissMe
15.04.2009, 19:51
Zgodba daje upanje :2thumbs:

User
16.04.2009, 10:50
Nekega dne vpraša sin očeta: "Oče, ali bi tekel maraton z menoj?"

Oče odgovori "da" in skupaj tečeta njun prvi maraton.

Drugič, zopet vpraša sin očeta:

"Oče, bi tekel še en maraton z menoj?"

in oče odgovori "da moj sin."

Nekega dne pa vpraša sin svojega očeta:

"Oče, ali želiš doživeti en Ironman z menoj?"

(4km plavanje, 180 km kolesarjenje, 42 km tek)

in oče odgovori z da.....

Da bi bolj razumeli , kliknite Tukaj (http://www.youtube.com/watch?v=VJMbk9dtpdY)

Ps. .....res se ti dotakne srca....

What the **** je tle poanta ? :dontknow: men se zdi tole kt ena incestno pedofilska afera

Vsemogočni
17.04.2009, 18:14
Če bi kliknil Tukaj in pogledal filmček, bi se ugriznil v prste in tipke, ali pa ne dojameš poante. Tam kjer se ljudje ograjujejo od vojih potomcev, ker so ti invalidi, je tukaj prikazano, da si oče vzame vedno čas tudi za sina, čeprav je ta invalid.
Če ne želiš tako razumeti, pač razumi po svoje, želim ti pa, da ti ne bi bilo potrebno osebno doživeti take situacije, da bi si čez mnogo let moral izbrskati ta zapis v spomin, kake klamfe si pisal. Veliko sreče ti želim. Res je enim težko razumeti drugačne, pa vseeno spoštovanja vredne ljudi.

mrki62
18.04.2009, 08:28
What the **** je tle poanta ? :dontknow: men se zdi tole kt ena incestno pedofilska afera
Če si kanček sočuten , boš spontano spustil kakšno solzo ,............. sam prej je treba pritisnuti na link , da se ti odpre žalostna zgodba .

Irina
19.04.2009, 18:00

Ni ti pomoči, upam vsaj, da živiš na nekem drugem planetu in ne v moji bližini.

monster
19.04.2009, 18:56
vedno jočem ob tem videu ...dons spet :(

user ...zalet se nekam debil

User
20.04.2009, 15:26
Ne,nism pogledal videa,ja sm mizantrop,tko da mi res dol visi,tko sm bil pac vzgojen in ja,sm se ze nekam zaletu,sam sm prezivu,in ja res sm brezsrcna svinja,ampak tko pac je... Ce bi me starsi kt otroka mn pretepal bi blo mogoc drgac,sam k sm bil otrok sm zasovrazu vse,tud sebe zard tega. Pa se to,invalid je tud clovk,tko da ne delam razlik da bi se mi tak clovk kej bl smilu kt pa ker drug, k je vse skp kr prikazujejo o tem ena velika manipulacija folka, isto k bi gledal reklamo za unicef, kolk so crncki bogi, k so lacni, nimajo starsev in podobno, res se cloveku znajo zasmilt, sam men se pac ne

User
21.04.2009, 16:13
Ni ti pomoči, upam vsaj, da živiš na nekem drugem planetu in ne v moji bližini.
morm te razočarat, žvim next door, ne na drugmu planetu, k še niso prpravljeni za naseljevanje, k mi še za ta planet ne znamo skrbet, kako bomo potlej še za druge?

Andreea
21.04.2009, 16:29
Če si kanček sočuten , boš spontano spustil kakšno solzo ,............. sam prej je treba pritisnuti na link , da se ti odpre žalostna zgodba .

se pravi, tisti, k ob tem videu ne jokamo, smo brezčutni prasci?
aha...
bi blo fajn, če bi vsi sočutneži, ki se tu oglašate, tudi dejansko kaj naredili... imamo pri nas dovolj ljudi, ki potrebujejo pomoč, pa ne nujno na denarnem področju. včasih je dovolj, da ponudiš roko, na voljo je prostovoljno delo... se pa invalidov in drugih s posebnimi poterbami velika večina ljudi izogiba ali boji.

vem, da je tu (vsaj ena) izjema in komentar ni letel konkretno na vse, ki s(m)o v tej debati udeleženi. samo moja opažanja... da nekomu na vozičku, ki želi na fax, nihče ne more pomagat gor/dol na z avtomobili zaparkiran pločnik... ker se vsem "ful mudi"... sam - važno da jokamo ob videu. in romantičnih filmih, ane?

User
21.04.2009, 16:37
se pravi, tisti, k ob tem videu ne jokamo, smo brezčutni prasci?
aha...
bi blo fajn, če bi vsi sočutneži, ki se tu oglašate, tudi dejansko kaj naredili... imamo pri nas dovolj ljudi, ki potrebujejo pomoč, pa ne nujno na denarnem področju. včasih je dovolj, da ponudiš roko, na voljo je prostovoljno delo... se pa invalidov in drugih s posebnimi poterbami velika večina ljudi izogiba ali boji.

vem, da je tu (vsaj ena) izjema in komentar ni letel konkretno na vse, ki s(m)o v tej debati udeleženi. samo moja opažanja... da nekomu na vozičku, ki želi na fax, nihče ne more pomagat gor/dol na z avtomobili zaparkiran pločnik... ker se vsem "ful mudi"... sam - važno da jokamo ob videu. in romantičnih filmih, ane?
jst se jih ne, jih par poznam obojih, se jih ne bojim, k konc koncev je tko da se more vsak sam spopast s svojimi tegobami, ljudje s posebnimi potrebami pa ponavad tko al tko dojemajo svet po svoje, pa mislm da nč bl al pa nč mn ne trpijo kt mi.. pa tud če u štacun srečam invalida, če me bu prosu da mu dam nekej iz vrhnjih polic, mu pač dam kar rab,to je pa to, pač iskreno povem kar si mislim o teh zadevah in se ne pretvarjam za nekej kr nism

Šmek
23.04.2009, 11:07
Super zgodba.
Sprva sem mislil, da gre bolj za samopromocijo fotra, kako je vse zrežirano, vendar na koncu veselje sina v cilju pove več kot tisoč besed.. To so junaki.

če si lahko sposodim temo, bi tule dodal še enega.

http://www.youtube.com/watch?v=fDsigCRtoyg

Spontan odziv, ki vrne upanje.