Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Problem spolnih bolezni

D' Andre
18.04.2009, 18:06
Pred nekaj meseci mi je prijateljica zaupala, da je okužena z virusom HIV. Zaupala - pravzaprav mi je v pijanem in obupanem stanju to priznala na stranišču nekega privat žura, ker sem videl, da jo nekaj mori in da potrebuje pogovor. Obsedel sem na wcju ves šokiran, ona pa je pijana odtavala naprej, jaz pa sem se spokal domov. Kasneje sva se dobila in seveda me je prosila, naj ne govorim naprej, da vedno uporabi kondom itd. Okej, ni panike, to je delikatna tema, je pa dejstvo, da je že imela splav (s svojim tipom). Vedno sem se imel za zaupanja vredno osebo, priznam pa, da imam veliko pomislekov. Punca je milo rečeno lajdra - ima sicer nekega tipa že 3,4 leta, vendar sta oba dokaj temperamentnih značajev in sta šla že neštetokrat narazen, da obojestranskega varanja ne omenjam. Ker je seksualno zelo sproščena (vedno je bila in še vedno je!) in je zabluzila že s kar nekaj frendi (nekateri imajo tudi stalne punce), me mori to, kako jih 'opozoriti' ne da bi jo izdal. Vem, da si je človek sam kriv če ne uporabi kondoma (ki lahko poči). Po drugi strani pa nimam pravice kratiti njenega seksualnega življenja, oz. se vtikati v spolno obnašanje frendov. Prigovarjam si, da se me ne tiče, ne vem pa, zakaj čutim neke sorte odgovornost do cele situacije. Ker sem imel tudi jaz v preteklosti kar nekaj punc, se že nekaj let redno testiram in tudi letošnji je bil negativen, tako da zame ni panike, je pa res, da po tej novici še nisem prišel dlje od mečkanja po žurih - na mojo željo. Očitno me zadeva podzavestno mori bolj, kot sem si pripravljen priznati. Enkrat sem na pijači povprašal kolege iz te družbe, kakih 6 nas je bilo, če so se že kdaj testirali. Razen mene noben! Presenečen sem bil nad 'pišmevritovskim' odnosom do testiranj, jaz sem bil celo tarča posmeha, češ 'kam pa ga namakaš, da te tko skrbi.' Odgovori so bili v stilu: 'Jaz sem v resni zvezi', 'Meni se to ne more zgodit' itd. Imelo me je, da bi jih nadrl bedake. Nisem mogel verjeti, da so tako naivni, sploh tista dva, ki sta že bila z njo, noben nima niti najmanjšega pojma. Naj dvignem roke od zadeve?

Irina
19.04.2009, 17:57
Sila delikatna situacija. Prav gotovo ne moreš zadeve obeseti na veliki zvon, a molčati tudi ne.

Najprej bi moral biti prepričan, da je res HIV pozitivna. Ker, v kolikor ni in se je samo malo "bahala", te lahko doleti obtožba obrekovanja.

V kolikor je dekle res okuženo in tega ne pove svojim spolnim partnerjem je tudi kaznivo dejanje. Ogroža zdravje in življenje druge osebe.

Ja, res, kam se tako početje lahko prijavi?

maajde
20.04.2009, 10:42
E moji forumaši, lahko ti dam dober predlog za tvoje prijatelje. Pojdite na krvodajalsko akcijo in darujte kri. Zastonj bodo izvedeli, če je kaj narobe. Sam poznam tudi eno punco, ki se je sposobna v dveh dneh dati dol s parimi tipi. Tudi nepoznanimi in to brez zaščite. Ne moreš verjeti. Prepriči prijatelje na dobro delo (darovanje krvi) in če je kaj narobe, bodo to tudi izvedeli.

mrjerry
20.04.2009, 11:01
Irina je povedala pravilno. Če ima punca HIV, je njena dolžnost, da to pove svojim spolnim partnerjem.

Svojim prijateljem pa bi jaz stvari povedal naravnost, seveda ob predhodnem pogovoru z njo. Kakršnokoli ovinkarjenje je povsem neodgovorno.

KissMe
20.04.2009, 21:12
E moji forumaši, lahko ti dam dober predlog za tvoje prijatelje. Pojdite na krvodajalsko akcijo in darujte kri. Zastonj bodo izvedeli, če je kaj narobe. Sam poznam tudi eno punco, ki se je sposobna v dveh dneh dati dol s parimi tipi. Tudi nepoznanimi in to brez zaščite. Ne moreš verjeti. Prepriči prijatelje na dobro delo (darovanje krvi) in če je kaj narobe, bodo to tudi izvedeli.

Test za HIV je tko al tko zastonj, če jaz kej vem. Ideja je kar dobra, ampak je po mojem res boljš, če se stvar pove naravnost in čimprej. Js bi po mojem poskušala pri tej punci dosežt, da sama pove, to se mi zdi še najbolj fer.

D'Andre... samo še ena opazka... ni treba, da jo obsodiš za ("milo rečeno") lajdro. Tisti tvoji prijatelji, s katerimi se je pa dol dajala, so pa še vedno prijatelji.... pa tudi splav ne vem kaj ma zveze s tem?

Lencka
21.04.2009, 12:08
Mnja, ona, ki je seksala z njimi, je lajdra, oni, ki so prav tako v zvezah in so seksali z njo, so pa ok... kakšna dvojna merila imamo...

Sicer pa mislim, da je tu kolegialno REČI IN POVEDATI, torej se pogooriti z njo, potem pa tudi s kolegi, ne pa biti tiho. Če te zdaj to muči, kak te bo šele, če boš izvedel, da je tudi kak prijatelj pozitiven...

Je pa res, da je to lahko reči od daleč, na pamet, od blizu pa verjetno ni tako enostavno.

D' Andre
21.04.2009, 15:52
Kiss Me - imam navado reči bobu bob, tko da če je beseda 'lajdra' zate neprimerna potem se ti opravičujem. Splav = seks brez kondoma.
Lenčka - kolegov nisem opravičeval, konec koncev odgovarjajo zase. Hotel sem le izpostaviti njeno obnašanje, ki bi lahko imelo dolgoročne posledice za več ljudi - v primeru, da seveda ne bi pazila.

User
21.04.2009, 16:18
če boš tih lahka še mimgrede ti za***eš kšn lajf, una nej pa tud javno pove, da nau še kšn kej fasal pa nau vedu, vrjamem da je neprijetno o tem govort, sam če ne poveš da si okužen je skor tko kt bi izvajal ne(naklepne) umore, pa ne govorim zdej zate ampak na splošno, okužen folk bi mogu bit tolk fer pa se odstrant iz seksualnga lajfa folka k ni okužen

mrjerry
21.04.2009, 17:31
Zame so neprimerna dvojna merila, ne sama beseda. Torej so tudi tvoji moški prijatelji "k.u.r.b.i.r.j.i." (bolj milega izraza za tipe pač ne poznam), če je ona lajdra :dontknow:

Mislim da nomenklatura ni bistvena pri tej debati.

nattka
21.04.2009, 18:45
Kiss Me - imam navado reči bobu bob, tko da če je beseda 'lajdra' zate neprimerna potem se ti opravičujem. Splav = seks brez kondoma.
Lenčka - kolegov nisem opravičeval, konec koncev odgovarjajo zase. Hotel sem le izpostaviti njeno obnašanje, ki bi lahko imelo dolgoročne posledice za več ljudi - v primeru, da seveda ne bi pazila.

seveda je treba povedati ljudem ... sploh če je punca lahke sorte, saj to pomeni, da bo okuženih bistveno več ... kot bi jih bilo, če bi imela stalnega partnerja ...

bolje, da ti ona zameri, ker si zinil, kot da se počutiš krivega .. prej ali slej bo prišlo na dan ...
včeraj sem celo prebrala, da so neko zvezdnico aretirali, ker je nezaščiteno seksala ... pri tem pa vedela, da je okužena ...
torej zadeva sploh ni nedožna ... in njena svobodna volja se konča takrat, ko okužena položi nič hudega slutečega ...

saj nihče od nas ne bi šel z okuženim partnerjem, pa če bi si nataknil 15 kondomov ...

btw... tisti, ki vas bolj motijo nazivi, kot dejstvo ... da lahko nekdo faše AIDS zaradi nje ... bi dodala tole: ne samo, da je punca lajdra ... še velika pra*sica je, ker se še vedno vlači naokoli in pri tem ne pove, da je okužena ...

KissMe
21.04.2009, 19:04
btw... tisti, ki vas bolj motijo nazivi, kot dejstvo ... da lahko nekdo faše AIDS zaradi nje ... bi dodala tole: ne samo, da je punca lajdra ... še velika pra*sica je, ker se še vedno vlači naokoli in pri tem ne pove, da je okužena ...

Ne, naziv me ne moti bolj kot izpostavljen problem, zato sem najprej napisala, kako bi sama najverjetneje poskušala rešiti problem, ostalo sem napisala kot opazko.

Snif
21.04.2009, 19:32
Najboljš, da je ona tiho in vsi molčijo. Zraven pa vsi delate križce kolk mrtvih mogoče bo. Sj kul, v eni temi se joka za invalide tuki se pa razmišlja kolk je treba zamolčat zadeve. Zto je treba bit hinavc pa po***at vse kar leze in gre in jih okužit čim več. Pol smo pa eni brezsrčni. Na ulci me sklofajo do mrtvega pa boste šli mimo in se mi režal. Jah vem ne pričakujem preveč dobrega, a je kaj čudno ob taki brezbrižnosti? He he še naprej bodimo hinavci in poglejmo stran. Na forumu pa solzice. :cry:

KissMe
21.04.2009, 19:40
In kdo je sploh rekel, naj bo tiho? Razen maajde, ki je očitno v manjšini...

Snif
21.04.2009, 19:51
Govoril sem čist tko nasplošno, na forumu bi itak vsi govoril pa pomagal. Pa vpij na ulci ej ta ma aids, bežte stran...

KissMe
21.04.2009, 19:58
Govoril sem čist tko nasplošno, na forumu bi itak vsi govoril pa pomagal. Pa vpij na ulci ej ta ma aids, bežte stran...

Očitno maš potrebo po tem, da vse karikiraš. Pri takih stvareh je pač potrebna neka določena taktnost;) čeprav je res, da veliko ljudi več govori kot naredi, je tudi res, da nismo vsi take riti, kot pišeš ti.

Snif
21.04.2009, 20:00
Zakaj pa pol tisti, ki so morebiti okuženi v tem primeru še zmer ne vedo, da imajo mogoče aids? Oh sj jih bo itak pobral. Škoda ampak ok... ??? Križci. xxxx Vem, da sem žleht ampak tko se virus širi, k je folk lepo tiho, k bi moral jezik stegnit.

aja sorči sami so krivi k so jo položil, sj žene ne bodo zvedele ... hm žene imajo pa tut laho že aids. Novi križci.

KissMe
21.04.2009, 20:04
Ker eni so pa čist take riti, kot ti pišeš:rolling: ne vem, res mi ni jasno... če bi js ugotovila da sem okužena, ne vem če bi si še kdaj upala seksat... itak bi se mi po mojem zagravžal. Ampak težko je rečt... A ti bi si pa na čelo napisal?

Snif
21.04.2009, 20:12
Ker eni so pa čist take riti, kot ti pišeš:rolling: ne vem, res mi ni jasno... če bi js ugotovila da sem okužena, ne vem če bi si še kdaj upala seksat... itak bi se mi po mojem zagravžal. Ampak težko je rečt... A ti bi si pa na čelo napisal?

Problem je k zavestno ubijaš ljudi, če ne poveš. Kondom ni 100% zaščita. Ni 100% zaščite. Sam k je seks tolk dober, da odtehta tistih nekaj okuženih...

Pač izbereš med pozitivnimi. Več k ubit se ne moreta več.

KissMe
21.04.2009, 20:15
Problem je k zavestno ubijaš ljudi, če ne poveš. Kondom ni 100% zaščita. Ni 100% zaščite. Sam k je seks tolk dober, da odtehta tistih nekaj okuženih...

Pač izbereš med pozitivnimi. Več k ubit se ne moreta več.

Kakor kdaj:rolling: včasih še slačenja ne odtehta:blush:

Snif
21.04.2009, 20:23
He he. Sj pol so se pa hvalili kako so bili super. ;)

spartan
22.04.2009, 22:28
Če mene kdo vpraša je po mojem načinu razmišljanja identično, kot da bi človek vzel pištolo in ustrelil drugega. Pri konkretnem gre le za bolj počasno varianto.

Komentarja na to kaj predlagam mi po zgornjem opisu menda ni treba podati.

snežko
24.04.2009, 18:18
Kakor kdaj:rolling: včasih še slačenja ne odtehta:blush:

:) eh dej no - kakšne kekce pa zbiraš...

sicer je najbolj popularna trenutno pevka no angels, ki ji okužena in je sexala naokoli, pa jo je tip prijavil in so jo aretirali...me prav zanima rezultat.

na temo lajdr, prasic in krbirjev imajo amerikanci fajn izraz - sluts and studs...

Sony girl
02.05.2009, 14:23
Avtorju:

Najboljš, da se ga na naslednji fešti ti napiješ in se spoveš kakšnemu prijatelju. Zgledal bo nenamerno.

mrjerry
04.05.2009, 06:57
Avtorju:

Najboljš, da se ga na naslednji fešti ti napiješ in se spoveš kakšnemu prijatelju. Zgledal bo nenamerno.

Poklon za tole :rolling::rolling:

vučko stručko
06.05.2009, 22:04
upam, da si že ukrepal, kot je prav. čestitam ti iz vsega srca,d andre!

D' Andre
07.05.2009, 11:22
Hm, kaj pa je prav... Nazadnje ko sem jo videl, se ga je napila, skregala z descem in teatralno zapustila žur, sam je šel za njo in jo očitno odpelu dam, ker se nben ni več vrnil lol. :clown:

Lencka
07.05.2009, 14:40
in tako prevoz domov reši vprašanje spolno prenosljivih bolezni :approve:

KissMe
09.05.2009, 10:11
To je bla pa res dobra rešitev :think:

vučko stručko
09.05.2009, 13:54
Hm, kaj pa je prav... Nazadnje ko sem jo videl, se ga je napila, skregala z descem in teatralno zapustila žur, sam je šel za njo in jo očitno odpelu dam, ker se nben ni več vrnil lol. :clown:

najbolje je, da daš glavo v pesek, potem pa se delaš, da ti nisi kriv, ker nisi preprečil posledic... ko se ti oglasi vest, se ga pa napiješ in zjočeš nad svojo nesrečo in nad nesrečo tistih, ki si jim pomagal do njihove " sreče". ti se še kar lepo naprej ukvarjaj z njo, saj drugo ni pomembno....

D' Andre
10.05.2009, 17:44
Okej, tle ste eni ful pametni in močno pretiravate. :nonono: V smislu, da morm bit zdej 'čuvaj' spolnega življenja ldi, s katerimi se družim. Sam še tega predloga, da naj kolegom kolegom natikam kondome še nisem slišal heh. 'Pazi kam ga vtikaš.' Al pa da nej bejbi, okol kere teče debata, zašijem tamalo. A se ldje v spolnosti ne znajo pazit sami? Očitno ste mnenja, da ne. Te ldje nimajo 16 let, ampak recimo 25-35. Prav rad bi zvedel podatek od vas pametnjakovičev kok se vas je dalo kdaj testirat. No pa nima veze. Lahko si predstavljam, da izpadem črna ovca, goflja in kar je še teh izrazov, če uletim s tistim podatkom na dan. Ste že kdaj slišali za tožbo zaradi klevetanja? Pa tle ni pomembno, a je 'trač' resničen ali ne. Vse zato, da se bodo kolegi 'varno' f*kali. Kje pa je zagotovilo, da nima tega tudi kdo drug (od nekoga je morala fasati)? No, preden grem za dalj časa službeno v tujino, sem si rekel, da se bom pomenil z njo - da nej se (seksualno) umakne, njenemu tipu pa, da nej reši njuno zvezo. Frendu, ki mu še najbolj zaupam, sem pa že itak namignil, nej se nben ne petlja z njo. Pošteno? :sleepy:

vučko stručko
11.05.2009, 00:07
ti si car, mi imamo pa sedaj duševni mir, ker si junaško končal dejanje, ki ga mnogi mencači nebi:2thumbs: pošteno, ni kaj. želim ti prijeten dopust, pa pazi, kam ga vtikaš,natakni najmanj 3 kondome za vsak slučaj,zašij ta malo bejbi že, če je samo sumljiva za bolezni prenašat, ker nekateri fašejo te stvari še na stara leta!:) osebno te ne bi tožil za klevetanje pod nobenim pogojem, ker ne bi želel, da dolgčas in sivina prekrijeta ta forum, a na žalost nismo vsi taki . varen .uk je pravi .uk:veryevil:
na dopustu pa ne pozabi na nas.:)

Lencka
11.05.2009, 13:50
Okej, tle ste eni ful pametni in močno pretiravate. :nonono: V smislu, da morm bit zdej 'čuvaj' spolnega življenja ldi, s katerimi se družim. Sam še tega predloga, da naj kolegom kolegom natikam kondome še nisem slišal heh. 'Pazi kam ga vtikaš.' Al pa da nej bejbi, okol kere teče debata, zašijem tamalo. A se ldje v spolnosti ne znajo pazit sami? Očitno ste mnenja, da ne. Te ldje nimajo 16 let, ampak recimo 25-35. Prav rad bi zvedel podatek od vas pametnjakovičev kok se vas je dalo kdaj testirat. No pa nima veze. Lahko si predstavljam, da izpadem črna ovca, goflja in kar je še teh izrazov, če uletim s tistim podatkom na dan. Ste že kdaj slišali za tožbo zaradi klevetanja? Pa tle ni pomembno, a je 'trač' resničen ali ne. Vse zato, da se bodo kolegi 'varno' f*kali. Kje pa je zagotovilo, da nima tega tudi kdo drug (od nekoga je morala fasati)? No, preden grem za dalj časa službeno v tujino, sem si rekel, da se bom pomenil z njo - da nej se (seksualno) umakne, njenemu tipu pa, da nej reši njuno zvezo. Frendu, ki mu še najbolj zaupam, sem pa že itak namignil, nej se nben ne petlja z njo. Pošteno? :sleepy:

ne, nisi njihov čuvaj, ampak, 1., ti si odprl to temo, in 2., eno je natikati jim kondome, drugo pa je povedati jim takole zadevo, kakor pač je.

izvoli, lahko si zdaj ves užaljen, ker smo ti napisali, kar smo ti, ampak dvomim, da boš ob tem ti toliko mirneje spal.

butasta primerjava, pa vseeno. greš po gozdni cesti, meter naprej vidiš modrasa, direkt v očeh mu piše, da hoče pičit :clown: (naj mi modrasi ne zamerijo, ker sem dala tak ****** primer). kolegu, ki je s teboj, lahko poveš, da je na cesti modras, ki izgleda blazno razdražen, ali pa mu ne poveš. hja, pravice ovirati ga res nimaš... samo, se boš dobro počutil, če bo kolega naredil korak naprej in ga bo modras pičil? če obrnem tvoje besede na tole zgodbo: kje pa piše, da ni kje drugje kakega drugega modrasa, ki bi ga pičil? kje pa piše, da je v resnici modras in ne nedolžna belouška? a tvoj kolega je star 6 let, da ne zna gledat pod noge? a se ne zna sam pazit? :dontknow:

ne vem zate, ampak če bi meni kolega povedal, da ima, na primer, oseba, s katero imam intimne stike (pa ni važno, ali blagoslovljene zavoljo uradne zveze, ki jo priznava občestvo prijateljev in znancev, ali grešne inu kriminalne zavoljo plot-preskakovanja) spolno prenosljivo bolezen, ki pa jo taji, bi mu bila hvaležna. čeravno nisem stara 15 let.

D' Andre
11.05.2009, 17:19
Lenčka, sj verjetn si čist v rei punca, ampak tistga o kačah ne štekam najbolj. Verjetn od sonca dans, heh. :d No ja, vsak odgovor je treba cenit, pa če je še tko naiven. Kar se mene tiče, se niti najmanj ne bojim 'vtikanja'. :kisses: Bejba pride na poslovilca, računam na en conversation z njo. Za nč, sploh pa ne za druge, ne dajem roke v ogenj. Moj zadnji 'užaljen' post je le presenečena, negativna reakcija na par, za moje pojme, tumpastih odgovorov, ki so le utrdili moje prepričanje, da ta bejba bolj kot pribijanje na križ in socialno izobčenost potrebuje pomoč. Kako ji bom pomagal, je moj problem. Drgač pa hvala za lepe želje, že dalj časaxmirno spim in nameravam še naprej, tudi na 'dopustu' heh. :tenx: Over & out

Lencka
12.05.2009, 08:50
se strinjam, ne potrebuje pribijanja na križ, ampak pomoč - samo da ti do sedaj nisi napisal kaj o tem, ampak o tem, da boš vse pustil pri miru :clown: hja, kaj čem jaz, če se s kačami ne štekaš...

itak, da sem vrei punca... bemtiš, da se sprašuješ o tem :nonono:

vučko stručko
14.05.2009, 14:23
se strinjam, ne potrebuje pribijanja na križ, ampak pomoč - samo da ti do sedaj nisi napisal kaj o tem, ampak o tem, da boš vse pustil pri miru :clown: hja, kaj čem jaz, če se s kačami ne štekaš...

itak, da sem vrei punca... bemtiš, da se sprašuješ o tem :nonono:

ne nisem, ker me je predvsem zanimal vaš odziv na temo. zanimalo me je, kako razmišljate, zanimalo me je, če se bo kdo od vas spomnil, kakšno vzgojo je imel sam, pa če je sam kot otrok bil deležen obravnave spolnosti v družini in okolju kot nekaj normalnega, prisotnega v življenju, zanimalo me je, če je kdo razmišljal v smislu:a so meni tudi kdaj prepovedovali...a imam kak problem v življenju, ki bi lahko imel vzrok v tem, kar ta " ful pametni" na čuden način opisuje, ipd. vsak od nas je predvsem produkt tega, kar je prinesel na ta svet iz prejšnjih življenj, česar je bil in je še deležen v tem življenju in kako je reagiral oz. reagira v danih situacijah.

a ni bolezen ali pa neka težava največje darilo, ki nam prinese spoznanje, kaj smo delali in kaj delamo narobe? ko odpravimo vzroke, se simptom ne pojavi več.

s kačami je pa tako: one se ne štekajo z menoj, sam jih pa zelo dobro razumem.moja lastnost je , da jih sprejemam take, kot so.

lepo, da si vrei punca.:)

nattka
14.05.2009, 17:39
ne nisem, ker me je predvsem zanimal vaš odziv na temo. zanimalo me je, kako razmišljate, zanimalo me je, če se bo kdo od vas spomnil, kakšno vzgojo je imel sam, pa če je sam kot otrok bil deležen obravnave spolnosti v družini in okolju kot nekaj normalnega, prisotnega v življenju, zanimalo me je, če je kdo razmišljal v smislu:a so meni tudi kdaj prepovedovali...a imam kak problem v življenju, ki bi lahko imel vzrok v tem, kar ta " ful pametni" na čuden način opisuje, ipd. vsak od nas je predvsem produkt tega, kar je prinesel na ta svet iz prejšnjih življenj, česar je bil in je še deležen v tem življenju in kako je reagiral oz. reagira v danih situacijah.

a ni bolezen ali pa neka težava največje darilo, ki nam prinese spoznanje, kaj smo delali in kaj delamo narobe? ko odpravimo vzroke, se simptom ne pojavi več.

s kačami je pa tako: one se ne štekajo z menoj, sam jih pa zelo dobro razumem.moja lastnost je , da jih sprejemam take, kot so.
lepo, da si vrei punca.:)

v bistvu je tvoja lastnost, da si v čisto vsaki temi tega foruma napisal, kako cool si ... kako dobro se imaš ... kako prestižen pleh imaš ... kako dobro si poučen o spolnosti ...

ajaaaaa, pa vsakega znaš sprejeti takega kot je ane ... celo kače ti prav pridejo, da preko njih dokažeš širjavo svojega duha ... samo tistih, ki ne trobijo s teboj v isti rog nekako ne moreš sprejeti v svoj krog tolerance ...

žal te ne občudujemo vsi tako, kot si želiš ...

nattka
14.05.2009, 17:52

zanimivo je, da si sploh odprl to temo, če te zdaj moti dejstvo ... da nekateri pač ne bi sedeli križem rok ... medtem ko bi fu*kača trosila naokoli bolezen, pri kateri pač nihče ne odmahne z roko ...

bojiš se tožbe? ah dej nehi ... prazen izgovor za to, da ni treba nič narediti ...

a je važno zdaj od koga je ona fasala ?? pomembno je ... da od nje nihče ne faše ...
testiranje je ok ... dokler ti ne povejo ... yap, tudi ti si v klubu ...

super zate da greš daleč stran v tujino ... in da si malce namignil frendu ... zdaj si opravil svoje ...

samo vprašanjce preden greš ... kaj pa, če bi ti dobil aids ... pa bi zvedel, da so tvoji prijatelji vedeli, da ga punca ima ... in bi ti nekdo mirno rekel : ne bom ti jaz natikal kondoma? ...

KissMe
14.05.2009, 18:42
nattka, žebljico na glavico ;) :2thumbs:

vučko stručko
15.05.2009, 01:57
zanimivo je, da si sploh odprl to temo, če te zdaj moti dejstvo ... da nekateri pač ne bi sedeli križem rok ... medtem ko bi fu*kača trosila naokoli bolezen, pri kateri pač nihče ne odmahne z roko ...

bojiš se tožbe? ah dej nehi ... prazen izgovor za to, da ni treba nič narediti ...

a je važno zdaj od koga je ona fasala ?? pomembno je ... da od nje nihče ne faše ...
testiranje je ok ... dokler ti ne povejo ... yap, tudi ti si v klubu ...

super zate da greš daleč stran v tujino ... in da si malce namignil frendu ... zdaj si opravil svoje ...

samo vprašanjce preden greš ... kaj pa, če bi ti dobil aids ... pa bi zvedel, da so tvoji prijatelji vedeli, da ga punca ima ... in bi ti nekdo mirno rekel : ne bom ti jaz natikal kondoma? ...

čestitam za odgovor!:2thumbs::)

vučko stručko
15.05.2009, 02:10
v bistvu je tvoja lastnost, da si v čisto vsaki temi tega foruma napisal, kako cool si ... kako dobro se imaš ... kako prestižen pleh imaš ... kako dobro si poučen o spolnosti ...

ajaaaaa, pa vsakega znaš sprejeti takega kot je ane ... celo kače ti prav pridejo, da preko njih dokažeš širjavo svojega duha ... samo tistih, ki ne trobijo s teboj v isti rog nekako ne moreš sprejeti v svoj krog tolerance ...

žal te ne občudujemo vsi tako, kot si želiš ...

v mojem krogu tolerance ste vsi, tudi ti! izjema sta samo dva ignoranta resnice o sebi, ki trmasto vztrajata v temi neke razlage o nekem zaprašenem starem dokumentu, neomajno prepričana vsak v svoj prav, nezmožna razrešiti problem na eleganten način. saj ju razumem, a tak program in način je povzročal v preteklosti tudi verske vojne v imenu "pravega" boga . :nonono:

prosim, da nihče ne trobi z menoj v isti rog, raje naj misli s svojo glavo in napiše to, kar je zanj pomembno.