Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Katera panoga je/bo?

Sony girl
02.05.2009, 20:15
Zanima me katera panoga je po vašem mnenju trenutno najdonosnejša in še, katera panoga je panoga prihodnosti?

keops
03.05.2009, 07:51
Zanima me katera panoga je po vašem mnenju trenutno najdonosnejša in še, katera panoga je panoga prihodnosti?

Trenutno najdonosnejša je panoga bivšega bivšega predsednika države.
Kot panoga prihodnosti pa se nakazuje mešanje megle.

spartan
08.05.2009, 23:33

...trenutno najdonosnejša....hja...jih je kar nekaj.

Prihodnje....s poudarkom na ekologiji. Razvoj se je že obrnil k tehnologijam prihodnosti.

Sony girl
09.05.2009, 10:46
...trenutno najdonosnejša....hja...jih je kar nekaj.

Naštej vsaj dve.

nattka
09.05.2009, 11:31
Trenutno najdonosnejša je panoga bivšega bivšega predsednika države.
Kot panoga prihodnosti pa se nakazuje mešanje megle.

tole z meglo je odličen nasvet .. le pohiteti je treba ... kandidatov z večletnimi izkušnjami je čedalje več ...

drugače pa prodaja vsegamočega ... še posebej zadev ki propagirajo :

* odpravo odvečnih kilogramov vsaj 25 v 3 tednih
* gladitev gub v 2 urah po nanosu - učinkovito na 70 % 50-letnic tipa sharon stone in sarrah j parker
*živa ali alkalna ali podobna voda z rahlim dodatkom himalajske soli in popolnoma naravnim okusom po hruškah z mt everesta
*talisman sreče, popolna kopija inkovskega prstana, ki ga sicer nikoli niso našli ( sej atlantide tudi ne)
*silikonske prsi v trenutku in brez bolečin, telovadbe ali ostalih staromodnih stvari
*podaljški za penise vseh oblik, barv in okusov

šalo na stran, ampak podobni odbitki polnijo žepe podjetnežem v milijonskih zneskih ...

mislim, da bom sama začela z internetno prodajo kondomov, ki bodo istočasno ob drgnjenju proizvajali še antioksidante in negativne ione ...
tako bodo zadovoljne dame po končanem osnosu istočasno napolnjene še z antistresnimi sestavinami večne mladosti ... negativni ioni pa bodo očistili zrak tako dobro, da bodo celo sosedje vedeli, da smo ( končno spet) seksali ...

Sony girl
09.05.2009, 18:05
^ Nasmejala sem se do solz. :D

spartan
09.05.2009, 23:06
Naštej vsaj dve.

hja...kaj pa dobim za to:shy: