Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Kaj vas drži skupaj?

Sony girl
08.05.2009, 21:22
Kaj je tisto kar vas po več letih še vedno prepričuje, da je vredno ostati v zvezi?

vučko stručko
08.05.2009, 23:53
Kaj je tisto kar vas po več letih še vedno prepričuje, da je vredno ostati v zvezi?

ne živim po recepturi nekega ruskega pisatelja, nekega grškega filozofa,po vzoru franceta prešerna, ne po napotkih naših politikov, ne poslušam lojtrce domačih, ne zanimajo me stvari,ki kvarijo vedro družinsko sceno, ne jokam zaradi lačnih v afriki ampak raje dam kruh tistim, ki so bližje,ne oprezam za nasprotnim spolom, ker je doma najboljša in raznolika zadovoljitev vseh potreb,ne berem časopisa,jem zravo hrano, pijem alkalno vodo.,
............................in moja zlata žena tudi!:)

nattka
09.05.2009, 05:53
midva nisva tako fensi kot pri vučkotu ... samo enostavno rada se imava ...:)

mrjerry
10.05.2009, 10:29
joški :blush::blush::blush:

KissMe
10.05.2009, 11:05
joški :blush::blush::blush:

:clapping:

Irina
10.05.2009, 14:28

Isti razlog, kot takrat, ko sva se odločila, da bova pot nadaljevala v dvoje.

Citymamba
10.05.2009, 16:32
Težko se je odreči pol hiše, otrokom dobremu avtu in vsem skupnim prijatlom. :veryevil:

nattka
10.05.2009, 18:15
Težko se je odreči pol hiše, otrokom dobremu avtu in vsem skupnim prijatlom. :veryevil:

še najlažje se človek odreče unima dvema seksoma na let ...;)

Lencka
11.05.2009, 13:52
mogoče pa je najlepše tistim, ki se sploh ne rabijo spraševati o tem :clown:

User
11.05.2009, 14:40
dobri odnosi, pa ogromn ljubezni

vučko stručko
12.05.2009, 15:57

še pes se naveže na gospodarja......

KissMe
14.05.2009, 17:37
še pes se naveže na gospodarja......

:rofl: :clapping:

KissMe
14.05.2009, 17:38

:clapping: točke za iskrenost;)

Sony girl
18.05.2009, 18:36
Polna hiša smeha.:2thumbs:

A se kdaj vprašate, kaj bi blo če bi takrat ko ste zbiral zbral drugega partnerja?

vučko stručko
18.05.2009, 18:46
Polna hiša smeha.:2thumbs:

A se kdaj vprašate, kaj bi blo če bi takrat ko ste zbiral zbral drugega partnerja?

pri meni je tako: dokler sem s svojo ljubljeno srečen in seveda ona z menoj, ni potrebe po takem razmišljanju.:)

Kal-El
18.05.2009, 21:16
pri meni je tako: dokler sem s svojo ljubljeno srečen in seveda ona z menoj, ni potrebe po takem razmišljanju.:)

se pravi dopuščaš možnost, da se bosta enkrat naveličala drug drugega in šla vsak svojo pot... uuu kaj bo šele potem tvoja karmična aura zablestela a? oziroma ne... takrat bo ugasnila in kaj boš potem ko se ti bo ves karmični svet na glavo postavil? zamenjal priimek in ime da boš našel spet neko ravnovesje???
najbojši so pa tisti ki nekaj pridigajo in čisto nekaj drugega delajo/mislijo...

Kako je lepo videt ko se takozvani zdravilci sami sebe štihnejo pod rebra :veryevil:

vučko stručko
19.05.2009, 00:04
se pravi dopuščaš možnost, da se bosta enkrat naveličala drug drugega in šla vsak svojo pot... uuu kaj bo šele potem tvoja karmična aura zablestela a? oziroma ne... takrat bo ugasnila in kaj boš potem ko se ti bo ves karmični svet na glavo postavil? zamenjal priimek in ime da boš našel spet neko ravnovesje???
najbojši so pa tisti ki nekaj pridigajo in čisto nekaj drugega delajo/mislijo...

Kako je lepo videt ko se takozvani zdravilci sami sebe štihnejo pod rebra :veryevil:

moj odnos do žene temelji na obojestranskem osrečevanju in to ves čas. oba sva v tem odnosu popolnoma svobodno, in dopušćeno nama je, da se razideva že ta trenutek, če katerikoli od naju tako želi!

vse tvoje pisanje je pa samo odraz tega, kar si.

" nikoli drugemu ne naredi ničesar, kar sam ne želiš, da bi drugi naredili tebi."

se pravi dopuščaš možnost, da se bosta enkrat naveličala drug drugega in šla vsak svojo pot... Uuu kaj bo šele potem tvoja karmična aura zablestela a? Oziroma ne... Takrat bo ugasnila in kaj boš potem ko se ti bo ves karmični svet na glavo postavil? Zamenjal priimek in ime da boš našel spet neko ravnovesje???
Najbojši so pa tisti ki nekaj pridigajo in čisto nekaj drugega delajo/mislijo...

le Čevlje sodi naj kopitar......

Lencka
19.05.2009, 07:43

a po tvojem je torej bolje ostati v zvezi, čeprav (ja, tudi to se dogaja) eden ali oba spoznata, da ju zveza več ne osrečuje? :dontknow: to je verjetno šele dobro za karmo, ha :nonono:

lila5
19.05.2009, 15:00

Med drugim tudi kredit......:d

Če pa bolj resno odgovorim, pa se v bistvu sploh ne ubadam z vprašanjem, kaj me prepričuje, da sva skupaj........

Irina
20.05.2009, 01:52

Iz vsega napisanega sledi, da ko se začneš spraševati, zakaj si še skupaj je to verjetno začetek konca. Dokler vse štima se o tem ne sprašuješ, je samo po sebu umevno.

Citymamba
07.06.2009, 15:32
:2thumbs::rolling::veryevil:

Citymamba
07.06.2009, 15:33
še pes se naveže na gospodarja......A zato od sodelavk večkrat slišim, da so se navezale na svoje dedce?:veryevil:

Pummy
13.06.2009, 11:26
medsebojna spontanost.