Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : zdravje-preventiva

vučko stručko
11.05.2009, 01:58
zakaj odrasel človek , potrebuje,masažo najmanj enkrat tedensko, tako, kot njegov avtomobil potrebuje redne servise?
kako še lahko preprečimo nastanek posameznih težav in bolezni na naravni način?
a lahko v tej temi zastavljamo tudi konkretna vprašanja, odkrito pišemo o svojih problemih in tudi sami svetujemo? seveda, kar hrabro!

vučko stručko
13.05.2009, 23:54
sem mislil, da bo kdo vsaj za svoje dobro kaj napisal, pa nič:nonono:

super, zelo sem vesel, da tako lepo skrbimo za svoje zdravje:2thumbs::)

Andreea
14.05.2009, 01:37
sej skrbimo. ponavadi sami, brez zdravilcev in ostalih odposlancev, hi hi

bejš malo vun na luft, ne se tolk sekirat, ker ti noben ne odgovarja in išče tvojih uslug, pa babo si najd, k te bo marala. se boš kuj bujš počutu. :approve:

vučko stručko
14.05.2009, 02:26
sej skrbimo. ponavadi sami, brez zdravilcev in ostalih odposlancev, hi hi

bejš malo vun na luft, ne se tolk sekirat, ker ti noben ne odgovarja in išče tvojih uslug, pa babo si najd, k te bo marala. se boš kuj bujš počutu. :approve:

sem pravkar prebral e mail od moje klijentke, ki sem jo prosil, naj malo pregleda moje prispevke, pa mi je odgovorila, da je za njo ta forum čista zguba časa in da naj namesto, da mečem bisere pred s....., sprejmem še kakšnega klijenta.
hmmm. bom razmislil o tem.

hej andreea, super se počutim:):veryevil:

nattka
14.05.2009, 17:32
sem pravkar prebral e mail od moje klijentke, ki sem jo prosil, naj malo pregleda moje prispevke, pa mi je odgovorila, da je za njo ta forum čista zguba časa in da naj namesto, da mečem bisere pred s....., sprejmem še kakšnega klijenta.

no ... se meni že dolgo zdi, da se takoimenovani človekoljubi o drugače mislečih ne znajo "pravilno izraziti" ...

ane vučko bučko ... dokler gre za tvojo drugačnost in drugačnost tvojih "pacientov" potem se vam zdi vendar logično ... da ostali z vso toleranco in kalodontskim nasmehom sprejmemo dejstvo, da ste pač drugačni ...

ko pa gre za mnenja in ljudi, ki ne delijo vaših misli ... potem smo pa kar naenkrat svinje, ki nismo vredne tvojega časa in pozornosti ...

najbolj zanimiv je folk, ki dneve in večere visi po forumih ... obenem pa cajt delati, imeti familijo, skrbeti za otroke, posvečati se ženi, ekološko kmetovati ... smučati v dolomitih ... kolesariti vsak vikend 60 km ...

pa kje hudiča najdete tok časa ...

le razmisli pacienti in "pacienti" te čakajo ...

KissMe
14.05.2009, 18:07
Ja, js tud rabm masažo.

KissMe
14.05.2009, 18:18

:oink:

vučko, če si kdaj preveč poln samega sebe, ti svetujem, da greš na wc in se izprazniš;)

Andreea
14.05.2009, 22:30
:rolling:

ma js ne vem, če bi zaupala svoje zdravje nekomu, ki ima že z j-ji probleme... koko nej si duša uboga potem zapomni vse tiste čudne pozicije organov, kaj šele da bi duhovnost iskal po mojem razmetanem podstršju (kej morem, če leži športna oprema vsepovsod)
ježešmarija.

vučko stručko
15.05.2009, 23:47
lepo ste reagirali. sem se zavzel za vas vse, tako, da dotična ve, zakaj forum ni zguba časa pa še vprašal sem jo, na katerem nivoju je bila sama, in kakšne probleme, ki se jih ni zavedala je imela, preden je prišla do mene. ljudje pač pozabljamo, ozaveščanje in evolucija pa teče...:angel:

vučko stručko
15.05.2009, 23:55
:oink:

vučko, če si kdaj preveč poln samega sebe, ti svetujem, da greš na wc in se izprazniš;)

vsak potrebuje masažo, samo hudič je v tem, kje v vsej poplavi ponudb stakniti dobrega maserja. če ni priporočil, je vse loterija. pa tudi če so, lahko pride do marsičesa....

nisem poln sebe. to lahko trdim. škoda, da se osebno ne poznava.

ko sem kot terapevt delal z vrhunskimi športniki, sem slišal : nikad,ama nikad nemoj držati govna u sebi. udare u glavu, pa onda imaš usrane misli!

vučko stručko
16.05.2009, 00:14
:rolling:

ma js ne vem, če bi zaupala svoje zdravje nekomu, ki ima že z j-ji probleme... koko nej si duša uboga potem zapomni vse tiste čudne pozicije organov, kaj šele da bi duhovnost iskal po mojem razmetanem podstršju (kej morem, če leži športna oprema vsepovsod)
ježešmarija.

ne se sekirat, andreea, to škoduje zdravju.:angel:

kar se pa tvojega zaupanja tiče, je jasno da ga neglede na j-je ne more biti. še ne.

duhovnost najdeš sama. ne potrebujejo vsi ljudje pri tem pomoči od zunaj. in ne dovoli, da kdorkoli iz kaosa na tvojem podstrešju dela red: potem boš šele imela razmetano.zdaj vsaj veš, kje je kaj.

pojem svobode zajema tudi pravico, da imaš na svojem tako, kot ti hočeš. tudi če imaš klavir na stropu, športno opremo pa razmetano povsod , se gola sprehajaš in prepevaš......

pozicij organov si ni treba zapomniti. ko prideš na ta nivo, čutiš vsak organ, kako ti dela, in veš, kaj je kaj.:)

KissMe
16.05.2009, 07:52
nikad,ama nikad nemoj držati govna u sebi. udare u glavu, pa onda imaš usrane misli!

:clapping: :2thumbs:

vučko stručko
17.05.2009, 22:51
no ... se meni že dolgo zdi, da se takoimenovani človekoljubi o drugače mislečih ne znajo "pravilno izraziti" ...

ane vučko bučko ... dokler gre za tvojo drugačnost in drugačnost tvojih "pacientov" potem se vam zdi vendar logično ... da ostali z vso toleranco in kalodontskim nasmehom sprejmemo dejstvo, da ste pač drugačni ...

ko pa gre za mnenja in ljudi, ki ne delijo vaših misli ... potem smo pa kar naenkrat svinje, ki nismo vredne tvojega časa in pozornosti ...

najbolj zanimiv je folk, ki dneve in večere visi po forumih ... obenem pa cajt delati, imeti familijo, skrbeti za otroke, posvečati se ženi, ekološko kmetovati ... smučati v dolomitih ... kolesariti vsak vikend 60 km ...

pa kje hudiča najdete tok časa ...

le razmisli pacienti in "pacienti" te čakajo ...

to sploh ni tako, kot pišeš. ni mi do fuzbalske mentalitete, ki deli ljudi, kajti vsi ljudje smo ENO, bratje in sestre. vsi v sebi nosimo pragen svoje pramatere EVE, črnke iz južne afrike(znanstveno dokazano).vsak ima svoje misli in pravico ima do njih.o moji človekoljubnosti bi ti pa povedal, da že predolgo čakam, da mi odgovoriš, če je tista zadeva z delavci migranti še aktualna, saj bi rad čimprej dal še uporabno obleko in druge stvari , ki jih nujno ne potrebujem in tako prispeval svoj skromni delež pri razrešitvi njihove krize.
moje visenje na forumih ima dva razloga: šele pred kratkim sem uvedel novost v svojem življenju, pa ne zaradi sebe, ampak zaradi moje žene, ki nujno potrebuje računalnik zaradi diplome. ker nimam pojma o lap topu in o delu z računalnikom, pa tudi žena ni nek expert, sem se večino primoran naučiti sam.na forumih pišem, ko žena konča s svojim delom. spoznavam računalnik, vsak prosti trenutek se učim tipkati po tipkovnici in spoznavam nekaj novega.uspel sem že uporabljati velike črke... drugi razlog je povezan s prvim. sem si zadal kot dopolnilo k mojemu učenju še nalogo, da nekaj prispevam k ozaveščanju ljudi, da komu s svojim pisanjem pomagam, da komu odprem obzorja, da ljudje, ki sodelujejo na forumih ,odnesejo nekaj dobrega zase, zastonj.
kar se tiče pa zmožnosti izpolnjevanja vsakodnevnih zahtev v življenju, je vse samo stvar dobre organizacije in izogibanja praznih energetskih hodov.
meni ni treba razmišljati tako, kot to navajaš. do mene pridejo tisti, ki jim je to namenjeno.
pa še to v vednost: imam veliko klijentov, ki živijo v taki bedi, v taki stiski, v takih navidez brezizhodnih situacijah, da lahko sodiš šele, ko to sama vidiš in doživiš.
razdajam se, tudi brez plačila.moji klijenti so iz vseh družbenih slojev,vseh narodnosti, tako da o kakih drugače mislečih nima smisla pisati.
mene klijenti nikoli ne čakajo. pridejo ob dogovorjeni uri in odidejo ob dogovorjeni uri. če zaradi narave svoje bolezni ali pa zaradi svoje ekonomske situacije ne morejo do mene, grem k njim.