Dlančnik (PDA)

Poglejte polno različico : Poti do osebnega zadovoljstva

vučko stručko
18.05.2009, 14:36
kako do osebnega zadovoljstva?
katera je prava pot?
kaj vse nas ovira, da nismo srečni?
kako prepoznati, ali nam neka oseba lahko nudi zadovoljstvo in kako ravnati?
kaj lahko sami naredimo, če ne doživljamo spontanih orgazmov?
kako časovna stiska vpliva na nas in kaj povzroča?
kaj se dogaja z nami, ko smo pod stresom in kako ravnati?
kaj storiti, da ne postajamo apatični in depresivni?
kako ravnati, da z leti ne postane naš odnos do nasprotnega spola nezanimiv in dolgočasen?
kako ponovno postati nasprotnemu spolu zanimiv in privlačen?
kaj storiti, če nas kdo zmerja, obsoja, če je kdo do nas ljubosumen, zavisten, nevoščljiv?
kako spoznati samega sebe?

nanizal sem kar nekaj za današnje čase aktualnih vprašanj, na katera lahko v tej temi nademo odgovore in rešitve.

User
18.05.2009, 15:54
o fak, si se razpisal... sam dvomim da boš dobil velik odgovorov glede na zavrtost slo naroda al pa niti ne na zavrtost ampak k so to čist osebna vprašanja na kera folk nerad odgovarja drugim kt pa seb in partnerju

vučko stručko
18.05.2009, 17:11
eden od načinov, kako priti do lastne resnice je ta, da se na začetku naučim razlikovati. najprej je potrebno razlikovati sebe in svoje telo. velika večina ljudi se enači s svojim telesom, mislijo, da so oni to telo. pa to ni res. to je njihovo telo, torej oni niso telo. tudi jaz nisem moje telo.
potem je potrebno razlikovati me seboj in svojim čustvenim telesom. imam fizično telo in imam tudi čustveno telo. ljudje trpijo, ko jim čustveno telo, ki ima nadvse rado močne vibracije zavlada( afektna stanja, nezadržen jok,čustveni izbruhi, glasna in energična glasba...)
razlikovati je potrebno tudi med seboj in svojim mentalnim telesom, ki nenehno nekaj hoče, želi, proizvaja množico misli, skozi klepeta in melje po glavi....

vučko stručko
18.05.2009, 18:05
o fak, si se razpisal... sam dvomim da boš dobil velik odgovorov glede na zavrtost slo naroda al pa niti ne na zavrtost ampak k so to čist osebna vprašanja na kera folk nerad odgovarja drugim kt pa seb in partnerju

vem, prav imaš. a če bomo uspeli v tem, da se le ena oseba opogumi in odnese s tega foruma nekaj dobrega, koristnega zase, neko rešitev zase,:) je moj namen že dosežen.

KissMe
18.05.2009, 18:32
Dvomim, da lahko moji osebni odgovori na ta vprašanja komu kaj koristijo, ker mora vsak najti svoje odgovore. Sploh je pa to čist preveč obsežno področje, da bi človek lahko kaj pametnega napisal. Odloči se za eno vprašanje:approve:

KissMe
18.05.2009, 18:35
Sploh pa, a ta tema spada med "Ljubezen in spolnost"? Po mojem ne čist :dontknow:

vučko stručko
18.05.2009, 19:37
Dvomim, da lahko moji osebni odgovori na ta vprašanja komu kaj koristijo, ker mora vsak najti svoje odgovore. Sploh je pa to čist preveč obsežno področje, da bi človek lahko kaj pametnega napisal. Odloči se za eno vprašanje:approve:

počakajmo. vsekakor izkušnje vsakega od nas lahko veliko pripomorejo k temu, da človeka pripeljejo do tega, kar smo mi že dajali skozi in obvladamo.
vsak naj se sam odloči za katerokoli vprašanje. vsa so direktno ali pa posredno vezana na ljubezen in spolnost. in seveda na probleme, ki se nam pojavljajo v življenju.

Kal-El
18.05.2009, 21:22
vsak si drugače razlaga osebno zadovoljstvo...eni s denarjem in materialnimi stvarmi, drugi se radi ukvarjamo s športom ali pa ustvarjamo kakšne lepe stvari... spet tretji pa s tem da ostalim solijo pamet o nekih karmičnih in ne vem še kakšnih neumnostih... in se imajo za tisoč mojstre in odgovarjajo na vse možne teme kot da so največji strokovnjaki... ampak ej... če je to za take pot do osebnega zadovoljstva... potem kar izvolijo...

vučko stručko
18.05.2009, 23:40
vsak si drugače razlaga osebno zadovoljstvo...eni s denarjem in materialnimi stvarmi, drugi se radi ukvarjamo s športom ali pa ustvarjamo kakšne lepe stvari... spet tretji pa s tem da ostalim solijo pamet o nekih karmičnih in ne vem še kakšnih neumnostih... in se imajo za tisoč mojstre in odgovarjajo na vse možne teme kot da so največji strokovnjaki... ampak ej... če je to za take pot do osebnega zadovoljstva... potem kar izvolijo...

vsa vprašanja se navezujejo na največji in najpogostejši problem v sloveniji: nesposobnost doživljanja spontanega orgazma.le redki ljudje so ga sposobni doživljati, spoštovani kal-el.
dvomim, da si med njimi. če pa si, opiši spontani orgazem, prosim.
to,, da sem vsestransko razgledan in pišem na forumih na tak način, ki ga vaša vzvišenost ne trpi, ni moj problem.

kar se pa ostalega tiče, se pa ne mislim spuščati pod svoj nivo.

Andreea
19.05.2009, 01:53
kar se pa ostalega tiče, se pa ne mislim spuščati pod svoj nivo.

pod nivo globalnega minimuma potencialne energije se je pač zelo težko spustit

:rolling: :rolling:

mrjerry
20.05.2009, 08:02
12 points :2thumbs:

Snif
20.05.2009, 16:45
Čakam na vsaj milion € pol bom srečen. :)

ata hrast
21.05.2009, 14:37
men ni treba dost. zdele na poti domov bom vidu dve mini kiklci in bom osebno zelo zadovoljen.

vi ostali ste pa vsi zaostali!

KissMe
21.05.2009, 14:52
men ni treba dost. zdele na poti domov bom vidu dve mini kiklci in bom osebno zelo zadovoljen.

No vidš, če si z mejhnim zadovoln, ti bo mogoče še zrasu;)

spartan
21.05.2009, 22:56
kako do osebnega zadovoljstva?
katera je prava pot?
kaj vse nas ovira, da nismo srečni?
kako prepoznati, ali nam neka oseba lahko nudi zadovoljstvo in kako ravnati?
kaj lahko sami naredimo, če ne doživljamo spontanih orgazmov?
kako časovna stiska vpliva na nas in kaj povzroča?
kaj se dogaja z nami, ko smo pod stresom in kako ravnati?
kaj storiti, da ne postajamo apatični in depresivni?
kako ravnati, da z leti ne postane naš odnos do nasprotnega spola nezanimiv in dolgočasen?
kako ponovno postati nasprotnemu spolu zanimiv in privlačen?
kaj storiti, če nas kdo zmerja, obsoja, če je kdo do nas ljubosumen, zavisten, nevoščljiv?
kako spoznati samega sebe?

nanizal sem kar nekaj za današnje čase aktualnih vprašanj, na katera lahko v tej temi nademo odgovore in rešitve.

na eno vprašanje bi lahko približno odgovoril.....recimo tole....:clown:

http://www.shrani.si/t/2R/i0/1QRobJ7T/ferrari-enzo-2.jpg (http://www.shrani.si/?2R/i0/1QRobJ7T/ferrari-enzo-2.jpg)

Snif
22.05.2009, 13:57

Če bi mel keš, bi laho te dve mini kiklce tud sam imel. :)

KissMe
25.05.2009, 14:48
na eno vprašanje bi lahko približno odgovoril.....recimo tole....:clown:

http://www.shrani.si/t/2R/i0/1QRobJ7T/ferrari-enzo-2.jpg (http://www.shrani.si/?2R/i0/1QRobJ7T/ferrari-enzo-2.jpg)

:rofl: :clapping: